Χαντμπολ 2015-16

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 27 Απρ 2016, 21:31

:lol: ...καλό...για την SONY...

Τι λες; :shock: Είχε Π.Α.Ο.Κ.τσάκια μέσα; Πολλά; :o
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 27 Απρ 2016, 21:41

ναι. αρκετά.

επίσης, είδα ότι ο αγώνας καταγραφόταν απο ένα τύπο (βασικά εναν ππρα) οπότε ίσως μπορέσω τις επόμενες μέρες να βρω κάποιο λινκ/βίντεο.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 27 Απρ 2016, 21:49

Μπράβο στα Π.Α.Ο.Κ.τσάκια που πήγαν για στήριξη...Αυτή η ομάδα το αξίζει 1.000.000% !!! :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 27 Απρ 2016, 22:03

RoMaN έγραψε:Τέρμα ο Μπουκοβίνας έπαιξε;;




Εικόνα


Ποιος Μεσι και ποιος Ροναλντο ;
Κοκώνης σε λεω. :pano:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 27 Απρ 2016, 22:30

Θα τα περάσει κατά πολύ κιόλας.......................σαν τον Πελέ!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 27 Απρ 2016, 23:16

τωρα παλι θα με κατηγορησετε αλλα εγω θα το πω.
η ηττα που καναμε στο πρωτο ματς θα μας στερησει την προκριση στον τελικο γιατι για να παμε τελικο πρεπει να κερδισει το αργος την βεροια και κατι με λεει οτι θα γινει φιλικο σε εκεινο το ματς. γιατι εννοειται οτι το αργος δεν μας θελει στον τελικο
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 27 Απρ 2016, 23:23

σε αυτο διαφωνώ.

αλλά συμφωνώ με τα περι ήττας στο πρώτο ματς, γιατί με νίκη του Φιλίππου και δική μας εκει μέσα θα είχαμε το πανω χέρι. Πιστεύω πιο εύκολα έχουμε το Φίλιππο παρά το Διομήδη σε σειρά αγώνων (κυρίως λόγω αθλητικών χαρακτηριστικών των ομάδων). Ενώ ο Φίλιππος προτιμάει με τη σειρά του το Διομήδη (πολυ πιο έμπειρη ομάδα).
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 27 Απρ 2016, 23:27

Προσωπικά έχω πολύ καλό προαίσθημα για το 1-2 της τελικής κατάταξης... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Τετ 27 Απρ 2016, 23:34

K_geo έγραψε:σε αυτο διαφωνώ.

αλλά συμφωνώ με τα περι ήττας στο πρώτο ματς, γιατί με νίκη του Φιλίππου και δική μας εκει μέσα θα είχαμε το πανω χέρι. Πιστεύω πιο εύκολα έχουμε το Φίλιππο παρά το Διομήδη σε σειρά αγώνων (κυρίως λόγω αθλητικών χαρακτηριστικών των ομάδων). Ενώ ο Φίλιππος προτιμάει με τη σειρά του το Διομήδη (πολυ πιο έμπειρη ομάδα).

πιστευεις δηλαδη οτι δεν θα κατσει το αργος να χασει απο τον φιλιππο για να μην παιξει με εμας τελικο αλλα με αυτους?
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 27 Απρ 2016, 23:45

Βασικά, πιστεύω οτι ο ΠΑΟΚ θα πάρει το διπλό μέσα στο Διομήδη.

κατα τα άλλα μιλάω για το κατα πόσο η πρώτη ήττα επηρέασε μια πιο "βατή" σειρά με αντίπαλο το Φίλιππο στον τελικό, αν φυσικά κερδίζαμε και εμείς και αυτοί μέσα στο Άργος. λέμε τώρα δλδ... :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 28 Απρ 2016, 00:01

Δύσκολος κι ο Διομήδης, ειδικά μέσα στο Άργος, αλλά..."όσο είμαι Π.Α.Ο.Κ. ελπίζω"!!! :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Πέμ 28 Απρ 2016, 00:02

K_geo έγραψε:Βασικά, πιστεύω οτι ο ΠΑΟΚ θα πάρει το διπλό μέσα στο Διομήδη.

κατα τα άλλα μιλάω για το κατα πόσο η πρώτη ήττα επηρέασε μια πιο "βατή" σειρά με αντίπαλο το Φίλιππο στον τελικό, αν φυσικά κερδίζαμε και εμείς και αυτοί μέσα στο Άργος. λέμε τώρα δλδ... :mrgreen:

βρε αυτο κι εγω το πιστευω αλλα αν δεν κερδισει και το αργος την βεροια δεν περναμε
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 28 Απρ 2016, 00:16

Το είπε ήδη βρε αδερφέ ότι ουσιαστικά το Άργος διαλέγει αντίπαλο ανάμεσα σε μας και τον Φίλιππο!!!

Προσωπικά θεωρώ ότι θα διάλεγαν τον Φίλιππο, προσπαθώντας όμως να μην χάσουν από κανέναν μας μέσα στην έδρα τους τώρα, αλλά να μας νικήσουν και τους δύο για να πάρουν και ψυχολογία εν όψει τελικού!!! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Απρ 2016, 10:56

RoMaN έγραψε:Τέρμα ο Μπουκοβίνας έπαιξε;;




Εικόνα



«Αφιερωμένο εξαιρετικά...»

Ο Νίκος Κοκώνης έφτασε τα 1.000 γκολ στη Handball Premier και πρόσθεσε ένα ακόμη ορόσημο στη σπουδαία καριέρα του.

Πέντε λεπτά πριν το φινάλε στο ντέρμπι κόντρα στο Φίλιππο, στο Μακροχώρι της Βέροιας, ο Νίκος Κοκώνης έγραψε το 19-22. Ιδιαίτερο γκολ, καθώς ήταν το 1.000ο στη μεγάλη κατηγορία για τον 34χρονο πίβοτ που είναι παρών σε όλες τις μεγάλες στιγμές του τμήματος Handball του ΠΑΟΚ.

«Είναι κάτι σημαντικό, όμως ακόμη πιο σημαντική ήταν η νίκη μας επί του Φιλίππου. Είπαμε ότι θα πουλήσουμε ακριβά το τομάρι μας και θα συνεχίσουμε να το κάνουμε έως το τέλος των play off. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά», τόνισε στο paokhandball.gr και πρόσθεσε ότι «το 1.000ο γκολ είναι εξαιρετικά αφιερωμένο στην οικογένειά μου. Όμως, θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συμπαίκτες που είχα μέχρι τώρα στην καριέρα μου. Το Handball είναι ομαδικό άθλημα, μόνος σου δεν μπορείς να κάνεις τίποτα».

Στην εύλογη ερώτηση για το ποιο γκολ ξεχωρίζει από τα 1.000, η απάντηση ήρθε άμεσα: «Το γκολ με το τελευταίο πέναλτι στον περσινό τελικό του πρωταθλήματος με τον Διομήδη. Ακόμη βλέπω μπροστά μου τους συμπαίκτες μου να τρέχουν για να με αγκαλιάσουν και να πανηγυρίζουμε όλοι μαζί την κατάκτηση του τίτλου».

Τα 1.000 γκολ του Νίκου Κοκώνη μεταφράζονται σε 581 τέρματα με τη φανέλα του ΠΑΟΚ, 57 γκολ με τα χρώματα του Αθηναϊκού και 362 γκολ με την ομάδα που ξεκίνησε το Handball, τον ΒΑΟ. Από το 2006 έως το 2008 είχε αγωνιστεί στην Ισπανία με τη Γκρούπο Σιγκάρσι της Χιχόν.

Ο Κοκώνης θα τιμηθεί από το τμήμα Handball του ΠΑΟΚ για το επίτευγμά του στον αγώνα της 5ης αγωνιστικής των play off με τον Ποσειδώνα Λουτρακίου στις 14 Μαΐου στη Μίκρα. Εκεί θα πάρει και το χειροκρότημα που τόσο πολύ αξίζει...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 28 Απρ 2016, 15:18

Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες