Χαντμπολ 2015-16

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό lakisscorpio » Κυρ 22 Νοέμ 2015, 02:46

ετοιμα και τα βιντεο



lakisscorpio
 
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 10:55

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 22 Νοέμ 2015, 12:19

Μπράβο Λάκη!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9920
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 16:21



το βίντεο είναι και μια μορφή Promo για τον τεράστιο αγώνα που έρχεται στις 1 Δεκεμβρίου με τον πολύ ισχυρό φέτος Φίλιππο που φέτος δείχνει να έχει ουσιαστικά αντικαταστήσει τον Διομήδη Άργους σε θέματα δυναμικής και βλέψεων για την πρώτη θέση!

Νομίζω ένας αγώνας που θα πρέπει όχι απλά το γήπεδο να είναι γεμάτο, αλλά αν μπορούμε να έχουμε κόσμο και στην... οροφή να κρέμεται, καλό θα είναι!!! :D

:opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 17:01

:nairepaok:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 20:03

1 Δεκεμβρίου...Τρίτη!!!! Μας γάμησε, έχω Σχολή!!

Αν κάποιος θέλει να πάει τζαμπέ και δεν μπορεί να δώσει το δίευρο, ας το πει εδώ και θα έρθουμε σε επαφή!



Επίσης, κάτι που είναι γνωστό εδώ και λίγες μέρες:

Εικόνα

Δωρεάν είσοδος για όλη τη χρονιά για τα ΑμΕΑ + 1 συνοδό!!!


Δεν σταματούν να με εκπλήσσουν ευχάριστα!! Πόσο πιο Π.Α.Ο.Κ. πια;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 20:36

ΠΟΛΥ ΠΑΟΚ!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 27 Νοέμ 2015, 14:12

αν κάποιος θέλει να παει τζαμπέ, να κόψει ένα καφέ και να δώσει το 2ευρω που η ομάδα το έχει τόσο ανάγκη. άκου εκεί τζαμπέ για ένα 2ευρω. έλεος.

τέλοσπαντων.

1 Δεκεμβρίου τεράστιο ματς και επιστροφή ενός πρώην, του τερματοφύλακα Γιώργου Κότσιφα που φέτος παίζει στο Φίλιππο. και το λέω αυτό γιατί πιστεύω ότι ο αγώνας θα κριθεί απο την ημέρα που θα βρεθούν οι τερμάρηδες της κάθε ομάδας...

αναμένω πολύ σκληρές άμυνες και μπόλικο, μπόλικο ξύλο... σε αθλητικά-χαντμπολικά πάντα πλαίσια!

:nairepaok:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Νοέμ 2015, 21:35

12/12 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. για το πρωτάθλημα, 12η αγωνιστική!
16/12 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. για το κύπελλο, φάση των 16, μονός knock-out αγώνας!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Νοέμ 2015, 21:55

«Nα κάνουμε κάτι αξέχαστο!»

Εννιά χρόνια με το Δικέφαλο στο στήθος.

Τρία πρωταθλήματα ’09,’10,’15.

Δύο κύπελλα ’12,’15.

Ο Απόστολος Παλάσκας έχει περάσει μια ολόκληρη ζωή στα ασπρόμαυρα.


Εάν ήταν σε άλλο άθλημα θα ήταν από τους πιο αγαπητούς παίχτες της ΠΑΟΚτσήδικης οικογένειας.

Επέλεξε το χάντμπολ όμως και όπως μας εκμυστηρεύεται και ο ίδιος νιώθει απόλυτα δικαιωμένος για την επιλογή του.

Φέτος έχει κάνει εκπληκτική εκκίνηση στο πρωτάθλημα όντας ο πρώτος σκόρερ της ομάδας.

Ο αριστερός ίντερ του Δικεφάλου αποκαλύπτεται σε μία πολύ ενδιαφέρουσα συνέντευξη στο INPAOK.

Μπορεί η ομάδα να πετύχει το νταμπλ και φέτος; Είναι πιο δυνατή ή πιο αδύναμη σε σχέση με πέρσι;

Θεωρώ πως η ομάδα σε σχέση με πέρσι είναι περίπου στο ίδιο επίπεδο. Ήρθαν δύο παιδιά, έφυγαν άλλα 2-3. Δεν νομίζω πως αποδυναμώθηκε ίσα ίσα επειδή η ομάδα ήταν από πέρσι ίδια, πιστεύω ότι πλέον είναι πιο έμπειρη και γνωρίζουμε ο ένας τον άλλο καλύτερα. Οπότε πιστεύω ότι ο στόχος του νταμπλ είναι εφικτός. Σίγουρα η χρονιά στην αρχή δεν ξεκίνησε όπως θα θέλαμε και είχαμε και κάποιους τραυματισμούς που μας επηρέασαν αλλά νομίζω πως όσο περνάει ο καιρός η ομάδα θα δένει και θα προσπαθήσουμε στο τέλος να επιτύχουμε αυτό τον στόχο.

Πως νιώθεις που ο κόσμος φέτος δείχνει πιο κοντά στην ομάδα; Και εκτός έδρας είναι παντού αλλά και στο ματς με τον Φοίβο ήταν παρόν…

Ο κόσμος σίγουρα είναι το μεγαλύτερό μας όπλο. Όλα αυτά τα χρόνια όποτε το γήπεδο είχε πολύ κόσμο, η ομάδα ένοιωθε δυνατότερη, τα παιδιά όλοι νοιώθουμε πιο καλά και έχουμε μεγαλύτερο κίνητρο. Σίγουρα ήταν πολύ σημαντικό και με τα διαρκείας που υπήρχε μεγάλη κίνηση φέτος και ο κόσμος ελπίζουμε να έρθει στο γήπεδο στους επόμενους αγώνες και ιδιαίτερα στα ντέρμπι για να μας βοηθήσει. Με τον κόσμο στο πλευρό μας είμαστε ικανοί να κάνουμε τα πάντα.

Ποια στιγμή δεν θα ξεχάσεις ποτέ από πέρσι και ποια ήταν η σημαντικότερη στιγμή στην καριέρα σου μέχρι τώρα;

Πέρσι δεν θα ξεχάσω σίγουρα τη διαδικασία του τελικού. Τα τελευταία δευτερόλεπτα και της κανονικής διάρκειας και της παράτασης έτσι όπως εξελίχθηκαν και ο τρόπος που ήρθε το πρωτάθλημα. Τα πέναλτι και η ένταση που υπήρχε ήταν κάτι πάρα πολύ ιδιαίτερο. Όπως και μέσα στο Άργος ήταν ένα πολύ σπουδαίο γεγονός το διπλό που πήραμε γιατί είχαμε πάρα πολλά χρόνια να κερδίσουμε εκεί πέρα και ουσιαστικά εκεί άνοιξε ο δρόμος για την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Σίγουρα υπήρξαν κι άλλες κατακτήσεις τροπαίων στην καριέρα μου αλλά αυτό το νταμπλ που έγινε και μέσα στην έδρα μας στο Παλατάκι ήταν το πιο σπουδαίο ως τώρα.

Είσαι εννιά χρόνια στον ΠΑΟΚ και είσαι από τους παλαιότερους αθλητές του συλλόγου σε όλα τα αθλήματα. Τι νιώθεις για τον ΠΑΟΚ και πως έζησες την αλλαγή των χρόνων όταν το άθλημα δεν ήταν τόσο δημοφιλές όσο είναι τώρα;

Είμαι ο δεύτερος παλαιότερος στην ομάδα μετά τον Θοδωρή Πετρίδη. Τα αισθήματα μου για τον ΠΑΟΚ είναι ιδαίτερα μετά από εννιά χρόνια στην ομάδα. Για μένα η ομάδα πλέον είναι οικογένεια. Έχουν αλλάξει πολλά πρόσωπα αλλά κάποιοι παραμένουμε ίδιοι και πάντα προσπαθούμε να τα δίνουμε όλα. Υπήρχαν στιγμές όλα αυτά τα χρόνια και πολύ καλές αλλά και πολλύ δύσκολες, δεν είναι ψέμα αυτό και η ομάδα ήταν σε αρκετά χαμηλό επίπεδο κάποιες χρονιές. Πλέον έχουμε σταθεροποιηθεί σε ένα καλό επίπεδο και η οργάνωση που υπάρχει τα τελευταία χρόνια είναι πάρα πολύ καλή. Υπάρχει κίνητρο για τους αθλητές, ό,τι χρειαζόμαστε το έχουμε και όλα λειτουργούν στην εντέλεια. Αυτό μας βοηθάει πάρα πολύ και στο να δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό και μέσα στο γήπεδο.

Θα ήθελες να μείνεις για πάντα στον ΠΑΟΚ;

Προτάσεις πάντα υπήρχαν και από άλλες ομάδες αλλά και από το εξωτερικό. Για την Ελλάδα δεν έχω κάτι στις σκέψεις μου αλλά για κάτι μεγαλύτερο δεν θα ήμουν αρνητικός εάν προέκυπτε. Θα ήθελα να δοκιμάσω τις δυνάμεις μου στο εξωτερικό κάποια στιγμή.

Παρακολουθείς καθόλου ποδόσφαιρο; Ποιο στοιχείο πιστεύεις ότι δεν έχει η ποδοσφαιρική ομάδα που έχει αυτή του χάντμπολ;

Ναι παρακολουθώ και στεναχωριέμαι τελευταία είναι η αλήθεια. Σε ένα τόσο επαγγελματικό άθλημα όπως είναι το ποδόσφαιρο δεν υπάρχει αυτό το οικογενειακό κλίμα που βγάζουνε πιο ερασιτεχνικά αθλήματα όπως είναι το χάντμπολ. Αυτή νομίζω είναι κυρίως η διαφορά. Στο χάντμπολ δεν υπάρχει αυτός ο τυπικός επαγγελματισμός και βλέπουμε κάποια πράγματα πιο συναισθηματικά κάτι που μας κάνει να βγάζουμε περισσότερο πάθος και θέληση για τη νίκη στο γήπεδο.

Υπάρχει κάποιο όνειρο που θα ήθελες να πραγματοποιήσεις με τον ΠΑΟΚ;

Αυτό που θα ήθελα με τον ΠΑΟΚ είναι να είμαστε πολλά χρόνια στην κορυφή, να δημιουργήσουμε κάτι που θα μείνει αξέχαστο στο πέρασμα των χρόνων στο χάντμπολ, δηλαδή να κερδίζουμε κάθε χρόνο το νταμπλ και να είμαστε στην κορυφή συνέχεια. Από εκεί και πέρα επειδή τα δεδομένα στην Ελλάδα είναι λίγο περιορισμένα θα ήθελα να κάνουμε κάποια στιγμή και μία καλή ευρωπαϊκή πορεία, κάτι το οποίο θα ήταν αξιοθαύμαστο.

Έχεις κάποιο γούρι που τηρείς πριν τους αγώνες;

Όχι δεν υπάρχει κάποιο γούρι. Δεν έχω κάτι που συνηθίζω να κάνω πριν βγω στο γήπεδο. Δεν πιστεύω σε αυτά είναι η αλήθεια.

Είσαι υπέρ των τατουάζ; Σε ενοχλούν οι αθλητές με πολλά τατουάζ;

Εγώ έχω ένα μόνο είναι η αλήθεια. Δεν με ενοχλούν όμως. Δεν έχω τέτοια θέματα.

Ποιον αθλητή(ανεξάρτητου αθλήματος) θαυμάζεις και γιατί;

Θα σου πω έναν αθλητή από το άθλημά μας, τον Αλέξη Αλβανό. Τον Αλέξη είχα την τύχη να τον έχω συμπαίκτη και στην Εθνική ομάδα τα προηγούμενα χρόνια αλλά και στον ΠΑΟΚ. Είναι ένας πολύ σπουδαίος αθλητής και ό,τι και να πω γι’αυτόν είναι λίγο. Έχει προσφέρει πάρα πολλά στην ομάδα από πέρσι που βρίσκεται μαζί μας και εντός και εντός γηπέδου. Νομίζω ότι όλοι οι αθλητές θέλουν να γίνουν σαν κι αυτόν. Μικροί και μεγάλοι, όλοι παίρνουμε πράγματα από αυτόν και βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Τι ήθελες να γίνεις όταν ήσουν μικρός;

Δεν είχα κάποιο συγκεκριμένο όνειρο είναι η αλήθεια. Περισσότερο αυτό που κατάφερα. Να γίνω ένας αθλητής και να κάνω κάτι καλό πάνω σ’αυτό.

Στο εξωτερικό παίζουν τελικούς σε γήπεδα ποδοσφαίρου (πχ Γερμανία,Γαλλία). Πως θα σου φαινόταν να παίζατε έναν τελικό στην Τούμπα;

Αυτό έχει να κάνει και με το πόσο δημοφιλές είναι το σπορ. Σίγουρα στο εξωτερικό δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είναι στην Ελλάδα. Το να γινόταν κάτι τέτοιο στην Τούμπα θα ήταν σίγουρα μαγικό αλλά θα έπρεπε να υπάρχει και η αντίστοιχη ανταπόκριση από τον κόσμο έτσι ώστε να άξιζε τον κόπο η διοργάνωση ενός τέτοιου γεγονότος. Θα ήταν φοβερό για το χάντμπολ να συνέβαινε αυτό στην Ελλάδα. Στον τελικό του πρωταθλήματος με τον Διομήδη έπαιζε ρόλο και το όνομα του αντιπάλου (αν ήταν η ΑΕΚ θα γέμιζε το γήπεδο) αλλά και η μέρα και η ώρα(Τετάρτη,16.00) για την προσέλευση του κόσμου. Όλα έχουν σημασία.

Πως ξεκίνησες το χάντμπολ και γιατί ένα παιδί αξίζει να ξεκινήσει να παίζει τώρα;

Εγώ ξεκίνησα το χάντμπολ στο σχολείο όταν άρχισαν να το διαδίδουν και κόλλησα με αυτό τα υπόλοιπα χρόνια, μου άρεσε πάρα πολύ. Ήταν ένας τρόπος και να εκτονώνομαι και να περνάω ευχάριστα τον χρόνο μου. Στην πορεία εξελίχθηκε σαν κάτι διαφορετικό και ήρθε και ως επάγγελμα αργότερα, ήταν αυτό που επέλεξα να κάνω στη ζωή μου.
Το χάντμπολ είναι διαφορετικό από τα άλλα σπορ. Συνδυάζει πολλά πράγματα, δυναμισμό,φυσική κατάσταση όλα σε πολύ έντονο ρυθμό. Είναι ένα άθλημα που μπορεί να μην είναι τόσο διαδεδομένο αλλά νομίζω πως είναι πολύ όμορφο και θεαματικό όταν το παρακολουθείς. Επίσης το χάντμπολ αποτελεί ευκαιρία να διακριθεί μέσα από σκληρή δουλειά και προπόνηση σε σχέση με το ποδόσφαιρο ας πούμε ή κάποιο άλλο άθλημα.

Υπάρχουν ακαδημίες στο χάντμπολ του ΠΑΟΚ έτσι; Σε τι κατάσταση είναι;

Ναι φυσικά υπάρχουν ακαδημίες. Στον ΠΑΟΚ είναι πολύ οργανωμένες και γενικότερα έχουν φέρει επιτυχίες τα τελευταία χρόνια και πρωτιές στα Πανελλήνια πρωταθλήματα. Αυτή τη στιγμή υπάρχουν και παιδιά στο ανδρικό τμήμα που προήλθαν από τις ακαδημίες. Γενικότερα γίνεται πολύ καλή δουλειά από έμπειρους προπονητές. Φέτος ασχολείται και ο Αλέξης Αλβανός, που αποτελεί και κίνητρο για τα παιδιά να ξεκινήσουν το άθλημα. Έχουμε από τις πιο οργανωμένες ακαδημίες στην Ελλάδα και αυτό είναι πολύ θετικό καθώς ο ΠΑΟΚ μπορεί τα επόμενα χρόνια να βγάζει παιδιά μέσα από τα σπλάχνα του για να ανδρώνουν το τμήμα. Υπάρχουν ήδη αθλητές που έρχονται από το εφηβικό και κάνουν προπονήσεις μαζί μας και πιστεύω πως τα επόμενα χρόνια θα πλαισιώσουν και αυτοί την ανδρική ομάδα.

Την ερχόμενη Τρίτη (1/12,18.00,Μίκρα) υποδέχεστε τον Φίλιππο Βέροιας που βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας και μόλις ένα βαθμό πάνω από σας. Πόσο σημαντικός είναι για τον ΠΑΟΚ αυτός ο αγώνας και θες να πεις κάτι στον κόσμο σχετικά μ’αυτόν;

Ο συγκεκριμένος αγώνας έτσι όπως έχουν τα πράγματα στη βαθμολογία είναι πάρα πολύ σημαντικός. Γνωρίζαμε και από την αρχή της χρονιάς ότι ο Φίλιππος θα είναι πάρα πολύ δυνατός, είναι μία ομάδα που και αυτή έχει στόχο το πρωτάθλημα. Θα γίνει σίγουρα ένα πολύ μεγάλο ντέρμπι. Βέβαια είναι πολύ νωρίς και νομίζω πως οποιοδήποτε αποτέλεσμα δε θα δείξει κάτι για την τελική έκβαση της σεζόν καθώς έχουμε πάρα πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μας. Εμείς περιμένουμε τον κόσμο να έρθει να γεμίσει το γήπεδο, όπως ανέφερα και νωρίτερα είναι ένα ακόμη μεγαλύτερο κίνητρο για εμάς η παρουσία του. Γενικά νομίζω θα είναι ένα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι που θα αξίζει κάποιος να το παρακολουθήσει από κοντά. Με τη βοήθεια των οπαδών μας πιστεύω πως θα καταφέρουμε να φτάσουμε στο επιθυμητό αποτέλεσμα που φυσικά είναι η νίκη. Θέλουμε ο κόσμος συνολικά να είναι δίπλα μας και να αγκαλιάσει την προσπάθεια που κάνουμε για να καταφέρουμε να κατακτήσουμε ακόμα περισσότερους τίτλους στη συνέχεια.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 16:45

μεγάλη προσοχή θα πρέπει να δώσουμε στον καρυπίδη που όπως τον είδα είναι σε δαιμονιώδη φόρμα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 22:43

Αύριο έχει αγώνα... 2 ευρώ κάνει... Όσοι μπορούν, να είναι εκεί!!! Όποιος δεν ξέρει πού είναι το γήπεδο, ρωτάει και του λέμε.. ;)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 23:33

όχι απλά αγώνα! ματσάρα έχει!!!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 23:41

ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΚΕΙ !
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 23:56

Θα πέσουν κορμιά λαιμαι!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9920
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 01 Δεκ 2015, 00:42

Στις 18:00 ο αγώνας... Γαμημένη Σχολή με τα υποχρεωτικά σου!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47087
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες