Φανέλα Μπάσκετ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 16 Σεπ 2015, 19:52

Παιζει να το εχω γραψει 10 φορες αλλα δε μπορω να χωνεψω πως δεν εχουν προχωρησει το θεμα με ρετρο φανελες.
Οι του nba μαλακες μαλλον ειναι που ακομα πουλανε τζορνταν ματζικ και τζαμπαρ. Ετσι κι ο ΠΑΟΚτσης θελει να εχει φανελα Λεβινγκστον, Πρελεβιτς, Σαβιτς, Πετζα κλπ κλπ... και Φασουλα χαχαχα
Βαλτες ενα 30αρι και θα δεις ποσοι 25+ θα παρουν
Dimg4
 

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό nickzark » Τετ 16 Σεπ 2015, 21:22

Dimg4 έγραψε:Παιζει να το εχω γραψει 10 φορες αλλα δε μπορω να χωνεψω πως δεν εχουν προχωρησει το θεμα με ρετρο φανελες.
Οι του nba μαλακες μαλλον ειναι που ακομα πουλανε τζορνταν ματζικ και τζαμπαρ. Ετσι κι ο ΠΑΟΚτσης θελει να εχει φανελα Λεβινγκστον, Πρελεβιτς, Σαβιτς, Πετζα κλπ κλπ... και Φασουλα χαχαχα
Βαλτες ενα 30αρι και θα δεις ποσοι 25+ θα παρουν

Συμφωνω με τα 1000.Μαλλον κολλα στα πνευματικα δικαιωματα ισως.Ελπιζω δηλαδη .γιατι αν κολλα λογω βλακειας τοτε τι να πω
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 16 Σεπ 2015, 21:58

Οχι φιλε δεν υπαρχει τετοιο προβλημα γιατι το ειχα συζητησει στο γραφειο με τον Μπανε οταν πηγα για το διαρκειας. Μου ειπε πως ειναι καλη σκεψη απλα περιμενουν την εταιρια κλπ κλπ... δηλαδη χαμενα εσοδα χωρις λογο!
Μονο η φανελα του Κλιφ θα φερει μεταγραφη απο μονη της!!
Dimg4
 

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Τετ 16 Σεπ 2015, 22:15

Μια χαρα υπαρχουν ρετρο φανελες στη μπουτικ..Και του Μπανε και του Κορφα και του Μπερι και του Σαβιτς. Και ρεπλικα απο τον τελικο της Γενευης και επετειακες απο τον τελικο της Τεργεστης και απο οτι μου ειπαν απο την ΚΑΕ δε της αγοραζει κανεις.Φανταστειτε ειναι τοοοοσο μεγαλο το ενδιαφερον του κοσμου που ακομα κι εσεις που ενδιαφερεστε για ρετρο φανελες μαλλον δε το γνωριζατε οτι κυκλοφορουν εδω και αρκετο καιρο μαλιστα...
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό nickzark » Τετ 16 Σεπ 2015, 22:21

Eγω αγορασα μια Μπερυ.Μια Στογιακοβιτς θα ηθελα.Αλλα και Φαντεμπεργκ μην σου πω.Μακαρι καποτε να γινει
(αυτο που μου εμεινε ειναι οτι μιλησα με τον πωλητη και μου ειπε οτι ηθελαν στην επαιτειο τον Μπερυ.Κανεις δεν μπορεσε να τον βρει.ουτε τηλεφωνα σηκωνε.Που να ειναι το πουλεν μου...Χαθηκε)
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 16 Σεπ 2015, 22:25

McCarthy έγραψε:Μια χαρα υπαρχουν ρετρο φανελες στη μπουτικ..Και του Μπανε και του Κορφα και του Μπερι και του Σαβιτς. Και ρεπλικα απο τον τελικο της Γενευης και επετειακες απο τον τελικο της Τεργεστης και απο οτι μου ειπαν απο την ΚΑΕ δε της αγοραζει κανεις.Φανταστειτε ειναι τοοοοσο μεγαλο το ενδιαφερον του κοσμου που ακομα κι εσεις που ενδιαφερεστε για ρετρο φανελες μαλλον δε το γνωριζατε οτι κυκλοφορουν εδω και αρκετο καιρο μαλιστα...


Καλα η ειρωνεια σιγα μην ελειπε. Φετος δεν ξερω αν τις εβαλαν, λειπω ακομα εκτος απο τον μαρτιο. Περσυ παντως δεν ειδα ρετρο φανελες. Φαντασου το promotion που γινεται για τις φανελες αν θες και αντιλογο.
Dimg4
 

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 16 Σεπ 2015, 23:51

Μάγκες καμιά ειρωνεία!
Ρετρό φανέλες υπάρχουν εδώ και 2 χρόνια τις βγάλαν για τα 20 χρόνια απ' το Κόρατς (2014)
και μέχρι πριν λίγο καιρό άνετα έβρισκες, ενώ ακόμα και σήμερα υπάρχουν οι φανέλες της Γενεύης που είχαν βγει πριν καμιά πενταετία δώρο με το διαρκείας!!! όλα αυτά στα 20-25 ευρώ.
Έλεος. Σημαίνει πως ούτε καν έχετε περάσει απ'τη μπουτίκ στο μπάσκετ ή το site τους...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Σεπ 2015, 03:25

fossa έγραψε:Εικόνα


Να μια Πρέλεβιτς κάτω δεξιά...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό nickzark » Πέμ 17 Σεπ 2015, 14:27

επειδη εγω εξυσα το θεμα ρετρο .εχω περασει απο την μπουτικ και εχω παρει φανελα οπως προειπα.Πρεπει μαλλον να το ξεκαθαρισω.Ενοουσα γενικα ρετρο φανελες απο διαφορες χρονιες και παικτες.Οπως ειπα πχ Στογιακοβιτς , Φαντεμπεργκ και ας βαλει ο καθενας οποιον αλλο παικτη θελει.Αλλα αν εμπορικα δεν προχωρησε πολυ η επετειακη φανελα το βλεπω δυσκολο να γινεται και αυτο που λεω.κριμα.Μονο φανελες Μπερμπατοφ ξερουμε να ζηταμε (μαζι και εγω σε αυτους.)
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Σεπ 2015, 14:31

Αν βολέψουν τα οικονομικά μου, τα Χριστούγεννα θα κάνω ψώνια εκεί μέσα, καλά..
Και σιγά σιγά που θα πάω να ανανεώσω το διαρκείας, θα περάσω να πάρω και τίποτα από εκεί...

Ο Μπάνε είναι διαθέσιμος για κουβέντα κι έτσι;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό e8nos » Πέμ 17 Σεπ 2015, 14:46

Το eshop πάντως θέλει λίγο φτιάξιμο...Αντικειμενικά είναι τραγικό για ΠΑΟΚ!

Την επίσημη επειδη το είχα κοιτάξει και πριν λίγο καιρό δεν την έχει πάντως οι τιμές είναι εξαιρετικές για επίσημα προϊόντα της ομάδας...
Τελευταία επεξεργασία από e8nos και Πέμ 17 Σεπ 2015, 14:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Πέμ 17 Σεπ 2015, 14:50

RoMaN έγραψε:
fossa έγραψε:Εικόνα


Να μια Πρέλεβιτς κάτω δεξιά...



Η ριγέ μπροστά δεξιά μήπως είναι η καινούρια?
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 17 Σεπ 2015, 15:24

Α λάθος φωτογραφία έκανα quote, τι βλάκας.. :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Πέμ 17 Σεπ 2015, 16:05

Μάλλον εννοούσες αυτήν τη φωτό:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Φανέλα Μπασκετ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό nickzark » Πέμ 17 Σεπ 2015, 16:14

Aυτες οι φωτο ειναι περσινες τουλ.Φετος??
Άβαταρ μέλους
nickzark
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 18:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες