Χάντμπολ 2016-2017

Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Σάβ 18 Ιουν 2016, 13:08

ανοιγω νεο θεμα με οχι και τοσο ευχαριστα νεα καθως μπορει να εχουν ανανεωσει μεχρι τωρα οι πετριδης,τσιλης,κοκωνης,κεσιδης αλλα ο αλβανος μαλλον μας αποχαιρετα καθως δηλωσε τα εξης

Αρκετά σοβαρά φαίνεται πως είναι τα πράγματα στην περίπτωση του Αλέξη Αλβανού και στο χάντμπολ του ΠΑΟΚ, καθώς, όπως ισχυρίζεται ο ίδιος, την περσινή χρονιά οι δύο πλευρές είχαν έρθει σε συμφωνία για διετές συμβόλαιο, αλλά εν τέλει του ανακοίνωσαν ότι δεν ισχύει.

Ο έμπειρος παίκτης μίλησε αποκλειστικά στην εφημερίδα “ArenaPress” τονίζοντας πως: «Υπολόγιζα ότι έχω δύο χρόνια συμβόλαιο, αλλά δεν ισχύει τελικά απλό πλευράς ΠΑΟΚ. Εγώ, ωστόσο, δεν μπορώ να μπω σε μία διαδικασία διαπραγμάτευσης από την στιγμή που δεν έχουμε εξοφληθεί τα οφειλόμενα».

Παράλληλα φαίνεται πως ο παίκτης έχει στα χέρια του προτάσεις τόσο από ελληνικές ομάδες όσο και από συλλόγους του εξωτερικού.
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 18 Ιουν 2016, 13:43

Καλοτάξιδο και Πρωταθλητικό στο τέλος της σεζόν... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Κρίμα για τον Αλέξη αν είναι έτσι, τον ευχαριστούμε όπως και να έχει για όσα πρόσφερε στον Π.Α.Ο.Κ. μας!!! ;)

Ελπίζω ο μπαμπάς Πετρίδης να ξέρει καλύτερα από εμάς τι κάνει-σχεδιάζει...ελπίζω και εύχομαι... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Ιουν 2016, 13:48

:| :| :| :|

Δεν είναι ωραία πράγματα να ακούγονται αυτά για την ομάδα μας...χρωστούμενα, αλλαγές στη συμφωνία..και ειδικά από έναν χαχντμπολίστα με το μέγεθός του, που ακούστηκε ότι βοήθησε και στις ακαδημίες.

Οψόμεθα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 18 Ιουν 2016, 13:54

Αυτα ειναι εγκληματα,δε γινεται να συμπεριφαιρεσε με τετοιο τροπο στον καλυτερο ελληνα χαντμπολιστα που παιζει στη χωρα,και εναν απο τους καλυτερους ολων των εποχων.Ποσο μαλλον οταν μιλαμε για ενα παιδι με αψογο χαρακτηρα.
Ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω,ποσο δυσκολο ειναι να γινει μια σωστη εξηγηση με εναν αθλητη σε ενα ερασιτεχνικο αθλημα;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 18 Ιουν 2016, 14:00

Πραγματικά είναι λυπηρό να ακούς ότι οφείλει χρωστούμενα από πέρσι όταν υπάρχει οικονομική ευμάρεια με την συνεισφορά του Ιβάν στον ερασιτέχνη όπως αναφέρεται αρκετά συχνά τελευταία. Εν ολίγοις θα με πειράξει να χάσουμε ένα πραγματικό διαμάντι και ίνδαλμα στο χάντμπολ αλλά και σαν χαρακτήρας όπως ο Αλβανός.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 18 Ιουν 2016, 14:02

δεν ειναι ευοιωνα τα πραγματα στο χαντμπολ και υπαρχει πολυ ζουμι απο πισω αλλα δεν ειναι της παρουσης να αναφερω καποια πραγματα...και ο αλβανος ετυχε αθλιας συμπεριφορας και ο τσακιρης περισυ ακομα χειροτερης...κριμα να δινουμε αυτη την εικονα σε ενα παιδι κοσμημα για το χαντμπολ...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Σάβ 18 Ιουν 2016, 14:03

ισως επρεπε μετα το αδρεου να αλλαξουμε κι εκει εφορο
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 18 Ιουν 2016, 14:04

Με λίγα λόγια το είπε ο Κατσαρής σε μία συνέντευξη που έδωσε ότι το Βόλεϊ μας χάρισε 2 πρωταθλήματα και θα επικεντρωθούμε εκεί και στα άλλα ερασιτεχνικά αθλήματα ότι μπορούμε. Φαίνεται ότι πλέον και το χάντμπολ ανήκει εκεί στο ότι μπορούνε αλλά ξεχνάνε ότι και το χάντμπολ μας χάρισε Κύπελλα και Πρωταθλήματα... Είναι κρίμα και άδικο...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Ιουν 2016, 16:48

Πάντως οι ΣΦ είχαν στηρίξει πέρσι με μαζικές αγορές διαρκείας.. Οπότε τα έσοδα ήταν αυξημένα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Τρί 21 Ιουν 2016, 17:19

Ο Αλέξης Αλβανός όπως δηλώνει στο INPAOK αισθάνεται προσβεβλημένος από την συμπεριφορά της διοίκησης της ομάδας και συγκεκριμένα του εφόρου κ.Πετρίδη και αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα δύσκολα θα παραμείνει στο Δικέφαλο.

Διαβάστε αναλυτικά όσα δήλωσε ο πολύπειρος αθλητής:

«Η συμπεριφορά του εφόρου της ομάδας προς το πρόσωπό μου ήταν προσβλητική. Αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα δεν θα μπω σε διαδικασία εκβιασμού. Θεωρούσα ότι ίσχυε η διετής συμφωνία αλλά από τη μία μέρα στην άλλη αυτό άλλαξε. Θα περιμένω και αυτή την εβδομάδα μήπως διαφοροποιηθεί κάτι αλλιώς και γω θα κοιτάξω στη συνέχεια τι θα κάνω για τη νέα σεζόν».

«Μου έγινε εξαιρετικά μειωμένη πρόταση σε σχέση με πέρσι. Δεν έχει εξοφληθεί η περασμένη σεζόν και δεν είμαι διατεθειμένος να συζητήσω κάτι αν δεν λυθεί αυτό το θέμα. Φυσικά και υπήρχε η διάθεση να συνεχίσω αλλά αυτό δεν εξαρτάται μόνο από μένα. Εγώ θεωρούσα δεδομένη τη συμφωνία για δύο χρόνια όμως κάτι τέτοιο δεν ισχύει τελικά».

Διαφορά υπάρχει και στην πρώτη προσέγγιση με τον Άκη Κυπραίο με τον 27χρονο εξτρέμ όμως να έχει τη διάθεση να παραμείνει στον ΠΑΟΚ και μένει να φανεί η εξέλιξη στην υπόθεσή της ανανέωσής του.


Υ.Γ. Πέρυσι με τον Τσακίρη φέτος με τον Αλέξη του χρόνου με κάποιον άλλον.

Υ.Γ.1 Εκεί ο έφορος της ομάδας πρέπει να ΣΥΝΕΛΘΕΙ αλλιώς ο επόμενος... Δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά... Τέτοιους παίκτες τους κρατάς στην ομάδα και μετά το τέλος της καριέρας τους βλέπε Χαραλαμπίδη στο Μπάσκετ.
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιουν 2016, 17:30

Πίκρα...και πάνε να κάνουν τα ίδια και με τον Κυπραίο, που ήταν επί μήνες τραυματίας...


Aver, ξέρεις τίποτα; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 21 Ιουν 2016, 17:53

Προσωπικά, λόγω γνωριμιών στον χώρο, είχα την ευκαιρία να μιλήσω με αρκετά άτομα εκτός ομάδας, οι οποίοι ποδοσφαιρικά είναι Π.Α.Ο.Κ. χρόνια και για το τμήμα handball μας δεν έχουν την καλύτερη των απόψεων... :(

Γι αυτό, λίγες μέρες πριν, έγραψα ότι "ελπίζω και εύχομαι να ξέρει τι κάνει ο μπαμπάς Πετρίδης" για το θέμα Αλέξη Αλβανού, ο οποίος και κατά την προσωπική μου άποψη δεν έπρεπε να τύχει αυτής της αντιμετώπισης για κανέναν μα κανέναν λόγο όμως... :shock: :o :oops: :(

Ίδωμεν... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τρί 21 Ιουν 2016, 18:23

Πάνε να κάνουν έγκλημα με την περίπτωση του Αλβανου διότι τέτοιους παίκτες τους κρατάς και μετά το της καριέρας τους και σε άλλα ποστα. Ελπίζω να επικρατήσει η λογική έστω και να δωθουν τα περσινά χρωστούμενα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Πέμ 23 Ιουν 2016, 13:22

Τώρα τι να πούμε εμείς για τον έφορο;;; Φεύγει και πάει σε άλλη Ελληνική ομάδα ο Αλέξης...

Αν δεν αλλάξει η κατάσταση που έχει διαμορφωθεί, ο Αλέξης Αλβανός αποχαιρετά τον ΠΑΟΚ και στο ραδιοφωνικό PAOK24 στο Libero 107,4, εξήγησε τους λόγους.

Για το δικό του θέμα και το μέλλον του στον ΠΑΟΚ:

«Νομίζω ότι με τις τελευταίες εξελίξεις και την τελευταία εβδομάδα που είχα δώσει ένα περιθώριο, δεν είχα κάποια περαιτέρω κρούση. Νομίζω ότι σήμερα-αύριο θα κλείσει αρνητικά το θέμα. Πέρσι είχα κάνει μια συμφωνία δύο χρόνων, είχα υπογράψει ένα συμφωνητικό το οποίο δεν υπογράφτηκε ποτέ από τον υπεύθυνο της ομάδας, ήταν στο συρτάρι του. Εγώ ήμουν εφησυχασμένος ότι είχα δύο χρόνια συμφωνίας. Πίστευα ότι θα ίσχυε αυτό που υπέγραψα. Με μεγάλη μου λύπη διάβασα ότι δεν ισχύουν στον ΠΑΟΚ τα διετή συμφωνητικά. Χωρίς να με ενημερώσει κανένας. Μετά πήρα τηλέφωνο να ενημερωθώ, δέχτηκα μια πρόταση, που δεν τιμά ούτε εμένα ούτε την ιστορία του ΠΑΟΚ. Μου έβαλαν κάποιους όρους που δε μπορούσα να δεχτώ. Διετή συμφωνία υπήρχε και με τον Νίκο Κοκκώνη, που έπαψε και αυτή με τον ίδιο τρόπο να υφίσταται, με τον Νίκο να είναι σε νέα διαπραγμάτευση».

Για την αλλαγή στάσης του ΠΑΟΚ στο δεύτερο χρόνο της συμφωνίας:

«Άλλαξαν κάποια πράγματα. Υπάρχουν κάποια δεδουλευμένα αυτής της χρονιάς που ήταν να μου καταβληθούν. Έδωσα ένα χρονικό περιθώριο εφόσον ξεχρεωθώ, να μιλήσουμε από την αρχή, τι θέλουν να φτιάξουμε. Δεν έγιναν τα βήματα για την καταβολή των οφειλών. Ούτε έγινε κάποια αντιπρόταση, οπότε θεωρώ ότι το θέμα έχει λήξει. Υπάρχουν δεδουλευμένα. Και τους είπα ότι αν θέλετε να ξεκινήσουμε μια νέα συμφωνία, πρέπει πρώτα από όλα να μου καταβληθούν τα δεδουλευμένα, για να συζητήσουμε εκ νέου και να δεχτώ κάποια μείωση σε λογικά πλαίσια».

Για την προθεσμία για απαντήσεις μέχρι 15 Ιουνίου:

«Το 15 Ιουνίου ήταν κάτι που δε μπορώ να καταλάβω. Μας είχε πάρει τηλέφωνο ο κ. Πετρίδης και μας είπε να αποφασίσουμε ως τότε. Δε μας μίλησε για προϋποθέσες και ήθελε μια απάντηση, ναι ή όχι. Η διάθεση προφανώς και ήταν θετική από όλα τα παιδιά αλλά δε μπορείς να απαντήσεις ένα ναι χωρίς να ξέρεις τους όρους της συμφωνίας».

Για το αν έγιναν αυτές οι κινήσεις λόγω της κακής χρονιάς της ομάδας:

«Δεν έχω άποψη για αυτό. Εμένα με πείραξε όχι ότι τα οικονομικά δε θα ήταν τόσο καλά, αλλά ότι έπρεπε να μάθω 15 Ιουνίου, ότι το συμφωνητικό δεν υφίσταται. Το είχαμε υπογράψει πέρσι τον Ιούλιο κι έμεινε απλά μέσα στο συρτάρι».

Για το λόγο που δεν υπογράφτηκε το συγκεκριμένο συμφωνητικό:

«Μου απάντησαν ότι δεν το υπέγραψαν ποτέ. Ρώτησα για ποιο λόγο δε με ενημέρωσαν τότε αλλά τώρα, μου απάντησαν ότι έπρεπε να κρατήσουν τις ισορροπίες και να μη μου πουν μέσα στη χρονιά ότι δε θα έχω συμβόλαιο του χρόνου».

Για το αν δε θέλουν τον Αλβανό στον ΠΑΟΚ:

«Με όσα συνέβησαν, είναι προφανές αυτό. Ίσως οικονομικά να μη μπορούν να στηρίξουν αυτό το πρότζεκτ. Προσπάθησα να παραμείνω, έδωσα περιθώρια. Σίγουρα δε θα είμαι εγώ ο μόνος ο χαμένος. Έχω προσφορές για ομάδες που ενδιαφέρονται για μένα. Όσα συμφωνήσαμε για ακαδημίες δεν έγιναν ποτέ».

Για το αν μπορεί να αλλάξει μέχρι αύριο:

«Είχα πει ότι μέχρι την Παρασκευή να έχουμε κάποιο νέο. Μιλήσαμε πριν δύο εβδομάδες, μέχρι τώρα δεν έχει χτυπήσει το τηλέφωνο μου. Δε θα παρακαλέσω για να μείνω σε μια ομάδα. Έπρεπε να δώσω ένα περιθώριο να δει αν θέλει να υπάρχει μια νέα διαπραγμάτευση. Δεν κρατάω κακία. Θα κοιτάξω τη δική μου πορεία. Αυτό επέλεξαν, έτσι θα συνεχίσει».

Για το αν θα ανακοινώσει αύριο την επόμενη ομάδα του:

«Λογικά ναι. Έχω δεχτεί πολλή πίεση. Τους είχα όλους στο περίμενε, για να περιμένω μέχρι την Παρασκευή τον ΠΑΟΚ, οπότε σήμερα θα πάρω μια απόφαση για το τι μέλλει γενέσθαι. Για ομάδα στην Ελλάδα…»

Για το αν υπάρχει θέμα σχέσεων με τον ΠΑΟΚ:

«Σίγουρα δεν είμαι άνθρωπος που θα κάτσει στο συμβόλαιο του, είμαι ανοικτός να διαπραγματευτώ. Νιώθω θιγμένος ηθικά. Με όλη την πορεία που έχω κάνει δε νομίζω ότι μου αξίζει μια τέτοια συμπεριφορά και αντιμετώπιση. Θα προτιμούσα μια σταράτη ενημέρωση. Δεν έγινε ποτέ αυτό. Το άσχημο ήταν ότι το έμαθα από αλλού, δε με ενημέρωσε κανένας. Δεν αξίζω τέτοια συμπεριφορά, αλλά δε θα επιτρέψω στον εαυτό μου να μπω σε διαδικασία εκβιασμού. Δεν το επιτρέπω ηθικά. Σίγουρα, όταν υπογράφεις ένα συμβόλαιο και αυτό ισχύει για ένα χρόνο και μαθαίνεις τελευταίο μήνα, ότι δεν ισχύει. Σίγουρα υπάρχει θέμα σχέσεων. Η επαφή μου με συγκεκριμένους ανθρώπους ήταν το θέμα όχι με όλη τη διοίκηση του ΠΑΟΚ».

Για το λόγο που απέτυχε φέτος ο ΠΑΟΚ:

«Ίσως επαναπαύτηκαν όλοι ότι πήραμε το νταμπλ με αυτή την ομάδα, θα παραμείνουμε χωρίς ενίσχυση. Οι άλλοι ενισχύθηκαν σημαντικά. Μετά από ένα νταμπλ είναι δύσκολο να παραμείνεις στην κορυφή, αλλά δεν έγιναν και οι κατάλληλες κινήσεις για ενίσχυση. Είχαμε και κάποια θέματα τραυματισμών, κάποιες κακοτυχίες και οι υπόλοιπες ομάδες ήταν πιο έτοιμες από εμάς σε καθοριστικές στιγμές. Το θέμα είναι να υπάρχει προγραμματισμός και να γίνονται κινήσεις αλλά αυτό δε μπορεί να γίνει τελευταία στιγμή. Δε μπορείς να προγραμματίζεις τελευταία στιγμή, πρέπει να υπάρχει ένα πλάνο».
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 23 Ιουν 2016, 13:50

Κάποιοι πρέπει να παραιτηθούν από τον ερασιτέχνη
Κρίμα :( μάλλον πηγαίνει Φίλιππο
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες