Χάντμπολ 2016-2017

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:40

Μπράβο στην ομάδα για τη νίκη, συνεχίζουμε δυνατά! Χαρήκαμε και το τρόπαιο στην κερκίδα!
Για την απουσία του κόσμου δε θα κάνω κάποιο σχόλιο. Είναι γνωστό σε όλους πλέον ποιοι στηρίζουν παντού.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 02 Απρ 2017, 11:17

ηρεμο απογευμα τα ειπαμε και με 2-3 παιδια απο την ομαδα πριν το ματς, θα κυνηγησουν το πρωταθλημα μεχρι τελους...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 03 Απρ 2017, 00:33

Συκεες, Μικρα.

αν τα κερδίσουμε παίζουμε σε:

Μίκρα
Μίκρα
Αθήνα
Αθήνα
Μίκρα
Αθήνα
Μίκρα(εφόσον οι τελικοί πανε στα 4 ή 5 ματς)
Αθήνα.

τι λετε αυτά που λεει περιοχές της θεσνίκης, να έχουν πανω απο 80 άτομα; και ας μην ειμαστε του..αθλήματος.

ΠΑΟΚ παίζει και εδώ...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 03 Απρ 2017, 18:59

PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:Μόλις έληξε το Διομήδης-Φίλιππος ισοπαλία 25-25. Αυτό σημαίνει ότι πλέον είναι στο χέρι μας η δεύτερη θέση αφού στην ισοβαθμία υπερτερούμε του Διομήδη και τελευταία αγωνιστική υποδεχόμαστε το βρωμερό χανούμι.
Έτσι η βαθμολογία για τη μάχη της τετράδας 2 στροφές πριν το τέλος είναι η εξής:
1.Ξυνή: 35 (παίζει αυτή τη στιγμή με Πανελλήνιο και κερδίζει οπότε πάει στους 37)
2.άεκ: 29
3.ΠΑΟΚ: 28 (υπερτερούμε σε ισοβαθμία και με Δούκα και με Διομήδη)
4. Δούκας 28 (Ο Δούκας παίζει αύριο με το Αίγιο και αυθαίρετα του έδωσα τους 2 βαθμούς αφού δύσκολα σπάει)
5. Διομήδης: 28 (υστερεί και με μας και με Δούκα σε ισοβαθμία)
6. Βέροια: 25 (δεν υπάρχουν πλέον ελπίδες για είσοδο)
7. Πανελλήνιος: 24 (η μόνη ελπίδα για είσοδο είναι το διπλό στο ΟΑΚΑ αυτή την ώρα επί των Ξυνή αλλά ήδη χάνει με 4 γκολ 20 λεπτά πριν το φινάλε οπότε παραμένει στους 24).

λοιπον. Μ@ΛΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΗ

αν παμε με τριπλη ισοβαθμία μεταξύ ΠΑΟΚ, Δουκα, Διομήδη τοτε 2ος ειναι ο...Δούκας... :shock: :shock: :shock:

η ανακοίνωση της ΟΧΕ λέει:

Σε περίπτωση ισοβαθμίας μεταξύ δύο ή περισσοτέρων ομάδων και για
οποιαδήποτε θέση του βαθμολογικού πίνακα, θα ισχύσουν κατά σειρά τα εξής:
α. Η βαθμολογία των αποτελεσμάτων των μεταξύ των ισοβάθμων ομάδων αγώνων.

Εμείς ναι μεν, σε διπλή ισοβαθμία με οποιονδήποτε απο τους δυο, είμαστε απο πάνω λόγω καλύτερης διαφοράς τερμάτων στα μεταξύ μας, αλλά σε τριπλή ΟΧΙ.

Γιατί ο Δούκας κέρδισε τον Διομήδη 2 φορές!

μλκια μεγαλη γμτ.

το μονο που μενει τωρα ειναι να χασει η ο διομηδης ή ο δουκας καπου ενα βαθμο ακόμα γιατ ισε 2 ισοβαθμία τους έχουμε και τους δυο...

παιζουν με
Δουκας:εκτος Αρης Νικαιας (τελευταιος με μια νικη φετος μολις) και εντος με πανελληνίο (εδω μονο αν κατι γινει αλλα ο ΠΓΣ θα ειναι αδαφορος γμτ)
Διομήδης: εκτός με Πυλαία (τα ίδια πανω κατω με Άρη Νικαίας αλλα οκ λιγο πιο δυνατή ομάδα και πιστεύω θα το παλέψουν γιατί εχει και ΠΑΟΚτσάκια εκει :) ) και εντός με Φοίβο (αδιάφορος)...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό fossa » Δευτ 03 Απρ 2017, 19:53

Μάλιστα, λογικό...
Οπότε με 2 νίκες εμείς βγαίνουμε σίγουρα τρίτοι (πολύ χλωμό δεύτεροι) και μένει η ΑΕΚ εκτός τετράδας.
Ας κάνουμε τις 2 νίκες μην έχουμε άλλα και μετά η ομάδα έχει σπάσει έδρες και στο παρελθόν...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 03 Απρ 2017, 19:58

ναι. και ειναι ομάδα που εχει το βάθος στο ροστερ ωστε να βγάλει συνεχόμενα ματς με επιτυχία...

παντως τα επόμενα 2 ματς πρέπει να τα πάρουμε όπως και να έχει και αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του./.. παμε και για 2οι...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 07 Απρ 2017, 23:46

Αύριο στις 6 ο αγώνας στις Συκεές, όπου η νίκη, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ αν θελουμε να μείνουμε ζωντανοί στη μαχη της 4αδας!

περισσότερες πληροφορίες (όπως και λινκ για το google map του κλειστού στις Συκεες) εδω:

http://www.paokmania.gr/alla-spor/xantm ... mos-i-niki
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Απρ 2017, 07:07

Ωραίος Kgeo!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 08 Απρ 2017, 11:42

Πάμε ρε Π.Α.Ο.Κ.άρα σήμερα για ένα παλικαρίσιο διπλό μέσα στις Συκιές!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:pano:


Όσοι δεν μπορείτε να είστε εκεί, έχετε την δυνατότητα να παρακολουθήσετε την αναμετάδοση του αγώνα του Π.Α.Ο.Κ. εναντίον του Φοίβου Συκεών απ το PAOKmania web radio και τον K_geo στις 18:00 !!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Απρ 2017, 12:50

Όποιος δεν πάει Παλατάκι, να πάει στις Συκιές. Και το αντίστροφο.
Οι εκτός πόλης, να τα ακούσετε, αν μπορείτε, στο ραδιόφωνο! :)
Και πείτε κανέναν φίλο σας...δεν θέλει εγγραφή πλέον!


RoMaN έγραψε:Πλέον ακούτε PAOKmania Web Radio ΧΩΡΙΣ ΕΓΓΡΑΦΗ!!

Πρόγραμμα μεταδόσεων ΣΚ:

Σάββατο: 17:00 (Μπάσκετ) Π.Α.Ο.Κ. - Κόροιβος Αμαλιάδας (τιμή εισιτηρίου 1€!!!!!)
18:00 (Χάντμπολ) Φοίβος Συκεών - Π.Α.Ο.Κ.


Κυριακή: 14:00 (Χάντμπολ γυναικών) Π.Α.Ο.Κ. - Φιλώτας Φλώρινας
19:00 Π.Α.Ο.Κ. - βάζελος, ξέρετε ποιο άθλημα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Απρ 2017, 17:09

Σιγά σιγά θα ξεκινήσει και η μετάδοση του χάντμπολ στο ραδιόφωνό μας... Ήδη μεταδίδουμε μπάσκετ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό panta » Σάβ 08 Απρ 2017, 20:06

Τι έγινε στο χαντμπολ; δυστυχώς έπρεπε να φύγω και δεν παρακολούθησα την μετάδοση.
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 08 Απρ 2017, 20:27

Εύκολη νίκη
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Απρ 2017, 20:51

22-31 στις Συκιές, αν θυμάμαι καλά.
Το μεθεπόμενο Σάββατο παίζουμε εντός με χανούμια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 08 Απρ 2017, 21:48

Μπράβο στην Π.Α.Ο.Κ.άρα μας για την άνετη νίκη, στον λαό (Σ.Φ. Συκεών και Βυζαντινοί Ενωμένοι Μαχητές) για την ισχυρή κι ενθουσιώδη παρουσία του και στον K_geo για την αναμετάδοση του!!!! :pano: :opaokara: :opaokara:



:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες