Team manager

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:35

Καλά άστο παλικαρε,δεν συνεννοούμαστε. Αλλα λέω αλλα καταλαβαίνεις. No hard feelings.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:38

Aigle_Noir έγραψε:Έτσι ακριβώς είναι eorptol. Αν εμείς οι ίδιοι δεν αγαπήσουμε την ομάδα μας και απλα κατακρίνουμε τα πάντα, πως περιμένουμε να κάνουν κάτι διαφορετικό οι ΑΡΔ;;;


Άντε μπράβο...Τώρα "άνοιξε συζήτηση" με τον "επεμβαίνοντα" και "πέτα την μπάλα στην κερκίδα"... :roll:

Γνωστό και παλιό το κόλπο... :oops:

Καληνύχτα... :(

Edit: Ήμουν σίγουρος απ την αρχή για το που θα κατέληγε η "αντιπαράθεση" ("επιχειρημάτων") μας... :ugeek:

Ο.Κ., όλα καλά...αν και κανείς (που έπρεπε) δεν ανακάλεσε... :x
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 22 Ιαν 2016, 23:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:39

Με κάθε καλή διάθεση, ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ. Ποσο πιο λιανά να στο κάνω. Αν είναι δυνατόν να πιστεύεις οτι για τη μίρλα που επικρατεί τα τελευταια χρονια και για την οποία συζητάμε και με τα υπόλοιπα μέλη, θεωρώ έναν goran64 υπεύθυνο!!!

Τέλος πάντων. Το κλείνω εδώ,γιατί δε θα καταλήξουμε κάπου.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:40

ΤΕΛΟΣ. παρακαλώ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:45

tzelas έγραψε:Δεν αμφιβάλλω ότι ο Πουρλιοτόπουλος θα πετύχει στο νέο του πόστο, ίσα-ίσα που ο επαγγελματισμός του με τις ακαδημίες δείχνει ότι είναι ικανότατος και θα πετύχει.

Εκφράζω την ανησυχία μου για τις ακαδημίες και την συνέχεια του έργου που έχει αναλάβει. Οτι δουλεύει καλά δεν το πειράζεις εξού και το ρητό: ομάδα που κερδίζει δεν την αλλάζεις. :?

Είτε λοιπόν αντικατασταθεί στις ακαδημίες (δεν θα έπρεπε να ανακοινωθεί παράλληλα; θα υπάρχει κενό μηνών μέχρι να βρούμε τον κατάλληλο;) είτε τις λειτουργεί παράλληλα (προσωπικά δεν το πιστεύω ότι είναι εφικτό χωρίς παρενέργειες) δεν παύει να αλλάζεις κάτι που δουλεύει πετυχημένα και η αναγκαιότητα αυτή προκύπτει γιατί δεν βρέθηκε άλλος από μια μακρόσυρτη λίστα πρώην παικτών μας; :?


Εύλογο το ερώτημα σου φίλε μου.

Από την άλλη,για τον Πουρλιοτόπουλο είναι μια αναβάθμιση και αναγνώριση της αξίας του. Προσωπικά χαίρομαι για το παλικάρι πολυ. Πιστεύω όμως οτι οι ακαδημίες μας έχουν πλέον τέτοια δομή και έφτασαν σε τέτοιο επίπεδο που -αν δεν πέσει το μπαρζετ- θα παραμείνει εκεί που είναι χωρίς ιδιαίτερες αναταράξεις.
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:47

το πολυ πολυ να αναλαβει ο γχγ τωρα που ειναι ανεργος. :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Aigle_Noir » Παρ 22 Ιαν 2016, 23:50

Άνεργος είναι και ο ΑΑ ;)
Και μυαλό να είχα, πάλι ΠΑΟΚ θα πάθαινα!
Άβαταρ μέλους
Aigle_Noir
 
Δημοσιεύσεις: 439
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:34

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό stephanos » Σάβ 23 Ιαν 2016, 02:08

goran 64 έγραψε:Άντε μπράβο, γιατί αυτό με τις "συμμαχίες" εδώ μέσα, που :shock: όταν κωλώνει ο ένας δίχως επιχειρήματα :oops: και πετιέται :shock: ο "Χ" υποστηρικτής να πετάξει την μπάλα στην κερκίδα :o , έχει αρχίσει να με :roll: κουράζει πάρα πολύ λέμε...


Καταλαβαίνω απολύτως τον Aigle_Noir που σ' αυτό που γράφει έχει γενικώς δίκιο, αλλά δεν μπορώ να μήν «συμμαχήσω» με την παραπάνω πρόταση.
:opaokara:
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 23 Ιαν 2016, 02:16

Να και ο σύμμαχος του γκοραν :):)

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό DC » Σάβ 23 Ιαν 2016, 02:21

Ζω για την ημέρα (ή την νύχτα, δεν με χαλάει) που ο goran θα κάνει ποστ χωρίς γαμώτικονς. :lol:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Σάβ 23 Ιαν 2016, 02:53

Ρε τι εγινε εδω.Εγραψα ενα καλωσορισες και πηγα για μερικες τουμπα λιμπρε και γυρναω και βλεπω οτι γινεται μυλος εδω.Γκοραν τι σου εκανα(εμμορφα με τατο ντο ειπες).Και τελικα λεω μαλλον σουρωμενος ηρθα.
Για να ειμαι ον τοπικ καλως ορισες οποιος και αν ερθει.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5470
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 23 Ιαν 2016, 07:55

Καλημέρα theo-drama και ΣΥΓΓΝΩΜΗ για το χθεσινό μου σχόλιο-αναφορά σε σένα...Το απέσυρα-αντικατέστησα ήδη φίλε μου (αν θέλεις δες το κιόλας) με ένα "κεφαλαίο" ΣΥΓΓΝΩΜΗ !!!!!!!!!!!!!!!

Σου ζητάω ΣΥΓΓΝΩΜΗ γιατί (θέλω να ξέρεις ότι) σε θεωρώ μία από τις πιο ψύχραιμες και λογικές "πένες" του forum, δεν έχεις "υπερβάλει" ποτέ μέχρι τώρα, ήταν ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ έστω κι αυτή η μικρή μου αμφιβολία για την ορθότητα των γραφομένων σου και ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ο τρόπος που την εξέφρασα προς το πρόσωπο-άτομο σου μέσα στα νεύρα μου αν όντως αυτό ίσχυε, που ισχύει αφού πλέον είναι θέμα χρόνου να κοινοποιηθεί, όπως γράφουν κι οι ειδήσεις στα δεξιά της κεντρικής !!!

Υ.Γ. Δεν βάζω ούτε ένα εικονίδιο σ αυτό το postμου (αν και κανονικά θα το "κατακοκκίνιζα" με ooops και red cards προς τον εαυτό μου για να τονιστεί το ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ αλλά κι η ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ) για να κάνω την χάρη και στον D.C. να "ζήσει την μεγάλη αυτή μέρα" που ευχήθηκε στο τελευταίο post του που αναφερόταν σ αυτό το γεγονός, τόσο σύντομα (ρε φίλε D.C. δεν ζητούσες καλύτερα ένα τσουβάλι λίρες;) !!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. 2...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ OFF TOPIC...oops !!!

Υ.Γ. 3... Για να ελαφρύνω και λίγο το κλίμα πρωί πρωί ξεκινώντας πολύ καλά την μέρα μου μετά την προσωπική μου "εξομολόγηση"..."Με έναν σμπάρο δύο..."μελλοντικοί υποστηρικτές"...δηλαδή" σήμερα (κι ο "stephanos" από χθες, οοοοουυυυυ "κλίκα" κάναμε ήδη) ... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχά !!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ !!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 23 Ιαν 2016, 14:45

eorptol έγραψε:Να και ο σύμμαχος του γκοραν :):)

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


:lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 23 Ιαν 2016, 14:50

DC έγραψε:Ζω για την ημέρα (ή την νύχτα, δεν με χαλάει) που ο goran θα κάνει ποστ χωρίς γαμώτικονς. :lol:


Καμια φορα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα.



Αλλα κρατανε λιγο. :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό prist64 » Σάβ 23 Ιαν 2016, 20:58

stephanos έγραψε:
goran 64 έγραψε:Άντε μπράβο, γιατί αυτό με τις "συμμαχίες" εδώ μέσα, που :shock: όταν κωλώνει ο ένας δίχως επιχειρήματα :oops: και πετιέται :shock: ο "Χ" υποστηρικτής να πετάξει την μπάλα στην κερκίδα :o , έχει αρχίσει να με :roll: κουράζει πάρα πολύ λέμε...


Καταλαβαίνω απολύτως τον Aigle_Noir που σ' αυτό που γράφει έχει γενικώς δίκιο, αλλά δεν μπορώ να μήν «συμμαχήσω» με την παραπάνω πρόταση.
:opaokara:


mois aussie
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες