Γυναικείο πόλο 2017-2018

Γυναικείο πόλο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 31 Οκτ 2017, 13:37

Μεταγραφική ενίσχυση για το Πόλο Γυναικών!

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Υδατοσφαίρισης Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας με τις αθλήτριες: Χριστίνα Δημητροκάλη, Ειρήνη Τζίκου, Άννα Χαραλαμπίδου, Ελένη Κανάκη και Μαρία Δατσέρη.

Οι αθλήτριες θα ενισχύσουν το ρόστερ της ομάδας για την αγωνιστική σεζόν 2017-2018.

Σχετικά, η προπονήτρια Χρύσα Χατζέλλη δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Η ομάδα ενισχύθηκε πολύ με τις μεταγραφές των παικτριών, με στόχο να είναι ανταγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Α2 Κατηγορίας. Χρειάζεται να αναφερθούμε επίσης στο γεγονός ότι η ομάδα του ΠΑΟΚ αποτελείται από αθλήτριες πολύ μικρής ηλικίας, οι οποίες φέτος θα έχουν τη δυνατότητα να πάρουν εικόνες και να παίξουν με αθλήτριες υψηλού επιπέδου, θέτοντας καλές βάσεις για τα επόμενα χρόνια.»
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο πόλο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 31 Οκτ 2017, 13:49

Συγχαρητήρια για την μεταγραφική ενίσχυση και καλή πορεία στην ομάδα!!!!

:pano: Ελπίζω να μην είναι τόσο μικρές που θα ζητάν να παίζουν με μπρατσάκια... :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!


Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης