Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

For non Greek users (Greeklish, English, German etc.)

Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό Yioti » Παρ 31 Οκτ 2008, 11:25

Λοιπόν ήρθε η ώρα να κάνουμε κάτι και για εμάς στη Ν.Υόρκη.

Ο Σάκης είχε το σύνδεσμο εδώ, για χρόνια για τη γενιά του, καιρός να το ξανανοίξουμε για εμάς τους νέους και τη γενιά μας. Θέλω όλους τους φίλους του Π.Α.Ο.Κ. στη Νέα Υόρκη να μου στείλουνε email με πόσα άτομα θα θέλουν να ξανανοίξουμε το σύνδεσμο, θέλουμε νούμερα για να ξαναρχίσουμε κάτι τέτοιο...

Βαρέθηκα να κυκλοφορώ στην Αστόρια να βλέπω σύνδεσμους με χρώματα κόκκινα και κίτρινα...Ήρθε η ώρα να ξαναγυρίσει το ισχυρό μάυρο πάλι.Δεν αστειεύομαι θέλω να βρίσκομε με τα αδέρφια μου τα Π.Α.Ο.Κ.ια να βλέπουμε τα ματς. Να έχουμε ένα δικό μας χώρο, να τα κάνουμε όλα,
και να ξαναδείξουμε ότι δεν πεθάναμε στο εξωτερικό εδώ στη Ν.Υόρκη.

Θέλω να καλέσετε φίλους, γονείς, κορίτσια και αγόρα να κάνουμε ένα όνειρο που έχω πραγματικότητα, να έχουμε το σύνδεσμό μας, δικές μας μπλούζες και όταν πηγαίνω Τούμπα με μια μπλούζα και γράφει Σύνδεσμος Φίλων Π.Α.Ο.Κ. Νέας Υόρκης επάνω, να με λένε στην Ελλάδα, ''Μπράβο σου που μας δείχνεις την αγάπη σου και στο εξωτερικό.''

Στείλτε μου mail στο yioti88@yahoo.com θα τα κάνουμε όλα σωστά. θέλω να δείξω την αγάπη που έχω για την ομάδα μου στο σύνδεσμό μας, εδώ στην πόλη που ζούμε. Όλοι όσοι θέλουμε να το κάνουμε πραγματικότητα... Πρέπει να πάρετε συμμετοχή εδώ και τώρα, γιατί μόνος δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

Με το νούμερο 12 παίκτη είμαστε ισχυροί στη Τούμπα και με τον ίδιο παίκτη θα μας σέβονται εδώ στη Νέα Υόρκη και πάλι!.

Εμπρός αδέρφια, σας περιμένω. Όταν έχουμε ??? πόσο φίλους μαζί θα κάνουμε τα όνειρά μου ζωή.

Στείλτε μου mail στο yioti88@yahoo.com ή άμα θέλετε πμ εδώ...Σας περιμένω...

Για τον Π.Α.Ο.Κ. ρε γαμώτο...



Το κείμενο γράφτηκε στα ελληνικά για να μην κουράζει. Το αρχικό κείμενο παραμένει στη θέση του προκειμένου ο φίλος να μην έχει κανέναν ενδυασμό ότι άλλαξα κάτι στο αρχικό του κείμενο...Κάποια λέξη ήταν δύσκολο να την καταλάβω ώστε να τη γράψω όπω πρέπει, σε κάποια σημεία προστέθηκαν σημεία στίξης.
LionHeart




Lipon, Irthe i wra na kanoume kai gia emas edw stin nea Iorki...

O Sakis eixe ton Sindesmo edw stin Nea Iorki gia xronia gia tin Genia tou, kairos na ton ksana aniksoume gia emas tous neos kai tin Genia mas. Thelw olous tous filous PAOK stin Nea Iorki na mou stilenoune Email me posa atoma tha theloun na ksana aniksoume ton sindesmo, theloume noumera na ksana arxisoume kati tetoia.

Varethika na kikloforo stin astoria, na vlepw sindesmous me xromata kokkina, and kitrina, irthe h wra na ksana girisei to isxiro mauro pali. Den astieuomai thelw na vriskome me ta adelfia mou ta paokia na vlepoume ta mats... na exoume enan diko mas xoro, na ta kanoume ola, kai na ksana diksoume oti den pethaname sto eksoteriko edw stin New Iorki.

thelw na kalesete filous, goneis, koritsia kai agoria na kanoume ena oneiro pou exw pragamtikotita, na exoume to sindesmo mas, dikes mas blouzes kai otan pigenw toumba me mia blouza kai grafei Sindesmos Filon PAOK NEW YORK epanw na me lene stin ellada bravo pou mas dixneis tin agapi sou kai sto eksoteriko.

Stilte mou Email sto yioti88@yahoo.com , tha ta kanoume ola swsta, thelw na diksw tin agapi pou exw gia tin omada mou ston sindesmo mas, edw stin poli pou zoume. Oloi osoi theloune na to kanoume pragmatikotita prepi na parete simetoxi edw kai twra, giati monos den boro na kanw tipota, me to noumero 12 paikti eimaste ishiroi stin Toumba me ton idio pekti tha mas sevonde kai edw stin Nea Iorki kai pali!

Embros adelfia, sas perimenw. Otan exoume ane poso filous mazi tha kaoume ta oneira mou zwh.

Steilte mou Email sto Yioti88@yahoo.com, h ama thelete stilte mou PM edw sas perimenw!!

Gia ton P.A.O.K. re gamwto :x :x
Yioti
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:29

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 31 Οκτ 2008, 13:41

Πέρα από τα τελετουργικά στο φόρουμ, όπου γι αυτό θα ασχοληθούν οι έχων ευθύνη, εγώ θα ήθελα να συγχαρώ το φίλο για την πρωτοβουλία, αλλά να του επιστήσω την προσοχή σε δύο τομείς..

1) Μην αναφέρεις τίποτα δημόσια, ούτε τηλέφωνα, ούτε ονόματα, ούτε διευθύνσεις κτλ..

2) Οτιδήποτε κάνετε να το κάνετε λέγοντας κατ' ιδίαν συναντήσεις ή μέσω τηλεφώνου. Δε χρειάζεται διαδικτυακά να προσπαθήσετε να βρείτε άκρη..

Ελπίζω και πιστεύω κάποια στιγμή το όνειρο σου, που είναι και δικό μας, να ξαναπραγματοποιηθεί..

Καλή δύναμη και καλό κουράγιο αδερφέ!
Κράτα ψηλά το λάβαρο του ΠΑΟΚ μας κι εκεί!

Ο ΠΑΟΚ πάνω από όλα!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Yioti » Σάβ 01 Νοέμ 2008, 12:03

htan palia dipla apo to spiti mou, meta metakinithike, kai apo ki eklise... thelw ilikrina na kanw kati na ksana aniksei alla xriazomai atoma na ginei pragmatikotita

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Yioti
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:29

Δημοσίευσηαπό Dikefalomania » Τρί 11 Νοέμ 2008, 17:51

SF ΠΑΟΚ NY: που θα δούμε τον αγώνα Κυριακή;
Dikefalomania
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 18:28

Δημοσίευσηαπό Yioti » Τετ 12 Νοέμ 2008, 09:42

exw lavei mono 1 email apo atoma pou theloun na ginei o sindesmos kai liga email pou me lene kali tixi.

egw tha paw na to dw sto olympia billards douleuei enas filos mou paoki ekei

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Yioti
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:29

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τετ 12 Νοέμ 2008, 09:57

giati den kaneis topic or group se kanena amerikaniko site , px facebook, my space, or a newyorker local site, oste na sas diavasoune aytoi poy prepei kai oxi aytoi poy menoyn ellada, ego exo thio stin ameriki paoki alla menei california

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team

Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

νέα υόρκη

Δημοσίευσηαπό salakos » Πέμ 13 Νοέμ 2008, 04:18

ξέρει κανείς τηλέφωνο από το σ.φ. νέαςυόρκης?
θα είμαι σαββατοκύριακο εκεί και θέλω να δω τα ματσ στο μπασκετ με το σκουληκι και το γαυρο.
salakos
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ 13 Νοέμ 2008, 02:40

Δημοσίευσηαπό Dikefalomania » Πέμ 13 Νοέμ 2008, 19:30

πολύ λένε θα πάνε στο Greek American. όλοι μαζί ρε παιδιά!!!
Dikefalomania
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 18:28

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό nickzark » Τρί 05 Ιαν 2010, 14:07

Ωραια η Νεα Υορκη.Θαθελα να πηγαινα καποτε (αν καταργηθει η βιζα καλα θα ειναι) και φυσικα να επισκεπτομουν και συνδεσμο του ΠΑΟΚ εκει...Θα ηταν οτι το καλυτερο :pano:
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τρί 12 Ιαν 2010, 23:50

Υπάρχει σύνδεσμος του ΠΑΟΚ στη Ν.Υορκη?
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό novito » Τετ 13 Ιαν 2010, 00:07

Κάποτε υπήρχε σίγουρα, αλλά δε βλέπω κάποιο νέο για το τελευταίο διάστημα...

σσ. η παρακατω φωτο ειχε ανεβει στο paokmania πριν 1,5 χρονο περιπου:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 13 Ιαν 2010, 10:47

Ο όρθιος αριστερά είναι και μέλος του site κάποτε.
Κυκλοφορεί κάπου ανάμεσα μας.
Σε κάποιο αγώνα θα τον πετύχουμε.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 13 Ιαν 2010, 14:27

Το λες με ύφος εκδίκησης?? :lol: :lol: χαχα πλάκα κάνω..
Κρατήστε το λάβαρο του ΠΑΟΚ ψηλά αδέρφια!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό paok87 » Τρί 02 Μαρ 2010, 11:06

Επαναφέρω το θέμα.
Όποιος έχει πληροφορίες για τον αν υπάρχει σύνδεσμος και πού, ευπροσδεκτες 8-)
Έστω κανα στέκι ΠΑΟΚτσήδικο

Σύντομα όμως :) 8-)
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Φίλοι του ΠAOK στη Νέα Υόρκη

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τρί 02 Μαρ 2010, 11:27

EΔΩ ΗΤΑΝΕ
http://fcpaokny_tsadiridis.tripod.com/sindesmos.html

ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ
http://www.facebook.com/group.php?gid=43609470914
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΙΛ....ΣΤΕΙΛΕ εκει στα κεφαλια
Ο ΑΔΜΙΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΙΟΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΔΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ


βλεπω οτι δεν υπαρχει στεγασμενος συνδεσμος αλλα υπαρχουν καποια παιδια που μαζευονται και βλεπουν μπαλα μαζι
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Επόμενο

Επιστροφή στο PAOK World Fans

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

cron