Χάντμπολ 2016-2017

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 23 Ιουν 2016, 14:20

τον ακουσα live
κριμα γιατι ειναι ο καλυτερος ελληνας παικτης του αθληματος

μακαρι να φυγει εξωτερικο , να μην ενισχυθει καποιος αντιπαλος μας
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 23 Ιουν 2016, 14:50

Είναι μεγάλος πλέον για το εξωτερικό, πολύ διαφορετικές εκεί οι "ταχύτητες" απ το Πρωτάθλημα μας...

Άσε που και ο ίδιος δεν θέλει μάλλον να ξενιτευτεί πια..

Προσωπικά πάντως περιμένω πρώτα να δω τι κίνηση θα γίνει για την ενίσχυση της ομάδας στην θέση του, αν και όπως έχω δηλώσει διαφωνώ 100% με τον τρόπο που τον αντιμετώπισαν, και μετά να αντιδράσω αναλόγως κατά το μερίδιο που μου αναλογεί ως οπαδό... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 23 Ιουν 2016, 14:57

Κι έτσι κάπως βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας, διαλύοντας το πιο ''αρσενικό'' τμήμα της τελευταίας δεκαετίας.
Όλη η προσοχή έχει πέσει στο βόλε'ι' απ' τον ΑΣ ενώ θα μπορούσες να κάνεις αυτοκρατορία θα σε γλεντάνε τα χωριά.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 23 Ιουν 2016, 15:06

σημαντική απώλεια και ακόμα πιο σημαντικό ότι πιθανών πάει στο Φίλιππο. Άρα ένας άμεσος ανταγωνιστής μας ενισχύεται, σε θέση μάλιστα που πέρυσι "πονούσε"... :(
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Ιουν 2016, 16:31

HOOL4IGAN έγραψε:«Νομίζω ότι με τις τελευταίες εξελίξεις και την τελευταία εβδομάδα που είχα δώσει ένα περιθώριο, δεν είχα κάποια περαιτέρω κρούση. Νομίζω ότι σήμερα-αύριο θα κλείσει αρνητικά το θέμα. Πέρσι είχα κάνει μια συμφωνία δύο χρόνων, είχα υπογράψει ένα συμφωνητικό το οποίο δεν υπογράφτηκε ποτέ από τον υπεύθυνο της ομάδας, ήταν στο συρτάρι του. Εγώ ήμουν εφησυχασμένος ότι είχα δύο χρόνια συμφωνίας. Πίστευα ότι θα ίσχυε αυτό που υπέγραψα. Με μεγάλη μου λύπη διάβασα ότι δεν ισχύουν στον ΠΑΟΚ τα διετή συμφωνητικά. Χωρίς να με ενημερώσει κανένας. Μετά πήρα τηλέφωνο να ενημερωθώ, δέχτηκα μια πρόταση, που δεν τιμά ούτε εμένα ούτε την ιστορία του ΠΑΟΚ. Μου έβαλαν κάποιους όρους που δε μπορούσα να δεχτώ. Διετή συμφωνία υπήρχε και με τον Νίκο Κοκκώνη, που έπαψε και αυτή με τον ίδιο τρόπο να υφίσταται, με τον Νίκο να είναι σε νέα διαπραγμάτευση».

(...)

Όσα συμφωνήσαμε για ακαδημίες δεν έγιναν ποτέ».


Νιώθω θιγμένος ηθικά. Με όλη την πορεία που έχω κάνει δε νομίζω ότι μου αξίζει μια τέτοια συμπεριφορά και αντιμετώπιση. Θα προτιμούσα μια σταράτη ενημέρωση. Δεν έγινε ποτέ αυτό. Το άσχημο ήταν ότι το έμαθα από αλλού, δε με ενημέρωσε κανένας.



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ντροπή... Όταν φέρονται έτσι σε έναν από τους μεγαλύτερους Έλληνες χαντμπολίστες, δημιουργείται κακή φήμη και άλλοι χαντμπολίστες θα του σκεφτούν 2η και 3η φορά για να έρθουν.. Πολύ πολύ κρίμα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 23 Ιουν 2016, 16:40

Εφ όσον ισχύουν όλα αυτά, είναι Α-ΠΑ-ΡΑ-ΔΕ-ΚΤΑ!!!! :oops: & :(

Να βγει να δηλώσει ο έφορος μας ότι είναι ψέματα ή να παραιτηθεί άμεσα!!!! :twisted: :twisted:

:pano: είσαι, όχι λωκοπετεινίτσα ρε έφορα... :x :x
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 23 Ιουν 2016, 17:15

εχουν γινει και παλαιοτερα γκοραν εχω πολλα να πω για τον εφορο αλλα τελος παντων...ας ρωτησουν πως διελυσε και την πρωτη ομαδα που σηκωσε κουπα...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Ιουν 2016, 23:15

Και μιλάμε και για παίκτες όπως ο Κοκκώνης που υπηρετεί τον Π.Α.Ο.Κ. με τον καλύτερο τρόπο και όχι μόνο έναν χρόνο..

Sera, καλό είναι να πεις τι και πώς...τουλάχιστον αφού φύγει ο έφορας (κατά το πρόεδρας)..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 24 Ιουν 2016, 17:53

Ο Αλέξης Αλβανός αποτελεί οριστικά παρελθόν από τον ΠΑΟΚ και πλέον από τη νέα σεζόν θα αγωνίζεται με τη φανέλα του ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑ.

Ο πολυτιμότερος παίκτης του ΠΑΟΚ και ηγέτης της την περσινή σεζόν δεν ανανέωσε με το Δικέφαλο και «μετακομίζει» στην Αθήνα όπου θα αγωνίζεται στην ομάδα της Νέας Ιωνίας.

Ο Αλέξης Αλβανός υπέγραψε συμβόλαιο δυο χρόνων με τον ΔΙΚΕΑ και έτσι η ομάδα της Αθήνας ενισχύεται ακόμα περισσότερο και λογίζεται πλέον ως πρώτο φαβορί για την κατάκτηση του επόμενου πρωταθλήματος, ενώ ο ΠΑΟΚ χάνει ένα σημαντικό «κεφάλαιο» για την ομάδα.
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 24 Ιουν 2016, 23:35

Ωραία...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 25 Ιουν 2016, 02:09

Αν δε κανω λαθος ακουγοταν οτι και ο γαυρος φετος θα μπει στο χαντμπολ αγοραζοντας τον Δικαια...Ψαχνονται παντως να αγορασουν καποια ομαδα...
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 25 Ιουν 2016, 15:52

ινπαοκ
Νικολαΐδης, Τσεσμετζίδης και Καραγκιοζόπουλος θα συνεχίσουν να φοράνε την ασπρόμαυρη φανέλα και τη νέα σεζόν.



Το τμήμα χάντμπολ του ΠΑΟΚ συμφώνησε με τους τρεις αθλητές για την ανανέωση της συνεργασίας τους και έτσι οι τρεις αθλητές θα βρίσκονται στο ρόστερ και τη σεζόν 2016-2017.

Ο Αλέξης Αλβανός αποτελεί παρελθόν για το Δικέφαλο καθώς αποφάσισε να συνεχίσει την καριέρα του στον ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑ μιας και δεν τα βρήκε στις συζητήσεις με τη διοίκηση, όμως όπως τονίζουν στον ΠΑΟΚ «ουδείς αναντικατάστατος» και η ομάδα θα συνεχίσει την πετυχημένη πορεία των τελευταίων χρόνων κάνοντας τις απαραίτητες κινήσεις για τη δημιουργία ενός ανταγωνιστικού ρόστερ.

Ο τρόπος πάντως που φέρθηκαν στον παικταρά Αλβανό είναι απαράδεκτος και αποτελεί ντροπή για την αξία και το ήθος τέτοιων κορυφαίων αθλητών στο χάντμπολ.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 25 Ιουν 2016, 16:10

Και για το μέγεθος του Π.Α.Ο.Κ. αποτελεί ντροπή.. Μια ομάδα-δύναμη του χάντμπολ τα τελευταία χρόνια..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό paok87 » Πέμ 30 Ιουν 2016, 16:37

Μπουκοβίνας στον Φίλιππο.
Διαλυόμαστε.
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 30 Ιουν 2016, 16:42

:o :o :o :o :o :o :o Απίστευτο!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες