Team manager

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Team manager

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 18 Νοέμ 2015, 08:48

Για αυτό θέλουν Κάκο!
Τι «ψάχνει» ο ΠΑΟΚ για την θέση του τιμ μάνατζερ!

paokvoice - 17.11.2015 - 20:20

Είναι αλήθεια πως το όνομα του Τάσου Κάκου μόνο καλά δεν ήχησε στους φίλους του ΠΑΟΚ που αντέδρασαν και μάλιστα μέσω σκληρής ανακοίνωσης των οργανωμένων.

Ο Κερκυραίος πρώην ρέφερι είναι κοντά στον ΠΑΟΚ για την θέση του τιμ μάνατζερ και μπορεί ακόμα να μην υπάρχει οριστική εξέλιξη αλλά είναι το πρώτο φαβορί για την κατάληψη της θέσης.

Ιδανικά οι άνθρωποι του «δικεφάλου» θα ήθελαν κάποιον για την συγκεκριμένη θέση, οργανωτικό, με άριστη γνώση της τεχνολογίας να μπορεί να επικοινωνήσει σωστά με τους ποδοσφαιριστές, νεαρό σε ηλικία και να προέρχεται από την οικογένεια της ομάδας.

Όπως λοιπόν εύκολα γίνεται αυτό αντιληπτό, άνθρωποι με αυτά τα «εφόδια» δεν υπάρχουν πολλοί και προφανώς αφού δεν βρέθηκε κάποιος που να εκπληρώνει και το τρίτο «προαπαιτούμενο», προκρίθηκε η περίπτωση του Τάσου Κάκου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:01

Η αριστη γνωση της τεχνολογια και απο τα σπλαχνα της ομαδας απο που προκύπτουν;
Asimos
 

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:14

Το "σπλάχνο" του είναι Π.Α.Ο.Κ. αφού...'Οσο για τη γνώση της τεχνολογίας, πρακτικά έχει εφαρμόσει με ειδική πατέντα (καράφλα) επάνω του την...φωτοβολταϊκή τεχνολογία...αφού... ;)

:pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:24

Προσωπικα τα ακούω ολα βερεσε. Προσοντα και παπαριες και μαντολατα. Αν καταφερει και περιορισει την υφερπουσα υπογεια λαιλαπα και τα σφαγεια πολυτελείας που μας στήνουν οταν χρειαζεται καλως να ερθει.

Βεζυρης στη θεση του Βεζυρη δεν νομιζω πως μπορει να γινει ο Ιβαν.

Και πραγματικα εναν πιο ποιοτικο αντικυρΣαββα δεν θα μπορούσα να σκεφτω.

Αν ειναι να μην ερθει ας ερθει ενας αντιστοιχος, οχι αλλη μια ΠΑΟΚτσηδικη ψυχη που δεν μπορει να αρθροσει 2 λεξεις.
Asimos
 

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:28

Έτσι όχι άλλους παλαιμαχους

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:29

μωρε ας ειναι παλαιμαχος, ΑΡΔ, λογιστης, φροντιστης αλλα να μην κωλωνει και να μην λεει βλακειες.

Θεωρω πως ο Κακά το εχει το επικοινωνιακο.
Asimos
 

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:35

Έχουμε τετοιους παλαιμαχους; Όχι..... Απαιτούν να πάρουν την θέση κάτι σαν δημόσιο χρόνια τώρα

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τετ 18 Νοέμ 2015, 15:38

paokvoice έγραψε:Ιδανικά οι άνθρωποι του «δικεφάλου» θα ήθελαν κάποιον για την συγκεκριμένη θέση, οργανωτικό, με άριστη γνώση της τεχνολογίας να μπορεί να επικοινωνήσει σωστά με τους ποδοσφαιριστές, νεαρό σε ηλικία και να προέρχεται από την οικογένεια της ομάδας.

Όπως λοιπόν εύκολα γίνεται αυτό αντιληπτό, άνθρωποι με αυτά τα «εφόδια» δεν υπάρχουν πολλοί


:lol: :lol: :lol:
Ωραίοι εκεί στο paokvoice, πολύ πετυχημένο τρολάρισμα.

Εγώ νόμιζα ότι τα κριτήρια πρόσληψης ήταν καβαλημένος πρώην διαιτητής που ήθελε να είναι ποδοσφαιριστής, με μεγάλο καθαρό κούτελο. Σ' αυτά ο Τάσος (άμα ρίξει λίγο σαπούνι στην καράφλα) είναι ασυναγώνιστος.

Αν όμως τα κριτήρια είναι νεαρός :lol: , οργανωτικός, επικοινωνιακός, με γνώσεις τεχνολογίας, η Θεσσαλονίκη με 30% ανεργία πρέπει να έχει χιλιάδες τέτοιους.

ΥΓ: Ορθώς άνοιξε το τόπικ ο Αποστόλης, για να μήν το συζητάμε ούτε στου Ιβάν, ούτε στων συνδέσμων.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:04

Σωστό το άνοιγμα του εν λόγω τόπικ Απόστολε και δείχνει την ωριμότητα που διακατέχει τη λογική σου παρά τη παιδική -νοητική- σου ηλικία. :geek:

Πλάκα πλάκα, για να δούμε τι ...τσακάλια περιλαμβάνει το ΠΑΟΚμάνια. :mrgreen:

άντε να δώ να κάνετε τις προτάσεις σας. :D

Διαβάζοντας αυτά που λέει/διαρρέει η παε και γενικά απο τις συζητήσεις και το περιρρέον κλίμα, θέλουμε : "Νέο" (δλδ κάτω των 45-48), να ξέρει απο αποδυτήρια και γενικά να μην είναι μυρωδιάς απο ποδοσφαιρικές ομάδες και τη λειτουργία τους, να έχει μια ...α' φωτογένεια και γενικά λίγο μπλα μπλα, να μην τα κανει όλα πο%$#@$να όταν εκεί που θα κάθετε στον πάγκο γίνει καμια στραβή απο το κοράκι (πχ ορμήσει και τον γραπώσει με το αριστερό απο το λαιμό καρφώνοντας του με το δεξί ένα βέλος στην καρδιά), γενικά να ξέρει /να μπορεί να πει και καμια κουβέντα στο ρεφερι. Δεν είναι αναγκαίο να μπιζάρει τους παίχτες ή να εμπλέκεται στα του αγώνα και φυσικά, είναι αναγκαίο να νιώθει και απο το τί σημαίνει ο ΠΑΟΚ για τους χιλιάδες τρελαμένους πιστούς του ανα την υφήλιο και παραπέρα αλλά δεν θεωρώ ότι είναι αναγκαίο και το να είναι δηλωμένος ΠΑΟΚ απο παιδί μικρό και το μόνο που θυμάται να είναι το να γράφει στα παπακια του τον ολυμπι@κο.

Τέλος να είναι φυσικά και ... τιμ μανατζερ, δλδ αν υπάρχει κανένα πρόβλημα των παιχτών για ..διαδικαστικά θέματα να είναι εκεί να τα λύνει. Επίσης καλό θα ήταν να μιλάει και καμία ξένη γλώσσα πέρα απο τα εγγλέζικα.

αν κανείς έχει άλλη άποψη επι του θέματος παρακαλώ να την καταθέσει ώστε στην τελική να είμαστε και πιο συγκεκριμένοι αφού να πούμε αφού. :D :mrgreen:

αν συμφωνεί και δεν έχει κάτι ιδιαίτερο να προσθέσει, ας αρχίσουμε να "εξετάζουμε" τα ονόματα που μπορεί να έχουμε στο μυαλό μας. :roll: και όπως αρέσκονται να λένε μερικοί να δούμε και που στέκεται ο καθένας μας! 8-) :D
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:15

Λαμβανοντας υποψιν τα παραπανω και σκεπτομενος τα γραφομενα,οτι δηλαδ ψαχνουν καποιον που α ξερει την νοοτροπια και την πραγματικοτητα του ΠΑΟΚ,η σκεψη μου παει σε καποιον παλαιμαχο.Εγω θα σκεφτομουν για αυτη τη θεση τον Δερμιτζακη.Προπονητικα,εχει παρει την κατιουσα,απο την "οικογενει" του ΠΑΟΚ προερχεται,νομιζω οτι εχει καλο λεγειν και μια εξωθεν καλη εικονα και θεωρω οτι θα μπορουσε να ασχολειται με τα καθημερνα διαδικατσικα θεματα της ομαδας.Γενικα συμπαθητικη φυσιογνωμια και επισης δεν εχει ιδιαιτερη αναγκη τα χρηματα,συν οτι αγαπαει τον ΠΑΟΚ.
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:23

Το είπες μόνος σου φίλε μου...Ο Παύλος "κρατιέται" καλά οικονομικά και είναι και σοβαρός, δεν είναι καμιά ψωνάρα για να βάλει υποψηφιότητα για τη θέση ;) ...Άάάάάάλλοοοος, άάάάάλλοοοοος...

:pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:25

Ακριβως επειδη ειναι σοβαρος και "χορτατος",πιστευω οτι μπορει να εκανε.. :pano:
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:37

Και γιατί δηλαδή να είναι οπωσδήποτε "νέος";

Σε διαφορετική περίπτωση εμένα μου περνάει απ το μυαλό ένας ¨παλαίμαχος" μας (όχι και Μαθουσάλας) που ήταν πολύ σοβαρός πάντα μέσα στο γήπεδο, διεθνής και έχαιρε της εκτίμησης όλων, ακόμα και των αντιπάλων...

Δεν ξέρω αν είναι Π.Α.Ο.Κ.τσής, ούτε με τι ακριβώς ασχολείται τώρα πια, ούτε αν είναι γνώστης της τεχνολογίας (αλλά κι αν δεν είναι ας του πάρουν μία γραμματέα βρε αδερφέ), ούτε περισσότερο αν τον ενδιαφέρει να κάνει κάτι τέτοιο αλλά...

Ξέρω όμως ότι σαν ποδοσφαιριστής στον Π.Α.Ο.Κ. άφησε εποχή με την προσφορά του και την σοβαρότητα του...

Ξέρω ξέρω...Σας "γκάστρωσα"...Ο Γιώργος ο Σκαρτάδος ρε παιδιά...55 χρόνων είναι...

Για καμιά δεκαετία κάνει σίγουρα...Μετά θα έχουμε τον Κλάους!!! ;)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 16:39

sporos123 έγραψε:Ακριβως επειδη ειναι σοβαρος και "χορτατος",πιστευω οτι μπορει να εκανε.. :pano:


Το πιθανότερο (μιας και ξέρω καλά τον Χρήστο, τον αδελφό του) δεν θα τον ενδιέφερε...Σε διαφορετική περίπτωση και μένα μιά χαρά μου κάνει και επικροτώ την πολύ σωστή επιλογή σου φίλε μου ;)

:pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Team manager

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 19 Νοέμ 2015, 18:12

δεν θα ηθελα προπονητη, νυν η πρωην, γιατι θεωρω οτι καλο θα ειναι να μην εχει καμια επιρροη αμεσα, ακομα και εμμεσα στο τεχνικο τιμ παρα να εχει άκρως επιτελικό ρόλο πέρα απο κάποια σημεία παρέμβασης κυρίως όταν η ομάδα αγωνίζεται και που πάλι δεν θα έχουν να κάνουν με την αγωνιστική απόδοση και συμπεριφορά των παιχτών αλλά με εξωγενείς παράγοντες.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Επόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες