P.A.O.K. B.C. Store

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 22 Δεκ 2015, 15:57

Απολυτως καμια! Αυτο σκεφτηκα κι εγω
Dimg4
 

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τρί 22 Δεκ 2015, 17:05

Σχεδόν ίδια είναι, εκτός από τον χορηγό, που δεν έχει νόημα να διαφημίσεις πάλι τον καφέ. Αλλά χωρίς χορηγό και εταιρία ένδυσης φαίνεται άδεια.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό nickzark » Κυρ 03 Ιαν 2016, 00:23

Σε Φαντεμπεργκ Στογιακοβιτσ μπορουμε να τυπωσουμε???? :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 01 Μαρ 2016, 17:59

Για εκπτώσεις 50% στη μπουτίκ μας στο Παλατάκι διάβασα χθες, αλλά δεν πήγα να δω τι γίνεται..
Είναι ήδη πολύ καλές οι τιμές, με 50%..το αφεντικό, πραγματικά, τρελάθηκε!

Έχει πολύ καλά πράγματα και η Luanvi δεν αστειεύεται.. Δεν είναι τυχαίο ότι την προτίμησε και η Valencia φέτος!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 09 Μαρ 2016, 18:31

https://www.facebook.com/www.paokbcstore.gr/posts/1558477297797136

PAOK BC Store

Με μεγάλη μας χαρά και τιμή παραλάβαμε σήμερα τα εξαιρετικής ποιότητας προϊόντα της επετειακής σειράς
FRANKLIN MARSALL - PAOK BC 1926.


Σειρά που δημιούργησε η σπουδαία Ιταλική εταιρία παγκοσμίως, αποκλειστικά για τον μεγάλο Π.Α.Ο.Κ

Τα προϊόντα θα διατίθενται αποκλειστικά από το PAOK BC Store, στο PAOK Sports Arena Παλατάκι ,καθώς και ηλεκτρονικά από το www.paokbcstore.gr

Σας περιμένουμε για να σας παρουσιάσουμε όλα τα είδη ιματισμού F & M ,PAOK 1926 στις χαμηλότερες δυνατές τιμές.

Μόνο Π.Α.Ο.Κ ,μόνο μπροστά..

PAOK BC Store
t:2315550760



Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό DC » Τετ 09 Μαρ 2016, 18:43

Τα 2 πρώτα φανελάκια και η βερμούδα είναι πολύ ωραία.
Και το φούτερ καλό αλλά δεν βλέπω πουθενα λογότυπο. Γιατί;
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Boutique Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 09 Μαρ 2016, 18:45

Κοτζάμ 90 δεν το βλέπεις;;
Μάλλον για να είναι πιο "κυκλοφορήσιμο".. Αλλά είναι γαμάτα, θα περάσω σίγουρα μια βόλτα το Σ/Κ (Σάββατο μπάσκετ με Απόλλωνα Πάτρας και Κυριακή volley με γριές)!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Μαρ 2016, 18:36

To σπίτι της ΑΡΣΙΣ είναι ένας ξενώνας φιλοξενίας παιδιών και Εφήβων που είναι εκτεθειμένα σε οποιονδήποτε κίνδυνο.

Φιλοξενεί ανήλικους θύματα Παραμέλησης,κακοποίησης,παράνομης εμπορίας και διακίνησης,σε κίνδυνο λόγω οικογενειακών η κοινωνικών,οικογενειακών συνθηκών.

Σκοπός του ''σπιτιού'' είναι η ασφάλεια και πλήρης κάλυψη σωματική ψυχολογική των αναγκών των ανηλίκων μέχρι να βρεθεί η καλύτερη μόνιμη λύση για το καθένα από αυτά.

Σαν PAOK Store δεν θα μπορούσαμε να μείνουμε αμέτοχοι στην ουσιαστική στήριξη του σπιτιού.

Μαζεύουμε ως το Σάββατο 26 Μαρτίου τρόφιμα,ρούχα,παιχνίδια,είδη ατομικής υγιεινής οτιδήποτε χρήσιμο και στηρίζουμε έμπρακτα τα ταλαιπωρημένα αυτά παιδιά.

Βοηθήσαμε φτωχές οικογένειες,παιδάκια σε ιδρύματα,Βαλκάνιους χτυπημένους από πλημμύρες,πρόσφυγες και τώρα θα βοηθήσουμε ξανά(και ξανά) με ότι μπορεί ο καθένας.

Καθημερινά και Σ/Κ ολημερίς στο PAOK bc Store στο Παλατάκι (κεντρική είσοδος).τηλ:2315550760.

Αλληλεγγύη,δεν κρυβόμαστε νοιαζόμαστε.


Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 17 Μαρ 2016, 18:44

ωραια τα νεα ειδη , αλλα δεν τα εβαλαν στο ηλεκτρονικο store.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Μαρ 2016, 19:13

Αν έχεις Facebook, βρες τους εδώ και στείλε ένα μήνυμα!

ΠΑΟΚ - PAOK Sports Arena Store

Πήγα το Σάββατο πάντως να δω τιμές.. Ε εντάξει είναι λίγο τσιμπημένα.. Το φουτεράκι νομίζω το έχει στα 50-60 €..
Ισχύει η έκπτωση των διαρκείας κανονικά πάντως! ;)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Απρ 2016, 14:56

Ειδική τιμή μέχρι Σάββατο 30 Απριλίου :Μόνο 24,90€ από 29,90€ και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.

Πρόκειται για τις επίσημες φανέλες της ομάδας, αλλά με κοντό μανίκι...αλλιώς "warm up"...

Μεγέθη από παιδικά, μέχρι Σχορτσανίτη.

Εικόνα

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Μάιος 2016, 16:52

PAOK BC Store

Mεγάλες Προσφορές στις Επίσημες Εμφανίσεις του Μεγάλου Π.Α.Ο.Κ

-ΕΛΛΑΔΑΣ Μαύρη Άσπρη Ρίγα
-ΕΛΛΑΔΑΣ Άσπρη Γκρί Ρίγα
-ΕΥΡΩΠΗΣ Μαύρος Δικέφαλος
-ΕΥΡΩΠΗΣ Λευκός Δικέφαλος

- Βασική Έκδοση σε όλα τα σχέδια από 39,90€ μόνο 29,90€

- Full Έκδοση με χορηγό + όνομα - Αριθμό επιλογής από 44,90€ μόνο 34,90€

Μεγέθη:Παιδικά 4XS ,3XS , 2XS , XS

Κανονικά:S , M . L, XL , 2XL

Μην χάσετε την Προσφορά αυτή. Ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των λιγοστών Αποθεμάτων.

PAOK BC Store
PAOK Sports Arena Store - Κεντρική Είσοδος vip

t:2315550760
http://www.paokbcstore.gr
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 11 Μάιος 2016, 17:02

Μιας και δεν λένε να έρθουν ακόμα του βόλεϊ (έχω παραγγείλει 2 απ την Μ. Τρίτη κι ακόμα δεν με ειδοποίησαν) είπαν να κάνουν σκόντο μήπως πουλήσουν καμιά μπασκετική;

Δεν το θεωρώ απόλυτα σωστό αυτό σαν κίνηση, ειδικά αφού η εν λόγω προσφορά έχει τελειώσει (υποτίθεται) μόλις 10 μέρες πριν, στις 30 Απριλίου!!!

Προσωπική μου άποψη φυσικά... :|
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 11 Μάιος 2016, 17:06

Ναι αλλά τώρα δεν έχει καν μπασκετική σεζόν, ούτε volley έχει, δύσκολα θα πουλήσουν και γι'αυτό κράτησαν τις τιμές χαμηλά!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: P.A.O.K. B.C. Store

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Μάιος 2016, 12:52

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


PAOK BC Store

Fresh


Franklin Marshall - Π.Α.Ο.Κ 1926

Εξαιρετικής ποιότητας και Design , Αμάνικο
Εσωτερική επένδυση, κουκούλα ,τσέπες
Μεγέθη M,L,XL,2XL,3XL

Τιμή:69,90€

Εκπληκτικό!Δείτε το από κοντά στο PAOK Store

PAOK Sports Arena - Κεντρική Είσοδος Vip



https://www.facebook.com/www.paokbcstore.gr/
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης