Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τετ 15 Φεβ 2017, 00:02

έχοντας αρκετά καλή εικόνα του ποιοι είμαστε στο παρόν και που πάμε, θα έλεγα ότι και πάλι απογοητεύτηκα διαβάζοντας τα καθέκαστα...
διότι το να πορεύεσαι με τα λάθη σου και να μη μπορείς να βρεις μερικές δεκάδες χιλιάρικα να κάνεις κάτι καλύτερο, είναι πραγματικά παράδοση στη ρουτίνα της μετριότητας.... δηλαδή το "μη φοβάστε εγώ είμαι εδώ" του Ιβαν κατά τη βράβευσή του στη φιέστα που έγινε για τα 90 , τι σήμαινε;; ότι δεν μπορούν να πάνε να πουν θέλουμε 30 για ένα καλό παίκτη να μη πάει η χρονιά άπατη;;

από την άλλη και 1 μύρριο ακόμα να έριχνε κάποιος, που θα πήγαινες;; 3-4ος αντί 5ος;; και στην Ευρώπη στους 4 αντί τους 16;; ε και;;
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 15 Φεβ 2017, 00:12

Πολύ σωστά γράφεις Γιάννη, έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα,δυστυχώς.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Φεβ 2017, 00:16

KalamarGiannis έγραψε:έχοντας αρκετά καλή εικόνα του ποιοι είμαστε στο παρόν και που πάμε, θα έλεγα ότι και πάλι απογοητεύτηκα διαβάζοντας τα καθέκαστα...
διότι το να πορεύεσαι με τα λάθη σου και να μη μπορείς να βρεις μερικές δεκάδες χιλιάρικα να κάνεις κάτι καλύτερο, είναι πραγματικά παράδοση στη ρουτίνα της μετριότητας.... δηλαδή το "μη φοβάστε εγώ είμαι εδώ" του Ιβαν κατά τη βράβευσή του στη φιέστα που έγινε για τα 90 , τι σήμαινε;; ότι δεν μπορούν να πάνε να πουν θέλουμε 30 για ένα καλό παίκτη να μη πάει η χρονιά άπατη;;

από την άλλη και 1 μύρριο ακόμα να έριχνε κάποιος, που θα πήγαινες;; 3-4ος αντί 5ος;; και στην Ευρώπη στους 4 αντί τους 16;; ε και;;


Συγνωμη αλλα με αυτη τη λογικη, ας μην κατεβουμε να παιξουμε καθολου.
Dimg4
 

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 15 Φεβ 2017, 01:03

Ωραία, χέσε το όραμα.
Βγαίνει αύριο ο Μπάνε, μετά τον αγώνα με Λαύριο και ζητάει σωσίβιο από τον λαό, ανακοινώνει Α.Μ.Κ. και πουλάει μετοχές στον κόσμο, προς 0.20€/μετοχή (λέω πχ, δεν έχω ιδέα από αυτά), όπως έκανε κάποτε ο ευρωβολευτής με τεράστια επιτυχία.

Θα υπάρξει συσπείρωση; Θα ανταποκριθεί ο κόσμος στο κάλεσμα; Θα τρέξει ο οπαδός να πάρει πεντεδέκα μετοχές; Θα ενδιαφερθεί κανείς να σώσει το μπάσκετ; Θα πάνε 500.000 ΠΑΟΚτσήδες να δώσουν πέντε γαμημένα ευρώ;

5 x 500.000 = 2.500.000 €

Δυόμισι εκατομμύρια ευρώ φίλε. Ξέρεις τι γίνεται με 2.500.000€;;;; Γυρίζει ο κόσμος ανάποδα, ο μπασκετικός. Πρώτο θέμα θα γίνουμε παντού. Και αλλάζει το ρου της ιστορίας μέσα σε λίγες μέρες.

Τα λέω και τρελαίνομαι ρε φίλε, μιλάμε για τίποτα, τίποτα ρε πούστη μου, πενιχρά ποσά και πάει να με σηκωθεί η τρίχα μόνο που το σκέφτομαι και συγκινούμαι...γαμώ τη τρέλα μου ρε πούστη Π.Α.Ο.Κ. είναι ρε...


Edit και ξαναedit: Μπορεί να με λέτε ουτοπικό πολλές φορές και συχνά μπορεί να είμαι. Αλλά πείτε ρε γαμώτο, ειλικρινά, είναι ουτοπικό το παραπάνω;;; Τόσο δύσκολο είναι; Είναι ουτοπικό; Είναι μακέτο τούτο το έργο;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τετ 15 Φεβ 2017, 01:24

Ρε συ Ρομαν εδώ δεν πάνε 5000 στο γήπεδο, θα δώσουν 500.000 από 5 ευρώ? Και ποιοι είναι αυτοί οι 500.000? Είναι τεράστιο το νούμερο. Ακόμη και επί ευρωβουλευτή, χωρίς οικονομική κρίση και στη μπάλα (που όπως και να το κάνουμε έχει μεγαλύτερο έρεισμα) ήταν κάποιες χιλιάδες ή δεκάδες χιλιάδες (αν θυμάμαι καλά) που αγόρασαν μετοχές.

Για μένα είναι λάθος η προσέγγιση του μάτζικ. Κανονικά θα έπρεπε να πει "με ΠΟΡΔΕΣ είμαστε 4οι/5οι. Τι παραπάνω δηλαδή περιμένετε?".

Τέλος, ο Ιβάν καλά κάνει και δεν παίρνει την ομάδα, ΑΛΛΑ δίνεις ρε πστ μου 5 γαμημένα μυρια στη λίγδα και δε δίνεις 50-100 χιλιάρικα χορηγία να πάρουμε 2 καλά μαυράκια? Αμαρτία είναι
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Φεβ 2017, 01:38

RoMaN έγραψε:Ωραία, χέσε το όραμα.
Βγαίνει αύριο ο Μπάνε, μετά τον αγώνα με Λαύριο και ζητάει σωσίβιο από τον λαό, ανακοινώνει Α.Μ.Κ. και πουλάει μετοχές στον κόσμο, προς 0.20€/μετοχή (λέω πχ, δεν έχω ιδέα από αυτά), όπως έκανε κάποτε ο ευρωβολευτής με τεράστια επιτυχία.

Θα υπάρξει συσπείρωση; Θα ανταποκριθεί ο κόσμος στο κάλεσμα; Θα τρέξει ο οπαδός να πάρει πεντεδέκα μετοχές; Θα ενδιαφερθεί κανείς να σώσει το μπάσκετ; Θα πάνε 500.000 ΠΑΟΚτσήδες να δώσουν πέντε γαμημένα ευρώ;

5 x 500.000 = 2.500.000 €

Δυόμισι εκατομμύρια ευρώ φίλε. Ξέρεις τι γίνεται με 2.500.000€;;;; Γυρίζει ο κόσμος ανάποδα, ο μπασκετικός. Πρώτο θέμα θα γίνουμε παντού. Και αλλάζει το ρου της ιστορίας μέσα σε λίγες μέρες.

Τα λέω και τρελαίνομαι ρε φίλε, μιλάμε για τίποτα, τίποτα ρε πούστη μου, πενιχρά ποσά και πάει να με σηκωθεί η τρίχα μόνο που το σκέφτομαι και συγκινούμαι...γαμώ τη τρέλα μου ρε πούστη Π.Α.Ο.Κ. είναι ρε...


Edit και ξαναedit: Μπορεί να με λέτε ουτοπικό πολλές φορές και συχνά μπορεί να είμαι. Αλλά πείτε ρε γαμώτο, ειλικρινά, είναι ουτοπικό το παραπάνω;;; Τόσο δύσκολο είναι; Είναι ουτοπικό; Είναι μακέτο τούτο το έργο;


Οχι Ρομαν. Δυστυχως ουτε 1000 δε θα πανε
Dimg4
 

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Φεβ 2017, 01:42

Guitarman έγραψε:Ρε συ Ρομαν εδώ δεν πάνε 5000 στο γήπεδο, θα δώσουν 500.000 από 5 ευρώ? Και ποιοι είναι αυτοί οι 500.000? Είναι τεράστιο το νούμερο. Ακόμη και επί ευρωβουλευτή, χωρίς οικονομική κρίση και στη μπάλα (που όπως και να το κάνουμε έχει μεγαλύτερο έρεισμα) ήταν κάποιες χιλιάδες ή δεκάδες χιλιάδες (αν θυμάμαι καλά) που αγόρασαν μετοχές.

Για μένα είναι λάθος η προσέγγιση του μάτζικ. Κανονικά θα έπρεπε να πει "με ΠΟΡΔΕΣ είμαστε 4οι/5οι. Τι παραπάνω δηλαδή περιμένετε?".

Τέλος, ο Ιβάν καλά κάνει και δεν παίρνει την ομάδα, ΑΛΛΑ δίνεις ρε πστ μου 5 γαμημένα μυρια στη λίγδα και δε δίνεις 50-100 χιλιάρικα χορηγία να πάρουμε 2 καλά μαυράκια? Αμαρτία είναι


Ακριβως φιλε. Εγω θα συμπληρωσω πως εαν φυγει ο ματζικ με μπανε να ξερετε ειναι πολυ πιθανο να ζησουμε για πρωτη φορα υποβιβασμο
Dimg4
 

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 15 Φεβ 2017, 02:30

Guitarman έγραψε:Ρε συ Ρομαν εδώ δεν πάνε 5000 στο γήπεδο, θα δώσουν 500.000 από 5 ευρώ? Και ποιοι είναι αυτοί οι 500.000? Είναι τεράστιο το νούμερο. Ακόμη και επί ευρωβουλευτή, χωρίς οικονομική κρίση και στη μπάλα (που όπως και να το κάνουμε έχει μεγαλύτερο έρεισμα) ήταν κάποιες χιλιάδες ή δεκάδες χιλιάδες (αν θυμάμαι καλά) που αγόρασαν μετοχές.

Για μένα είναι λάθος η προσέγγιση του μάτζικ. Κανονικά θα έπρεπε να πει "με ΠΟΡΔΕΣ είμαστε 4οι/5οι. Τι παραπάνω δηλαδή περιμένετε?".

Τέλος, ο Ιβάν καλά κάνει και δεν παίρνει την ομάδα, ΑΛΛΑ δίνεις ρε πστ μου 5 γαμημένα μυρια στη λίγδα και δε δίνεις 50-100 χιλιάρικα χορηγία να πάρουμε 2 καλά μαυράκια? Αμαρτία είναι


Σε αυτα καρασυμφωνουμε
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 15 Φεβ 2017, 09:08

RoMaN έγραψε:Θα υπάρξει συσπείρωση; Θα ανταποκριθεί ο κόσμος στο κάλεσμα; Θα τρέξει ο οπαδός να πάρει πεντεδέκα μετοχές; Θα ενδιαφερθεί κανείς να σώσει το μπάσκετ; Θα πάνε 500.000 ΠΑΟΚτσήδες να δώσουν πέντε γαμημένα ευρώ;

5 x 500.000 = 2.500.000 €


Ουτε με σφαιρες μαν.Αλλα αν επαιζε το ποδοσφαιρο τελικο κυπελλου χαλαρα 20.000 θα εβρισκαν 100 ευρω για να πανε.Θεμα προτεραιωτητων ειναι.
Φυσικα αν επαιζε το μπασκετακι κανα τελικο CL 5.000 κοσμος θα βρισκε τα 300 ευρω με αεροπορικα κλπ για να παει.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τετ 15 Φεβ 2017, 09:31

kataramenos5 έγραψε:
RoMaN έγραψε:Θα υπάρξει συσπείρωση; Θα ανταποκριθεί ο κόσμος στο κάλεσμα; Θα τρέξει ο οπαδός να πάρει πεντεδέκα μετοχές; Θα ενδιαφερθεί κανείς να σώσει το μπάσκετ; Θα πάνε 500.000 ΠΑΟΚτσήδες να δώσουν πέντε γαμημένα ευρώ;

5 x 500.000 = 2.500.000 €


Ουτε με σφαιρες μαν.Αλλα αν επαιζε το ποδοσφαιρο τελικο κυπελλου χαλαρα 20.000 θα εβρισκαν 100 ευρω για να πανε.Θεμα προτεραιωτητων ειναι.
Φυσικα αν επαιζε το μπασκετακι κανα τελικο CL 5.000 κοσμος θα βρισκε τα 300 ευρω με αεροπορικα κλπ για να παει.

Πείτε μου που να τα δώσω!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 15 Φεβ 2017, 10:06

Είναι κάπως αστείο στις μέρες μας να μιλάμε για 500.000 ΠΑΟΚτσήδες.

Ή , αντίστοιχα , για εκατοντάδες χιλιάδες συνανθρώπους μας , οποιασδήποτε οπαδικής προτίμησης , που έστω θα σκεφθούν να δώσουν λεφτά για την όποια ομάδα τους. Ούτε καν το υποδεκαπλάσιο νούμερο δεν είναι εφικτό, ιδίως όταν δεν υπάρχουν επιτυχίες κι αυτό έχει αποδειχθεί αρκετές φορές.

10 - 15.000 κόσμου είναι που τραβάει κουπί , κι όταν η ομάδα πάει καλά αυτές γίνονται 20-25.000 ανάλογα και για ποιά ομάδα μιλάμε. Και στα Ευρωπαικά πανηγύρια ίσως πάει ένα κλικ παραπάνω. Όλοι οι υπόλοιποι , υποστηρίζουν την όποια ομάδα τους μόνο στο χαρτιά και σε καμιά τηλεφωνική συνέντευξη.

Στο μπάσκετ , τα νούμερα είναι 5-10 φορές κάτω.
Δεν υπάρχει πια μπάσκετ στην Ελλάδα κι αυτό αχνοφαίνεται από τα παιδικόεφηβικά που αντικατοπτρίζουν τη καύλα της προηγούμενης γενιάς που σταμάτησε , σταδιακά , να υπάρχει .
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 15 Φεβ 2017, 10:16

Δεν είναι ότι είναι στα χαρτιά

Πλέον έχω αρχίσει να αποδέχομαι το κριτήριο "κρίση".

Ακόμα και στο τηγάνι που πάντα ήταν γεμάτο, παίζει Ευρώπη, έχει επιτυχίες (όπως έρχονται), πλέον στους μισούς αγώνες είναι άδειο. Έχω πάρα πολλούς φίλους που ΠΆΝΤΑ είχαν διάρκειας σε ποδόσφαιρο ή ποδόσφαιρο ΚΑΙ μπάσκετ είτε γαύρο είτε βαζελο, πλέον να πηγαίνουν με το ζόρι σε 5-10 αγώνες όλη τη χρονιά λόγω χρημάτων

Οπότε συμφωνώ πως δύσκολα θα έβρισκαν έστω και 50.000 άτομα τα 5€ για αυτόν τον σκοπό
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 15 Φεβ 2017, 10:58

Αφήστε τις μετοχές και τους έρανους.
Εδώ στη Τούμπα μέχρι χθες 5000 είχαμε.
Διαρκείας των 50 ευρώ (είχε και φέτος από ΣΦ).
Αρχίζεις να τα πουλάς από αύριο μέχρι το Σεπτέμβρη. Ψιλοδημιουργείς μια δυναμική, στο μυαλό μου τουλάχιστον :(
Θα μου πεις άντε και αντί για 1000 έδωσες 3000. Ε και ? αγωνιστικά δεν λέει κάτι είναι το κλίμα.
Δεν μπορείς να μαζέψεις 50 ευρώ σε τόσους μήνες (μιλάμε πάντα για όσους μπορούν πράγματι).
Ε τότε απλά ξαναγίνεσαι ξεφτίλα σαν λαός όσον αφορά τέτοια θέματα κυρίως στα τμήματα εκτός ποδοσφαίρου.

Προτιμώ αυτόν τον Σταυρόπουλο που μου βγάζει ΠΑΟΚτσήδικη πίκρα για το ότι δεν μπορούν το παραπάνω παρά να μου πουν ''κοίτα σας έχουμε 4-5ους με αστείο μπάσκετ''.
Κανένα κατόρθωμα δεν είναι αυτό. Επειδή και οι περισσότερες ομάδες είναι το ίδιο χάλι με μας ? Ναι αλλά αυτοί δεν λέγονται ΠΑΟΚ. Λέγονται Δόξα, Κύμη, Προμηθέας, Λαύριο, Κόροιβος ρε π... μου!!! επειδή ΟΛΑ μας τα παιχνίδια είναι ντέρμπι ? δε νομίζω πως μπορούσαμε να χαμε πολλές νίκες περισσότερες ίσα-ίσα θα μπορούσαμε να έχουμε πολλές ήττες παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τετ 15 Φεβ 2017, 13:56

Dimg4 έγραψε:
Guitarman έγραψε:Ρε συ Ρομαν εδώ δεν πάνε 5000 στο γήπεδο, θα δώσουν 500.000 από 5 ευρώ? Και ποιοι είναι αυτοί οι 500.000? Είναι τεράστιο το νούμερο. Ακόμη και επί ευρωβουλευτή, χωρίς οικονομική κρίση και στη μπάλα (που όπως και να το κάνουμε έχει μεγαλύτερο έρεισμα) ήταν κάποιες χιλιάδες ή δεκάδες χιλιάδες (αν θυμάμαι καλά) που αγόρασαν μετοχές.

Για μένα είναι λάθος η προσέγγιση του μάτζικ. Κανονικά θα έπρεπε να πει "με ΠΟΡΔΕΣ είμαστε 4οι/5οι. Τι παραπάνω δηλαδή περιμένετε?".

Τέλος, ο Ιβάν καλά κάνει και δεν παίρνει την ομάδα, ΑΛΛΑ δίνεις ρε πστ μου 5 γαμημένα μυρια στη λίγδα και δε δίνεις 50-100 χιλιάρικα χορηγία να πάρουμε 2 καλά μαυράκια? Αμαρτία είναι


Ακριβως φιλε. Εγω θα συμπληρωσω πως εαν φυγει ο ματζικ με μπανε να ξερετε ειναι πολυ πιθανο να ζησουμε για πρωτη φορα υποβιβασμο


Δυστυχώς Ντιμ έχεις δίκιο. Αν φύγουν αυτοί οι άνθρωποι θα μας έρθουν στην καλύτερη Κανώτες (καλές προθέσεις αλλά άσχετοι με το άθλημα) και στην χειρότερη Δρόσοι (ο Θεός του ΠΑΟΚ να μας φυλάει).

Επίσης να πω και το εξής: Το βόλεϋ κάνει ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟ. Αν εξαιρέσεις τα ματς με γαύρο πότε άλλοτε πήγε ο κόσμος να στηρίξει την προσπάθεια? Ποιος μπορεί να με πείσει ότι ακόμη και να χτυπούσαμε πρωτάθλημα στο μπάσκετ δεν θα είχαμε 2-3 χιλιάδες κόσμο το πολύ?

Από μένα ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον ΜΠΑΝΕ, στον ΜΑΤΖΙΚ, στον ΣΟΥΛΗ και στους υπόλοιπους που με κρατάνε αξιοπρεπέστατα στην πρώτη τετράδα. Και εγώ θα ήθελα να χτυπάω πρωτάθλημα, αλλά ας είμαστε και ρεαλιστές...
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Νίκος "Magic" Σταυρόπουλος

Δημοσίευσηαπό dtown » Τετ 15 Φεβ 2017, 16:03

o Κανωτας ευρωλιγκα μας εβγαλε.Σε πρωταθλημα πολυ πιο ανταγωνιστικο απο το φετινο.Γενικα δεν μπορω να διαβαζω οτι αμα δεν ηταν η τωρινη κατασταση θα κινδυνευαμε.Πως θα κινδυνευαμε,δεν παιζουμε στο Ισπανικο πρωταθλημα στην Α1 παιζουμε με αντιπαλους που στην πλειοψηφια τους επισης φυτοζωουν.Η 5η θεση ειναι απολυτως φυσιολογικη για το μπατζετ και την δυναμικη του ΠΑΟΚ,δεν αποτελει κατορθωμα.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες