Χάντμπολ 2017 - 2018

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 30 Σεπ 2017, 18:23

Νομίζω πως ο Γκρκ εμφανίστηκε πολύ βαρύς και ο Πέγιοβιτς αρκετά "ασύνδετος" με τους περιφερειακούς μας, όσον αφορά το επιθετικό κομμάτι μας...Στην άμυνα επίσης βαρύς ο Γκρκ απέναντι στον ευέλικτο play maker Μισαηλίδη...

Φάνηκε ότι μάλλον χρειάζονται χρόνο για να δέσουν με την ομάδα...Παλάσκας και Κοκώνης καλύτεροι σήμερα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 30 Σεπ 2017, 20:02

Μετά τον αγώνα ποδοσφαίρου με την ΑΕΛ, θα μιλήσουμε για το χάντμπολ εγώ και ο Γρηγόρης, να πούμε τι είδαμε στο γήπεδο...ελάτε μια βόλτα από το Discord! :)

Αργότερα θα γράψω κι εγώ δυο λόγια εδώ στο φόρουμ..





Ο Δούκας μόνος πρώτος με 4, εμείς και ο γαύρος μόνοι δεύτεροι με 3 και από εκεί πάν' και οι άλλοι...




http://www.paokmania.gr/alla-spor/xantmpol/133129-photos-kai-videos-apo-ton-eyosmo



Δείτε αποκλειστικές photos και videos από το παιχνίδι της ομάδας χάντμπολ με τον γάβρο στον Εύοσμο, ένα παιχνίδι που σημαδεύτηκε από την μεγάλη και γεμάτη πάθος παρουσία του κόσμου του ΠΑΟΚ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 30 Σεπ 2017, 21:58

Γρηγόρης Νατσιόπουλος (team manager Π.Α.Ο.Κ.) στη προσωπική του σελίδα στο Φέησμπουκ:


Ένα μεγάλο μπράβο σε αυτόν μοναδικό κόσμο που ήρθε στο γήπεδο του Ευόσμου ήταν για ακόμα φορά εκπληκτικός ένας κόσμος που παρ όλες τις προκλήσεις του ολυμπιακού και των ανθρώπων του που προσπάθησαν μέσω του Charalabos Prodromidis να δημιουργήσουν ένταση αντισταθηκαν και έδειξαν το επίπεδο τους... Ελπίζω και στου Ρέντη να έχουμε την ίδια αντιμετώπιση κ. Prodromidis και να μην αντιμετωπισουμε τίποτα παραπάνω καθώς μετα το τέλος η απειλές ήταν ελάτε στου Ρέντη να δείτε τι θα πάθετε!!! Εμείς δεν θα έρθουμε με φουσκωτους σαν εσάς και με διμοιριες των ματ με δεκάδες αστυνομικούς με απαιτήσεις όπως φέρτε και άλλα νερά!!! Δώδεκα εικοσιτετραδες σας δώσαμε!!! Έλεος δηλαδή!!! Ειδικό χώρο ζητήσατε εσείς και τα υπόλοιπα λαμογακια και κατεβηκατε και ζητουσατε και το λόγο!!!αν θυμάμαι καλά από την Βέροια είσαι μπαμπουκο και τώρα έγινες γενιτσαρος!!!! Κάτσε ρε αδελφέ βγάλε κανένα φράγκο εκεί πέρα και άσε τις βλαχομαγκιες γιατί βλαχομαγκας είσαι!!! Και όταν έρθω κάτω έλα να μου ζητήσεις το λόγο εσύ και όλοι οι άλλοι και μετα ανεβα στην Μακεδονία ρε βλαχο!!!!!!!! Και για να μην παρεξηγηθώ όλο αυτό είναι προσωπική μου άποψη και μόνο και δεν αφορά τίποτα άλλο!!!!!! Τα φιλιά μου ρε Prodromidis!!!!!!!!!! Και έχουμε ραντεβού στον σταθμό εκεί που κάνουν πιάτσα οι αδελφές!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 01 Οκτ 2017, 09:43

Κερκιδάρα από τις λίγες:

Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό aklautos4 » Κυρ 01 Οκτ 2017, 10:02

ΜΕΣ ΣΤΗΝ Κ@ΥΛ@ Ο ΛΑΟΣ :pano: :pano:
aklautos4
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιαν 2016, 21:43

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 01 Οκτ 2017, 23:02

Έχει και τα καλά του να αγοράζει έτοιμες ομάδες ο κόκκινος... Μας κρατάει σε εγρήγορση.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 04 Οκτ 2017, 22:25

XAΝΘ - ΠΑΟΚ 17-33
O ΠΑΟΚ επικράτησε 33-17 της συντοπίτισσας ΧΑΝΘ στο ματς που άνοιξε την αυλαία της 3ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Handball Premier.

Eνα πεντάλεπτο χρειάστηκε ο ΠΑΟΚ για να βρει ρυθμό και να πάρει προβάδισμα στο σκορ, το οποίο δεν έχασε έως το τέλος του αγώνα συντρίβοντας τη γηπεδούχο ΧΑΝΘ με 33-17.

Κορυφαίοι για την ομάδα του Στέλιου Σεϊρεκίδη αναδείχθηκαν οι Παλάσκας, Βεσελίνοβιτς και Γκρκ, οι οποίοι πέτυχαν από πέντε γκολ.

Τα πεντάλεπτα: 2-1, 3-4, 3-6, 6-8, 7-11, 7-14 (ημχ.), 7-17, 8-19, 10-23, 12-26, 16-30, 17-33

ΠΑΟΚ (Στέλιος Σεϊρεκίδης): Αραμπατζής 1, Παλάσκας 5, Γουργούμης, Τσίλης 3, Καραγκιοζόπουλος, Γκρκ 5, Νικολαΐδης 1, Κοκώνης 3, Πετρίδης 2, Μαστορογιάννης 4, Πέγιοβιτς 1, Κυπραίος 2, Βεσελίνοβιτς 5, Κοτανίδης, Καλόμοιρος 1, Κολοβός



Τουλάχιστον κάπου νικήσαμε σήμερα.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 04 Οκτ 2017, 22:33

Συγχαρητήρια στην ομάδα... :opaokara:

Πολύ καλή νίκη :pano: ψυχολογίας μετά απ το σφιχτό ντέρμπι του Σαββάτου... ;)

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 09 Οκτ 2017, 14:25

Επόμενο ματς για το πρωτάθλημα απέναντι στον Δούκα, την ερχόμενη Τετάρτη στις 17:00 στο ΔΑΚ Ευόσμου.

Καλά νέα για εμάς τους Δυτικούς, αν και θα ζοριστούμε να πάμε λόγω δουλειάς.. Αν ήταν στις 6, θα ήταν άψογα.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Οκτ 2017, 14:37

Με Δούκα στον Εύοσμο!

Ο αγώνας της ομάδας χάντμπολ του ΠΑΟΚ απέναντι στο Δούκα την επόμενη Τετάρτη 18/10 θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Ευόσμου στις 17:00.

Ο Δικέφαλος λίγο νωρίτερα, το ερχόμενο Σάββατο θα υποδεχθεί την Αλοΐζιανς για τον επαναληπτικό του δευτέρου γύρου του Challenge Cup, αυτή τη φορά στη Μίκρα.


Η συγκεκριμένη αναμέτρηση δείχνει να έχει τυπικό χαρακτήρα μετά το επιβλητικό 17-34 στη Μάλτα.

Κάτι εκ διαμέτρου αντίθετο συμβαίνει με το ματς απέναντι στο Δούκα για την 5η αγωνιστική της Handball Premier. Η αθηναϊκή ομάδα έρχεται στη Θεσσαλονίκη σαν πρώτη στο βαθμολογικό πίνακα και ο αγώνας της επόμενης εβδομάδας αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον.

Σε ακόμη έναν αγώνα οι άνθρωποι της ομάδας περιμένουν τη μαζική στήριξη του κόσμου του Δικεφάλου, ο οποίος έδωσε μοναδική «παράσταση» απέναντι στον ΟΣΦΠ/Όμιλο Ξυνή.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό dimitris1408 » Παρ 13 Οκτ 2017, 17:44

Πάμε για μια οσο γινεται πιο δυνατη προπονηση αυριο, να δουμε ισως και καποιους απο τους νεαρους και να βρει ρυθμο μεσω των αγωνων η ομαδα.

Σε αλλα νεα βλεπω το χανουμι με τον γαυρο. Ισοπαλια μεχρι τωρα. Η αεκ φενεται αρκετα καλη ομαδα, καλυτερη απο γαυρο και εμας στην αρχη της χρονιας. Ο γαυρος στηριζεται σε ατομικες ενεργειες αλβανου σανικη και στην πολυ καλη και σφιχτη αμυνα σε σετ παιχνιδι αλλα οποτε ετρεξαν οι αλλοι ειχε προβληματα ακριβως οπως και με εμας, ισως λογω πιο κοντου ροστερ και κουρασης . Ο ξενος τερματας της αεκ επισης πολυ καλος.

Οταν ανεβουν και οι δικοι μας ξενοι και ο γουργουμης θεωρω θα ειμαστε στο ιδιο επιπεδο. Γενικα φενονται αρκετα κοντα οι ομαδες και πολλα θα κριθουν στις λεπτομερειες για το πρωταθλημα
dimitris1408
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιουν 2009, 18:38

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Οκτ 2017, 19:39

19-20, διπλό του γαύρου που περνάει πρώτος...

600 άτομα τα χανούμια στο γήπεδο...λολ.


Κίνδυνος τιμωρίας της ΑΕΚ

Με τις εξέδρες της αίθουσας «Γ. Κασιμάτης» στο ΟΑΚΑ να είναι ασφυκτικά γεμάτες και τον παλμό των οπαδών της ΑΕΚ να έχει δημιουργήσει καυτή ατμόσφαιρα οι παρεκτροπές για ένα τόσο φορτισμένο ντέρμπι ήταν ελάχιστες από την κερκίδα.

Όμως, η ρίψη ενός μπουκαλιού με νερό από κάποιον που δεν μπόρεσε να σκεφτεί λογικά κατά τη διάρκεια του αγώνα αλλά και κάποια αντικείμενα στο τέλος της αναμέτρησης με τον πουστόγαυρο για την 4η αγωνιστική της Handball Premier μπορεί να στοιχίσουν στην Ενωση.

Συγκεκριμένα στο φύλλο αγώνα της αναμέτρησης γράφτηκε από τους παρατηρητές: « Έγιναν ρίψεις αντικειμένων στον αγωνιστικό χώρο κατά την διάρκεια και μετά την λήξη του αγώνα. Ακολουθεί αναλυτική έκθεση».

Επίσης από τους διαιτητές γράφτηκε για την αποβολή του Παναγιώτη Νικολαΐδη: « Στο 59:03 αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα για επικίνδυνο παιχνίδι και για τον συγκεκριμένο αγώνα ο αθλητής της Α’ ομάδας (ΑΕΚ) Παναγιώτης Νικολαΐδης. Το δελτίο δεν κρατήθηκε».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Δευτ 16 Οκτ 2017, 10:03

Ρεπορτάζ - χάδι για ποινή - χάδι. Τα τοπικά αθηναϊκά μέσα σε μια φράση.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 11:07

:pano: Με Δούκα στον Εύοσμο!

Ο αγώνας της ομάδας χάντμπολ του Π.Α.Ο.Κ. απέναντι στο Δούκα την επόμενη Τετάρτη 18/10 θα διεξαχθεί στο ΔΑΚ Ευόσμου στις 17:00.

Μόνο νίκη για να πάμε φουλ για το Πρωτάθλημα!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Ο Δούκας είναι ψηλά στην βαθμολογία και μια απ τις 5-6 ομάδες που συνδιεκδικούν το φετινό Πρωτάθλημα...Γι αυτό:

Αν και καθημερινή, λόγω του Σαββατιάτικου ευρωπαϊκού αγώνα που δώσαμε, οφείλουμε να είμαστε όλοι μας εκεί!
Επειδή σίγουρα κι αυτός ο Π.Α.Ο.Κ. μας χρειάζεται!!!!


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2017 - 2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 16 Οκτ 2017, 15:37

Και πιθανότατα με μετάδοση από το PAOKmania Web Radio.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες