Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Νοέμ 2017, 20:30

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα Ποδοσφαίρου Γυναικών ενημερώνουν για τη λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Αλέξανδρο Τασούλη και την έναρξη συνεργασίας με τον κ. Θέμη Καπουσούζη, ο οποίος αναλαμβάνει καθήκοντα προπονητή της πρώτης ομάδας. Ο κ. Καπουσούζης διετέλεσε και στο παρελθόν προπονητής του τμήματος, ενώ αποτελεί μέλος της χρυσής ομάδας της δεκαετίας του ’70.

Ευχαριστούμε πολύ τον προπονητή Αλέξη Τασούλη για την προσφορά του στην ομάδα και του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στην επαγγελματική και προσωπική του πορεία!

Ευχόμαστε στον νέο προπονητή και τους συνεργάτες του καλή επιτυχία στο έργο που αναλαμβάνουν!

Μετά την οριστοκοποίηση της συμφωνίας, ο κ. Θέμης Καπουσούζης δήλωσε αποκλειστικά στο acpaok.gr:

«Είναι τιμή για εμένα που μου έγινε η πρόταση από τη Διοίκηση να αναλάβω το τμήμα των γυναικών. Για εμένα ο ΠΑΟΚ είναι το σπίτι μου και επιστρέφω μετά από μία μικρή διακοπή. Έχω διετελέσει ως προπονητής στην πρώτη ομάδα των γυναικών, στην δεύτερη ομάδα και πολλά χρόνια ως προπονητής στα Τμήματα Υποδομής. ΄Ημουν μέλος της ομάδας Ανδρών που κατέκτησε το 1976 το πρώτο πρωτάθλημα στην ιστορία του ΠΑΟΚ. Ο στόχος μας είναι να παραμείνουμε στην πρώτη θέση για πολλά χρόνια και γι’ αυτό θα δώσω όλες μου τις δυνάμεις! ΄Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που έδειξαν οι άνθρωποι του Δικεφάλου στο πρόσωπό μου.»




Όταν μερικοί ζητούν αλλαγή προπονητή στο ποδόσφαιρο, δεν εννοούσαν αυτό.

Γνωρίζει κανείς γιατί απομακρύνθηκε ο Τασούλης;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Νοέμ 2017, 20:32

Κάλεσμα των Νταμπλούχων!


Το τμήμα ποδοσφαίρου Γυναικών του ΠΑΟΚ MORRIS καλεί τον κόσμο της ομάδας στον εντός έδρας αγώνα της ερχόμενης Κυριακής 3 Δεκεμβρίου 2017 με αντίπαλο τον Άρη, για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

H αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 15:00 και θα διεξαχθεί στο γήπεδο της Τριανδρίας.

Οι Νταμπλούχες Ελλάδας θέλουν τη στήριξη του «Ασπρόμαυρου» λαού προκειμένου να φτάσουν στη νίκη, που θα τις εδραιώσει στην κορυφή της βαθμολογικής ιεραρχίας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 19:09

Ημέρα Κυριακής και ώρα 15:00, το ποδοσφαιρικό μας τμήμα γυναικών αντιμετωπίζει τον Άρη στο ντέρμπι της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Καλείται σύσσωμος ο Λαος να δώσει το παρόν και τον ρυθμό στο γήπεδο της Τριανδρίας και να ισοπεδώσει ηχητικά τον συμπολίτη, δίνοντας έτσι την πολυπόθητη νίκη για τις Νταμπλούχες μας, για να αγγίξουμε την κορυφή της βαθμολογικής ιεραρχίας.

Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2017
Γήπεδο Τριανδρίας
15:00, ΠΑΟΚ MORRIS – Άρης
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29781
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 03 Δεκ 2017, 16:30

Στο ντεμπούτο του Καπουσούζη, 0-1 χάνουμε, με γκολ που φάγαμε στο 52'.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 03 Δεκ 2017, 16:38

ενταξει κατανοητο οτι βαρεθηκαμε να τα σηκωνουμε,αλλα οχι και να χανουμε απο την γειτονια...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 03 Δεκ 2017, 17:54

Ομάδα μοντέλο, πάνε να την κάνουν *******
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29781
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 03 Δεκ 2017, 17:59

Ντροπή του συλλόγου, δεν ξαναπάω γήπεδο.

Περιμένω ανακοίνωση από Θ4, Club PAOK Melbourne και Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Zambia.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 03 Δεκ 2017, 18:11

Λογικά θα χουμε εξελίξεις.
Αναμένω να ποστάρει ο Γιώργος..
Βαριά βαριά του ΠΑΟΚ η φανέλα..


Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 03 Δεκ 2017, 18:13

Νταξ ρε παιδιά, μην κάνετε έτσι... 8-)
Πόσα χρόνια έχουμε που το παίρνουμε σερί? :?
Μην καταντήσουμε και γ@ύροι... :oops:
Ας νιώσουν λίγο κι οι "γειτονιακοί" ότι επιτέλους έχουν ποδοσφαιρική ομάδα που μας κερδίζει... :P
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 03 Δεκ 2017, 18:20

Ρε Γρηγόρη χαβαλέ κάνουμε!

Έχουμε να χάσουμε από πέρσι, είχαμε να φέρουμε Χ από πέρσι (έσπασε με το 1-1 με Ατρόμητο φέτος) και στον όμιλο του CL είχαμε 3 νίκες σε 3 αγώνες!

Σήμερα ήμασταν με καινούριο προπονητή, με αντίπαλο που ισοβαθμούσε στη κορυφή με εμάς και τις Ελπίδες Καρδίτσας...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 06 Δεκ 2017, 17:33

ΔΗΛΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΥΣΑΛΗ


«Επειδή συμβαίνουν πολλά τον τελευταίο καιρό στη Γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΑΣ ΠΑΟΚ, θα ήθελα να ενημερώσω ότι εδώ και τρεις μήνες δεν συμμετέχω στη λειτουργία του τμήματος, κλείνοντας έτσι 16 χρόνια παρουσίας στα δρώμενα της ομάδας και του Γυναικείου ποδοσφαίρου γενικότερα.

Ο λαός του ΠΑΟΚ θα είναι ο κριτής της παρουσίας και του έργου μου στην ομάδα μας, την οποία υπηρέτησα ως απλός στρατιώτης. Εύχομαι όποιος ή όποιοι κληθούν να υπηρετήσουν τη Γυναικεία ομάδα, λαμβάνοντας υπόψη την ιστορία της να την ανεβάσουν ακόμα πιο ψηλά, γιατί η θέση του ονόματος του ΠΑΟΚ είναι μόνο στην κορυφή.

Με σεβασμό στον ΠΑΟΚ και κάθε ΠΑΟΚτσή, θέλω να ευχαριστήσω τον ΑΣ ΠΑΟΚ και ιδιαίτερα τον πρόεδρο Θανάση Κατσαρή, καθώς και τον γενικό γραμματέα και άμεσο συνεργάτη μου Θανάση Καπετανάκη, αλλά και όλους όσους ζήσαμε μαζί αυτό το όνειρο.

Εμείς μαζί για μια ζωή
»


Τον ευχαριστούμε για όλα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 23 Δεκ 2017, 20:51

Πάλι αλλαγή προπονητή...δεν με αρέσουν αυτά...


Προπονητής του ΠΑΟΚ ο Μήτσας!

Χρέη προπονητή στη γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ αναλαμβάνει ο Γιώργος Μήτσας, ο οποίος έχει ήδη πραγματοποιήσει τις πρώτες του προπονήσεις στο Δικέφαλο.

Ο έμπειρος τεχνικός αντικαθιστά το Θέμη Καπουσούζη στον πάγκο των «ασπρόμαυρων» και καλείται να επαναφέρει την ηρεμία στις νταμπλούχες έπειτα από το έντονο προηγούμενο διάστημα, με τις αλλαγές σε τεχνική και διοικητική ηγεσία.

Το ντεμπούτο του Μήτσα θα γίνει στην αναμέτρηση απέναντι στη Γλυφάδα στις 7 Ιανουαρίου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Κυρ 22 Απρ 2018, 22:46

Μεγαλο διπλό με ανατροπή μεσα Ζγκαρδιτσα με 1-2 και το πρωταθλημα ειναι δικό μας.ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΌΝΟ Ο ΠΑΟΚ

:pano: :pano:
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 21 Μάιος 2018, 11:46

Παρά τις συχνές αλλαγές προπονητών και την όλη φετινή ανακατωσούρα, ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ!!!!

:pano:
ΜΠΡΑΒΟ + ΜΠΡΑΒΟ + (2 Χ ΜΠΡΑΒΟ) ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ!!!!
:opaokara: :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:06

Κάναμε ρεκόρ μετά την χθεσινή 12άδα;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89220
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες