71.Παναγιώτης Γλύκος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Πέμ 05 Ιαν 2017, 13:33

nasos66 έγραψε:
Johnsim έγραψε:Πόσοι κωλοτούμπες εδω μεσα ..
Τα έλεγα το καλοκαίρι και γελούσαν μερικοι , το Παλικάρι τον έβρισαν -υποτίμησαν -ξεφτίλισαν αλλα εκει .,
Έσκυψε το κεφαλι και απέδειξε σε ενα μάτσο νεόπλουτους (γιατι ετσι συμπεριφερετε μεγαλη μερίδα παοκτσιδων)
Οτι αξίζει να φοραει την φανέλα !
Σε οτι σημαντικό ματς εχει δωσει η ομαδα mvp ηταν ο Γλυκός , ο οποίος ειναι απο τους λίγους
Τερματοφύλακες στην Ευρώπη που παιζει τοςο καλα με την μπάλα στα πόδια , εχει απίστευτα αντανακλαστικά
Και ειναι σχετικά μέτριος στις εξόδους , αν δε ηταν καλός και στις εξόδους δεν νομιζω να επέζε στον ΠΑΟΚ ;)


O Γλυκος δεν είναι καλος με τη μπαλα στα ποδια,μονο τωρα τελευταια είναι σχετικα καλος.Μεχρι φετος το καλοκαιρι δεν ητανε καλος τερμας.Στα σημαντικα παιχνίδια όπως με τη Φιορεντινα δεν ηταν μεσα καν,ενω κ με τον Αγιαξ εφαγε ένα ακίνητος στη κλειστη του γωνια.Ενω εχει κ ευκολους τραυματισμούς.Δεχνει όμως ανεβασμένος φετος και αν συνεχισει ετσι μπραβο του.


Νομιζω οτι ηταν μεσα στην Ντορτμουντ(εκτος κι αν δεν ηταν σημαντικο παιχνιδι αυτο) και μετα απο αυτο το ματς εκανε τα καλυτερα παιχνιδια του και απεκτησε εμπειριες για τερματοφυλακας που βρισκεται στην καλυτερη ηλικια για να παιζει.
Και ναι εχουμε 2 ισαξιους τερματοφυλακες,που παιζει ο πιο φορμαρισμενος αυτη τη στιγμη.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 13:49

@nasos66, δεν τα έγραψα για να στηρίξω υπερβολικά τον Παναή φίλε...Την προσωπική μου άποψη κατέθεσα, προσπαθώντας να την τεκμηριώσω όσο γίνεται βρε φίλε μου, όπως άλλωστε συνηθίζω πάντα να κάνω... 8-)
Φτου φτου φτου λοιπόν για τον Παναή άμα θέλεις, για να μην τον ματιάξω... :D

Ανταποδίδω την καλημέρα σου... :)


Υ.Γ. Για το τελείως άδικο "φάγωμα" του Όλσεν συμφωνώ 1.000% μαζί σου... ;)

Υ.Γ. 2...Για τα ποσά που ακούγονται δεν είμαι καθόλου βέβαιος φυσικά, μιας και δεν έχω δει ποτέ τα συμβόλαια (κανενός παίχτη δηλαδή) με τα μάτια μου... :shock:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 05 Ιαν 2017, 13:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 13:56

theo-drama έγραψε:
nasos66 έγραψε:
Johnsim έγραψε:Πόσοι κωλοτούμπες εδω μεσα ..
Τα έλεγα το καλοκαίρι και γελούσαν μερικοι , το Παλικάρι τον έβρισαν -υποτίμησαν -ξεφτίλισαν αλλα εκει .,
Έσκυψε το κεφαλι και απέδειξε σε ενα μάτσο νεόπλουτους (γιατι ετσι συμπεριφερετε μεγαλη μερίδα παοκτσιδων)
Οτι αξίζει να φοραει την φανέλα !
Σε οτι σημαντικό ματς εχει δωσει η ομαδα mvp ηταν ο Γλυκός , ο οποίος ειναι απο τους λίγους
Τερματοφύλακες στην Ευρώπη που παιζει τοςο καλα με την μπάλα στα πόδια , εχει απίστευτα αντανακλαστικά
Και ειναι σχετικά μέτριος στις εξόδους , αν δε ηταν καλός και στις εξόδους δεν νομιζω να επέζε στον ΠΑΟΚ ;)


O Γλυκος δεν είναι καλος με τη μπαλα στα ποδια,μονο τωρα τελευταια είναι σχετικα καλος.Μεχρι φετος το καλοκαιρι δεν ητανε καλος τερμας.Στα σημαντικα παιχνίδια όπως με τη Φιορεντινα δεν ηταν μεσα καν,ενω κ με τον Αγιαξ εφαγε ένα ακίνητος στη κλειστη του γωνια.Ενω εχει κ ευκολους τραυματισμούς.Δεχνει όμως ανεβασμένος φετος και αν συνεχισει ετσι μπραβο του.


Νομιζω οτι ηταν μεσα στην Ντορτμουντ(εκτος κι αν δεν ηταν σημαντικο παιχνιδι αυτο) και μετα απο αυτο το ματς εκανε τα καλυτερα παιχνιδια του και απεκτησε εμπειριες για τερματοφυλακας που βρισκεται στην καλυτερη ηλικια για να παιζει.
Και ναι εχουμε 2 ισαξιους τερματοφυλακες,που παιζει ο πιο φορμαρισμενος αυτη τη στιγμη.

Theo αυτή τη στιγνη οντως εχουμε 2 καλους τερματοφύλακες,και μακαρι να συνεχιση ετσι ο Γλυκος,αλλα και περυσι και φετος πηρε τερμα η παε για πρωτο.Αρα εβλεπε καποιο θεμα στο ένα,ενω φετος ανανεωσε το Βελλιδη αρχικα,και πηρε κ Μπρικιτς.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Πέμ 05 Ιαν 2017, 13:59

Τωρα ναι συμφωνω με αυτα που λες,ετσι ειναι.

Εντωμεταξυ μου αρεσαν οι δηλωσεις που εκανε τωρα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 14:17

Ναι ρε φιλε ολοι κατι παρομοιο βλέπουμε,και μακαρι ολοι να βγαλουνε το καλο εαυτο τους.Ολοι αυτό θελουμε.Απλα εγω στην αρχη απαντησα σε ένα ποστ που το βρηκα πολύ επιθετικο χωρις λογο.Ο καθενας μπορει να κανει λαθος στη κριση του,σε φορουμ ειμαστε,αλλα και πολλες φορες αλλαζουνε αγωνιστικη συμπεριφορά οι παιχτες,και από χαλια παιζουνε καλα η αναποδα,και ετσι αλλαζουνε και οι κρητικες.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 14:22

Τίνος το post σου φάνηκε επιθετικό??? Το δικό μου ή του Τέο???

Στο δικό μου πάντως αναφέρω ότι είναι προσωπικές μου απόψεις και δεν είχα κανέναν τέτοιο σκοπό...Ιδιαιτέρως δε απέναντι σου, μιας και σε γενικές γραμμές μου αρέσουν και οι απόψεις-τοποθετήσεις σου αλλά και ο τρόπος που τις εκφράζεις γραπτώς... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 14:30

Oχι ρε Goran για σενα,στο ποστ αυτό απανταω.

Johnsim έγραψε:
Πόσοι κωλοτούμπες εδω μεσα ..
Τα έλεγα το καλοκαίρι και γελούσαν μερικοι , το Παλικάρι τον έβρισαν -υποτίμησαν -ξεφτίλισαν αλλα εκει .,
Έσκυψε το κεφαλι και απέδειξε σε ενα μάτσο νεόπλουτους (γιατι ετσι συμπεριφερετε μεγαλη μερίδα παοκτσιδων)
Οτι αξίζει να φοραει την φανέλα !
Σε οτι σημαντικό ματς εχει δωσει η ομαδα mvp ηταν ο Γλυκός , ο οποίος ειναι απο τους λίγους
Τερματοφύλακες στην Ευρώπη που παιζει τοςο καλα με την μπάλα στα πόδια , εχει απίστευτα αντανακλαστικά
Και ειναι σχετικά μέτριος στις εξόδους , αν δε ηταν καλός και στις εξόδους δεν νομιζω να επέζε στον ΠΑΟΚ
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 14:35

Ωχ, sorry φίλος...Δεν το είχα προσέξει ότι το είχες κάνει και παράθεση... :oops: Όλα good... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 15:06

Ζω για την στιγμή που θα κράζετε την ΠΑΕ, γιατί του ανανέωσε το συμβόλαιο μόνο για 2 χρόνια(2019).
ΠΑΟΚ είσαι!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 15:07

Θα το ζήσεις και αυτό ?
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9773
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό nico4 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 16:57

Αυτός πριν ένα μήνα δεν έπρεπε να πάρει τον μπούλο για τις δηλώσεις του πως στόχος μας είναι να μπούμε πλέι οφ; Κάτι τέτοια θυμάμαι. Όπως θυμάμαι πως πριν δύο μήνες ο Τζαβέλας ήταν ο καλύτερος σέντερ μπακ στο πρωτάθλημα και μπράβο στη ΠΑΕ που τον ανανέωσε και πριν ένα μήνα ήταν στο ίδιο παρεάκι με τον Γλύκο που θέλανε να φάνε τον Ιβιτς.
Fist in the air, in the land of hypocrisy
Άβαταρ μέλους
nico4
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: Κυρ 22 Φεβ 2009, 19:18

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Πέμ 05 Ιαν 2017, 20:15

Η διαδρομή για τον οχλο, από το ωσανά στο σταύρωσον αυτόν και το ανάποδο, ένα δοκάρι μέσα ή έξω δρόμος.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:48

ΣΤΑΘΕΡΟΣ.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 11 Ιαν 2017, 21:59

Κάνα δυο φορές με καρδιοχτύπησε σήμερα...Μια που βγήκε πολύ έξω, εκεί που έφαγε και την κάρτα για διαμαρτυρία απ το ψοφοκόρακο και μια που δεν βγήκε καθόλου και περίμενε κακώς να διώξει ο Κρέσπο... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 71.Παναγιώτης Γλύκος

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τετ 11 Ιαν 2017, 22:07

Σε τετοιο γηπεδο παλι πολυ καλος ηταν,ακομη και με αυτα που λες.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5471
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες