paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 12:48

Μια ομάδα-οργανισμός φίλε μου γίνεται νομοτελειακά ΜΕΓΑΛΗ, μόνο όταν τα άτομα που την αποτελούν, παίχτες, προπονητές, υπάλληλοι όλων των θέσεων, οπαδοί, μεγαλομέτοχοι, ακόμα κι ο Πρόεδρος της και τα μέλη του Δ.Σ. της καταφέρουν να βάλουν τον εαυτό τους στην θέση τους...ΟΛΟΙ τους κάτω απ τα 4 ιερά γράμματα λοιπόν!!!!

Ο Π.Α.Ο.Κ. πάνω απ όλους κι απ όλα!!!! :pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 13:01

northend4 έγραψε:Βγήκε καπέλο Ιβαν ο τρομερός και μερικοί θίχτηκαν.
Σιγά τα ωά.
Εγώ θίγομαι που δε του έχουν κάνει άγαλμα στην Τούμπα ακόμη.
Προσωπολάτρης δεν είμαι, παίρνω κάθε χρονο φανέλα και όνομα παίκτη δεν τύπωσα ποτέ από άποψη. Ούτε Γκαρσία ούτε Βιερίνια, κανέναν.
Εάν όμως με υποχρέωναν να βάλω έστω ένα όνομα στην φανέλα και από αυτά που έχω βιώσει σαν ΠΑΟΚτσης θα έβαζα πρωτα Πρέλεβιτς (γιατί δημιουργήσει χιλιάδες ΠΑΟΚτσάκια εκτός Θεσσαλονίκης) και Ιβάν (γιατι έχει τον οργανισμό ΠΑΟΚ σε πολύ υψηλά επίπεδα στην χειρότερη συγκυρία της χωρας).
Αυτά

Έτσι είναι απλά βάζεις μόνο ΠΑΟΚ άλλα και έχεις τεράστια εκτίμηση στον Ιβάν γιά την προσφορά τού στον σύλλογο
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 22 Δεκ 2016, 13:28

northend4 έγραψε:Βγήκε καπέλο Ιβαν ο τρομερός και μερικοί θίχτηκαν.
Σιγά τα ωά.
Εγώ θίγομαι που δε του έχουν κάνει άγαλμα στην Τούμπα ακόμη.
Προσωπολάτρης δεν είμαι, παίρνω κάθε χρονο φανέλα και όνομα παίκτη δεν τύπωσα ποτέ από άποψη. Ούτε Γκαρσία ούτε Βιερίνια, κανέναν.
Εάν όμως με υποχρέωναν να βάλω έστω ένα όνομα στην φανέλα και από αυτά που έχω βιώσει σαν ΠΑΟΚτσης θα έβαζα πρωτα Πρέλεβιτς (γιατί δημιουργήσει χιλιάδες ΠΑΟΚτσάκια εκτός Θεσσαλονίκης) και Ιβάν (γιατι έχει τον οργανισμό ΠΑΟΚ σε πολύ υψηλά επίπεδα στην χειρότερη συγκυρία της χωρας).
Αυτά


Το θέμα είναι η κίνηση φίλε μου. Καμία σχέση τα προ'ι'όντα των αθλητών μ'αυτό ή αν θέλεις να τυπώσεις εσύ ο ίδιος ότι θέλεις. Το να βγάλει ο Πρόεδρος της ομάδας (ο υιος τελος πάντων) προ'ι'όντα που να γράφουν ''πόσο τέλειος είμαι'' και να πωλούνται στο κατάστημα του ΠΑΟΚ ούτε αυτό σε πειράζει. Δεν έχει σημασία αν δεν το πάρει και κανείς ξαναγράφω η κίνηση μετράει. Εμένα μ'ενοχλεί περισσότερο που τον δικαιολογείτε.
Είμαι σίγουρος πως αν έκανε τέτοια κίνηση ο Μαρινάκης θα ρίχνατε πολύ γέλιο... Αυτά.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 22 Δεκ 2016, 13:35

εγώ θα το παρω!
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3134
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 13:44

fossa έγραψε:
northend4 έγραψε:Βγήκε καπέλο Ιβαν ο τρομερός και μερικοί θίχτηκαν.
Σιγά τα ωά.
Εγώ θίγομαι που δε του έχουν κάνει άγαλμα στην Τούμπα ακόμη.
Προσωπολάτρης δεν είμαι, παίρνω κάθε χρονο φανέλα και όνομα παίκτη δεν τύπωσα ποτέ από άποψη. Ούτε Γκαρσία ούτε Βιερίνια, κανέναν.
Εάν όμως με υποχρέωναν να βάλω έστω ένα όνομα στην φανέλα και από αυτά που έχω βιώσει σαν ΠΑΟΚτσης θα έβαζα πρωτα Πρέλεβιτς (γιατί δημιουργήσει χιλιάδες ΠΑΟΚτσάκια εκτός Θεσσαλονίκης) και Ιβάν (γιατι έχει τον οργανισμό ΠΑΟΚ σε πολύ υψηλά επίπεδα στην χειρότερη συγκυρία της χωρας).
Αυτά


Το θέμα είναι η κίνηση φίλε μου. Καμία σχέση τα προ'ι'όντα των αθλητών μ'αυτό ή αν θέλεις να τυπώσεις εσύ ο ίδιος ότι θέλεις. Το να βγάλει ο Πρόεδρος της ομάδας (ο υιος τελος πάντων) προ'ι'όντα που να γράφουν ''πόσο τέλειος είμαι'' και να πωλούνται στο κατάστημα του ΠΑΟΚ ούτε αυτό σε πειράζει. Δεν έχει σημασία αν δεν το πάρει και κανείς ξαναγράφω η κίνηση μετράει. Εμένα μ'ενοχλεί περισσότερο που τον δικαιολογείτε.
Είμαι σίγουρος πως αν έκανε τέτοια κίνηση ο Μαρινάκης θα ρίχνατε πολύ γέλιο... Αυτά.

Είμαι σίγουρος ότι στην σκέψη ότι δεν θα ερχόταν ο Ιβάν η διάθεση για γέλιο θά μάς κοβόταν μαχαίρι..... Γιαυτό μερικές υπερβολές τις προσπερναμε είναι από μόνες τους ασήμαντες..... Είμαι σίγουρος ότι οι δηλώσεις Καμπάνη τού καπετάνιου ήταν πολύ περισσότερο ΠΑΟΚ αλλά τίς έκανε ένα λαμόγιο ,ο άλλος έριξε φράγκα αλλά ο γιός έβγαλε ένα καπέλο Ιβάν ο τρομερός ε και θίχτηκες ?Ο Φλωρίδης είχε τατουάζ δικέφαλο άρα τι ?
Εμένα θά με ενοχλούσε πάρα πολύ αν δεν ήταν σωστός στίς υποχρεώσεις του απέναντι στην ομάδα ΜΌΝΟ ΑΥΤΌ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΎΣΕ ΠΟΛΎ
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:10

Ε μιάς κ η πληρωμή των χρεών είναι απάντηση σε όλα, το ξανασκέφτηκα κ τελικά είναι πολύ καλόγουστο το καπελάκι. Κ παιχταράς ο Τιάμ.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:21

Ααααααχαχαχαχχχαχα :lol: :lol: :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:29

Χωρικός έγραψε:εγώ θα το παρω!

Εγώ θα το πάρω και θα το κάνω δώρο στον κουνιάδο μου, που τον λένε Γιάννη (IBAN), είναι απόστρατος (Παραλλαγή) και... είναι και γάβρος..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό northend4 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:30

Τι να μιλήσεις τώρα σοβαρά όταν ειρωνεύεται κάποιος για χρέη καπελάκια κ Τιαμ;
Ποιος τον πηδάει κ τον Τιαμ τώρα;
Μιας κ το έφερε η κουβέντα ρε παιδια, εκείνοι οι Βυζαντινοί ενωμένοι μαχητές που έγραφαν γ@μιεται η ΠΑΕ σε ένα υστερόγραφο, και θα επανέρχοταν ανεξάρτητως αποτελέσματος με την Λιμπερετς, επανήλθαν ή το κάνανε γαργάρα και περιμένουν την επόμενη χοντρή γκέλα της ομάδας;
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:30

Mapogo έγραψε:Ε μιάς κ η πληρωμή των χρεών είναι απάντηση σε όλα, το ξανασκέφτηκα κ τελικά είναι πολύ καλόγουστο το καπελάκι. Κ παιχταράς ο Τιάμ.

Εσύ φορα το αν σε αρέσει εμένα δεν με αρέσει :):) ο τιαμ είναι παιχταρας παλτά είναι οι μακ νατχο τσιμιροτ ροντριγκεζ κλπ. Άλλα αυτούς έτσι και αλλιώς ο Γούμενος τους έφερε....:):)
Χρέη ? Ποια χρέη αυτά δεν υπάρχουν ούτε υπήρχαν ποτέ ; Φέρε στοιχεία ότι υπήρξαν ποτέ μαγαζί γωνία είμαστε δεν μασάμε
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:33

Θα 'θελα να δω στην μπουτίκ κι ένα σετάκι ''φουλάρι-φόρμα-σοβιετικό σκαρπίνι''.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:34

Mapogo έγραψε:Ε μιάς κ η πληρωμή των χρεών είναι απάντηση σε όλα, το ξανασκέφτηκα κ τελικά είναι πολύ καλόγουστο το καπελάκι. Κ παιχταράς ο Τιάμ.


Αυτό ακριβώς. Σε ό,τι και να πεις για τον Σαββίδη σου λένε ένα άσχετο ''αυτός πλήρωσε τα χρέη''.
Δηλαδή αν βλέπουμε κάποιες τραγικές κινήσεις και τις λέμε η μόνιμη απάντηση θα είναι ''αυτός πλήρωσε τα χρέη''.
Εγώ ρωτάω αν το κάνε ο γαύρος τι θα έλεγες και η απάντηση είναι αν ''έφευγε ο Ιβάν τι θα έκανες'' !!!
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1870
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:37

Ρε φίλε γιατί είναι τραγική κίνηση? Αυτό σε λέω είναι λάθος κίνηση το τραγικό που το είδες.... Ξέρεις τι είναι τραγικο ?Να σε πιστόλιασει να έχεις πρόσφυγες παικτών .... Λάθος κινήσεις θα γίνονται πάντα η κινήσεις πού δέν μάς αρέσουν , τραγικές δεν είναι ....
Μάλλον γρήγορα ξεχάσαμε τι είναι τραγικο και τι όχι
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:39

δεν κατανοώ το γιατί συνεχώς πρέπει να βγάζουμε απο τη μύγα ξύγγι.

έβγαλε μια φωτο ο μικρός Σαββίδης με το καπέλο αυτό στο αμάξι του, μπήκαν απο κάτω και σχολίαζαν "ουαου τι καπελάρα θεε μου" κτλ κτλ. Βγήκε ο Ιβάν με το καπέλο και σχολίαζαν απο κατω "γεια σου ρε προεδρε τρελε¨ κτλ κτλ.

τα ειδε ο μικρος και σου λεει βγαλε απο 100 κομματια να τα παμε στη μπουτικ να τα παρει κανας μπαγλαμας.

δεν κατανοω ολη αυτη τη κουβεντα (ξανα). αν κανεις δεν του αρεσει, ας μην το παρει. εμενα δε μου αρεσει και δεν θα το παρω, τουλαχιστον αυτο με τον Ιβαν. το αλλο που λεει "army of PAOK¨ είναι πιο συμπαθητικό και δεν βρισκω κατι το "τραγικο" σε αυτο. ενταξει, μπορει λιγο κιτς, αλλα τραγικο... ε ρε παιδια οκ...

αυτα απο εμενα. συνεχιστε να ψαχνετε αφορμες να πλακωνομαστε μεταξυ μας. δεν ειναι και κατι δυσκολο δε θελει και πολυ φαντασια, ειμαστε και καλοι σε αυτο αλλωστε. :P

υγ: ΚΑΙ ΝΑΙ, τα χρεη, η οικονομικη κατασταση της παε και γενικα ολα οσα γινονται τα τελευταια χρονια με κανουν να πω οτι στα @@ μου για ΕΝΑ ΚΑΠΕΛΟ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να τα συγκρινουμε αυτα τα δυο πραματα! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:40

Mīngus έγραψε:Θα 'θελα να δω στην μπουτίκ κι ένα σετάκι ''φουλάρι-φόρμα-σοβιετικό σκαρπίνι''.

Κολκας "ο Σαββίδης δεν είναι της αισθητικής μου " όταν πληρώνει είναι της αισθητικής μας ?
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Πέμ 22 Δεκ 2016, 14:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης