19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 11 Ιούλ 2010, 19:06

paok kerkyra έγραψε:τι σφίχτερμαν έγινε ο Κούτσια :o :shock: άντε παιχταρά μου φέτος ειναι η χρονιά σου λαιμαι


με πεθανες ρε βραζιλιανικο γατι :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό paok kerkyra » Κυρ 11 Ιούλ 2010, 19:10

:lol: :lol: :lol: ενταξ το παράκανα λίγο αλλα η αλλαγή ειναι εντυπωσιακή κοίτα φλέβα που πέταξε να ουμ... το βραζιλιάνικο γατί δεν το σχολιάζω το φααααααπ θα έρθει σε 4 χρόνια :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
paok kerkyra
 
Δημοσιεύσεις: 1344
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 22:18
Τοποθεσία: Kerkyra

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 12 Ιούλ 2010, 02:02

sidpanos έγραψε:λέτε να έχουμε καμία μεταγραφή εκ των έσω?

για τα αριστερά...


Το εύχομαι, γιατί εκεί πονάμε πραγματικά!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Fila8los86 » Δευτ 12 Ιούλ 2010, 02:54

Αντε Βασιλη γερα! μακαρι να αναδειχτεις γιατι θελουμε καλους ελληνες! (βλεπε μελλοντικο νομο)

ο Μπερετα δοκιμασε κανενα 433 με Κουτσια-Σαλπι-Βιεϊρινια ;;
->Θεωριτικα<- στην ευρωπη που θα παιζουμε αντεπιθεσεις-κλπ θα ειναι φωτια :opaokara:
Fila8los86
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ 21 Μάιος 2010, 00:49

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 12 Ιούλ 2010, 23:28

Σαρδέλα.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 12 Ιούλ 2010, 23:37

Μαρίδα

Καθότι οι σαρδέλες έχουν ακριβήνει εσχάτως και στο σωματότυπο του μοιάζει περισσότερο....
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Δευτ 12 Ιούλ 2010, 23:41

Διακρίνω σε όλους μας, στην μετα-Σάντος εποχή, μία σαφή διάθεση αυστηρής κριτικής με το καλημέρα, που όμως είναι απόλυτα δικαιολογημένη παραμονές των προκριμματικών του τσου λου. αν θες να πας μπροστά σε αυτή τη διοργάνωση, δεν πρέπει να χαϊδεύεις αυτιά. Για να παίξεις στον ΠΑΟΚ πρέπει να ματώνεις την φανέλα σε κάθε παιχνίδι, είτε φιλικό, είτε επίσημο.
εκεί στα προκριμματικά του τσου λου έχουμε να κάνουμε με άγρια θηρία. δεν θα μας χαριστεί κανείς. το ΠΟΥ-ΞΥ-ΣΟΥ σε όλο του το μεγαλείο. για αυτό γατάκια εκεί δεν χωράνε. το νου σας όλοι.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Δευτ 12 Ιούλ 2010, 23:44

το μοναδικό πράγμα που δεν μπορώ να εξηγήσω είναι οτι δεν μπορεί να παίξει μπάλα...
δεν μπορεί να προχωρήσει με την μπάλα :?

πόσο δύσκολο είναι να κάνεις σπρίντ με μια μπάλα...??? :shock:
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Swordfire » Τρί 13 Ιούλ 2010, 00:16

χαχαχαχαχα
Περα απο την πλακα αν και φετος δεν παιξει μπαλα 1,5 μυριο που δωσαμε περισι πηγε στον κουβα...
Άβαταρ μέλους
Swordfire
 
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:07

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 13 Ιούλ 2010, 00:23

Αμα θεωρειται τον κουτσια σαρδελα με την ιδια λογικη και ο βιειρινια σαρδελα ηταν σημερα...Οπως και πολλοι αλλοι...Ακομα και ο παμπλο και ο βτιτολο...Ας περιμενουμε λιγο ακομα...Μην προτρεχουμε..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Τρί 13 Ιούλ 2010, 00:41

μακαρι να περασουμε στους ομιλους να δει λιγο ο κουτσια κ ο καθενας πως πεζετε το τοπι........
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 11:41

Βασίλη, έχεις κλείσει ένα χρόνο στον ΠΑΟΚ. Τι ταμείο έκανες;

«Βρέθηκα από μια σχετικά μεσαία ομάδα σε ένα σύλλογο που κυνηγά τίτλους και έχει κόσμο κοντά του. Ενας νέος κόσμος για μένα, μια μεγάλη πρόκληση, με μεγάλες απαιτήσεις. Δεν έμεινα ευχαριστημένος από τον εαυτό μου».


Βασίλη πες μου ότι έγινε λάθος στην μετάφραση και δεν είπες την φράση ''σχετικά μεσαία'' ομάδα γιατί είμαι λίγο τρελός και θα σου ορμήξω με ψαλίδι στην Τούμπα και το σκαλπ σου δεν θα γλυτώσει όπως πέρσι


Τι θεωρείς ότι δεν πήγε όπως θα ήθελες;

«Ο κόσμος περίμενε πάρα πολλά από μένα, όμως, δεν προσαρμόστηκα όπως θα ήθελα και δεν άντεξα την πίεση που υπήρχε και από τον κόσμο. Υπήρχαν μεγάλες απαιτήσεις και αυτό δεν μου βγήκε σε καλό».


Φέτος υπάρχουν πολύ μεγαλύτερες για αυτό φρόντισε απο τώρα να είσαι έτοιμος ψυχολογικά.Δεν μας είσαι και ο φθηνότερος παίχτης για μικρομεσαία ομάδα. :twisted:

Οι απαιτήσεις θα είναι και φέτος μεγάλες, ίσως και μεγαλύτερες...

«Ολοι περίμεναν πολλά από εμένα από την πρώτη μέρα. Καλά έκαναν. Εγώ πρέπει να συνεχίσω να δουλεύω, να γίνω καλύτερος, για να μπορέσω να βοηθήσω την ομάδα και να δείξω αυτό που πιστεύω ότι μπορώ».

Οι απαιτήσεις δεν είναι μεγάλες μόνο από σένα, αλλά και από την ομάδα...

«Αυτό είναι δεδομένο. Πέρυσι καταφέραμε ως ομάδα να δείξουμε μεγάλη συνοχή, συνέπεια και αντοχή στα δύσκολα, ειδικά στα πλέι οφ, εκεί που κρίθηκαν όλα και τα καταφέραμε εξαιρετικά. Για μένα η νέα χρονιά είναι μια διπλή πρόκληση.

Από τη μια θέλω να δείξω περισσότερα πράγματα και από την άλλη θέλω με την ομάδα να πετύχουμε το κάτι παραπάνω ή τουλάχιστον να σταθεροποιηθούμε στο επίπεδο που φτάσαμε πέρυσι, που θα είναι και αυτό εξίσου σημαντικό».

Ποιο θα είναι το όπλο του ΠΑΟΚ φέτος; Πάλι η άμυνα;

«Το όπλο μας πέρυσι ήταν η συνοχή. Ημασταν ομάδα εντός και εκτός γηπέδου, κάτι που λίγοι το καταφέρνουν και αυτοί που το καταφέρνουν πετυχαίνουν. Αυτό μπορούμε να το κρατήσουμε διότι υπάρχουν ελάχιστες διαφορές στα πρόσωπα φέτος σε σχέση με πέρυσι και ήδη με όσους έχουν έρθει, αρχίζουμε και δένουμε».

«Στόχος η Εθνική»

Ζήλεψες καθόλου τα παιδιά που ήταν στην Αφρική με την Εθνική;

«Ναι, αλλά όχι με κακία, ότι πήγαν αυτοί και δεν πήγα εγώ... Αυτήν τη φορά τους είδα από την τηλεόραση. Δεν νομίζω ότι υπάρχει παίκτης που δεν θέλει να ζήσει τέτοιες διοργανώσεις.

Από τη στιγμή που είναι στόχος μου να μπορέσω να βελτιωθώ, είναι και στόχος να μπορέσω να επιστρέψω στην Εθνική και να δώσω το ''παρών'' στην επόμενη μεγάλη διοργάνωση που θα πάμε».

Πες μας ότι πρότυπο σου είναι ο Καραγκούνης και ας πεθάνω..


«Σάντος και Μπερέτα έχουν διαφορετικό τρόπο δουλειάς και διαφορετική φιλοσοφία στο πώς θέλουν να πετύχουν, όμως, έχουν μια κοινή βάση όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι και αυτό είναι θετικό για όλους εμάς».

«Ο κ. Μπερέτα έχει άλλον τρόπο προσέγγισης των ποδοσφαιριστών. Και σε σχέση με τον κ. Σάντος είναι όντως διαφορετικοί χαρακτήρες. Δεν είχα κανένα πρόβλημα με τον κ. Σάντος, αλλά δεν έχω ούτε τώρα πρόβλημα».

«Το κλειδί για μας είναι οι ευρωπαϊκοί αγώνες. Θέλουμε να μπορέσουμε να μπούμε στους ομίλους μιας εκ των δύο διοργανώσεων. Θα μας δώσει αυτοπεποίθηση για τη συνέχεια. Στο Πρωτάθλημα και το Κύπελλο ο στόχος έρχεται με τον καιρό».


ΑΝΤ. ΤΣΑΚΑΛΕΑΣ
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 13 Ιούλ 2010, 11:48

Δε φταίει κανένας Μπαλάφας που παίζει στον ΠΑΟΚ
Όπως και κανένας Κουτσιανικούλης που επειδή μας πιάσανε ή όχι κορόϊδο οι Κρητικοί εμείς ξεσπάμε σε αυτόν.
Αν δεν μπορέσει, δε μπορεί. Αλλά να τον σταυρώνουμε γιατί μας κόστισε δεν είναι πρέπον...
Αν ήταν λάθος κίνηση, ο τελευταίος που φταίει είναι ο Βασίλης...
Ο χρόνος θα δείξει...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 13 Ιούλ 2010, 11:48

Bono έγραψε:Μαρίδα

Καθότι οι σαρδέλες έχουν ακριβήνει εσχάτως και στο σωματότυπο του μοιάζει περισσότερο....


:lol: :lol: :lol:
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 13 Ιούλ 2010, 11:58

teod1980 έγραψε:Δε φταίει κανένας Μπαλάφας που παίζει στον ΠΑΟΚ
Όπως και κανένας Κουτσιανικούλης που επειδή μας πιάσανε ή όχι κορόϊδο οι Κρητικοί εμείς ξεσπάμε σε αυτόν.
Αν δεν μπορέσει, δε μπορεί. Αλλά να τον σταυρώνουμε γιατί μας κόστισε δεν είναι πρέπον...
Αν ήταν λάθος κίνηση, ο τελευταίος που φταίει είναι ο Βασίλης...
Ο χρόνος θα δείξει...



Aκριβώς.

Ο οποιοσδήποτε παίκτης κάνει τη δουλειά του όπως ξέρει και μπορεί.
Ειναι μεγάλη μαλακία να λέμε τέτοια πράγματα σε Μπαλάφα κ Κουτσια .

Υπάρχουν μεταγραφές που πιάνουν και άλλες που δε πιάνουν.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες