Χάντμπολ 2016-2017

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 16 Ιουν 2017, 04:19

Καλώς τον γαύρο! Άντε, να μάθουν να χάνουν σε ένα ακόμη άθλημα.. Θα πάρουν το ΑΦΜ του ΙΕΚ Ξυνή Δικέα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 19 Ιουν 2017, 09:33

Δεν είδα να το αναφέρει κανείς έχει 2-3 μέρες που είναι γνωστό:



Ο ΠΑΟΚ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ!


Έπειτα από συνάντηση του Προέδρου του Α.Σ. ΠΑΟΚ, Θανάση Κατσαρή, με τους εφόρους των τμημάτων ανδρικού και γυναικείου χάντμπολ και αποφασίστηκε αμφότερες οι ομάδες του Δικεφάλου να συμμετάσχουν στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις της σεζόν 2017-2018.

Ο έφορος της ανδρικής ομάδας χάντμπολ, κ. Γρηγόρης Πετρίδης, μίλησε στο acpaok.gr μετά από αυτή την απόφαση:

"Έπειτα από χρόνια, ο ΠΑΟΚ επανεμφανίζεται στα ευρωπαϊκά σαλόνια γιατί δεν είναι δυνατόν ένας τόσο μεγάλος Σύλλογος να απουσιάζει από τις κορυφαίες ευρωπαϊκές διοργανώσεις".

Από την πλευρά του ο έφορος της γυναικείας ομάδας χάντμπολ κ.Δημήτρης Χασεκίδης δήλωσε:
"Με πολύ μεγάλη χαρά θα συμμετάσχουμε και οι δύο ομάδες στην Ευρώπη. Θέλουμε μέσα από σκληρή δουλειά να αξιοποιήσουμε αυτή την επένδυση".




ΑΝΤΕ ΕΝΑ ΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΑΝΤΕ ΡΕ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Ιουν 2017, 01:28

Επέστρεψε ο (πολυτιτλούχος με τον Π.Α.Ο.Κ.) Γουργούμης, για βασικός τερματοφύλακας! Άρα όχι Μπουκοβίνας...

Ο Γουργούμης πέρσι έπαιζε εξωτερικό, δεν θυμάμαι σε ποια ομάδα.. Τον έχω και στο Φέησμπουκ από πέρσι, αλλά δεν τον πρόσεχα ιδιαίτερα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό dimitris1408 » Τρί 20 Ιουν 2017, 08:51

O Γουργουμης στη Βισε επαιζε στο βελγιο, χωρις να μπορω να βρω καπου αν επαιζε.

Ο Σανικης φενεται να καταληγει στον γαυρο. Αρκετα κακο σεναριο. Και εμεις χανουμε εναν πολυ καλο παιχτη που απο ελλαδα τουλαχιστον δεν φενεται οτι μπορουμε να τον αναπληρωσουμε και δυναμωνει ο γαυρος με ενα παιχτη που ξερει απο πρωταθλητισμο.

Περιμενω τις κινησεις ενισχυσεις οσες και αν ειναι για να θεσουμε τους (ρεαλιστικους) στοχους της σεζον.

Στο τσαλεντζ καπ που θα παιξουμε στην ευρωπη το πηρε η Σπορτινγκ Λισσαβονας περισυ με μπατζετ αν καταλαβα καλα κοντα στο 1 μυριο οποτε οσο πιο πολυ προχωρησουμε τοσο το καλυτερο.

Απο κει και περα οπου και με οποιον και να παιζουμε στηριξη, 15 ευρω λενε το για το διαρκειας. 1 ευρω το ματς μπορει και λιγοτερο.
dimitris1408
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιουν 2009, 18:38

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 20 Ιουν 2017, 09:37

Ευρωπαϊκές βραδιές στα δυτικά;
Καλή φάση ακούγεται..
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Ιουν 2017, 00:34

Σανίκης στο γαύρο;;;; :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ας πάει εκεί, να γίνει Σαήττας.

Ανανέωσαν τους περισσότερους και άφησαν τον Σανίκη έτσι;; Έπρεπε ήδη να είχε ανανεώσει...

Τα Π.Α.Ο.Κ. - γαύρος ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να γίνονται στον Εύοσμο. Δεν θα περνάει από εκεί ο γαύρος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Τετ 21 Ιουν 2017, 11:10

Τα λάθη του παρελθόντος σιγα σιγα θα αρχίσουμε να τα βλεπουμε στο τμήμα πλεον......
Αν θέλουμε να κοντραρουμε τους γκέι υπαρχουν παιχταράδες.... Ριγανας (αν ειναι κομπλε) και Ευαγγελίδης ειναι δύο γίγαντες για τα Ίντερ.... Αν ο ριγανας ειναι 100% δεν υπάρχει Αλβανός.... Ο Ευαγγελίδης αυτη η ήρεμη δυναμη, αυτη η παιχταρά ποσο λείπει.... Ευτυχως που γύρισε ο γουργου.... Γιατι χωρις λοιζο ημασταν δυσκολα....
Ο μπουκοβινας που πήγε;;;;;;;;;
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό dimitris1408 » Σάβ 24 Ιουν 2017, 14:14

Απ οτι λενε επιστρέφει ο Κεσίδης, καλη επιλογή και ειμαστε γεματοι στο πιβοτ. Μου ανοιξε η ορεξη μετα τις μεταγραφες στις γυναικες για σκοπιανο ιντερ, το πρωταθλημα τους ειναι πολυ ανωτερο απο το δικο μας. Εναν παιχταρα για αριστερα οπωσδηποτε.
Ο ριγανας που λεει ο φιλος απο πανω νομιζω οτι παιζει στην Κερκυρα και αν θυμαμαι καλα εχει θεματα με τον πετριδη τον εφορο οποτε αποκλειεται
dimitris1408
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιουν 2009, 18:38

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Κυρ 25 Ιουν 2017, 14:28

Εχει θεματα δημητρη....Οπως και αλλοι που εχουν αποχωρησει....Δεν ξερω καλα τι εχει παιχτει....Απο εδω εχω δει που το εχουν αναφερει αλλα παιδια πως τα εχει κανει σαλατα ο πετριδης.... :(
Ο ριγανας ηταν ρουμανια και επαθε εναν τραυματισμο...Δεν εχω καταλαβει γιατι τα παρατησε στην ουσια και γυρισε στο νησι του.....Απο οτι ειχα δει πριν λιγο καιρο πηρε και τον τσακιρη στο Φαιακα κερκυρας, που λεγεται η ομαδα...... :?
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:05

Ο Τσακίρης δεν είχε σταματήσει το χάντμπολ;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Κυρ 25 Ιουν 2017, 21:46

Ειχα δει κατι φωτογραφιες στο fb που παίζαν μαζι..... Μαλλον τον έψησε ο ριγαναρος!!!! Αν τον εχεις φιλο δες... Φετος τον χειμωνα ήταν.....
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 25 Ιουν 2017, 23:10

Τον έχω τον Τσακίρη από τότε που έφυγε από τον Π.Α.Ο.Κ... Αλλά όλο ανεβάζει φωτογραφίες από το φαγάδικό του! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Δευτ 26 Ιουν 2017, 09:33

Τον ριγανα εννοούσα.... Βρηκα μια αλλα δεν μπορω να την παρω επειδη ειμαι απο κινητο....
Αν πας σε αυτες που εχει ανεβάσει θα δεις μια στο λεωφορείο με τιτλο "παμε πάλε! χιλιόμετρα κανουμε παλι..."
:opaokara:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Χάντμπολ 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 05:25

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/127567-tha-dosoun-ston-paok-gipedo-sta-dytika

Μεθαύριο θα γίνει το ΔΣ στον Εύοσμο για το αν τελικά θα μας δώσουν το ΔΑΚ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες

cron