19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό savic79 » Τρί 26 Μάιος 2009, 17:54

Ο Βρύζας είπε σήμερα κάτι πάααααρα πολύ σημαντικό στους ρεπόρτερ(ελπίζς να το κατάλαβαν αν και δε βάζω και στοίχημα).Το μεταφέρω αυτούσιο:Θέλω τη συνεργασία σας για τη σωστή διαχείριση του έμψυχου δυναμικού του ΠΑΟΚ και θέλω με την έγκυρη κριτική σας να βοηθήσετε ώστε να παίξουν ποδόσφαιρο παίκτες όπως ο Κουτσιανικούλης.
Με λίγα λόγια κόφτε τα πρωτοσέλιδα Μέσι κλπ βοηθήστε τον είναι ταλεντάρα αλλά πρέπει να δουλέψει με χαμηλά την μπάλλα για να γίνει ο παιχταράς που πρέπει να γίνει.Όχι θεοποίηση όχι επίθεση στην 1η στραβή και όχι ανάθεση υπερβολικών ευθυνών στο παιδί(πχ ηγέτης του ΠΑΟΚ κλπ) ώστε να μείνει συγκεντρωμένος.
savic79
 
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ 23 Μάιος 2009, 13:39
Τοποθεσία: κάπου στο αριστερό κεφάλι του δικεφάλου

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό fox 4 » Τρί 26 Μάιος 2009, 18:46

Μπράβο ρέ Ζήση, έχεις πιάσει τό νόημα. Είμαστε πάρα πολύ τυχεροί πού σέ έχουμε στήν ομάδα μας. Χίλια μπράβο!!! :D :D :)
ΠΑΟΚ Σημαίνει Να Ελευθερώνεις Τήν ΨΥΧΗ Σου...
Άβαταρ μέλους
fox 4
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 19:19

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:01

καλωσηρθες βασιλακη, ξεχνα ποσα κοστησες αμεσως, ξεκουρασου και στη πρωτη θα καταλαβεις που ηρθες.....αν εχεις ονειρα εκανες καλα, αν δεν εχεις θα αποκτησεις....ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Gelas » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:30

Πριν πολυ καιρο οταν εμαθα οτι ο κουτσιανικουλης ειναι γαβρος...τον εψαξα στο φεισμπουκ...τον εκανα φιλο και του εστειλα ενα μυνημα...δεν θυμαμαι ακριβως τι ελεγε αν το βρω θα το ποσταρω παντως με λιγα λογια του ελεγα οτι αν παει στον γαβρο θα παιρνει πρωταθληματα με το τσουβαλι αλλα οχι πραγματικα πρωταθληματα αλλα στα χαρτια...και του λεω αν πας σε καποια αλλη ομαδα (οχι απαραιτητα στον ΠΑΟΚ που ειναι η ομαδα μου) θα γινεις κανονικος παικτης και δεν θα χαθεις οπως πολλοι αλλοι...

τεσπα θα ψαξω να το βρω και θα το ποσταρω...ουαν μομεντ πλιζ...
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:31

Απάντησε?
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17226
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Gelas » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:33

Yooooo Το βρηκα... αμονταριστο σας το προσφερω...

Κριμα που εισαι ολυμπιακος...βεβαια ειναι και ο πιο ευκολος τροπος για σενα να παρεις πρωταθλημα αν πας ολυμπιακο...γιατι θα παιζετε με 14 παικτες (11+3 διαιτητες)...αν πας ομως σε αλλη ομαδα(οχι απαραιτητα στον ΠΑΟΚ που σιγουρα θα αναδειχθεις) και παρεις πρωταθλημα δεν θα στο αμφισβητει κανενας...ενω ο ολυμπιακος ζητημα να εχει παρει 2 κανονικα πρωταθλημα...τελοσπαντων εχεις κανει την επιλογη σου...θα στεναχωρηθω πολυ να σε δω με την κατουρημενη ερυθρολευκη ποδια και ακομα περισσοτερο που θα χαθεις κι εσυ ενω θα μπορουσες να κανεις καριερα...γιατι εκει στην αθηνα απλα καινε τα ταλεντα...πρωσπαθησε να το ξανασκεφτεις...
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Gelas » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:34

θα ψαξω και αν απαντησε εχοθν μαζευτει καμια 75 μυνηματα...μισο λεπτο
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Gelas » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:40

δεν απαντησε...αλλα μαλλον το διαβασε
Άβαταρ μέλους
Gelas
 
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 15:14
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό LittleJohn » Τρί 26 Μάιος 2009, 19:40

Καλωηρθες στην οικογενεια μας Βασιλακη! :) :)

Σιγουρα θα εχεις ακουσει απο πολλους οτι αυτα που θα ζησεις στον ΠΑΟΚ δεν θα τα συναντησεις πουθενα αλλου,τωρα ηρθε η ωρα να το διαπιστωσεις! :) :) :) :) :) :) :)
Μπαλαφοσκυλο γεννιεσαι,δεν γινεσαι
Άβαταρ μέλους
LittleJohn
 
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Πέμ 20 Νοέμ 2008, 15:16

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό darklord » Τρί 26 Μάιος 2009, 20:14

Ο Βασίλης Κουτσιανικούλης μίλησε αποκλειστικά στον Extrasport και στην εκπομπή PAOK Supporters. Ο νεαρός μέσος δήλωσε εντυπωσιασμένος απο την ατμόσφαιρα που έζησε στην πρώτη του επαφή με τον ΠΑΟΚ και τον κόσμο του.

''Πρώτη φορά γνώρισα απο κοντά τον Θόδωρο Ζαγοράκη, μου φέρθηκε σαν να με ήξερε χρόνια, μου φέρθηκε πολύ απλά και μου είπε ότι όλα θα τα φροντίσει η ομάδα. Μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι η ατμόσφαιρα στα γραφεία αλλά και όταν συζητούσαμε, ήταν σαν μια μεγάλη καλή παρέα, μια οικογένεια. Μου είχαν πει οτι θα ήταν διαφορετικό το κλίμα και το κατάλαβα. Όλοι ξέρουν οτι στον ΠΑΟΚ βρίσκονται τώρα νέοι άνθρωποι, που έχουν παίξει ποδόσφαιρο και το γνωρίζουν καλά. Γνωρίζω οτι με τον πρόεδρο, τον κύριο Βρύζα και όλους τους άλλους γίνεται μια νέα προσπάθεια για τον ΠΑΟΚ, όμως είδα οτι γίνονται τρομερές αλλαγές. Δεν είναι μόνο το κλίμα στα γραφεία. Είναι γνωστό ότι το γήπεδο γεμίζει, είναι πάρα πολύ καλό για την ομάδα ότι ο κόσμος τη στηρίζει. Είναι πολύ σημαντικό για κάθε ποδοσφαιριστή να τον στηρίζει ο κόσμος, δεν είναι μόνο η αναγνώριση το σημαντικό αλλά η στήριξη είναι αυτή που νομίζω οτι κάθε παίκτης θέλει να έχει''

''Πολλά πράγματα έπαιξαν ρόλο για να αποφασίσω να έρθω στον ΠΑΟΚ. Γίνεται μια μεγάλη προσπάθεια και αυτό το γνωρίζουν όλοι, και για μένα αυτές είναι πολύ καλές συνθήκες. Θεωρώ οτι έκανα σημαντικό βήμα με την απόφαση μου να έρθω στον ΠΑΟΚ και νομίζω οτι όλα θα πάνε καλά. Ο στόχος μου είναι να πάρω θέση στην ομάδα, να αποδείξω οτι δικαιούμαι να αγωνίζομαι. Γνωρίζω πολύ καλά οτι κάθε αρχή είναι και δύσκολη, όμως θεωρώ οτι με τη δουλειά και την προσπάθεια θα τα καταφέρω''.

''Διάλεξα τη φανέλα με τον αριθμό 19 διότι αυτή είχα στον Εργοτέλη και θέλησα να έχω την ίδια και στον ΠΑΟΚ. Η καταγωγή μου είναι απο τη Λάρισα και η πρώτη μου ομάδα ήταν μια τοπική που λέγεται Άρης Λάρισας. Το επόμενο σημαντικό βήμα ήταν ο Εργοτέλης, έμεινα εκεί δυο χρόνια και τώρα ήρθα στον ΠΑΟΚ. Ο Εργοτέλης με ανέδειξε, αν δεν ήμουν εκεί δεν θα ήμουν τώρα στον ΠΑΟΚ. Ο Θόδωρος Ζαγοράκης, ο Ζήσης Βρύζας, ο Νίκος Τζώρτζογλου, ο Βασίλης Γκαγκάτσης ήταν οι άνθρωποι που συνετέλεσαν στην ολοκλήρωση της μεταγραφής μου. Χρωστάω πολλά σε όλους τους ανθρώπους στον Εργοτέλη που με βοήθησαν. Σε αυτούς θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ, δεν ξεχνάω όσους στάθηκαν δίπλα μου, δεν είμαι απο τους ανθρώπους που ξεχνάνε''

http://ultraspaok.gr/index.php?option=c ... 1&Itemid=9
http://www.sombrero.gr/
Για αυτο ΠΑΟΚ παιξε τοπι, να παραμιλαει ολη η Ευρωπη...
Άβαταρ μέλους
darklord
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Τετ 04 Ιουν 2008, 19:39
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό anestis_trelopaoki » Τρί 26 Μάιος 2009, 20:18

Αφιερωμενο σε σενα μικρε μεσσι...σου ευχομαι πολλα γκολ με την ΠΑΟΚαρα μας...

http://www.youtube.com/watch?v=GGkygRDpo1I

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Άβαταρ μέλους
anestis_trelopaoki
 
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Πέμ 01 Μάιος 2008, 17:46
Τοποθεσία: Cologne

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 26 Μάιος 2009, 20:37

μπραβο ρε τρελοπαοκι πολυ καλο ας ελπισουμε ολα αυτα να τα βλεπουμε να τα κανει με τον ΔΙΚΕΦΑΛΟ στο στηθος για πολλα χρονια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό erevos187 » Τρί 26 Μάιος 2009, 20:40

darklord έγραψε:Η καταγωγή μου είναι απο τη Λάρισα και η πρώτη μου ομάδα ήταν μια τοπική που λέγεται Άρης Λάρισας.


Ρε δεν ηξερα οτι εχουμε τσικο και στην λαρισα

:) :) :) :) :)

Καλος ηρθες κουτσια τα μυαλα για μπαλα να εχεις μονο την ορεξη και την γκαυλα θα την βγαλει το 1το επισημο στην τουμπα
erevos187
 
Δημοσιεύσεις: 519
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 22:18
Τοποθεσία: ΘΥΡΑ 6

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 26 Μάιος 2009, 20:55

Άντε ρε καλορίζικος, καλά μυαλά
:|
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό salonicapaokaki » Τρί 26 Μάιος 2009, 20:57

Καλωσήρθες στην ομαδάρα μας, Βασίλη!!Είμαστε μαζί σου.Τώρα βάλε το κεφάλι μέσα και ΔΟΥΛΕΙΑ, έτσι;Άντε να σε δούμε το χρόνου πακετάκι με τον Αντελίνο να ρημάζετε με την τρεχάλα και τα μαγικά σας τις άμυνες των αντιπάλων...

τέτοια θέλω να κάνεις...να κάθονται οι βάζελοι να κοιτάνε σα βλαμμένα...http://www.youtube.com/watch?v=8DD98ucOb_M

:evil:
ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
Άβαταρ μέλους
salonicapaokaki
 
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Παρ 01 Μάιος 2009, 22:39
Τοποθεσία: ~Salonica~

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες