Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 13:07

Οι μόνιμες πρωταθλήτριες, μετά από την πρώτη χρονιά στην ιστορία τους που κατάφεραν να σηκώσουν πρωτάθλημα χωρίς απώλεια βαθμού και φυσικά το νταμπλ, τη νέα χρονιά περιμένουμε να εδραιώσουν την επιτυχία τους.

Για να μάθετε πώς θα στηρίξετε την ομάδα, πέρα από την παρουσία στο γήπεδο, δείτε το link στην υπογραφή μου, σας το δίνω και εδώ. http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=5&t=444&p=1322371#p1322371
Για διαρκείας Α.Σ. δεν έχω ακούσει κάτι, αλλά πιθανότατα θα βγει πάλι. Τις 2 τελευταίες φορές, κόστιζε 30€ και τα κάλυπτε ΟΛΑ.


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΟΚΑΡΑ!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 13:37

Οι αντίπαλοι του ΠΑΟΚ



Μία πολύπειρη ομάδα με πολλούς τίτλους και διεθνείς παρουσίες, μία άλλη που ήδη κατακτά διαδοχικά νταμπλ στη χώρα της τα τελευταία χρόνια και μια πρωτοεμφανιζόμενη, θα αντιμετωπίσει ο ΠΑΟΚ στο Τσάμπιονς Λιγκ Γυναικών, στα τέλη Αυγούστου στη Βοσνία.

Το acpaok.gr προσπαθεί με μια ματιά να σκανάρει μερικά από τα βασικά στοιχεία των τριών αντιπάλων, που καλούνται να ξεπεράσουν οι Νταμπλούχες Ελλάδας για να προκριθούν στις 32 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης...

SFK 2000 Sarajevo
Η απόλυτη κυρίαρχος στη Βοσνία είναι η 2000 Σαράγεβο, καθώς μετράει 15 πρωταθλήματα και 12 κύπελλα τα τελευταία 15 έτη! Εδρεύει όπως γίνεται αντιληπτό στην πρωτεύουσα της χώρας, ενώ έχει για χρώματα το μαρόν και το λευκό. Στις 14 συμμετοχές της στο Τσάμπιονς Λιγκ, μετράει 2 προκρίσεις στους 32, ενώ μία ακόμη φορά είχε περάσει στη φάση αυτή απευθείας. Το έμψυχο δυναμικό της αποτελεί τον βασικό κορμό της Εθνικής Βοσνίας, γεγονός που την καθιστά αυτομάτως ισχυρή σαν ομάδα, ενώ διαθέτει και μια διεθνή Μαυροβούνια χαφ. Στα συν της φυσικά ότι θα παίζει εντός έδρας, καθώς ο όμιλος θα διοργανωθεί στην πόλη της.


KF Vllaznia Shkodër
Την πρωτοκαθεδρία στο αλβανικό ποδόσφαιρο διατηρεί η Βλάζνια την τελευταία τετραετία, κατά την οποία έχει κατακτήσει ισάριθμα νταμπλ. Οι «κυανέρυθρες» εδρεύουν στην πόλη Σκόδρα, βορειοδυτικά της χώρας τους δίπλα στην ομώνυμη λίμνη, που είναι και η μεγαλύτερη των Βαλκανίων. Το ρόστερ απαρτίζεται κατά βάση από διεθνείς Αλβανίδες (διψήφιος αριθμός), ενώ σε αυτό ανήκουν μια Σερβίδα τερματοφύλακας, μια Μαυροβούνια χαφ, μια Αμερικανίδα μέσος και μια επιθετικός από την Ισημερινή Γουινέα. Η Βλάζνια, που ιδρύθηκε το 2010, αποτελεί εν μέρει τη συνέχεια της ομάδας Άντα Βελιπόγιε, η οποία διαλύθηκε το 2013 και το μεγαλύτερο μέρος του ρόστερ της μετακόμισε στην αντίπαλο του ΠΑΟΚ. Δεν έχει περάσει ποτέ από τη φάση των ομίλων στους 32 του Τσάμπιονς Λιγκ.


SC Bettembourg
Το πρώτο της πρωτάθλημα κατέκτησε στη σεζόν που ολοκληρώθηκε η Μπέτεμπουργκ, η οποία και θα είναι πρωτάρα στο Τσάμπιονς Λιγκ. Η αντίπαλος του Δικεφάλου φορά μπλε και άσπρα και εδρεύει στην ομώνυμη πόλη, στα νότια του Λουξεμβούργου. Στο ρόστερ της δεν διακρίνει κανείς κάποια αθλήτρια που να ξεχωρίζει (το επίπεδο του ποδοσφαίρου στη συγκεκριμένη χώρα, άλλωστε, είναι αρκετά χαμηλό), ωστόσο πρόκειται για ένα σύνολο με ικανότητες, ικανό για ζημιές εάν υποτιμηθεί.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 02:42

Η Μαρία Παλαμά στον ΠΑΟΚ


Το τμήμα Γυναικείου ποδοσφαίρου του ΑΣ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την απόκτηση της Μαρίας Παλαμά.

Η νεαρή αθλήτρια (γεννημένη 14/06/2000) κατάγεται από την Πιερία, αγωνιζόταν μέχρι πρότινος στις Ελπίδες Καρδίτσας (παλαιότερα σε Σεπολιακό και Γλυφάδα) και έχει χριστεί διεθνής με όλα τα εθνικά συγκροτήματα (Κορασίδων, Νεανίδων, Γυναικών).

Αγωνίζεται στη μεσαία γραμμή ως κεντρική χαφ και αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του Γυναικείου ποδοσφαίρου στη χώρα μας. Χαρακτηριστικό είναι ότι κλήθηκε για πρώτη φορά στην Εθνική Γυναικών πριν από ένα μήνα, λίγες ημέρες πριν κλείσει τα 17 της χρόνια!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 13 Αύγ 2017, 02:57

ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ Η ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ!

Το τμήμα Ποδοσφαίρου Γυναικών του Α.Σ. ΠΑΟΚ ανακοινώνει την απόκτηση της Σοφίας Πελεκούδα.

Η 23χρονη διεθνής αμυντικός επιστρέφει στον Δικέφαλο έπειτα από έναν χρόνο, καθώς μετά το νταμπλ του 2016, πέρσι αγωνίστηκε στην Προοδευτική Περάματος.

Η Βολιώτισσα αθλήτρια ενσωματώθηκε ήδη με την Ασπρόμαυρη ομάδα και προετοιμάζεται με τις Νταμπλούχες Ελλάδας για την πρόκληση του Τσάμπιονς Λιγκ.

«Είμαι πολύ χαρούμενη που γυρίζω στο σύλλογο του ΠΑΟΚ. Έφυγα πριν ένα χρόνο λόγω ακαδημαϊκών υποχρεώσεων, καθώς σπουδάζω στα Γιάννενα στη φιλοσοφική σχολή στο τμήμα φιλολογίας. Κατάφερα να ολοκληρώσω ένα μεγάλο μέρος των σπουδών μου και για αυτό το λόγο επιστρέφω σε μια ομάδα η οποία είναι ιστορική και έχει παρελθόν, παρόν και μέλλον και θα με βοηθήσει να δημιουργήσω το δικό μου. Θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό για να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους της. Εύχομαι να έχουμε μια πολύ καλή πορεία υπό την καθοδήγηση του προπονητή και της διοίκησης, χωρίς τραυματισμούς για εμάς και τις υπόλοιπες ομάδες» δήλωσε στην ιστοσελίδα του συλλόγου η Πελεκούδα.





ΔΙΠΛΟ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟ «ΧΤΥΠΗΜΑ»

Το τμήμα Γυναικείου ποδοσφαίρου του ΑΣ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την απόκτηση της Ειρήνης Νεφρού και της Χριστιάννας Κιάμου.

Οι δύο αθλήτριες προέρχονται από τον Φείδωνα Άργους, την ομάδα έκπληξη του περσινού Κυπέλλου Ελλάδας, που έφτασε ως τον τελικό της διοργάνωσης απέναντι στην ομάδα μας.

Η Ειρήνη Νεφρού γεννήθηκε στο Άργος στις 13 Μαΐου 1994 και αγωνίζεται τόσο ως μπακ, όσο και ως χαφ, στην αριστερή πλευρά. Στο παρελθόν έχει περάσει από τον Ίκαρο Πετρωτού, καθώς και από το πρωτάθλημα των ΗΠΑ.

Η Χριστιάννα Κιάμου γεννήθηκε στις 4 Ιανουαρίου 1995 στην Αθήνα, αγωνίζεται ως κεντρική χαφ και πέρα από τον Φείδωνα έχει παίξει σε Καλλιθέα, Ήφαιστο Περιστερίου και Γλυφάδα.





ΝΙΚΗΦΟΡΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΕΣΤ


Νικηφόρο ήταν το πρώτο φιλικό της νέας σεζόν για τη Γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ. Οι Νταμπλούχες Ελλάδας επικράτησαν με 2-0 του ΕΝΥ Διγενής στον Ατέρμωνα, χάρη σε τέρματα που σημείωσαν η νεοαποκτηθείσα Μαρία Παλαμά και η Ελένη Κακαμπούκη.

Ο προπονητής του Δικέφαλου, Αλέξης Τασούλης, εξήγαγε χρήσιμα συμπεράσματα, πιστοποιώντας την αγωνιστική ετοιμότητα των αθλητριών του σε αυτό το χρονικό σημείο της προετοιμασίας ενόψει των αγώνων στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Οι «Ασπρόμαυρες» συμπλήρωσαν δύο εβδομάδες επίπονης δουλειάς και απέδειξαν ότι βρίσκονται σε καλό δρόμο, βγάζοντας επιθυμητά για το τεχνικό επιτελείο στοιχεία στο παιχνίδι τους.

Επόμενη φιλική αναμέτρηση την προσεχή Τετάρτη, πάλι με τον ΕΝΥ Διγενής, στις άρτιες γηπεδικές εγκαταστάσεις του Ατέρμωνα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Αύγ 2017, 02:15

Συνεργαζόμενη ομάδα αποκλειστικά από υποδομές του ΠΑΟΚ


Η ακαδημία μας στα πλαίσια της άριστης συνεργασίας της με τον ΠΑΟΚ, αφού ως γνωστό ανήκει στο δίκτυο ακαδημιών του Δικεφάλου, μπαίνει δυναμικά και στο χώρο του γυναικείου ποδοσφαίρου.

Με γνώμονα την όσο δυνατόν καλύτερη αξιοποίηση των κοριτσιών του ΠΑΟΚ , θα δημιουργήσει ομάδα γυναικών (προερχόμενη από τα σπλάχνα του ΠΑΟΚ) και με τη σύμφωνη γνώμη του ΑΣ , η οποία θα λάβει μέρος στο πρωτάθλημα της Γ Εθνικής της ΕΠΟ.

Τη Δευτέρα 21 Αυγούστου και ώρα 20:00 θα γίνει η πρώτη συγκέντρωση του γυναικείου τμήματος (μεγάλη ομάδα και τμήματα υποδομών) στα γραφεία του Συλλόγου , δίπλα από το Μέγαρο Μουσικής Θεσσαλονίκης στην παραλία.

Σας περιμένουν οι υπεύθυνοι της ομάδας:

Μπάμπης Παμπουλίδης (πρωταθλητής κόουτς με τη γυναικεία ομάδα του ΠΑΟΚ)
Γιώτα Τσελέκογλου (Πρώην διεθνή παίκτρια και προπονήτρια υποδομών του συλλόγου)
Γιάννης Καριοφύλλης (Προπονητής τερματοφυλάκων) .
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6944673973
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 22 Αύγ 2017, 07:24

http://www.uefa.com/womenschampionsleag ... x.html#/pg

Το ρόστερ του Π.Α.Ο.Κ.!

Σήμερα στις 12:00 έχουμε τον πρώτο επίσημο αγώνα της χρονιάς στη Βοσνία! Π.Α.Ο.Κ. - Bettemburg, πρώτος αγώνας του ομίλου.. Τα κορίτσια πήγαν οδικώς στο Sarajevo...

http://www.uefa.com/womenschampionsleag ... index.html
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 22 Αύγ 2017, 22:35

Πολυβόλο ο ΠΑΟΚ στο Sarajevo!


Στο "Asim Ferhatović Hase" του Sarajevo η γυνακεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ διέλυσε την πρωταθλήτρια Λουξεμβούργου, Bettembourg με 8-0...

Αυτό ήταν το πρώτο από τα τρία παιχνίδια που θα δώσει ο Δικέφαλος με στόχο την πρόκριση στους "32" της διοργάνωσης... Τα παιχνίδια με την Vllaznia (αλβανική) και την SFK 2000 Sarajevo που ακολουθούν στις 25 και 28 του μήνα θα είναι σίγουρα πιο δύσκολα σε σχέση με το σημερινό ...

To παιχνίδι δεν αντέχει σε ιδιαίτερη κριτική, ήταν ένας επιθετικός μονόλογος του Δικεφάλου που προηγήθηκε στο σκορ με την Dimitrijević στο 7', για να γίνει το 2-0 τέσσερα λεπτά αργότερα από την Βαρδαλή. Μέχρι τη λήξη του 45λεπτου ο ΠΑΟΚ ήταν ο κυρίαρχος στην αναμέτρηση, έβγαλε φάσεις, αλλά το σκορ δεν άλλαξε.

Στην επανάληψη, στο 49' η Μπράμε έκανε το 3-0 και τρία λεπτά αργότερα η Παντελειάδου το 4-0. Στο 61' η Dimitrijević ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 5-0, ακολούθησαν δύο γκολ από την Βαρδαλή στο 72' και την Παντελειάδου στο 75', για να διαμορφώσει η αρχηγός του Δικεφάλου το τελικό 8-0 στο 89' πετυχαίνοντας το τρίτο δικό της τέρμα!

Οι συνθέσεις των ομάδων:

ΠΑΟΚ: Παπακωνσταντίνου, Γιάννου Ε., Κακαμπούκη (83' Στράντζαλη), Πατέρνα, Βαρδαλή, Χατζηγιαννίδου, Μάρκου (76' Σακελλάρη), Dimitrijević, Παντελειάδου, Γιάννου Δ. (62' Σαχινίδου), Μπράμε

Bettembourg: Keipes, Marta Joana (83' Rocha), Marin, Raquel, Dos Santos, Besch, Nilles (69' Ney), Albrand, David, Ferreira, Correia (56' Kettenhofen)





http://www.uefa.com/womenschampionsleague/index.html
Ομάδα...........Β.....ΓΥ...ΓΚ

Π.Α.Ο.Κ..........3.....8....0
Vllaznia..........3.....1....0
Sarajevo.........0.....0....1
Bettembourg....0.....0....8


Link με τις πληροφορίες και τα στατιστικά του αγώνα.

33-4 οι τελικές.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 25 Αύγ 2017, 00:46

Vllaznia - Π.Α.Ο.Κ. 20:00

Μετά τη νίκη μας με 8-0, δίνουμε πολύ σημαντικό αγώνα με τη Vllaznia, που στον πρώτο της αγώνα κέρδισε τη Sarajevo με 1-0...

Το Sarajevo παίζει αύριο στις 14:00 με τη Bettembourg.. Αν κερδίσουμε, πάμε ολοταχώς για πρόκριση!




Πρώτη σκόρερ της διοργάνωσης (με 3 γκολ), μαζί με άλλες δύο, η Δήμητρα Παντελιάδου!

3 Lorena Balić Osijek Osijek
3 Dimitra Panteliadou PAOK PAOK
3 Anna Pilipenko Minsk


Επίσης, η Παντελιάδου είναι η 2η πιο εύστοχη στα σουτ με 7, μαζί με άλλες 2-3 αθλήτριες, πίσω από την Balic που έχει 8.


Δεύτερη στις assists η Ευθυμία Μπράμε, με 2 assists!


3 Katrin Ásbjörnsdóttir Stjarnan Stjarnan
3 Katharina Naschenweng Sturm Sturm
2 Linda Bakker Ajax Ajax
2 Mateja Andrlić Osijek Osijek
2 Efthimia Brame PAOK PAOK
2 Alyssa Lagonia Apollon Apollon
2 Alvine Njolle Minsk


Άντε με τη νίκη!! :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 25 Αύγ 2017, 20:32

Πάμε για ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!!!!! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΝΑ ΤΕΣ ΝΑ ΤΕΣ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ!!!!!!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Παρ 25 Αύγ 2017, 20:33

0-1 στο 93 κερδισαμε σημερα :opaokara:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11384
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 25 Αύγ 2017, 20:56

Vllzania - Π.Α.Ο.Κ. 0-1 Gkatsou (90'+2' pen)

To πέναλτυ δόθηκε για φάουλ στη Μάρκου.

Τελικές: 4 (1) -11 (7)




Group 10

Ομάδα...........Β.....ΓΥ...ΓΚ

Π.Α.Ο.Κ..........6.....9.....0

Vllaznia..........3.....1.....1
Sarajevo.........3.....3.....1
Bettembourg....0.....0....11


Επόμενοι αγώνες:

28/08 20:00 (ώρα Ελλάδος, 18:00 τοπική)

Π.Α.Ο.Κ. - Sarajevo

Bettembourg - Vllzania



The ten group winners and the runners-up with the best record against the teams finishing first and third in their group advance to the round of 32 to join the 21 teams which received a bye.

Ranking of second-placed teams

To determine the best second-placed team from the qualifying round which advance to the knockout phase, only the results of the second-placed teams against the first and third-placed teams in their group are taken into account, while results against the fourth-placed team are not included. As a result, two matches played by each second-placed team will count for the purposes of determining the ranking.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 28 Αύγ 2017, 00:36

Στις 20:00 ο αγώνας με τη Sarajevo!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Δευτ 28 Αύγ 2017, 00:59

Πετάει η ομαδάρα!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 01 Σεπ 2017, 13:52

με σπαρτα πραγας στους 32.1ο ματς εδω.πολυ καλη κληρωση καθως ηταν η 2η πιο αδυναμη των ισχυρων! :pano:
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό agios » Παρ 01 Σεπ 2017, 15:20

Πιθανή ενδεκάδα των κοριτσιών μας ενημέρωση για όσους ενδιαφέρονται

Ρεισα,Ζαμπρανα,Βαρελου,Ματα,Λεβεκα,Τσιμιροτισα,Μαουρισινα,Καντουρισια,Μακα,Βασω,Τουμπανο..
Άβαταρ μέλους
agios
 
Δημοσιεύσεις: 1489
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2014, 21:13

Επόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες