Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Πέμ 18 Φεβ 2016, 08:44

Τίποτα αυτή η ομάδα θέλει ένα κύπελλο (μακάρι φέτος,ας κλήςη καί ό θεός τα μάτια του)για να φύγει ένα μεγάλο μέρος της πίεσης πού έχουν όλοι μα όλοι(ιδιοκτήτης,παράγοντες,προπονητικό τήμ,οπαδοί φίλαθλοι,δημοςιογράφοι,αρδ)ο καθένας με το ποσοστό του!





Sent from my iPad Air using Tapatalk
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό dim-cyprous-paok » Πέμ 18 Φεβ 2016, 08:47

panpangr77 έγραψε:Βουκιτς




Εξω απο τον χαβα που κανουμε, πυστευω οτι ο βουκιτς ειναι οκ για μενα,κ εχει κ τα παροσοντα.
τωρα για ποσο...τι να σας πω μονο ο ιβαν ξερει.!!!!(ασε που ειναι κ σεροβος κ ειναι σαν να βλεπω απο τωρα τιτλους απο τουσ αρδ,παρτοφολας, πιανολας κτλπ)
Όπου βρίσκεται δυποδο μηρυκαστικο ζώο εξ Αθηνών απλά ξεφτιλιστε το!!!!
Άβαταρ μέλους
dim-cyprous-paok
 
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Σάβ 01 Αύγ 2015, 10:16

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 18 Φεβ 2016, 08:55

georgedoulk2008 έγραψε:Μαρεσει που το εχετε πάρει στα σοβαρά.
Το πιστεύετε δηλαδή οτι ο ΠΑΟΚ θα πάρει Τ.Δ. και θα σχεδιάσει την νέα χρονιά;;;
Για ποσο καιρό;;;

Ρε μην ασχολείστε με χαζά. Τελος.
Ας κανουν κουμαντο αυτοί που νομίζουν οτι τα ξερουν ολα.
Μακριά απ την αρρωστια.


Καλημέρα Γιώργο...Αν και το Σάββατο πιστεύω να τα πούμε από κοντά, κανόνισε σε παρακαλώ ρε συ (αν φυσικά βρεις τον χρόνο) να μας "χαρίσεις" το τελευταίο επεισόδιο του "Φρανκ με τους Λευκούς Ζουλού" (της Ρώσικης στέπας θα συμπλήρωνα πλέον), πιστεύω ότι θα είναι το καλύτερο...Ανώτερο κι από best seller εκτιμώ... 8-)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 18 Φεβ 2016, 09:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 18 Φεβ 2016, 08:58

dim-cyprous-paok έγραψε:
panpangr77 έγραψε:Βουκιτς




Εξω απο τον χαβα που κανουμε, πυστευω οτι ο βουκιτς ειναι οκ για μενα,κ εχει κ τα παροσοντα.
τωρα για ποσο...τι να σας πω μονο ο ιβαν ξερει.!!!!(ασε που ειναι κ σεροβος κ ειναι σαν να βλεπω απο τωρα τιτλους απο τουσ αρδ,παρτοφολας, πιανολας κτλπ)


Ακριβώς όπως το "τελειώνεις" είναι dim...Αν δεν είναι Έλληνας και "κουτσομπόλης" θα γίνει στόχος των π@υστοάρδ απ την πρώτη του μεταγραφική περίοδο...δυστυχώς...ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΘΛΙΨΗ... :oops: :oops: :oops: & :cry: :cry: :cry:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:31

αν ειναι να παμε σε Έλληνα θα ήθελα και εγώ Κοστίκο (άμεση προσαρμογή, καλό μάτι, εμπειρία) αλλά όχι παλι κανα Βρύζα κτλ κτλ. 8-)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:40

Αν έρθει "σοβαρό" όνομα, μόνο για αρπαχτή θα έρθει, εκτός κι αν είναι από Μιχελ μεριά, αλλά θα έρθει; δεν νομίζω...

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Marianov6 » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:42

Ekatnetworkltd έγραψε:Τίποτα αυτή η ομάδα θέλει ένα κύπελλο (μακάρι φέτος,ας κλήςη καί ό θεός τα μάτια του)για να φύγει ένα μεγάλο μέρος της πίεσης πού έχουν όλοι μα όλοι(ιδιοκτήτης,παράγοντες,προπονητικό τήμ,οπαδοί φίλαθλοι,δημοςιογράφοι,αρδ)ο καθένας με το ποσοστό του!


Ακομα και να ερθει, το θεμα ειναι πως θα την χειριστεις αυτη την επιτυχια γιατι παντα θα υπαρχει ο κινδυνος οι απαιτησεις απο παντου να εκτοξευτουν και η ομαδα δεν ειναι ετοιμη για κατι τετοιο
Marianov6
 
Δημοσιεύσεις: 1187
Εγγραφή: Παρ 22 Ιαν 2016, 22:12

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:51

Εγω παντως μετα και την εμπειρια Αρνεσεν λεω πως προτιμω το μοντελο του προπονητη ΤΔ παρα αυτο του ΤΔ που αποφασιζει και του προπονητη που αποδεχεται.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:52

Καλύτερα να μην αναλάβει κανένας τη θέση. Τζάμπα λεφτά, στην ουσία ρόλο δε θα χει.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό paok87 » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:53

Και το οποιο joshua μαλλον ουτοπικο ειναι στον ΠΑΟΚ του Σαββιδη αφου τετοιοι προπονητες ερχονται με long-term οριζοντα
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 18 Φεβ 2016, 14:58

joshua έγραψε:Εγω παντως μετα και την εμπειρια Αρνεσεν λεω πως προτιμω το μοντελο του προπονητη ΤΔ παρα αυτο του ΤΔ που αποφασιζει και του προπονητη που αποδεχεται.

Σάντος- Μπόλονι πχ από αυτούς που έχουν περάσει πρόσφατα με επιτυχία από τον ΠΑΟΚ!!!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 18 Φεβ 2016, 15:07

joshua έγραψε:Εγω παντως μετα και την εμπειρια Αρνεσεν λεω πως προτιμω το μοντελο του προπονητη ΤΔ παρα αυτο του ΤΔ που αποφασιζει και του προπονητη που αποδεχεται.

Σύμφωνοι, αλλά κάποιος πρέπει να ψάχνει τους παίκτες και να κάνει διαπραγματεύσεις και μ' αυτούς και με τις ομάδες τους, κάτι που δεν έχει χρόνο να το κάνει ο προπονητής.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89365
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 18 Φεβ 2016, 15:16

Ε προφανως και θα υπαρχει καποιος για αυτον τον ρολο Αποστολη.Εγω εχω πει 100 φορες οτι τα παντα σε μια ομαδα πρεπει να κινουνται γυρω απο τις απαιτησεις και τα θελω του προπονητη αν θελεις να πετυχεις και αυτο δεν το ειδα με διδυμο Τουντορ-Αρνεσεν παρα το γεγονος οτι ο πρωτος ηταν επιλογη του δευτερου.Το γιατι μην με ρωτησεις που λεει και το τραγουδι.Εγινε σε εναν βαθμο με Σαντος αλλα και τοτε την τριτη και πιο καθοριστικη χρονια δεν ικανοποιηθηκαν οι απαιτησεις του (Ασις,Ζοαο Παουλο) και ετρεξαν μονοι τους το προτζετ οι ΖΖ επιλεγοντας κουτσιανικουληδες και φωτακηδες.Παντα βεβαια ηθελα να δω τον Σαντος προπονητη σε μια ομαδα χωρις ιδιαιτερους οικονομικους περιορισμους.

Υ.Γ Για μην γκρινιαζουν καποιοι για ΤΔ θα ηθελα καποιον εκ των Κοντρερας,Λινο.
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Πέμ 18 Φεβ 2016, 15:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 18 Φεβ 2016, 15:18

εδω μιλαμε για τεχνικο διευθυντη.

για προπονητη οταν κλειδωσω το τοπικ του Τουντορ, δλδ ή μετά το διπλό στη ζέλα ή τον τελικό που θα το σηκώσουμε μεσα στην Αθήνα. 8-) :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Νεος Τεχνικός Διευθυντής

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Πέμ 18 Φεβ 2016, 15:39

Παιδια νεος τεχνικος διευθυντης θα ειναι ο Μιχελ.Τον προεδρο ψαχνουμε

Μπορεί τη δεδομένη χρονική στιγμή ο Λούμπος Μίχελ να εκτελεί χρέη προέδρου στον ΠΑΟΚ, ωστόσο είναι ξεκάθαρο ότι καλείται να καλύψει το κενό της αποχώρησης του Φρανκ Άρνεσεν, με τον Σλοβάκο να προορίζεται όπως όλα δείχνουν για το συγκεκριμένο πόστο στη συνέχεια της συνεργασίας του με τον «Δικέφαλο».


PAOK24
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες