"Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 16:34

Α.Ρ.Δ., ζείτε ανάμεσα μας χρόνια τώρα και σας ξέρουμε καλά!!!!

Όσο και να σκίζετε τα καλσόν σας
ο Π.Α.Ο.Κ. γιγαντώνεται!!!!


:pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 20 Αύγ 2016, 16:36

Το θέμα είναι να καταλάβουν το απλό, Ο ΠΑΟΚ πάνω από όλα, και όχι τα συμφέροντα και τα γλυψιματα τους πάνω από όλα. Δυστυχώς αυτοί βάζουν το ΕΓΏ τους πάνω από όλα.

Φαγώθηκαν να κρατήσουν τον Βιτορ, Για μια.......

Ας πάνε να κάνουν ρεπορτάζ ρουλη η γριάς ή να κατέβουν στην χαβούζα, αν είναι τόσο καλοί, δίνουν καλύτερα λεφτά κάτω

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 17:20

Από εχθές το βράδυ που βγήκε η είδηση ότι δεν υπολογίζεται ο Τζιώλης, παρά ως εναλλακτική λύση που θα έρχεται απ τον πάγκο (αυτή είναι όλη η αλήθεια και μάλιστα του έχει δηλωθεί με το που ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Κάνιας, γι αυτό, αν το θυμάστε φυσικά, και τις μέρες εκείνες ο μάνατζερ του Πωλ Κουτσολιάκος είχε εμφανιστεί στην Ολλανδία που κάναμε προετοιμασία :o ) έπεσαν επιτέλους οι μάσκες των πουστοΑΡΔ που τρώνε τα συκώτια του Π.Α.Ο.Κ. πάνω από 30 χρόνια τώρα και παρά την κρίση, την φτώχεια και την κακομοιριά της κοινωνίας μας, αυτοί αυξάνονται και πληθύνονται συνεχώς!!!!

Δεν θα εστιάσω προσωπικά σε κανέναν (πόλκες, λόλκες και λοιπούς γελοίους γενίτσΑΡΔους αλλά και πουστοχ@βουζολιμανίσιους) γιατί το 99,9% τους κάνουν την ίδια ακριβώς δουλειά:

Μικραίνουν τον Π.Α.Ο.Κ. για να τα κονομάνε οι ΑΡΔ!!!!

Δεν θέλω να θεωρηθούν τα παρακάτω ειρωνείες και απαξίωση για τον "τίμιο" αλλά μετριότατο επαγγελματία ποδοσφαιριστή Τζιώλη (το τίμιος μέσα σε εισαγωγικά μόνο και μόνο για την αέναη απορία μου πως είναι δυνατόν να είναι ΜΟΝΙΜΑ ΔΙΕΘΝΗΣ και αναντικατάστατος στον Π.Α.Ο.Κ. του Ιβάν Σαββίδη, ένας μετριότατος χαφ, σταθερός μεν, σε βαθμό όμως απ το 6,5 έως το 7 το πολύ ταβάνι, σε σχέση με την προσφορά του στην νευραλγική θέση του 6 που αγωνίζεται απ το 2005 και μετά σε όποιες ομάδες παίζει??? :shock: :shock: ) για το σύγχρονο ποδόσφαιρο που η ταχύτητα είναι το πρώτο και κύριο στοιχείο όλων των πετυχημένων ομάδων!!!!

Δείτε με βάση την κατάταξη της UEFA τις πρώτες 50 ομάδες και πείτε μου ποιες έχουν στο ρόστερ τους σαν βασικό έναν παίχτη στο 6άρι, ο οποίος:

1...Είναι πολύ αργός στα πόδια!!!!

2...Δεν παίρνει θέση για του "βγάλουν" οι αμυντικοί την πρώτη πάσα για να αναπτύξει το παιχνίδι προς τα μπρος!!!!

3...Πασάρει κατά 95% πίσω και πλάγια!!!!

4...Έχει μία κάθετη ασσίστ το πολύ σε κάθε ετήσια αγωνιστική σεζόν 45 και πλέον παιχνιδιών που παίζει!!!!

5...Έχει 2-3 σουτ στην αντίπαλη εστία επίσης σε κάθε αγωνιστική σεζόν!!!!

6...Έχει βάλει καμιά δεκαριά γκολ (μήπως λέω και πολλά δεν ξέρω) σε 10 χρόνια, απ τα 21 έως τα 31 του!!!!

7...Δεν ξέρω και στα σίγουρα, αλλά δεν τον θυμάμαι να έχει σηκώσει και καμιά κούπα ever, πλην του 2004!!!!


Βρείτε μου έστω κι έναν σας παρακαλώ και τότε θα πω ότι είναι λάθος το ότι:

Ο νέος προπονητής του Π.Α.Ο.Κ. Βλάνταν Ίβιτς, αυτός που ξέρει τα εσώψυχα του Π.Α.Ο.Κ. χρόνια τώρα και σαν παίχτης αλλά και σαν (πετυχημένος πανθομολογουμένως) προπονητής της Κ-20 και σαν "υπηρεσιακός" της πρώτης ομάδας απ τον Μάρτιο, βγάζοντας την 1η στα play off απέναντι σε ένα λυσσασμένο σύστημα της λίγδας κατά του Π.Α.Ο.Κ., τον θέλει για εναλλακτική λύση, προερχόμενο απ τον πάγκο για συγκεκριμένο αριθμό αγώνων!!!!



Πάρτε το χαμπάρι μάγκες...Ο Π.Α.Ο.Κ. μεγαλώνει, θεριεύει και το λυσσαλέο σύστημα πέφτει ολάκερο απάνω του να τον διαμελίσει πριν φτάσει στην κορυφή!!!!

Γιατί???

Επειδή όταν φτάσει εκεί, δεν θα ξαναπέσει ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ!!!!



Υ.Γ. Κλείστε τα ραδιόφωνα και μην κλικάρετε κανέναν ΑΡΔ βοηθώντας τους έστω να υπάρχουν!!!!
Μόνο PAOKmania και μόνο Π.Α.Ο.Κ. αδέρφια!!!!


:pano: :nairepaok:



Προχθές "θέμα Βελλίδη", εχθές "θέμα Τζιώλη"...Αύριο ποιανού είναι άραγε η σειρά ρε λιμάρια ΑΡΔ???

Πολεμάτε λυσσαλέα και απροκάλυπτα το 99% πετυχημένο έως τώρα δίδυμο Μίχελ-Ίβιτς γιατί τρέμετε το αποτέλεσμα που θα φέρουν για τον Π.Α.Ο.Κ. μέσα στα επόμενα 2-3 χρόνια!!!!

Ενυπόγραφα οι θρασύτεροι και ανυπόγραφα τα μουλωχτά θρασίμια!!!!

Βάλτε το καλά στο τσερβέλο σας γενίτσΑΡΔοι:

Εξαφανιστείτε όλοι προτού ο οδοστρωτήρας που λέγεται Π.Α.Ο.Κ. σας λιώσει κάτω απ τις ρόδες του!!!!


:pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 18:00

Δεν εχω κανενα προβλημα να παιρνουμε το πρωταθλημα ως το τελος του κοσμου. Δικαιες συμπεριφορες, σε μια δικαιη κοινωνια. Και ποτε δικαιος απεναντι στον εχθρο μου.
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 18:43

ρε συ γκοραν τι καταλαβαινεις με τα τεραστια γραμματα γαμω την πτανα μου γαμω?
γραφεις πραγματα αυτονοητα και σωστα με την οποια δοση υπερβολης που ειναι κ οκ σε εναν βαθμο κ με τα καρναβαλιστικα γραμματα κ τα γαμωτικον καταφερνεις οι μισοι να μη θελουν να τα διαβασουν καν.τα βλεπουμε κ τα προσπερναμε λογω της εμφανισης κ μονο.
μπαινουμε να κανουμε το μασλατι μας να πουμε κ βλεπουμε σεντονια με μουτζουρες.
την ωραια τη γκομενα δεν την κανει το μακιγιαζ.προσαρμοσου επιτελους.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:05

Το μυαλό μου θέλει να προσαρμοστεί αλλά η ψυχή μου δεν του το επιτρέπει δυστυχώς... :(

Φυλακίστε την ψυχή μου για να γλιτώσετε απ τα καρναβαλίστικα μου γράμματα λοιπόν... 8-)


Υ.Γ. Η ουσία πάντως παραμένει ουσία, έστω και ντυμένη καρναβάλι... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:14

goran για πρωτη και τελευταια φορα θα σου μιλησω οσο πιο καλοπροαιρετα μπορω καθως στο γραπτο λογο γενικα δε χαριζομαι.αποφευγω τα στρογγυλεματα.ουτε την ψυχη σου θα φυλακισει κανεις ουτε εσενα.γραφεις ωρες ωρες ομορφα.μπορεις να γινεις μελος μιας κοινοτητας οπως ολα τα αλλα.και το γαμας.λες κ δε σε νοιαζει.
η ουσια χανεται γκοραν.δεν παραμενει.χανεται γιατι στο τελος κανεις δε θα μπαινει στον κοπο να τα διαβασει.θα λεει τα κλασσικα γραφικα του γκοραν κ θα τα προσπερναει.θα τα λες στο φουφουτο.
στο ξαναλεω.προσαρμωσου.πιο πολυ θα το ευχαριστηθεις.
υγ.δεν ξερω πως θα μπορουσε να γινει.προφανως δε γινεται αλλα θα ηταν ιδανικο απο το να τρως ολο μπανς λες κ εισαι κανενας μπεμπης, να μπορουσε να αφαιρεθει στην περιπτωση σου προγραμματιστικα η δυνατοτητα να χρησιμοποιεις μεγεθυνσεις κ γαμωτικον.αντι να παρεις ψυχιατρο που η ψυχη σου δε σε αφηνει να προσαρμοστεις, πληρωσε εναν προγραμματιστη.θα ειναι τα πιο χρησιμα λεφτα που εχεις δωσει.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Pater » Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:43

7...Δεν ξέρω και στα σίγουρα, αλλά δεν τον θυμάμαι να έχει σηκώσει και καμιά κούπα ever, πλην του 2004!!!!



Νομίζω ότι πήρε τίτλους με το Αποελ.
Εκτιμώ τον Τζιόλη και την προσφορά του, πιστεύω ότι έχει θέση στο Ρόστερ του ΠΑΟΚ, αλλά θα ζήσουμε και θα μεγαλουργήσουμε και χωρίς αυτόν :nairepaok:
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:47

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου Κένεθ...Θα το κοιτάξω...

Ξέρεις όμως, έχω ήδη συνηθίσει να γράφω και να μην με λαμβάνουν πολλοί υπ όψιν τους, μάλιστα και να μην μου απαντάει σχεδόν κανένας λες και είμαι "ανύπαρκτος"...Η "ζημιά" θαρρώ ότι έχει ήδη γίνει εδώ και μήνες, μιας και φαίνεται ξεκάθαρα ότι πολλοί με έχουν στο "ignore mode", πράγμα όμως που δεν με απογοητεύει καθόλου!!!!

Απογοητεύτηκε ποτέ ο "Τρελαντώνης" του Κολοκοτρωνιτσίου άλλωστε???


Υ.Γ. Θα επιμείνω ότι η ουσία παραμένει ουσία, ακόμα και ντυμένη καρνάβαλος...Ας όψονται οι σοβαροφανείς!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό aquila » Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:53

Νομιζω τα παραλες μπαρλοου σημασια εχει το νοημα των λέξεων και οχι η μορφή τους. Ενταξει μπορει να ενοχλουν λιγο οπτικά κάποιους το μεγεθος της γραμματοσειράς και τα εμοτικονς αλλα μου φαινεται λιγο υποκριτικό να μιλαμε γι αυτα και οχι για την ουσια των γραπτών. Οσο υποκριτικό ειναι και το να γραφουμε @ρχιδι@ αντι για @@ η μαμεις αντι για γαμεις. Επισης υπαρχει η δυνατοτητα να διαβάζεις μεσω ταπατοκ η να βρεις ενα add on για read mode στον browser σου αν σ ενοχλούν τοσο.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 19:58

γκοραν ειμαι 8 χρονια εδω.δε θυμαμαι ποτε καποιον να το ειχαν τοσο πολλοι σε ignore mode.δεν μπορει να μη σε προβληματιζει καθολου και να ειναι μαλακες ολοι οι αλλοι.δε σου ζητησε κανεις να αλλαξεις αποψεις.να προσαμοστεις σου ζητησαμε.Α! κ κατι τελευταιο.πολλοι εχουν ολη την καλη προθεση να σου απαντησουν κ να σε δουν ισοτιμα.εσυ δε θελεις.
υγ.aquila τα γαμωτικον κ οι μεγενθυνσεις υπαρχουν για να τα χρησιμοποιουμε.οταν ομως γινονται με τη μορφη σπαμ δημιουργουν προβλημα.ας το συνεννοηθουμε λοιπον και για κανενα μηνα να αρχισουμε να γραφουμε ολοι οπως δαυτος.μετα απο λιγο καιρο κανεις δε θα διαβαζει τιποτα.brainfuck ειναι η φαση.επισης δε θα βαλουμε ολοι εδω μεσα add-ons , redmodes κλπ γιατι ενας δε θελει να σεβαστει τους υπολοιπους.δε θα προσαρμοστουμε ολοι επανω του.
τελος ειπα θα ειμαι καλοπροαιρετος κ για την ουσια δε θα μιλησω.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:05, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:03

Aquila, δεν είναι το θέμα ότι η αλλαγή μεγέθους, bold κτλ αλλοιώνουν την ουσία

Το πρόβλημα είναι ότι κάνουν τον κόσμο να μη τα διαβάζει. Εκεί ΧΆΝΕΤΑΙ η ουσία, αφού τα γραπτά σου είναι σαν να τα γράφεις σε προσωπικό ημερολόγιο...

Προσωπικά, από tapatalk διαβάζω τα μηνύματα του Γρηγόρη. Από υπολογιστή σπάνια

Γρηγόρη, άλλαξε στυλ και θα φύγεις από πολλές λίστες αγνόησης ;)
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:12

Το στυλ της γραφής δηλαδή είναι αυτό που με έβαλε στις λίστες για να βγω αν το αλλάξω ρε Πέτρο???

Γιατί η προσωπική μου άποψη είναι πολύ διαφορετική...

Τέλος πάντων, πολλά off topic θαρρώ μαζεύτηκαν μέσα στο topic-εξεταστήριο των ΑΡΔ!!!!

Υ.Γ. Κένεθ, ωραία, το κατάλαβα με την πρώτη και δεν χρειάζομαι και επαναλήψεις..."Δυσπροσάρμοστος" είμαι είπαμε, όχι κάνα χαϊβάνι...Ότι είναι να γίνει θα γενεί...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:15

99% ναι.η υπερβολη τα σεντονια τα γαμωτικον και τα τεραστια γραμματα.πολλες αποψεις πολλων μπορει να μην αρεσουν σε πολλους.σε μαυρη λιστα δεν τους εβαλαν.
υγ.γιατι ρε γκοραν οτι ειναι να γινει θα γινει?γιατι να μην περναμε ολοι μαζι ομορφα.τι τοσο κακο σου λεω.εχω δει πολλες αποψεις σου γκοραν.πιστεψε με συμφωνω σε πολλα απο αυτα που λες πολθυ περισσοτερο απο οτι με τους περισσοτερο εδω μεσα.ο τροπος σου δεν παλευεται.ειναι λες και το κανεις επιτηδες για να μην κολλησεις.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: "Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρωτάει έναν Α.Ρ.Δ."

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Σάβ 20 Αύγ 2016, 20:18

Δεν πειραζει ρε παιδια, ο Γκοραν εχει φταιξει μια μικρη αλλα αναπτυσσομενη, "σκληρη" ομαδα φιλων του, στους οποιους αρεσει ο λογος του -παρ οτι καμμια φορα υπεραναλυει- γιατι οπως, μα οπως και να χει, στοχευει παντα στην ουσια, στην "ταμπακιερα"!!! Εκει δηλαδη που ειναι δυσαρεστο για πολλους να κοιτουν. Οσοι αντεχουν, δεν πειραζει... οπως οι περισσοτεροι, ετσι κι εγω δεν δινω σημασια σε ολους. Το θεμα ειναι να εισαι στην πρωτη γραμμη της κανονικης ζωης, εκει δηλαδη που βραζει το σιδερο και οχι βασιλιας με ακολουθους στην ιντερνετικη ζωη του πληκτρολογιου. Εχω πληρωσει την αγαπη μου για τον ΠΑΟΚ ποικιλοτροπως. Και ως γνωστον, ο βρεμενος την βροχη δεν τη φοβαται. Οσοι νομιζουν οτι τα γηπεδα -καμμια φορα και οι δρομοι- της Αθηνας ηταν ευκολα για εμας τους Αθηναιους ΠΑΟΚτσηδες κανουν μεγαλο λαθος. Για τους πιο πολλους απο εδω μεσα, δεν γνωριζω ουτε καν την πολη που μενουν, ουτε την ηλικια τους, ουτε το μικρο τους ονομα. Παροτι ειμαι μολις τρεις μηνες μελος του φορουμ, εχω διαπιστωσει οτι καποιους, ευτυχως που δεν τους ειχα διπλα μου σε καποια βομβαρδισμενα πεταλα, θα ηταν αβεβαιη η μοιρα μου, σε καποια "πεδια μαχης". Εκει που περπαταγαμε στο δρομο 200 ατομα, με το στομαχι να καιει, κομπος απ το αγχος, πιασμενοι αλυσιδες για να μην σπασουμε απο την πιεση, εκει που σ ενδιεφερε πιο πολυ η ακεραιοτητα του διπλανου σου, που ουτε καν τον ηξερες, παρα η δικια σου. Για να φωναξουμε για την ΠΑΟΚάρα μας, για να μην ειναι οι παιχτες μονοι. Αλλα απ την αλλοι θα ηταν αδυνατον να τους ειχα διπλα μου, γιατι αποκλειεται να ηταν διπλα μου. :D Πληροφορια: δεν με νοιαζουν τα μπαν, προσωρινα, διαρκειας, μονιμα... Δεν με νοιαζει τιποτα.
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες