Μάκης Χάβος

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό Roxamis » Δευτ 28 Φεβ 2011, 01:26

Αμαν πια με ολους τους προπονητες της κερκιδας....Σας βαρεθηκα. Ο Ελ ζαρ επειδη εδειξε οτι τα παει καλα, τον εβγαλε για να ειναι ξεκουραστος με αεκ, ο αριας δεν παιζει τοσο καιρο για να ειναι επισης ξεκουραστος, τους επιθετικους μας τους εβαλε ολους μαζι μεσα για να δει ποιος θα παιξει καλυτερα για να ξερει ποιον να βαλει την τεταρτη. Αμεσως πεσατε να τον φατε τον ανθρωπο... :lol:
Άβαταρ μέλους
Roxamis
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Πέμ 27 Αύγ 2009, 22:21

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό Steenage » Δευτ 28 Φεβ 2011, 06:00

βγαζει ελ ζαρ που ειναι ο καλυτερος παικτης ( αν και δεν κανει για ΠΑΟΚ) και βαζει τον ιβιτς για να γυρισουμε ματς ( ο ιβιτς το εχω ξαναπει ειναι καλος μονο οταν παιζουμε με καλυτερη ομαδα η ισαξια) .. για να δημιουργησει με ομαδα που ειναι χειροτερη οπως χθες ειναι τελειωμενος παικτης

Δεν ξεκουραζει την ομαδα βλεπε γκαρσια σαλπι βιερι

με χαβο μηχαιλιδη ειμαστε στον παγκο καικωνσταντινιδη τεχνικο διευθυντη ..γελανε και οι πετρες
Το 98 τα εκατο των ελληνων παικτων ειναι αμπαλοι ..
Pablo Contreras,Etto,Pablo García,Lazar,Lino,Vieirinha,Georgiadis και Salpi οι μονοι παικται που αξιζουνε απο τον ΠΑΟΚ ..
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 28 Φεβ 2011, 09:08

xrisitsapa έγραψε:Μακηηηη έχω μια λέξη για σένα. ROTATION.
Ο μεγάλος προπονητής φαίνεται ΚΑΙ στη διαχείριση . Ο Γκαρσια πρέπει να πέσει κάτω για να του δώσεις ανάσες ;ο Βιερινια μήπως ;


ο φιλος μου ο DC που του μαθαινει αγγλικα, δεν τον πηγε μεχρι το R.
ακομη στο C ειναι. 5ετες contract κτλ.

απορια.
σε κατι ηλιθιες στιγμες η ομαδα κανει κατι ιατρικες εξετασεις. αιματολογικες νομιζω αλλα δεν βαζω στοιχημα.
σκοπος ειναι να δει ο προπονητης τις αντοχες των παικτων. εαν ειναι κουρασμενος ο οργανισμος κτλ.
ο ΠΑΟΚ εχει κανει τετοιες εξετασεις το τελευταιο διαστημα? εαν δεν εχει κανει ολο το τημ σπιτι.
εαν εχει κανει μπορουν να μας ενημερωσουν για τα αποτελεσματα?
ρωταω επειδη τα παιδια μας τα αγαπαμε και ειναι κριμα να παθουν ομαδικο καταγμα κοπωσης.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4933
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 28 Φεβ 2011, 09:27

Ο φίλος σου ο DC σας έψαχνε την Τρίτη το βράδυ, αλλά είχε ξηρασία.
Kos, ύστερα από ένα χρόνο στο φόρουμ, ξέρω ήδη ποιοι θα βγούνε και τι θα πούνε ύστερα από κάθε χαμένο βαθμό της ομάδας.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:03

DC έγραψε: ξέρω ήδη ποιοι θα βγούνε και τι θα πούνε ύστερα από κάθε χαμένο βαθμό της ομάδας.


Παράπονο μην έχεις,σε έχουν βοηθήσει πάρα πολύ οι ΧαβοΔερμιτζάκηδες στη γνώση σου αυτή.
13/23 ματς είναι, ζωή να 'χουνε.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:07

Μπόνε μ' παράπονο δεν έχω.
Πάω για κύπελλο και έπαιξα και στους 32, με Τσουκαλά και με Κλάους.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:29

κορωνα ναι, στα γραμματα γραφει -30
μην αρκεισαι στα πυροτεχνηματα..η διαρκεια μετραει στη μπαλα
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:31

Ο Μάκης Χάβος είναι τυφλός.
Είναι ο μόνος που δε βλεπει αυτά που βλέπουν
20.000 προπονητές στις κερκίδες. :shock:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό Makis4444 » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:38

Το αν μια ομάδα είναι καλή ή όχι φαίνεται κυρίως στη διάρκεια του πρωταθλήματος.Όσον αφορά το Χάβο,θα δούμε στο τέλος αν θα έχει κάνει μια πετυχημένη ή αποτυχημένη σεζόν.Ανεξάρτητα από αυτό,τον εμπιστεύεστε να χτίσει το νέο ΠΑΟΚ;
Τελευταία επεξεργασία από Makis4444 και Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τα πρόβατα τότε άρχισαν να βελάζουν δυνατά:"Τέσσερα πόδια καλό,δύο πόδια κακό!"...
Άβαταρ μέλους
Makis4444
 
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 13:02

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:41

Ναι φίλε μου στους 32 έπαιξες και για κύπελο πας αν και για κύπελο πάει και ο Βόλος,ο Ατρόμαχτος και η κούλα τους οποίους δεν τους είδα βέβαια και τόσο να πανηγυρίζουν.
Από κει και πέρα όμως (ακόμα και αν τα πιστώσω όλα τα παραπάνω στον Χάβο)οι 13 γκέλες σε 23 ματς,η 6η θέση κάτω ή στα ίσα με τα χωριά της Ελλάδας δεν σε ανησυχούν,είναι κάτι normal για σένα?
Δεν υπάρχει υπεύθυνος για όλα αυτά?
Δεν είναι ορατά και στον τελευταίο τα σκαμπανεβάσματα της ομάδας που κινδυνεύει να μείνει εκτός play-off?
Αυτός δεν έχει μερίδιο ευθύνης?
Εκτός και αν το " 5 χρόνια ανανέωση χθες" είναι μιά αντιδραστική απάντηση στο "είναι βλάκας και μ@λ@κ@ς "
Ομως με υπερβολικές απαντήσεις σε υπερβολικές τοποθετήσεις άκρη δε βγαίνει και η μπάλα συνεχίζει να χάνεται.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό DC » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:50

Δεν με ανησυχούν και τα βρίσκω και φυσιολογικότατα.
Γιατί ρε Μπόνε με βάζεις να επαναλαμβάνομαι; Με αυτά τα λεφτά έχουμε συγκεκριμένο ρόστερ και συγκεκριμένες αντοχές.
Ο Καρπουζάς χρειάστηκε 2,5 χρόνια για να φτάξει την ομάδα που θα τερμάτιζε 1η στα p.o.. Ο Χαβίνιο κυνήγησε (γιατί του έκατσε κιόλας) φέτος την Ευρώπη και (ίσως) έναν εγχώριο τίτλο. Γκάζια για πρωτάθλημα δεν είχαμε.
Εμένα αυτό με φτάνει και το δέχομαι. Δεν έχουμε ούτε τα φράγκα ούτε την βρωμιά για να τα συνδιάσουμε όλα.
Όσο για το αν θα μπούμε ή όχι p.o., σε παραπέμπω στα σχόλια μετά την εντός ήττα από το σκουλήκι και τις προβλέψεις των μέντιουμ του φόρουμ για υποβιβασμό.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 28 Φεβ 2011, 10:59

Τον στόχο του πρωταθλήματος με το όντως μικρό σε μέγεθος και μεγάλο σε ηλικία ρόστερ που είχε να αντιμετωπίσει πολλούς τραυματισμούς και πολλά παιχνίδια δεν τον συμμερίστηκα ούτε γω,ούτε φαντάζομαι και πολλοί.
Αλλά άλλο να λες δεν πάω για πρωτάθλημα και άλλο να είσαι 30 βαθμούς πίσω,να κινδυνεύεις να μείνεις και εκτός paly-off(που δεν είναι καθόλου στη σφαίρα του θεωρητικού όπως ο υποβιβασμός) και να διασύρεσαι εντός-εκτός από τόσες και τόσες ομαδούλες.
Ο Δερμιτζάκης αν και πήγαινε καλά στην Ευρώπη έφυγε λόγω των οικτρών εμφανίσεων στην Ελλάδα....ο Χάβος τι παραπάνω κάνει απ' αυτόν και πρέπει να του ανανεωθεί το συμβόλαιο επι 5τία?
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Δευτ 28 Φεβ 2011, 11:08

Δυστηχως πρεπει να επαναλαβω μια αποψη μου με την οποια συμφωνη η μεγαλη μαζα του ΠΑΟΚ.Απο τον ΣΑΝΤΟΣ και το επιτελειο που που εφερε απο την ΠΟΡΤΟ καταντισαμε να προπονουν την ομαδα μας ο ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ :redcard: ο ΧΑΒΟΣ :redcard: ο ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ :redcard: ο ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ :redcard: [αυτος απορειπτετε απο το ονομα του και μονο] αννθρωποι χωρις γνωσης και ποδοσφαιρικες παραστασης.Το ποδοσφαιρο ειναι σχεδιασμος, στρατηγικη, τακτικη,οργανωση, παθος και σε ολα αυτα οι ελληνες [προπονητες και ποδοσφαιριστες] ειναι κατω του ΜΕΤΡΙΟΥ.
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 28 Φεβ 2011, 11:55

αν μια πολυεθνικη την αφήνεις να διοικείτε απο ενααν μπακαλι και εναν περιπτερα αυτα παθαινεις
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Μάκης Χάβος

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Δευτ 28 Φεβ 2011, 14:23

kos έγραψε:
xrisitsapa έγραψε:Μακηηηη έχω μια λέξη για σένα. ROTATION.
Ο μεγάλος προπονητής φαίνεται ΚΑΙ στη διαχείριση . Ο Γκαρσια πρέπει να πέσει κάτω για να του δώσεις ανάσες ;ο Βιερινια μήπως ;


ο φιλος μου ο DC που του μαθαινει αγγλικα, δεν τον πηγε μεχρι το R.
ακομη στο C ειναι. 5ετες contract κτλ.

απορια.
σε κατι ηλιθιες στιγμες η ομαδα κανει κατι ιατρικες εξετασεις. αιματολογικες νομιζω αλλα δεν βαζω στοιχημα.
σκοπος ειναι να δει ο προπονητης τις αντοχες των παικτων. εαν ειναι κουρασμενος ο οργανισμος κτλ.
ο ΠΑΟΚ εχει κανει τετοιες εξετασεις το τελευταιο διαστημα? εαν δεν εχει κανει ολο το τημ σπιτι.
εαν εχει κανει μπορουν να μας ενημερωσουν για τα αποτελεσματα?
ρωταω επειδη τα παιδια μας τα αγαπαμε και ειναι κριμα να παθουν ομαδικο καταγμα κοπωσης.


Αντε ρε DC, προχωρα με τα μαθήματα !!! :D
Οντως, αυτο με τις αιματολογικες ειναι και δικια μου απορια, οπως και μερικες ακομα:

O Αριας υπάρχει; αν ναι, γιατι δεν παιζει να τον δουμε ( και κυριως να δωσει ανασες);αν οχι, γιατι αποκτηθηκε;
O Βιτολο ηταν ετοιμος με την ΤΣΣΚΑ, αλλα ανετοιμος στη ρεβανς και στο ματς με Καβαλα;
Ο Μπαλαφας γιατι εμεινε αν δεν υπολογιζεται;
O Σακελλαριου ποσο χειροτερος ειναι απο αυτον τον Λινο που βλεπουμε; Δεν μπορει να του δωσει εστω καμια ανασα για κανα μισαωρο;
Πότε φιλτατε Μακη θα παρεις το μηνυμα απο τοoooσες γκελες μετα απο ευρωπαικα ματς; Θυμιζω Κερκυρα, Πανιωνιο, Καβαλα; Μονο εμεις βλεπουμε οτι παικτες κλειδια θελουν ξεκουραση;

Υ.Γ. Εμμενω στην αρχικη μου θεση. Σε τετοια ματς βλεπεις τον προπονητη, οχι μονο σε ματς της Ευρωπης, που το κινητρο ειναι απο μονο του υψηλο. Ο Χαβος εχει δειξει πραγματα, τον κρατας σαν βοηθο, και σε κανα δυο χρονια τα λεμε ξανα
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης