Χάντμπολ 2016-2017

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Σάβ 30 Ιούλ 2016, 13:09

[quote][/quote] Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Σάβ Δεκ 19, 2015 2:32 am

αυτη η ομαδα αξιζει την στηριξη μας! οποιος αθηναιος παοκτσης μπορεσει αυριο καλο ειναι να παει στο γηπεδο! εγω παντως θα τιμησω αυτο το τμημα που μας εχει δωσει τοσες πολλες χαρες...

Επι τη ευκαιρία της σημερινής μεγάλης μεταγραφής αποφασίζω να ξαναγράψω μετά από πολύ καιρό στο forum, γιατί είχα απογοητευτεί από τα σχόλια σας (goran64 και pilotos). Είμαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ από μικρο παιδάκι χωρίς να έχω απολύτως καμία σχέση με την Θεσσαλονίκη και τη β. Ελλάδα και πηγαίνω σε όσα παιχνίδια της ομάδας μπορώ στην Αθήνα σε οποιοδήποτε άθλημα. Πολλούς από εσάς μάλιστα ενδεχομένως να σας έχω συναντήσει και από κοντά. Ήμουν και στα δύο παιχνίδια πέρυσι με τον Δούκα... Και λάθος μου που στέλνω μετά από τόσο καιρό για να ξεκαθαρίσω την κατάσταση. Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΦΕΤΟΣ!!!
overkillpaok
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2015, 01:10

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 30 Ιούλ 2016, 15:12

Αυτο το :
overkillpaok έγραψε: .. . . . . . Είμαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ από μικρο παιδάκι χωρίς να έχω απολύτως καμία σχέση με την Θεσσαλονίκη και τη β. Ελλάδα . . . .. . .
σα να το εχω ζησει κι εγω αδελφε μου........................ :) :D :opaokara:


υγ:Μην τρελενεσαι με σχολια συνοπαδων εδωπερα.....Ο καθενας μας εχει τα δικα του προβληματα γενικα και τις δικες του σκεψεις για τον ΠΑΟΚ.....Λογικο ειναι αυτο και καλο θεωρω.....Βεβαια αν βλεπεις προβληματικες συμπεριφορες μην απαντας και προσπερασετο......
Π.Α.Ο.Κ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ...........................................
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Σάβ 30 Ιούλ 2016, 15:26

δεν τρελαινομαι φιλε, ολα καλα. :opaokara:
overkillpaok
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2015, 01:10

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 30 Ιούλ 2016, 15:40

overkillpaok έγραψε:
Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Σάβ Δεκ 19, 2015 2:32 am

αυτη η ομαδα αξιζει την στηριξη μας! οποιος αθηναιος παοκτσης μπορεσει αυριο καλο ειναι να παει στο γηπεδο! εγω παντως θα τιμησω αυτο το τμημα που μας εχει δωσει τοσες πολλες χαρες...

Επι τη ευκαιρία της σημερινής μεγάλης μεταγραφής αποφασίζω να ξαναγράψω μετά από πολύ καιρό στο forum, γιατί είχα απογοητευτεί από τα σχόλια σας (goran64 και pilotos). Είμαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ από μικρο παιδάκι χωρίς να έχω απολύτως καμία σχέση με την Θεσσαλονίκη και τη β. Ελλάδα και πηγαίνω σε όσα παιχνίδια της ομάδας μπορώ στην Αθήνα σε οποιοδήποτε άθλημα. Πολλούς από εσάς μάλιστα ενδεχομένως να σας έχω συναντήσει και από κοντά. Ήμουν και στα δύο παιχνίδια πέρυσι με τον Δούκα... Και λάθος μου που στέλνω μετά από τόσο καιρό για να ξεκαθαρίσω την κατάσταση. Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΦΕΤΟΣ!!!


Καλώς όρισες (ξανά) στην παρέα μας αδερφέ...

Δίχως να θέλω να απολογηθώ, θέλω μονάχα να σου εξηγήσω κάτι που ίσως δεν κατάλαβες και που πιθανά δεν διάβασες τα επόμενα posts μου μετά από το 1ο και το 2ο ύστερα απ το δικό σου για να καταλάβεις...

Μπήκες εδώ μέσα μια ωραία μέρα και με το 2ο ή 3ο post σου προέτρεψες όποιους Αθηναίους Π.Α.Ο.Κ.τσήδες μπορούν να πάνε να ενισχύσουν την ομάδα handball την μέρα του αγώνα εκείνου (δεν θυμάμαι καν ποιου), δηλώνοντας ότι θα πας κι εσύ να την ενισχύσεις...

Τα "αντανακλαστικά" λοιπόν του @pilotos και τα δικά μου που έχουμε μεγαλώσει με εκδρομές, "στησίματα", πεσίματα στα στενά των Αθηνών και τόσες ομορφιές "τσιτώθηκαν" απ ευθείας για τυχόν κίνδυνο που θα μπορούσαν να διατρέξουν τυχόν μεμονωμένοι οπαδοί μας που θα πήγαιναν σε εκείνον τον αγώνα ακούγοντας την προτροπή σου!!!!

Γι αυτόν ακριβώς τον λόγο προσωπικά κάτω από εκείνο το post σου είχα "σημάνει συναγερμό" για προσοχή!!!!

Αν είχες παρακολουθήσει τα posts της ίδιας και της επόμενης μέρας, θα έβλεπες ότι προσωπικά είχα γράψει ότι αν μας αποδείξεις με την συμμετοχή σου μέσα στο forum εν καιρώ ότι είσαι γνήσιο Π.Α.Ο.Κ.τσάκι, θα σε ζητούσα ακόμα και συγγνώμη, κάτι το οποίο ισχύει φυσικά και σήμερα, αν και μετά την επεξήγηση μου το θεωρώ αχρείαστο!!!!

Εν αντιθέσει όμως εσύ από τότε εξαφανίστηκες και δεν ξαναέγραψες τίποτα άλλο ποτέ, δίνοντας μάλιστα δικαίωμα με αυτόν τον τρόπο σου σε άλλον συμφορουμίτη (@obanebane) να το αναφέρει σαν σημαντική απόδειξη ότι ο @pilotos κι εγώ είχαμε σωστή αντιμετώπιση στο παράξενο post σου!!!!

Αυτά και ξανά καλώς ήρθες, μακάρι να διαβάζουμε συχνά τις απόψεις σου... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 30 Ιούλ 2016, 22:01

Ο Σέρβος Σλόμπονταν Βεσελίνοβιτς τελικά ανακοινώθηκε απ την ομάδα!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Καλώς ήρθε λοιπόν στην Π.Α.Ο.Κ.άρα μας και του εύχομαι υγεία και Πρωτάθλημα ξανά φέτος!!!! :pano: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Σάβ 30 Ιούλ 2016, 23:46

Να σαι καλα goran64, θα τα λέμε συχνά, αλλωστε ο ΠΑΟΚ είναι για να ενώνει και όχι για να χωρίζει!
overkillpaok
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2015, 01:10

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Κυρ 31 Ιούλ 2016, 10:40

Βεσελίνοβιτς λοιπόν...

τώρα, αν πω ότι ήταν αυτός που...μου την έδινε όποτε είδα φέτος ματς του Φιλίππου;;; ΑΛΛΆ, αυτό είναι καθαρά προσωπική στάση και εξηγούμαι:

παίχτης ιδιαίτερα καλός σε θέματα τεχνικής, τακτικής και γνώσης του αθλήματος, Σέρβος γαρ. καλό καρπό μπορεί να στείλει τη μπάλα σε δύσκολα σημεία, καλός σχετικά πασερ, σουτ σε πρώτο χρόνο, απο μέση, απο χαμηλά... γενικά τεχνικά ένας πλήρης παίχτης. όχι τόσο δημιουργικός όπως πχ ο Αλβανός άλλα ίσως πιο καλός σε θέματα τεχνικής (τολμώ να πω).

ΑΛΛΆ καθόλου, μα καθολου, μα καθόλου καθόλου αθλητικός τύπος (και εδώ μπαίνει η πρώτη παράγραφος μου). άλμα μηδεν, ταχύτητα μηδεν,άμυνα μηδεν, ελαστικότητα μηδέν.

με λίγα λόγια είναι αυτός που ΕΧΕΙ το μυαλό, αλλά όχι τα ποδάρια.

πιστεύω θα βοηθήσει πολύ τον ΠΑΟΚ, είναι καλός παίχτης overall και ίσως ναι, καλύψει επάξια το κενό του Αλβανού.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 31 Ιούλ 2016, 10:48

Μπερμπάτοφ Κώστα??? :mrgreen:

Και έτσι να είναι (που φυσικά δεν σε αμφισβητώ μιας και δεν τον έχω δει προσωπικά) εδώ δεν έχουμε ούτε Κλάους, οπότε σίγουρα θα βοηθήσει και ίσως μάλιστα πολύ...

Αυτά που λες, πιθανολογούνται εύκολα απ την ηλικία του (πολύ παραγωγική για handball), ταυτόχρονα με το γεγονός ότι ήταν μέλος της εθνικής Σερβίας, αλλά όχι πλέον...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Κυρ 31 Ιούλ 2016, 10:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Κυρ 31 Ιούλ 2016, 10:50

:mrgreen:

χωρίς το τουπέ. 8-)

γκοραν, οφ τοπικ, αλλά διάβασα τις προηγούμενες ημέρες κάποια πράματα που είπες για παιδιά που ουσιαστικά κρατούν το φόρουμ. και είναι άδικο και θεωρώ ότι αξίζουν μια συγνώμη. δεν είναι κάτι που θα το συζητήσουμε. αυτά.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 01 Αύγ 2016, 11:14

Βόμβα με Μαστορογιάννη στο χάντμπολ, πυροδοτεί ο ΠΑΟΚ!


Ο Έλληνας διεθνής αθλητής, Γιώργος Μαστορογιάννης, όπως όλα δείχνουν θα είναι η τελευταία πινελιά στο ασπρόμαυρο ρόστερ για τη σαιζόν 2016-17. Εφόσον κατά τη διάρκεια της ημέρας ολοκληρωθεί κι αυτή η μεταγραφή, ο ΠΑΟΚ θεωρώ πως είναι ένας από τα φαβορί για την κατάκτηση του πρωταθλήματος, μετά και την προσθήκη του Βεσελίνοβιτς. Για πολλά χρόνια στον Διομήδη Άργους ο Μαστορογιάννης, έφτασε να είναι αρχηγός της Εθνικής μας ομάδας, ενώ φέτος αγωνίστηκε στον Φίλιππο Βέροιας, με τον οποίο έκανε το νταμπλ!
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 01 Αύγ 2016, 14:22

:shock: Τι γίνεται ρε φίλε;;

Άιντε ΠΑΟΚάρα, με τις μαλαγανιές σου με έψησες... :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό kayde » Δευτ 01 Αύγ 2016, 14:44

Βιαστηκα με τη διοικηση,συγγνωμη.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Τρί 02 Αύγ 2016, 22:10

ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
http://arenafm.gr/sports/egine-to-mpam- ... ston-paok/
overkillpaok
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2015, 01:10

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 03 Αύγ 2016, 00:59

Καλώς τον παικταρά.

Αυτός ήταν μία ζωή ΠΑΟΚ και δεν το ήξερε.

:nairepaok:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Πέμ 04 Αύγ 2016, 10:59

Μας έκοψαν τη χολή λίγο στις αρχές του καλοκαιριού αλλά τώρα φαίνεται πως κάτι άλλαξε. Πάμε για πρωτάθλημα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες