Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό slidar » Πέμ 14 Αύγ 2014, 15:09

Discuss..

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 15 Αύγ 2014, 14:19

Γιατι η ΠΑΕ κανει βιασικες ΓΣ και δεν δινει λιγο χρονο να ακουστουν τα ερωτηματα των μετοχων;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 14:12

Καλά άρχισαν πάλι οι γραφικοί τις δηλώσεις για πηγάδια χωρίς πάτο κτλ?
δεν πήραν παράδειγμα από τον αρχηγραφικο που έλεγε πέρσι τα ίδια και στο τέλος τα έκανε χειρότερα από τα μούτρα του?

το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ότι ο κάθε ξεχασμένος από την ζωή έχει άποψη και δημόσιο λόγο.
από που κι ως πού ο βεζυρτζης μιλάει για αγωνιστικά θεματα?
Αυτά μόνο στον ΠΑΟΚ γίνονται, ποτεθα καταλάβουν κάποιοι ότι τα 90' μας άφησαν εδώ και πολλά πολλά χρόνια?

υγ ποιος βεζυρτζης ρε παιδιά
Τελευταία επεξεργασία από desperando και Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:36, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 14:26

Συνεχης ανακυκλωση ονοματων.Εχουμε 2015 και ακομα ασχολουμαστε με Βεζυρτζη(ο οποιος εχει προσφερει παρα πολλα,αλλα νισαφι πια) και Αναστασιαδη(μεχρι πριν λιγους μηνες).. :evil:
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 14:36

Βασικος προβληματισμος του ιβαν ειναι η δημιουργια νεων στελεχων για τον ΠΑΟΚ. Οι διευθυντες και μαρκετιστες ερχονται και φευγουν.
ΑΥτος ειναι ο καημος του και το λεει ξεκαθαρα.
Δυστυχως οι τριγυρω του δεν εχουν ουτε την αντιληπτικη ικανοτητα ουτε το μερακι να βρουν τη λυση.
Προσωπικα ειμαι υπερ βεζυρτζη και δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να θεωρειται ξεπερασμενος.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 14:54

desperando έγραψε:Καλά άρχισαν πάλι οι γραφικοί τις δηλώσεις για πηγάδια χωρίς πάτο κτλ?
δεν πήραν παράδειγμα από τον αρχηγραφικο που έλεγε πέρσι τα ίδια και στο τέλος τα έκανε χειρότερα από τα μούτρα του?

το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ότι ο κάθε ξεχασμένος από την ζωή έχει άποψη και δημόσιο λόγο.
από που κι ως πού ο βεζυρτζης μιλάει για αγωνιστικά θεματα?
Αυτά μόνο στον ΠΑΟΚ γίνονται, ποτεθα καταλάβουν κάποιοι ότι τα 90' μας άφησαν εδώ και πολλά πολλά χρόνια?

υγ ποιος βεζυρτζης ρε παιδιά


Γραφικός και ξεχασμένος απ' την ζωή;;; Πραγματικά, ντρέπομαι να διαβάζω τέτοιους χαρακτηρισμούς για τον Βεζυρτζή.
Ξεχασμένος από τον ΠΑΟΚσή, ίσως;
Θλίβομαι επίσης, όταν υπάρχουν άτομα σαν τον Ντέσπε, που αναρωτιούνται ποιος είναι ο Βεζυρτζής.
Και τέλος, αν πιστεύετε ότι τα λεφτά που βάζει μέχρι τώρα ο Ιβάν έχουν πιάσει τόπο και δεν τα βάζει σε βαρέλι (και όχι πηγάδι) δίχως πάτο, πείτε το να το μάθω κι εγώ. Γιατί ο Βεζυρτζής είπε μια αλήθεια που την ξέρουμε όλοι μας, αλλά τσούζει.
Και επιμένω ότι είμαστε οφ τόπικ. 8-)
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 14:58

desperando έγραψε:Καλά άρχισαν πάλι οι γραφικοί τις δηλώσεις για πηγάδια χωρίς πάτο κτλ?
δεν πήραν παράδειγμα από τον αρχηγραφικο που έλεγε πέρσι τα ίδια και στο τέλος τα έκανε χειρότερα από τα μούτρα του?

το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ότι ο κάθε ξεχασμένος από την ζωή έχει άποψη και δημόσιο λόγο.
από που κι ως πού ο βεζυρτζης μιλάει για αγωνιστικά θεματα?
Αυτά μόνο στον ΠΑΟΚ γίνονται, ποτεθα καταλάβουν κάποιοι ότι τα 90' μας άφησαν εδώ και πολλά πολλά χρόνια?

υγ ποιος βεζυρτζης ρε παιδιά


Αυτός που, μαζί με κάποιους άλλους, εκπαραθύρωσε από τον ΠΑΟΚ τον αείμνηστο ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ και μας έβαλε σε τούνελ μέχρι την έλευση του Ιβάν.

Σημ. Του αναγνωρίζω την μεγάλη προσφορά του στο μπάσκετ!!!!
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:15

Ρε συνονόματε ... από τον Παντελάκη και δώθε μεσολάβησαν κάπου 10 πρόεδροι και τρεις τίτλοι μέχρι τον Ιβάν ...
Ή μήπως ήταν λάθος και το δάνειο των 2 εκατομμυρίων που πήρε μαζί με τον Οικονομίδη, όταν χρωστούσαμε και της Μιχαλούς και γλυτώσαμε τα χειρότερα;
Όσο για την εκπαραθύρωση που λες, εγώ σηκώνω τα χέρια γιατί τότε ήμουν 10-12 χρονών ενώ εσύ μάλλον κάπου στα 25-26 και τα ξέρεις σίγουρα καλύτερα. ;)
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:19

DC έγραψε:..............................................
Και τέλος, αν πιστεύετε ότι τα λεφτά που βάζει μέχρι τώρα ο Ιβάν έχουν πιάσει τόπο και δεν τα βάζει σε βαρέλι (και όχι πηγάδι) δίχως πάτο, πείτε το να το μάθω κι εγώ. Γιατί ο Βεζυρτζής είπε μια αλήθεια που την ξέρουμε όλοι μας, αλλά τσούζει.
...............................................


Αλλο να το λέμε εσύ κ εγώ , που δεν έχουμε τπτ να κερδίσουμε κ άλλο να το πει κάποιος που έχει κάποιο συμφερον.

Εκεί πως να μην είμαστε υποψιασμένοι (ίσως κ σε βαθμό καχυποψίας) ?
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:32

rainmaker έγραψε:Βασικος προβληματισμος του ιβαν ειναι η δημιουργια νεων στελεχων για τον ΠΑΟΚ. Οι διευθυντες και μαρκετιστες ερχονται και φευγουν.
ΑΥτος ειναι ο καημος του και το λεει ξεκαθαρα.
Δυστυχως οι τριγυρω του δεν εχουν ουτε την αντιληπτικη ικανοτητα ουτε το μερακι να βρουν τη λυση.
Προσωπικα ειμαι υπερ βεζυρτζη και δε καταλαβαινω γιατι πρεπει να θεωρειται ξεπερασμενος.

το "πρόβλημα" δεν ειναι με το Βεζυρτζή. ίσα ίσα, καλώς να ορίσει. χρειάζεται η ομάδα στελέχη που να έχουν μια αξιοσέβαστη πορεία με τον ΠΑΟΚ.

το τεράστιο (κατ ΄εμε) πρόβλημα θα έρθει αν ισχύσει η αρδια οτι θα ειναι στο ποδοσφαιρικό τμήμα πάνω απο τον Άρνεσεν και συνεπώς να έχει το λόγο στο ποιοι θα έρθουν και ποιοι θα φύγουν.

απλά γιατί αν είναι έτσι, τότε ειλικρινά, μπορώ και εγω να κάνω αυτή τη δουλειά και δεν πιστεύω ότι ο Βεζυρτζής έχει περισσότερες ποδοσφαιρικές γνώσεις απο πολλά παιδιά ΕΔΩ μέσα. σοβαρά τωρα.

αν είναι όμως να κανει πάνω κάτω τον τιμ μανατζερ, ο δικός μας "σάββας" τότε επαυξάνω. ναι, αυτός μπορεί να είναι ένας ρόλος.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:38

Mapogo έγραψε:Αλλο να το λέμε εσύ κ εγώ , που δεν έχουμε τπτ να κερδίσουμε κ άλλο να το πει κάποιος που έχει κάποιο συμφερον.

Εκεί πως να μην είμαστε υποψιασμένοι (ίσως κ σε βαθμό καχυποψίας) ?


Ο λόγος που διαφωνώ μαζί σου δεν είναι το ότι εκ φύσεως ΔΕΝ είμαι καχύποπτος αλλά επειδή πιστεύω ότι ο Ιβάν δεν είναι χαζός. ;)
Για να έρθω και στα λόγια σου, ο Ιβάν είναι που έχει μερικά εκατομμύρια λόγους να είναι καχύποπτος και όχι εμείς. :)
Και περιουσίες σαν την δικιά του, δεν γίνονται από ναΐβ σαν κι εμένα.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:43

DC έγραψε:
desperando έγραψε:Καλά άρχισαν πάλι οι γραφικοί τις δηλώσεις για πηγάδια χωρίς πάτο κτλ?
δεν πήραν παράδειγμα από τον αρχηγραφικο που έλεγε πέρσι τα ίδια και στο τέλος τα έκανε χειρότερα από τα μούτρα του?

το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ότι ο κάθε ξεχασμένος από την ζωή έχει άποψη και δημόσιο λόγο.
από που κι ως πού ο βεζυρτζης μιλάει για αγωνιστικά θεματα?
Αυτά μόνο στον ΠΑΟΚ γίνονται, ποτεθα καταλάβουν κάποιοι ότι τα 90' μας άφησαν εδώ και πολλά πολλά χρόνια?

υγ ποιος βεζυρτζης ρε παιδιά


Γραφικός και ξεχασμένος απ' την ζωή;;; Πραγματικά, ντρέπομαι να διαβάζω τέτοιους χαρακτηρισμούς για τον Βεζυρτζή.
Ξεχασμένος από τον ΠΑΟΚσή, ίσως;
Θλίβομαι επίσης, όταν υπάρχουν άτομα σαν τον Ντέσπε, που αναρωτιούνται ποιος είναι ο Βεζυρτζής.
Και τέλος, αν πιστεύετε ότι τα λεφτά που βάζει μέχρι τώρα ο Ιβάν έχουν πιάσει τόπο και δεν τα βάζει σε βαρέλι (και όχι πηγάδι) δίχως πάτο, πείτε το να το μάθω κι εγώ. Γιατί ο Βεζυρτζής είπε μια αλήθεια που την ξέρουμε όλοι μας, αλλά τσούζει.
Και επιμένω ότι είμαστε οφ τόπικ. 8-)

ξέρω πολύ καλά ποιος είναι και τι έχει προσφέρει ο βεζυρτζης και συγγνώμη που έχω τελείως διαφορετική άποψη από σένα για τον Νικόλα.
ως τι μπορεί να προσφέρει δηλαδή η επιστροφή του εν έτη 2016?

όσο για τις δηλώσεις το μόνο που μπορώ να τον πω είναι ότι τον πρόλαβαν άλλοι (άγγελος,στρατηγός κτλ)
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 15:49

Βεζυρτζη και ο αλλος υπαινίχθηκε κατι για βαρελια και πατους και κατι για οτι αξιζει θα πληρωνει και πηρε μπουλο στο 8μηνο.

Αν θελαμε τροικα εσωτερικου εχουμε, κανα φρενο στη πλεμπα μπορεις να βαλεις;
Asimos
 

Re: Frank Arnesen

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 16:26

Είμαι υπέρ της κίνησης για την επάνοδο του Βεζυρτζη,το θέμα μου είναι σε τι πόστο και ποιες συνέπειες θα έχει στο ήδη υπάρχον διοικητικό σχήμα, με τυχόν αποχωρήσεις κάποιων ή απλά μία μία διεύρυνση του αν υπάρχει αυτή η πιθανότητα βέβαια. Ο Βεζυρτζης για μένα είναι από τους κορυφαίους παράγοντες στην ιστορία του συλλόγου μην ξεχνάμε τι έχει δώσει στο παρελθόν για το τμήμα του μπάσκετ και μάλιστα βάζοντας το καλό του ΠΑΟΚ πάνω από οτιδήποτε χάνοντας περιουσία αλλά και με τις αντίξοες συνθήκες που εφαρμοζαν ο Ιωάννιδης και η μαφία με νικες στη κανονική διάρκεια να μετρουσαν και στα πλέι οφ για χάριν του ρουλη κτλ όπως και να χει με πάμπολλα εμπόδια, κατάφερε σκαλί σκαλί να μεγαλουργησει,έχοντας όμως και έναν κόσμο από πίσω να τον περιβάλλει με εμπιστοσύνη και αφοσίωση κάνοντας υπομονή και κυρίως προσφέροντας αγάπη σε όλους όσοι ήταν τριγύρω. Αυτό θέλει και τώρα από εμάς αγαπηστε την ομάδα αφήστε τα υπόλοιπα και δείτε ότι ο αρνεσεν έχει μια προϋπηρεσία είκοσι και πλέον χρόνια, σε πόστο με κορυφαία κλαμπ παγκοσμίως ε κάτι παραπάνω ξέρει :pano:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ερωτήσεις - Προτάσεις Γ.Σ Π.Α.Ε Π.Α.Ο.Κ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Κυρ 29 Νοέμ 2015, 16:54

Προκηρύχθηκε έκτακτη Γενική Συνέλευση των Μετόχων με αποκλειστικό θέμα τη διεύρυνση του Δ.Σ. και την εκλογή νέων μελών στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Έρχονται αλλαγές.

Πριν λίγες μέρες η ΠΑΕ ΠΑΟΚ είχε προκυρήξει Τακτική Γενική Συνέλευση στις 7 Δεκεμβρίου με την οποία θα προχωρήσει σε έγκριση του οικονομικού και διοικητικού απολογισμού της σεζόν 1/7/14-30/6/15. Πριν από λίγο έγινε γνωστό πως θα γίνει και έκτακτη Γ.Σ. με αποκλειστικό θέμα την διεύρυνση του Δ.Σ. της ΠΑΕ και την εκλογή νέων μελών.

Είναι προφανές πως η κίνηση αυτή συνδέεται με τις επαφές που κάνει τελευταία ο Ιβάν Σαββίδης με επιφανή μέλη της οικογένειας του ΠΑΟΚ όπως ο Γιώργος Κούδας και ο Νίκος Βεζυρτζής (ο οποίος είναι και σήμερα στα γραφεία της Τούμπας) και παρουσιάζει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον πώς ο ομογενής επιχειρηματίας θα διαμορφώσει το διοικητικό τοπίο στην ΠΑΕ από εδώ και στο εξής.

Η ανακοίνωση αναφέρει:

"Το Διοικητικό Συμβούλιο της «ΠΑΕ ΠΑΟΚ», ΑΡ. Μ.Α.Ε. 99130/06/Β/86/77 και ΑΡ. Γ.Ε.Μ.Η 122030904000, σύμφωνα με το νόμο 2190/20 «Περί Ανωνύμων Εταιρειών» όπως ισχύει και το Καταστατικό της, καλεί τους κ.κ. Μετόχους της Εταιρίας σε Έκτακτη Γενική Συνέλευση την 21η Δεκεμβρίου 2015, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 στα επί της οδού Μικράς Ασίας – Γήπεδο Τούμπας γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ στη Θεσσαλονίκη.

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ

-- Αύξηση αριθμού μελών διοικητικού συμβουλίου – εκλογή μελών διοικητικού συμβουλίου.

-- Διάφορα θέματα και ανακοινώσεις.

Στη Συνέλευση αυτή έχουν δικαίωμα να λάβουν μέρος και να ψηφίσουν, είτε αυτοπροσώπως είτε με αντιπρόσωπο, όλοι οι Μέτοχοι της Εταιρίας. Κάθε μετοχή δίνει δικαίωμα μιας ψήφου.Για να λάβουν μέρος στη Γενική Συνέλευση οι κύριοι Μέτοχοι, πρέπει σύμφωνα με τις διατάξεις του Νόμου 2190/20 «Περί Ανωνύμων Εταιριών», όπως τροποποιήθηκε και το Καταστατικό της Εταιρίας να καταθέσουν τις μετοχές τους (ή τους προσωρινούς τους τίτλους) πέντε τουλάχιστον ημέρες πριν από την οριζόμενη για τη συνεδρίαση της Γενικής Συνέλευσης στα γραφεία της Εταιρίας στη Θεσσαλονίκη (Μικράς Ασίας – Γήπεδο Τούμπας) ή στο Ταμείο Παρακαταθηκών και Δανείων ή σε οποιαδήποτε αναγνωρισμένη Ελληνική Τραπεζική Εταιρία.Εντός της ίδιας προθεσμίας πρέπει να κατατεθούν στην Εταιρία και οι σχετικές αποδείξεις κατάθεσης μετοχών καθώς και τα τυχόν νομιμοποιητικά έγγραφα και έγγραφα αντιπροσώπευσης.

Θεσσαλονίκη, 26-11-2015

ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ".
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες