Χάντμπολ 2017 - 2018

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Ιούλ 2017, 04:05

«Φωτιά» το νέο πρωτάθλημα!


Η νέα Handball Premier αναμένεται πιο ανταγωνιστική από ποτέ με το ενδιαφέρον να κορυφώνεται μπαίνοντας στην τελική ευθεία της μεταγραφικής περιόδου. Ο ΠΑΟΚ θέλει να επιστρέψει στην κορυφή του ελληνικού χάντμπολ, με τις μάχες στα ντέρμπι που έρχονται να ανεβάζουν το ενδιαφέρον στα ύψη.

Η παρουσία του γαύρου για πρώτη φορά στο άθλημα ανεβάζει τόσο την εμπορικότητα όσο και τον ανταγωνισμό της νέας σεζόν. Οι ερυθρόλευκοι εξαγόρασαν τον πρωταθλητή ΙΕΚ Ξυνή Νέας Ιωνίας και παρ’ ότι δεν έχουν ανακοινώσει ακόμη επίσημα κάποια μεταγραφή φέρονται να έχουν συμφωνήσει με τον Γρηγόρη Σανίκη, που πέρσι αγωνιζόταν στον ΠΑΟΚ.

Δυνατά στη διεκδίκηση του πρωταθλήματος δείχνει να μπαίνει και η ΑΕΚ, η οποία έχει ενισχυθεί σημαντικά και θα κυνηγήσει και αυτή με τη σειρά της τον τίτλο.

Ο Δικέφαλος από την πλευρά του, διαθέτει ήδη έτοιμη ομάδα από την περσινή σεζόν, στην οποία έχασε για ένα γκολ τη συμμετοχή του στα play off ενώ κατέκτησε πανηγυρικά το κύπελλο αποκλείοντας διαδοχικά εκτός έδρας Δούκα και ΙΕΚ Ξυνή.

Από δω και πέρα, και μετά τις συμφωνίες με τους Γουργούμη, Κοτανίδη, Καλόμοιρο και Καραγκιοζόπουλο, οι ασπρόμαυροι ψάχνουν 2-3 ακόμη ποιοτικές κινήσεις για να διαμορφωθεί ένα ρόστερ πανέτοιμο να διεκδικήσει το πρωτάθλημα.

Ο Δικέφαλος μετά την πρόσληψη του Στέλιου Σεϊρεκίδη άλλαξε σελίδα στον πάγκο του και θέλει να είναι μπει απόλυτα προετοιμασμένος σε ένα από τα πιο ανταγωνιστικά πρωταθλήματα των τελευταίων χρόνων.

Στις τάξεις των Κυπελλούχων Ελλάδος αναμένουν την απόφαση για το γήπεδο στα Δυτικά, που επιθυμούν να χρησιμοποιήσουν σαν έδρα, γεγονός που θα βάλει ακόμη πιο έντονα τον κόσμο του ΠΑΟΚ στην εξίσωση του φετινού πρωταθλήματος.

Όπως και να έχει η σεζόν που έρχεται θα περιλαμβάνει μεγάλα ντέρμπι, καυτές έδρες και επικές μονομαχίες μεταξύ των διεκδικητών του τίτλου



Πω πω καύλα, καύλα!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 21:24

Aνακοινωθηκε ο Μπορις Γκρκ!

Περιμενω αναμετοδοση απο Τζεο να λεει το επιθετο του! :opaokara:
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 22:33

Το άρθρο στη κεντρική λέει πως είναι άξιος αντι-Σανίκης και πως δεν θα αποκτηθεί ο Σέρβος Τσόχλας... Για να δούμε, αν είναι όντως τόσο καλός!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 18 Ιούλ 2017, 07:03

Απ τα βιντεάκια βουνό τον είδα (όντας στα 1,95) & "γραφιά" με πολύ γλυκό καρπό & ώμο παλιού μπετατζή! :opaokara:

ΣΙΔΕΡΟ-δι-ΚΕΦΑΛΟΣ στον :pano: !!!!


:nairepaok:


Υ.Γ.
DimitrisS έγραψε:Aνακοινωθηκε ο Μπορις Γκρκ!
Περιμενω αναμετοδοση απο Τζεο να λεει το επιθετο του! :opaokara:

:mrgreen:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 18 Ιούλ 2017, 09:54

goran 64 έγραψε:& "γραφιά" με πολύ γλυκό καρπό & ώμο παλιού μπετατζή!


σωστος!!! ήθελα να το γραψω και στην κεντρική αλλά ειπα οτι ποσοι θα το καταλαβουν (;). και σουτ σε πρωτο χρονο, σουτ απο κατω. γενικά.. μου άρεσε όσα βίντεα είδα χθες (μεχρι αργά!).
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 18 Ιούλ 2017, 13:11

"Εμείς κι εμείς" καταλαβαίνουμε ρε Τζέο αλλά τι να γίνει? Εντυπωσιακά τα (με δεξί δεξί) σουτ του από κάτω... ;)

Δεν θέλγει το άθλημα μας και το ξέρουμε, αλλά εμείς οφείλουμε να παραμένουμε κοντά σε αθλητές κι αθλήτριες που δίνουν τα πάντα, ενώ οι top υψηλόμισθοι τους παίρνουν ψίχουλα σε σχέση μ αυτούς που κλωτσάν μέτρια το τόπι...

:pano:


........................................................................................................................................................


ΕΣΥ είσαι η δύναμη του Π.Α.Ο.Κ.!!!

Ο ΑΣ ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Ανδρών του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη διάθεσης των εισιτηρίων διαρκείας για τη σεζόν 2017-2018 από την Πέμπτη 20/7.

Τα εισιτήρια θα κοστίζουν 15€ και θα περιλαμβάνουν όλους τους εντός έδρας αγώνες του τμήματος σε πρωτάθλημα, κύπελλο και Ευρώπη.

Οι κάτοχοι διαρκείας θα έχουν, επίσης, τη δυνατότητα να απολαμβάνουν εκπτωτικά προνόμια σε είδη οικιακής χρήσης, τρόφιμα και ποτά από τον χορηγό της ομάδας, Kaufcenter.

Σημεία διάθεσης:

Γραφεία ΑΣ ΠΑΟΚ, θύρα 8 Τούμπας (τηλ. 2310 988 000)

PAOK Sports Arena, Πυλαία (τηλ. 2315 550 760)

Για τους φίλους του ΠΑΟΚ, που ανήκουν στις ειδικές κατηγορίες ανέργων και ΑμΕΑ, η είσοδος στο γήπεδο θα είναι ελεύθερη με την επίδειξη της αντίστοιχης κάρτας.


Ο τιμ μάνατζερ της ομάδας, Γρηγόρης Νατσιόπουλος, με αφορμή την έναρξη διάθεσης των εισιτηρίων διαρκείας, δήλωσε στο acpaok.gr:

"Καλούμε όλο τον κόσμο να στηρίξει την προσπάθεια που κάνει η διοίκηση, το προπονητικό τιμ καθώς και οι αθλητές του Τμήματος Χάντμπολ Ανδρών ώστε η ομάδα να πρωταγωνιστήσει και να φέρει τίτλους στο Σύλλογο. "



Από acpaok.gr
Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες Χαντμπολ ΠΑΟΚ


............................................................................................................................................................

Ρωτώντας όταν ανανέωσα το διαρκείας του volley, έμαθα πως φέτος ΔΕΝ θα βγει το "πολυδιαρκείας" του Α.Σ.!!!!

15 ευρώ το αντρικό και 10 το γυναικείο, σύνολο 25 ευρώ...Με τα ευρωπαϊκά ματς να συμπεριλαμβάνονται...

10 καφέδες δηλαδή για μια γεμάτη Π.Α.Ο.Κ. χρονιά με υψηλούς στόχους...Όχι απλά χαλάλι τους...


Θ Ε Ω Ρ Ω...Ε Λ Α Χ Ι Σ Τ Η...Υ Π Ο Χ Ρ Ε Ω Σ Η...Μ Α Σ!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 18 Ιούλ 2017, 22:10

ΟΧΙ ΤΕΛΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΡΕ ΤΟ Π.Α.Ο.Κ. - γαύρος ΓΑΜΩΤΟ.........ΟΧΙ ΤΕΛΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιούλ 2017, 04:53

Tην Αλόσιανς Βον Τάιν από την Μάλτα έφερε η κληρωτίδα στο δρόμο του Δικεφάλου...

Οι αγώνες θα γίνουν στο πλαίσιο της δεύτερης φάσης του Challenge Cup στο Χάντμπολ. Η πρώτη αναμέτρηση θα λάβει χώρα στις 7-8 Οκτωβρίου στην Μάλτα, ενώ η ρεβάνς της Μίκρας θα διεξαχθεί στις 14/15 του ίδιου μήνα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιούλ 2017, 05:34

H αντίπαλός μας, Aloysian Von Taine, πήρε πέρσι το πρωτάθλημα.



Εικόνα

Εικόνα



Μέσα στη σελίδα υπάρχει το ρόστερ τους (αν πατήσεις στις φανέλες, βγάζει τον παίχτη κάθε θέσης. Δεν ξέρω αν το ρόστερ ισχύει ακόμη.

http://www.aloysianshandballclub.com/team/4/aloysians-prominent


Aloysians Vot Taine.


ALOYSIANS HC
Aloysians Handball Club was founded in 1996. This coincided with the establishment of the first National Handball League on the Maltese Islands. In its early years the Club only included a senior men’s team, although only a couple of years after being founded the Club also included a senior women’s team in 1999.

Throughout the last 19 years Aloysians Handball Club has established itself as the most decorated Club in Malta. The men’s senior team, Aloysians VonTaine have an impressive 10 National Leagues won, making it the most successful on the island. Aloysians Handball Club has also made history by being the first to compete in an official EHF European Competition at Club level. This competition was hosted in Malta in 2011. The ladies senior team has also made its stand throughout the years with 6 National league titles.

The Club is currently competing in 4 categories U-15 Boys (2 teams) Aloysians Planet Phisio, U-17 Boys Aloysians, Women’s 1st Division Aloysians Zmerc and Men’s 1st Division Aloysians VonTaine.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 19 Ιούλ 2017, 10:28

Παμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ! :pano:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29933
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 20 Ιούλ 2017, 19:03

Ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του ελληνικού χάντμπολ, ο Γιώργος Κολοβός είναι και επίσημα παίκτης του της ομάδας χάντμπολ του ΠΑΟΚ.

Διαβάστε αναλυτικά την ανακοίνωση:
Ο Α.Σ ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με τον διεθνή αθλητή, Γιώργο Κολοβό από τον Φαίακα Κέρκυρας.

Ο Κολοβός θεωρείται ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του ελληνικού χάντμπολ. Είναι αριστερόχειρας και έχει ύψος 1.94μ.

Ο τιμ μάνατζερ της ομάδας δήλωσε μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής στο acpaok.gr:

Η διοίκηση σε συνεργασία με το τεχνικό τιμ προσπαθεί να φτιάξει μια ομάδα, η οποία θα διαθέτει τόσο εμπειρία όσο και ταλέντο «παντρεύοντας» έτσι το παρόν με το μέλλο του Συλλόγου. Σε αυτή την κατεύθυνση κινούνται τόσο η μεταγραφή του Καλόμοιρου όσο και του Κολοβού ενώ αντίστοιχες κινήσεις θα γίνουν και στα τμήματα υποδομής. Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τα σωματεία του Φαίακα και της Πυλαίας για την άρτια συνεργασία τους.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29933
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 21 Ιούλ 2017, 04:28

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 21 Ιούλ 2017, 06:59

Τον Κεσίδη μάλλον δεν τον υπογράφουμε, οπότε περιμένουμε έναν άλλο πίβοτ-"θεριό" απ ό,τι έμαθα... :shock:

Σήμερα κιόλας, με την ευκαιρία του φιλικού με την Ανόρθωση, σπεύδω για το διαρκείας, αξίας 15 ευρώ μόνο... :o

Edit: Checked...Νο 134...Ασπρόμαυρο φέτος το κομμάτι, πλαστικοποιημένο σαν τα προπέρσινα και με το παλιό σήμα του Π.Α.Ο.Κ. (avatar μου) στην δεξιά πλευρά του, παράλληλα (στην πίσω όψη του) με εκπτωτικό κουπόνι 15% ενός χορηγού μας, καταστήματος με είδη οικιακής χρήσης επί της οδού Κωνσταντινουπόλεως 98... ;)


Μεγάλα, μεγαλύτερα των περσινών, γούστα βλέπω φέτος ότι θα βγάλουμε με την :pano: handballάρα μας... :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 21 Ιούλ 2017, 22:46

Πρόπερσι που είχα διαρκείας, είχε έκπτωση στο Σάρωθρον.. Τα είδη οικιακής χρήσης τι να τα κάνω;;;; :mrgreen:



Άρα πουλήσαμε σίγουρα 134 διαρκείας... Με 500 είμαστε ΠΟΛΥ καλά!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 22 Ιούλ 2017, 05:23

Παίκτης του ΠΑΟΚ ο Γουργούμης!


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ του Δικεφάλου ανακοινώνουν την επίσημη επιστροφή του Κώστα Γουργούμη στην ομάδα.

Ο έμπειρος γκολκίπερ θα φορά και πάλι την ασπρόμαυρη φανέλα καθώς σήμερα ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του.
Στα 34 του, ο Έλληνας τερματοφύλακας έχει κατακτήσει στο παρελθόν τρία πρωταθλήματα και δύο κύπελλα στην προηγούμενη θητεία του στον ΠΑΟΚ (2008-2015).

Έτσι, ο Γουργούμης επιστρέφει για ακόμη μεγαλύτερες επιτυχίες στο Δικέφαλο και αναμένεται να αποτελέσει ένα πολύ δυνατό δίδυμο με τον Κοτανίδη κάτω από την εστία των Κυπελλούχων Ελλάδος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες