Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 28 Φεβ 2016, 13:02

RoMaN έγραψε:Εικόνα

Τραγικοί ψεύτες ιωνοχάνουμα, ούτε σταγόνα δεν έπεσε στο παρκέ στον τελικό. Όσο για την προπονήτρια της νέας ιωνίας και την τσακάλου θα έπρεπε να ντρέπονται για την προπαγάνδα που πούλησαν, ότι και καλά εμείς φταίμε για ό,τι έγινε στον ημιτελικό. Και μιλάμε για παιχνίδι που δεν έπαιζαν, φανταστείτε να γινόταν αυτό στο ΠΑΟΚ- νέα ιωνία τι άλλο θα έλεγαν.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Φεβ 2016, 13:06

Καλά, δηλαδή ΤΟΣΟ ψεύτες είναι οι Ιωνάδες;

Σίγουρα δεν έγινε τίποτα από όλα όσα λένε;; Πολύ περίεργο με φαίνεται να μην έγινε ΤΙΠΟΤΑ κι αυτοί να λένε τα δικά τους, ενώ υπάρχουν μάρτυρες...ας βγουν οι παίκτριές μας να διαψεύσουν!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 28 Φεβ 2016, 13:21

Τι έγινε στον τελικό? Να μας πούνε στο τάδε λεπτό έγινε ο τάδε τραμπουκισμός. 2-3 βρισίδια ακούστηκαν όπως σε όλα τα γήπεδα όλων των αθλημάτων. Πώς ακριβώς κλέψαμε το κύπελλο? Άντε πες εγώ είμαι τυφλός και από τα 5 μέτρα δεν είδα τα φοβερά και τρομερά πράγματα που έγιναν. Να πει κάποιος που είδε καλύτερα τι έγινε. Γιατί κατέθεσε ένσταση η νέα ιωνία? Μήπως φταίει ο ΠΑΟΚ που έγινε στη θεσσαλονίκη το f4? H κυρία εκτίθεται όταν μιλάει για φιλοξενία και προβάλλει ότι τα επεισόδια τα οποία δεν προκάλεσε ο ΠΑΟΚ στο ημιτελικό έγιναν στον τελικό.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 28 Φεβ 2016, 16:22

Όλες οι καταπιεσμένες μειονότητες της χώρας τα έβαλαν μαζί σας. Και μόνο γι' αυτό, πρέπει σε κάθε ματς από εδώ και πέρα να έχει τον διπλάσιο κόσμο.

Το περισσότερο που έγινε πέρσι στον τελικό ήταν κάποια φτυσίματα στην τερματοφύλακά τους. Καφρίλα, καμία αντίρρηση. Δε νομίζω όμως να υπάρχει άτομο που πιστεύει ότι κάτι μ@λακισμένα πήγαν να τραμπουκίσουν γυναικεία ομάδα χάντμπολ χάριν... ιπποτισμού. Αφορμή έψαχναν για να θυμίσουν σε όλο τον κόσμο πόσο κομπλεξικοί είναι με τον ΠΑΟΚ. Γενικά σε αυτή τη χώρα είναι ΟΚ να κάνεις επεισόδια αρκεί να υποστηρίζεις τη σωστή ομάδα και κατά προτίμηση να τα κάνεις σε γυναικείο άθλημα. Η δήλωση του Μανάβη για τα στραγάλια και τις μολότωφ ισχύει ακέραια.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Κυρ 28 Φεβ 2016, 16:41

Παιδια εχοντας παιξει ξαναλεω στον ΟΦΝΙ (που δυστυχως εχει και ιδιο ετος ιδρυσεως με εμας,1926!) οι περισσοτεροι εκει ειναι ΑΕΚτζηδες......
Οσο για την "προπονητρια" η κυρια αυτη ειναι "προπονητρια" στην ομαδα επειδη προεδρος ειναι ο αντρας της....Οσο επαιζα στους αντρες, 2 αλλοι αντρες προπονουσαν τις κοπελες τοτε....Αυτη μονο στους αγωνες πηγαινε.........
Ειναι τραγικο να πηγαινουν να βγουν και αποπανω......Δωστε εμφαση στο θεμα,γιατι απο τα μμε των αθηνων δεν ειναι να περιμενουμε κατι.........

υγ:Μολις ειδα την φωτογραφια που ανεβαζαν οι αθηναιοι πριν τον αγωνα και μπηκα να σας το πω,αλλα ευτυχως με προλαβε ο roman!!!!

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 05 Μαρ 2016, 23:20

Τρικυμίας έγραψε:Όλες οι καταπιεσμένες μειονότητες της χώρας τα έβαλαν μαζί σας. Και μόνο γι' αυτό, πρέπει σε κάθε ματς από εδώ και πέρα να έχει τον διπλάσιο κόσμο!!! Τον 10πλάσιο λλλέέέμμμεεε!!!

Αφορμή έψαχναν για να θυμίσουν σε όλο τον κόσμο πόσο κομπλεξικοί είναι με τον Π.Α.Ο.Κ.!!!

Η δήλωση του Μανάβη για τα στραγάλια και τις μολότωφ ισχύει ακέραια!!!


Ας πάρουμε σβάρνα πρώτα την Άρτα και στον τελικό θα δουν απ όλα...


Υ.Γ. Πότε παίζουν τα κορίτσια με Άρτα και πότε με τις Ιωνιακούλες;;;
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Απρ 2016, 17:43

Μπράβο στις κοριτσάρες μας, τις Κυπελλούχους Ελλάδος 2015-2016!!!

Νίκησαν με 2 γκολ μέσα στην Άρτα στα play off και προχωράνε και για το Πρωτάθλημα ακάθεκτες!!! :nairepaok:

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: .................................. :pano: :pano: :pano: :pano: ............................ :nairepaok:

Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 09 Απρ 2016, 17:53

Με πρόλαβες!


Σημαντικό βήμα προς τον τελικό των play off της Α1 χάντμπολ γυναικών έκανε ο ΠΑΟΚ, καθώς επικράτησε στην Άρτα επί της τοπικής Αναγέννησης με 28-30!

Φίλοι Ερασιτέχνη Π.Α.Ο.Κ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 16 Απρ 2016, 20:36

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Τεράστια εμφάνιση και νίκη με 24-21 από τις κοριτσάρες μας, παίζοντας μάλιστα δίχως την τραυματία Μίλανσιτς, η οποία μπήκε μόνο δύο φορές για να εκτελέσει πέναλτι (ένα έβαλε κι ένα έχασε) και δεν ξαναμπήκε αφού μετά την δεύτερη (άστοχη) εκτέλεση βγήκε κουτσαίνοντας!!!

Άμυνα που έλιωνε στην κυριολεξία σίδερα και επιθέσεις φωτιά απ όλα τα σημεία του γηπέδου, με αιχμή του δόρατος την Μούρνου που ήταν απαράμιλλη μαζί με την πίβοτ μας Μάστακα που έκανε τεράστια εμφάνιση σε επίθεση και άμυνα!!!

Πολύ θετικές η τερματοφύλακας μας Τζέριτς (κάνα δυο ακόμα μπορούσε θαρρώ να τα βγάλει αλλά χαλάλι της γιατί έβγαλε αρκετά τετ-α-τετ, 1-2 πέναλτι και αρκετά σουτ απ τα 9 μέτρα), και τα εξτρεμάκια μας (η Τσαουσίδου 3 γκολ) και πολύ καλές και οι δύο playmaker μας!!!

Ουσιαστικά δεν κινδυνέψαμε σε κανένα σημείο του αγώνα, απέναντι στα σκυλιασμένα κρυφοχάνουμα και την χοντροχανούμισσα "προπονήτρια" τους που έβγαζε αφρούς απ το στόμα στον πάγκο τους δίχως σταματημό!!!

Πιστεύω ότι σπάσαμε τον τσαμπουκά μιας πολύ δύσκολης αντίπαλης ομάδας και το Πρωτάθλημα βρίσκεται ένα βήμα κοντύτερα στην ομαδάρα μας πλέον!!!

Κόσμος (που ήταν διπλάσιος απ ό,τι στο αντρικό και πολύ πιο εκδηλωτικός) και παίχτριες πανηγύρισαν στο τέλος αγκαλιασμένοι και φωνάζοντας δυνατά Π.Α.Ο.Κ.!!!

Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης, Βυζαντινοί Μαχητές, Πενταλόφου Κοζάνης και Οχυρού Νευροκοπίου τα κρεμασμένα ένδοξα πανιά μας σήμερα!!! Πραγματική ηχητική βία απ όλους και μπράβο τους!!!

Αρνητικό γεγονός η διακοπή που προκλήθηκε ενώ ήμασταν με 6 γκολ μπροστά από νερό (ή καμιά "χλέπα", δεν είδα καλά από κει ψηλά που ήμουν) που "χύθηκε" μέσα στο γήπεδο απ τους οπαδούς μας και η οποία έκοψε τον ρυθμό της δικής μας ομάδας, επιτρέποντας στις αντίπαλες να συνέλθουν απ την σαστιμάρα τους, ανακάμψουν και κατόπιν να μας πλησιάσουν στα 3 και 2 γκολ!!! Θέλουν πολύ περισσότερη προσοχή αυτά!!!

Τέλος καλό όλα καλά και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΠΑΧΤΡΙΕΣ, ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ!!! Π.Α.Ο.Κ. ΕΙΣΤΕ!!! :nairepaok:

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 06 Μάιος 2016, 22:02

Αύριο ξεκινά ο δρόμος για το πρωτάθλημα!
Παίζουμε εντός με τη Νέα Ιωνία, αλλά δεν θυμάμαι ώρα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 06 Μάιος 2016, 22:25

Στις 4 στην Μικρα!
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:52

Μην ξεχνάμε σήμερα...ΟΛΟΙ όσοι μπορούν, πρέπει να είναι εκεί!!

Πάμε για double εδώ! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 07 Μάιος 2016, 12:04

Άιντε Π.Α.Ο.Κ.άάάάρρρραααα!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Όλοι Μίκρα σήμερα!!!! Τα κρυφοχάνουμα θέλουν οπωσδήποτε ηχητική βία για να "ψοφήσουν"!!!! :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 07 Μάιος 2016, 16:37

Πίκρα 24-26 κι απ τις κοριτσάρες μας σήμερα!!! Η σημερινή μας μέρα είχε λοιπόν "πολύ μαύρο" και καθόλου άσπρο, αλλά... :pano: είσαι και δεν μασάς...Ψηλά τα κεφάλια και προχωράς, επιμένεις και στο τέλος νικάς!!!

Δεν είδα τον αγώνα απ την αρχή και δεν είδα καθόλου την Μούρνου, χωρίς να ξέρω αν τυχόν είναι τραυματίας!!!

Μεγάλη απώλεια η απουσία της για την ομάδα μας πάντως!!!

Τώρα όσα διαπίστωσα χοντρά χοντρά για το παιχνίδι, ήταν σε πολύ καλή μέρα η τερματοφύλακας των κρυφοχανουμιών και η πίβοτ τους η Μπράουερ σε επίθεση και άμυνα, ενώ από εμάς ξεχώρισα την Νούλα!!!

Μεγάλη στιγμή μετά το τέλος του αγώνα το καθιερωμένο "ζντο-Π.Α.Ο.Κ." όλων των κοριτσιών της ομάδας μας και της προπονήτριας μας μαζί με τους οπαδούς μας, όπως συνηθίζεται στο handball ακόμα και μετά από ήττες!!!

ΟΜΑΔΙΚΟΣ-ΟΠΑΔΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ λέγεται αυτό και τους ευχαριστούμε όλους για το "μάθημα"!!!

Λυπάμαι πολύ που δεν γινόταν να πάω σήμερα για υποστήριξη!!! :(

Δεν τα ξεγράφω φυσικά τα κορίτσια μας ακόμα, καθώς πιστεύω ακράδαντα ότι θα τα δώσουν όλα απέναντι σε μία ισοδύναμη με την δική μας ομάδα και μπορούν να πετύχουν την ανατροπή την Τετάρτη μέσα στην Νίκαια για να ξαναφέρουν τον τρίτο τελικό στην Μίκρα!!!

ΕΜΕΙΣ, ΜΑΖΙ, ΓΙΑ ΜΙΑ, ΖΩΗ, ΑΕΤΕ, ΑΗΤΕ, ΔΙΙΚΕΕΕΦΑΛΕΕ, ΩΩΩ, ΩΩΩ !!! :pano: :pano: :nairepaok: :pano: :pano:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Σάβ 07 Μάιος 2016, 16:46, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Σάβ 07 Μάιος 2016, 16:44

Διπλή πίκρα σήμερα. Και χωρίς Τσάκαλου η Νέα Ιωνία.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες