19. Βασίλης Κουτσιανικούλης

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 29 Δεκ 2009, 12:51

Ο Βασίλης για να καθιερωθεί βασικός, μετά την έλευση του Μοράες και του νέου φορ, θα πρέπει στο β' γύρο να κάνει τα παιχνίδια της ζωής του! Οπότε:
1. ή θα τα κάνει και θα εξασφαλίσει θέση στο Μουντιάλ (και 200.000 € στον ΠΑΟΚ)
2. ή θα ψάχνει για ομάδα όπου να παίζει δανεικός στην επόμενη σεζόν (προτείνω τον Πιερικό)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τρί 29 Δεκ 2009, 12:57

δεν υπαρχει πιστευω περιπτωση να παει δανεικος ο κουτσια....και δεν μπορω να καταλαβω γιατι βιαζομαστε τοσο μαζι του....παιδια χαλαρα, νομιζω οτι ο κουτσια του χρονου θα ειναι πολυ καλυτερος, εμενα προσωπικα μου αρεσει ακομα και τωρα,εχει εναν αερα πως να τον κανουμε αλλα με το περασμα του χρονου θα γινει πιο ουσιαστικος πιστευω.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό interad » Τρί 29 Δεκ 2009, 13:16

το κακό όμως είναι ότι αν δεν λεγόταν Κουτσιανικούλης και λεγόταν Μπαλάφας π.χ. και αντί για το όσα δαπανήθηκαν για την απόκτησή του είχαμε δώσει 100-200 χιλιάρικα (και πολλά λέω) τώρα δεν θα μιλούσαμε έτσι...

τέσπα...


άντε καμάρι μου...


δούλεψε και μην πετάς τα (με αίμα, δάκρυα κι ιδρώτα μαζεμένα) λεφτάκια μας στον κουβά...
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 29 Δεκ 2009, 13:27

Oσο παιζει τοσο ασχημα .....δεν φοβαμαι...θα παιξει κπ στιγμη

Αν επαιζε μετρια θα φοβομουν...

Κατα τα αλλα περιμενω αυτον και τον Σακη να πανε για κουρεμα...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 29 Δεκ 2009, 13:37

Στον Πιερικό πάντως θα έχει στρατιωτικό κούρεμα...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 30 Δεκ 2009, 00:06

MANIAKOS έγραψε:Oσο παιζει τοσο ασχημα .....δεν φοβαμαι...θα παιξει κπ στιγμη

Αν επαιζε μετρια θα φοβομουν...

Κατα τα αλλα περιμενω αυτον και τον Σακη να πανε για κουρεμα...


+1
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 30 Δεκ 2009, 10:04

tigon4 έγραψε:δεν υπαρχει πιστευω περιπτωση να παει δανεικος ο κουτσια....και δεν μπορω να καταλαβω γιατι βιαζομαστε τοσο μαζι του....παιδια χαλαρα, νομιζω οτι ο κουτσια του χρονου θα ειναι πολυ καλυτερος, εμενα προσωπικα μου αρεσει ακομα και τωρα,εχει εναν αερα πως να τον κανουμε αλλα με το περασμα του χρονου θα γινει πιο ουσιαστικος πιστευω.



Πολύ σωστά.
Τόσο ο Κούτσια όσο και ο Παπάζογλου θα πρέπει να έχουν ομπρέλα προστασίας απο όλους ΕΜΑΣ τους οπαδούς.
Ούτε άγχος ούτε γκρίνια.
Είναι νέοι παίχτες και οι νέοι παίχτες σήμερα δεν είναι τύπου Κούδα όλοι θέλουν δουλειά και υπομονή απο την πλευρά μας.
Αν ήταν ο Κλάους σήμερα στην ομάδα θα τον είχαμε βγάλει παλτό.
Το παράδειγμα του Κλάους μπορεί να το έχουν και οι συγκεκριμένοι παίχτες και να φύγουν και δανικοί αν είναι να ετοιμαστούν να πάρουν παιχνίδια και να έρθουν ποιο έτοιμοι απο ποτέ στον ΠΑΟΚ ΜΑΣ.
Και ο ΠΑΟΚ χρειάζεται να επενδύει σε παίχτες και ΑΝ χρειαστεί και συμφέρει να πουλήσει κιόλας και νέους παίχτες.
Αυτό όμως το κατηγορηματικό ΔΕΝ κάνει το παλικάρι δεν το καταλαβαίνω.
Πως προδικάζει κανείς κάτι ότι ΔΕΝ κάνει ή κάνει όταν τον βλέπει για 2 ώρες την 7μάδα το πολύ?
Μερικοί πολύ εύκολα κρίνουν παίχτες απο ένα γκολ!
Αν βλέπαμε το γκολ του Τόργκελε το τελευταίο χωρίς να γνωρίζουμε τον παίχτη θα φωνάζαμε όλοι μας σήμερα Ζήση φέρε τον στον ΠΑΟΚ.
Ευτυχώς για τον Κλάους τελικά μόνο λάθος δεν ήταν που η διοίκηση μας τον έστειλε στον Πανσερραικό και ας μην έχει ακόμα τις εμφανίσεις που είχε με εμάς πέρσι.
Τουλάχιστον παίζει και χωράει εκεί.
Άλλο ένα κέρδος ήταν και η έλευση του Αμπού απο εκεί ο οποίος έχει πολύ μέλλον μπροστά του για αυτό ας πάει να βοηθήσει τον Λεβαδειακό και να ξεκινήσει την καριέρα του.
Η ομάδα χρειάζεται τους νέους παίχτες και τους Έλληνες παίχτες.
Επίσης χρειάζεται και τους έτοιμους παίχτες και μεγάλους παίχτες ηλικίας άνω των 30 που έχουν κάνει διεθνή καριέρα.
Όλα τα συστατικά μικροί-μεγάλοι είναι αυτοί που κάνουν και την πλήρη και σωστή ομάδα αν ανακατευτούν και μαγειρευτούν σωστά.
Όλα χρειάζονται να δουλεύουν σε άψογο συνδυασμό μεταξύ τους.
Και ο Βερόν είναι μεγάλος και ο Βερόν είναι παιχταράς αλλά σε όλη την περσινή χρονιά ήταν αυτός που ήταν μόνιμα κουρασμένος γιατί τον είχε κάψει ο Σάντος ενώ φέτος δεν τον βάζει γιατί θέλει να τον καταστρέψει ο κακός Πορτογάλος με το δερμάτινο και το μαστίγιο.
Για άλλους ο Βερόν είναι χοντρός φέτος στυλ Κόκε αδιάφορος ενώ φέρεται και μπλεγμένος στο ανακάτεμα των αποδυτηρίων κάποτε που τα άκουσε ο Κονσεισάο απο την μεγαλύτερη μερίδα των οπαδών και ο Ιταλός την έβγαλε και πάλι λάδι.
Μην ξεχνάμε ότι τέτοια αφοσίωση Plato6 όσο έχει ο Βερόν δεν την έχει φέτος ο Ίβιτς αντίστοιχα για παράδειγμα ο οποίος γνωρίζουμε πολύ καλά την προσφορά του σε σχέση με του Ιταλού.
Βέβαια για όλους τους υπόλοιπους αμέτοχους οπαδούς φταίχτης θα είναι ο Μπαλάφας αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση μεγάλη.

Υ.Γ
Στο μόνο που δεν ανέχομαι τόσο απο τον ίδιο όσο και απο τον Παπάζογλου είναι αυτό το μαλλάκι το φλώρικο.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Nigrita4 » Τετ 30 Δεκ 2009, 10:30

Αφήστε το παιδί ήσυχο ρε μλκες...
Δεν είναι ότι πιο εύκολο, να φύγεις απο μια μικρή ομάδα κ να εγκλειματιστείς γρήγορα σε μια μεγάλη...
Εγώ τον πιστεύω πάρα πολύ, γιατί πολύ απλά ξέρει μπάλα.. Στην Εθνική αν παρατηρίσετε, κάνει πολύ καλά παιχνίδια κ είναι συνέχεια ο πιο επικίνδυνος παίχτης, γιατί πολύ απλά είναι πιο χαλαρός..
Έχει άγχος και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το ξεπεράσει..
Βασιλάκη μην ακούς κανέναν μλκα, γράψτους στα παπάρια σου κ παίξε την μπάλα που ξές..
Εύχομαι να είναι η χρονιά σου...
Ήρθαμε σκαστοί, απο την Κλινική, ΠΑΟΚΑΡΑ μου
δεν το ξέρουν οι γιατροί....

http://www.paoknuremberg.de
Άβαταρ μέλους
Nigrita4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 20:38
Τοποθεσία: Νυρεμβέργη

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 31 Δεκ 2009, 09:17

http://www.exedrasports.gr/football/sup ... ?aid=49311

Κουτσιανικούλης: «Θέλω χρόνο»

Στην εκδήλωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ βρέθηκε και ο Βασίλης Κουτσιανικούλης. «Τέτοιες εκδηλώσεις, είναι πάντα πολύ όμορφες, ειδικά για τα παιδιά που είναι κοντά μας. Για μένα το πιο σημαντικό γεγονός μέσα στο 2009, ήταν η μεταγραφή μου στον ΠΑΟΚ και αν κρατάω κάποια στιγμή από τη χρονιά που περνάει, είναι το πρώτο μου γκολ με τη φανέλα του ΠΑΟΚ, στο παιχνίδι με τον Λεβαδειακό» τόνισε, ενώ για τους στόχους του Δικεφάλου πρόσθεσε: «Στόχος είναι η πρώτη πεντάδα και τα πλέι οφ. Εγώ από την πλευρά μου θέλω χρόνο. Οχι από πλευράς παιχνιδιών, αλλά θέλω περισσότερο χρόνο για να δείξω ότι μπορώ να βοηθήσω και εγώ. Στους περισσότερους αγώνες που έχω παίξει, έχω παίξει για δεκάλεπτα και εικοσάλεπτα και αυτό δεν είναι ότι και πιο εύκολο. Ας είμαστε υγιείς και πιστεύω ότι το 2010 θα είναι μία καλή χρονιά για όλους».

βασικα νομιζω οτι θα επρεπε να πει ενα μεγαλο ευχαριστω στον σαντος για τον χρονο που εχει παρει μεχρι στιγμης.
ειναι δυσαναλογος με αυτα που εχει δωσει στην ομαδα.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 31 Δεκ 2009, 09:44

Μπράβο Βασίλη! Τι θα έλεγες για μια δεκαετία;
ΥΓ: Χρόνια πολλά για την αυριανή γιορτή σου!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό DJMARVIN » Πέμ 31 Δεκ 2009, 10:34

Ασε τα λογια και μιλα στο γηπεδο με πραξεις σε εχουμε στηριξει οσο δεν παει και θα συνεχισουμε αλλα αν εχεις καποιο προβλημα το λες σε αυτους που πρεπει και οχι στους ρουφιανους να σκεφτεστε πριν μιλησετε


ULTRAS NEVER DIE

4-10-99
Άβαταρ μέλους
DJMARVIN
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2007, 20:43
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Πέμ 31 Δεκ 2009, 11:11

Αυτό το παιδί αρχίζει και με εκνευρίζει...
όλο δηλώσεις και συνεντεύξεις....
σιγά ρε μεγάλε....
Βγάλε σκασμό και δούλευε ψαρούκλα !
Αιντε γιατί πολύ την έχεις δει.στην αρχή δηλώσεις θα κάνω θα δείξω ,
και μετά από ένα 8 μηνο... θέλω χρόνο....
δούλευε και άσε τα γατίστικα

:opaokara:
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό DimisK » Πέμ 31 Δεκ 2009, 11:50

Η περίπτωση του Κούτσια είναι τελείως διαφορετική απο του Παπάζογλου. Ο Κούτσια στον Εργοτέλη έδωσε σπουδαία δείγματα γραφής και έσκισε τις άμυνες του ΠΟΚ. Με άλλα λόγια, έδειξε στόμφα πολύ μεγάλου παίκτη που αν δουλευτεί σωστά, θα αφήσει εποχή.

Ο Παπάζογλου έκανε κάτι τέτοιο και δεν το θυμάμαι;

Ο Κούτσια θέλει δουλειά και έχει τα φόντα να αφήσει εποχή.

Ο Παπάζογλου θέλει δουλειά για να παίξει... στη Β Εθνική. Για τον ΠΑΟΚ δεν κάνει. Πάει και τελείωσε. Οι εποχές Πια, Ίντιο και Αμαφούλε έχουν περάσει ανεπιστρεπτί.

Οπότε για τον Κούτσια πρέπει να κάνουμε υπομονή γιατί είναι σπουδαίο κεφάλαιο για τον ΠΑΟΚ.

Αλλά μην τους μπλέκουμε μεταξύ τους. Είναι άδικο για τον Κουτσια...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό eleos » Πέμ 31 Δεκ 2009, 11:54

Δεν ξέρω αν είναι ο Παπάζογλου για Β εθνική ή αν ο κούτσια θέλει δουλειά.

Αυτά τα ξέρουν ΚΑΛΥΤΕΡΑ αυτοί που τους εμπιστεύτηκαν.

Αυτό που ΞΕΡΩ όμως είναι ότι ο Παπάζογλου τέτοια ΗΛΙΘΙΑ δήλωση δεν έχει κάνει.
Δηλαδή λίγο χρόνο πήρε ο Κούτσια??? Ειδικά αν αναλογιστούμε το πόσο ΧΑΛΙΑ έπαιξε στο 95% του χρόνου που πήρε, θάπρεπε να λέει και ευχαριστώ...

Τεσπά, ελπίζω να βελτιωθεί για να μπορεί να δικαιολογήσει το ταλαντούχα μεγάλο στοματάκι του.
Και αυτός και ο Παπάζογλου φυσικά που εγώ τον πιστεύω.
Όχι επειδή είδα κάτι, αλλά επειδή ο Ζαγόρ και ο Ζήσης λογικά θα είδαν..
Άβαταρ μέλους
eleos
 
Δημοσιεύσεις: 2398
Εγγραφή: Κυρ 29 Ιουν 2008, 13:56
Τοποθεσία: Σαλλλονίκη - Northshire Abbey

Re: Βασίλης Κουτσιανικούλης

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Πέμ 31 Δεκ 2009, 11:55

Συμφωνω ως προς το σκελος που αφορα τον Βασιλη.Αλλα νομιζω αδικεις τον Παπ.
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες