Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό kayde » Δευτ 21 Μάιος 2018, 14:31

Μπραβο στις κοριτσαρες του ΠΑΟΚ.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 22 Μάιος 2018, 12:09

Ομάδα που ξεκίνησε τη σεζόν με αγώνα CL που μετέδωσε το PAOKmania Web Radio, σιγά μην έχανε το πρωτάθλημα!

Συγχαρητήρια κοριτσάρες!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 09 Ιουν 2018, 16:24

Ας κάνουν τον κόπο να μας εξηγήσουν ...


Πριν λίγες μέρες, η γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου κατέκτησε το πρωτάθλημα, ένα πρωτάθλημα που για όσους παρακολουθήσαμε την πορεία της, ήταν το δυσκολότερο από όσα σήκωσε ως τώρα!

Η χαρά όμως της κατάκτησης της κούπας, τις μέρες που ακολούθησαν άρχισε να ξεθωριάζει και μάλιστα πολύ γρήγορα. Πρώτα -εντελώς ξαφνικά- διαβάσαμε για το τέλος της συνεργασίας με τον προπονητή που έβαλε το νερό στο αυλάκι και οδήγησε την ομάδα στην κορυφή, χωρίς να δοθεί κάποια πειστική εξήγηση για την κίνηση αυτή. Δε διώχνεις από τη μια μέρα στην άλλη, με ελαφρά τη καρδία, αυτόν που σε πήγε ψηλά, για να φέρεις κάποιον άλλον. Τουλάχιστον αυτό λέει η κοινή λογική!

Η συνέχεια ήταν ακόμη πιο περίεργη! Σήμερα διαβάσαμε ότι στο Champions League της επόμενης σεζόν δε θα βγει ο πρωταθλητής ΠΑΟΚ, αλλά η ... δευτεραθλήτρια ομάδα των Ελπίδων Καρδίτσας όπως αναφέρεται στο επίσημο site της UEFA και μπορείτε να διαβάσετε ΕΔΩ

Εδώ και μήνες υπήρχε κάποια φημολογία για τιμωρία του ΠΑΟΚ από την UEFA, όμως ουδείς ενημέρωσε επίσημα τον κόσμο για τους λόγους αυτής της τιμωρίας! Εννοείται πως η καινούρια διοίκηση του τμήματος είναι 100% αμέτοχη, καθώς ανέλαβε αρκετούς μήνες μετά τα ευρωπαϊκά παιχνίδια της ομάδας! Ας κάνει λοιπόν τον κόπο κάποιος να μας εξηγησει τι ακριβώς συμβαίνει...


Από Paokmania Admin Team
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο 2017-2018

Δημοσίευσηαπό kerk » Σάβ 09 Ιουν 2018, 16:29

Αυτό ακούγεται πολύ παράξενο .... η μοναδική αναφορά που βρήκα είναι εδώ : https://en.wikipedia.org/wiki/2018%E2%8 ... ons_League
και αναφέρει " Greece (GRE): The Greek champions PAOK were banned from entering by UEFA, and so the berth was given to the runners-up Elpides Karditsas " χωρίς όμως να βρώ κάτι σχετικό ψάχνοντας στο ίντερνετ ...
Άβαταρ μέλους
kerk
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 19:40

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες