Χάντμπολ 2017 - 2018

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 04 Αύγ 2017, 20:12

Μετά πείτε εσείς ότι δεν τα γύρευε ο κωλ@ράκος του αυτουνού του μπ@γλαμά αν του το κάνουνε αναψυκτήριο...
:twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Παρ 04 Αύγ 2017, 20:17

Αυτό που γράφεις Γρηγορη ούτε λέγεται πόσων δε μάλλον γράφεται ως απειλή
Ταπεινή μου άποψη
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 05 Αύγ 2017, 10:40

Γιατρέ, πέρα για πέρα άδικο δεν έχεις και σέβομαι την άποψη σου σ αυτό που λες αλλά "δεν αντέχεται το *50-50"...
Απειλή φυσικά και δεν είναι, ειδικά από μένα που είμαι κάποιας ηλικίας...Πρόβλεψη για θερμόαιμους νέους είναι...

Ξέρεις όμως γιατρέ μου τι τρέχει και το προβλέπω? Δεν είναι ούτε ένα ούτε δύο ούτε καν αρκετά για τον Π.Α.Ο.Κ.!!
Είναι πολλά τα χρόνια της κοροϊδίας, της ληστείας και της απαξίωσης του μέσω αντιμετώπισης άνισα και άδικα... :twisted:
*Αυτό εννοώ με το "50-50", την αδικία και την ανισότητα φυσικά και δεν έχω χάσει τα λογικά μου, ακόμα δηλαδή...
Και το κακό όσο πάει και μεγαλώνει και εκφράζεται πλέον ακόμα και μέσω τυχάρπαστων πιονιών της πόλης μας...

Λειτουργώντας αθροιστικά στον εγκέφαλο μου όλο αυτό που βιώνω από παιδάκι (45+ χρόνια τώρα δηλαδή, κάθε μέρα, κάθε μήνα, κάθε σεζόν, σε κάθε άθλημα) στο πετσί μου, η οργή κι η αγανάκτηση περισσεύει, συμπάθα με...

:pano:

Δεν μίλησα μία, ούτε δύο, αλλά πολλές φορές για να διεκδικήσω κάτι με σωστό, ήπιο, "πολιτισμένο" τρόπο, έτσι?

Α π ο τ έ λ ε σ μ α ? = Τα ίδια και τα ίδια... = 0...Οπότε?

Ας είναι καλά εκείνοι οι αρχαίοι ημών πρόγονοι, που με καλύπτουν μέσω μιας συγκεκριμένης σοφής ρήσης τους:

" Όπου δεν πίπτει λόγος, πίπτει ράβδος" γιατρέ...Έτσι έλεγαν εκείνοι...



Υ.Γ. Απ τις 3 βασικές κοινωνικές μάζες της θεωρίας μου, "φελλοί, λαμόγια, αδιάφοροι" στην 2 & 3 δεν θα μπω ποτέ...
Φελλός έχω πιαστεί πολλές φορές, λαμόγια επιβιώσανε "τρώγοντας" από μένα, αν και το απέφευγα ανέκαθεν... ;)

Υ.Γ. 2 Φοβάμαι (δίχως να το επιδιώκω φυσικά ο έρμος) όμως να μην τυχόν παρασύρουμε τους συμφορουμίτες μακριά απ το "ζουμί" της υπόθεσης, την κοροϊδία για την οποία μιλάει ο έφορος hanball μας στις δηλώσεις του... :shock:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 05 Αύγ 2017, 10:55

Banksy έγραψε:Ο σκουληκιαρικος προφανως δημος Ευοσμου μετα απο ενα καλοκαιρι κοροιδιας,αναβολων και υποσχεσεων αρνειται λεει να δωσει γηπεδο ατην ομαδα στα δυτικα εκτος απο δυο Ευρωπαικους αγωνες! Καιρος να αναλαβουν δραση οι συνδεσμοι της περιοχης για να πιεσουν καταστασεις. Δε θα πουλαει τρελα ενας δημαρχος δημου Θεσσαλονικης (!!) και ενας Χατζηβρετας στον ΠΑΟΚ
Εδώ υπεύθυνο αθλητισμού εκεί είχανε οπαδο του γαβρου που έκανε πόλεμο στην ομάδα, τι να λέμε.... Είπαν όχι και δεν τους νοιάζει.... Αν θυμαμε σε αγώνα βόλεϋ με την ομάδα του Εύοσμου συμφώνησε να έρθουν 4 λεωφορεία οπαδών του γαβρου χωρίς να το ξέρει η αστυνομία η οποία το έμαθε τελευταία στιγμή και τους γύρισαν πίσω από μαλγαρα, για τέτοια ανευθυνότητα μιλάμε, υπεύθυνος αθλητισμού που δεν ήταν από εύοσμο εκ μεταγραφής ήταν από Αθήνα, ο οποίος και παλαιότερα που κάναμε κρούση έλεγε ο ΠΑΟΚ εδώ δεν παίζει και δεν με νοιάζει είμαι Ολυμπιακός.....προφανως έχει και άλλα τέτοια λουλούδια ο δήμος εκεί

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 16 Αύγ 2017, 20:19

"Πρώτη" με φιλοδοξίες!
Τετάρτη, 16 Αυγούστου 2017 20:15

Το Τμήμα Χάντμπολ Ανδρών του Α.Σ. ΠΑΟΚ πραγματοποίησε την πρώτη του συγκέντρωση ενόψει της νέας σεζόν.

Για τους στόχους της αγωνιστικής περιόδου που ξεκινά μίλησε στους αθλητές της ομάδας ο έφορος, Γρηγόρης Πετρίδης ενώ παρόντες ήταν ο νέος τεχνικός, Στέλιος Σεϊρεκίδης, που επιστρέφει στο Δικέφαλο, ο τιμ μάνατζερ Γρηγόρης Νατσιόπουλος και οι Δημήτρης Περβανάς και Κώστας Μίχος που θα βρίσκονται στο τεχνικό τιμ του Δικεφάλου.

Η πρώτη ημέρα της προετοιμασίας περιείχε ασκήσεις στο γυμναστήριο του PAOK Sports Arena και στη συνέχεια προπόνηση στη Μίκρα.

Από την Πέμπτη 17/8 η ομάδα μπαίνει σε κανονικούς ρυθμούς καθημερινών προπονήσεων

Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες Χαντμπολ ΠΑΟΚ

........................................................................................................................................................

Καλή αρχή για φέτος σε ένα απ τα πιο Π.Α.Ο.Κ. τμήματα του Ομίλου μας, που παρακολουθώ από πρόπερσι... :pano:

Συγχαρητήρια (και πάλι) για την επιστροφή του στον Στέλιο Σεϊρεκίδη και πολλούς τίτλους με την Π.Α.Ο.Κ.άρα!!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Αύγ 2017, 22:29

Άντε να τελειώσει και η χρονιά στο Παλατάκι... να ξεκουνηθούν οι δυτικοί προς το Παλατάκι..και για το χάντμπολ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46913
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Αύγ 2017, 23:58

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Handball Premier 2017-2018


23.09.2017 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 20.01.2018

Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου - Φοίβος Συκεών
Αερωπός Έδεσσας - Π.Α.Ο.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φίλιππος Βέροιας


30.09.2017 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 27.01.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Διομήδης Άργους
Α.Ε.Κ. - Σεριφάτο Αιγίου
Φοίβος Συκεών - Αερωπός Έδεσσας
Π.Α.Ο.Κ. - γαύροΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Χ.Α.Ν.Θ.
Φίλιππος Βέροιας - Α.Σ.Ε. Δούκα


07.10.2017 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 03.02.2018

Σεριφάτο Αιγίου - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Φοίβος Συκεών
Χ.Α.Ν.Θ. - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους - Φίλιππος Βέροιας

14.10.2017 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 10.02.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους - Σεριφάτο Αιγίου
Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών - Χ.Α.Ν.Θ.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Φίλιππος Βέροιας - Πανελλήνιος Γ.Σ.



04.11.2017 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 17.02.2018


Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Φοίβος Συκεών
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου - Φίλιππος Βέροιας


11.11.2017 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 24.02.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Χ.Α.Ν.Θ.
Διομήδης Άργους - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Σεριφάτο Αιγίου - Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Φοίβος Συκεών - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.


18.11.2017 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 03.03.2018

Α.Σ.Ε. Δούκα - Γ.Α.Σ. Καματερού
Χ.Α.Ν.Θ. - Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Σεριφάτο Αιγίου
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - Φοίβος Συκεών
Αερωπός Έδεσσας - Φίλιππος Βέροιας


25.11.2017 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 10.03.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Διομήδης Άργους - Α.Σ.Ε. Δούκα
Σεριφάτο Αιγίου - Χ.Α.Ν.Θ.
Αερωπός Έδεσσας - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Φοίβος Συκεών


02.12.2017 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 24.03.2018

Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Α.Σ. Καματερού
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Διομήδης Άργους
Α.Σ.Ε. Δούκα - Σεριφάτο Αιγίου
Χ.Α.Ν.Θ. - Αερωπός Έδεσσας
Φοίβος Συκεών - Α.Ε.Κ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Φίλιππος Βέροιας


09.12.2017 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 31.03.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους - Π.Α.Ο.Κ.
Σεριφάτο Αιγίου - Πανελλήνιος Γ.Σ.
Αερωπός Έδεσσας - Α.Σ.Ε. Δούκα
Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Χ.Α.Ν.Θ.
Φίλιππος Βέροιας - Α.Ε.Κ.

16.12.2017 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 14.04.2018

Α.Ε.Κ. - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φοίβος Συκεών - Διομήδης Άργους
Π.Α.Ο.Κ. - Σεριφάτο Αιγίου
Πανελλήνιος Γ.Σ. - Αερωπός Έδεσσας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή
Χ.Α.Ν.Θ. - Φίλιππος Βέροιας
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46913
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 23 Αύγ 2017, 10:54

O Πόλεμος που δέχθηκε η Ομάδα Χάντμπολ του ΠΑΟΚ απο Δημοτικές Αρχές και τοπικούς Φορείς σχετικά με την αίτησή της να παίξει σε Γήπεδο του Ευόσμου στα Δυτικά της πόλης, ας γίνει μαθημα σε όλους όσους μιλούσαν για γκρέμισμα της Τούμπας και μετακόμιση ολόκληρου του ΠΑΟΚ Δυτικά, για γήπεδα στου Καρατάσου, στου Καραμήτσου και τα λοιπά που θα χτίζονταν εύκολα με την εύκολη σύμφωνη γνώμη των Δημοτικών Αρχών των περιοχών αυτών.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Αύγ 2017, 20:46

Το ποστ εγκρίθηκε μόλις, ζητώ συγγνώμη εκ μέρους της mod team...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46913
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 23 Αύγ 2017, 23:56

Τελικά τι έγινε με την έδρα ρε παιδιά;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29884
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 24 Αύγ 2017, 00:00

Θα μάθουμε μετά την συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου (ή άλλου αρμόδιου οργάνου τέλος πάντων) στις 29 του μηνού.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46913
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 24 Αύγ 2017, 00:03

Μάλιστα. :roll:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29884
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 24 Αύγ 2017, 00:06

Το κλίμα πάντως είναι πάλι θετικό...υπήρξε κατ'ιδίαν συνάντηση του έφορα (Πετρίδη) με τους εκεί αρμοδίους του δήμου και είπε ότι όλα κομπλέ, έβγαλε και επίσημη ανακοίνωση, λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση κατακραυγής...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46913
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό flash4 » Πέμ 24 Αύγ 2017, 11:06

Για την αγορά διαρκείας τι χρειάζεται να έχουμε μαζί μας;
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 24 Αύγ 2017, 11:22

Ταυτότητα (καλού κακού) και 15 ευρώ για το διαρκείας του ανδρικού και 10 ευρώ για του γυναικείου...Only...
:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες