Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 13:04

Συνεχίζοντας το δρόμο μας από την αφάνεια στην Α1 και τη κορυφή αυτής, φέτος πάμε ακόμα πιο δυνατά για την άνοδο από την Α2!

Για να μάθετε πώς θα στηρίξετε την ομάδα, πέρα από την παρουσία στο γήπεδο, δείτε το link στην υπογραφή μου, σας το δίνω και εδώ. http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=5&t=444&p=1322371#p1322371
Για διαρκείας Α.Σ. δεν έχω ακούσει κάτι, αλλά πιθανότατα θα βγει πάλι. Τις 2 τελευταίες φορές, κόστιζε 30€ και τα κάλυπτε ΟΛΑ.


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΟΚΑΡΑ!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό potamda » Τρί 27 Ιουν 2017, 13:16

Δυστυχώς Ρόμαν φέτος πάνε να φτιάξουν μια ενδιάμεση κατηγορία, ανάμεσα στην Α2 και στην Α1, οπότε έχει μπερδευτεί το θέμα της ανόδου.
Νομίζω ότι ακόμα δεν υπάρχουν οριστικές αποφάσεις, αλλά όλα δείχνουν ότι θα χρειαστούν δυο χρόνια για να ανεβούμε στην Α1.
Ο άλλος δρόμος είναι ο μάγκικος, ο πειραιώτικος...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5118
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 13:26

Νομίζω ότι απλώς χωρίζεται η Α2 σε βόρειο και νότιο όμιλο, κάτι τέτοιο. Κάτσε να το ψάξω δυο λεπτά, υπάρχει και άρθρο που λέει ποιες είναι οι αντίπαλές μας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιουν 2017, 13:36

http://liberovolley11.blogspot.com/2017/06/2_26.html


ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ -Ο ΠΑΟΚ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ !


ΕΓΙΝΕ στο Αλεξάνδρειο η κλήρωση των ομίλων του Βορρά .
Ο νεοφώτιστος ΠΑΟΚ ηταν και τυχερός αφού κληρώθηκε σε ευκολο όμιλο και μόνο με επτά ομάδες

Α ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ
ΕΛΠΙΣ
ΒΟΤΣΗΣ
Ν ΓΕΝΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΕΞ
ΒΥΣΣΑ
ΚΑΒΑΛΑ
ΑΡΧΕΛΑΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

Β΄ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ
ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΕΟΣ
ΠΑΟΚ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
ΕΑΛ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 09 Σεπ 2017, 09:38

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 24 Σεπ 2017, 03:49

Το άρθρο έχει σχεδόν μήνα που βγήκε...αλλά κάλλιο αργά, παρά ποτέ..

http://www.acpaok.gr/el/article/23-paroysiash-boleϊ-gynaikwn

Παρουσίαση Βόλεϊ Γυναικών


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Θεσσαλονίκη 31/08/2017

Συνέντευξη Τύπου για την παρουσίαση της γυναικείας ομάδας βόλεϊ, η οποία θα συμμετάσχει στο Πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Κατηγορίας, πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 31 Αυγούστου στα Γραφεία του Α.Σ. ΠΑΟΚ.

Το παρόν στην παρουσίαση έδωσαν τα διοικητικά στελέχη, το τεχνικό team και οι αθλήτριες του Συλλόγου.

Κατά την έναρξη της Συνέντευξης Τύπου, το λόγο πρώτος πήρε ο Έφορος του τμήματος κ. Γιώργος Χατζηβασιλειάδης, ο οποίος ευχήθηκε αντίστοιχες επιτυχίες με τις περσινές, που η ομάδα κατέκτησε το Πρωτάθλημα και Κύπελλο της Ε.ΠΕ.Σ.Θ. να έχει και φέτος η ομάδα σε μία μεγαλύτερη κατηγορία. Καλωσόρισε τις νέες αθλήτριες και ευχήθηκε στην κάθε μια προσωπικά και σε όλες μαζί υγεία για να μπορέσουν απερίσπαστες να αφοσιωθούν στον στόχο της ομάδας.

Στη συνέχεια τον λόγο πήρε ο νέος προπονητής της ομάδας, κ. Τάκης Φλώρος, ο οποίος κάνοντας μια σύντομη αναδρομή, αναφέρθηκε στα δέκα χρόνια που πρόσφερε τις υπηρεσίες του στο Σύλλογο είτε σαν παίκτης, είτε σαν προπονητής της ανδρικής ομάδας, επιστρέφει πλέον σαν προπονητής της γυναικείας ομάδας, έχοντας στο πλευρό την επίσης παλιά δόξα του ΠΑΟΚ, κ. Αλέκο Κωνσταντινίδη. Ο κ. Φλώρος, αφού ευχήθηκε και αυτός με τη σειρά του υγεία στις αθλήτριές του, υποσχέθηκε ότι με πολλή δουλειά θα προσπαθήσουν να πετύχουν το καλύτερο δυνατό για το Σύλλογο.

Έπειτα, τον λόγο πήρε ο Διοικητικός Υπεύθυνος του τμήματος, κ. Κώστας Αμοιρίδης, ο οποίος τόνισε ότι μέσα από δουλειά, μεράκι γι’ αυτό που κάνουμε και αληθινές σχέσεις συνεργασίας, θα έρθουν τα καλά αποτελέσματα και το τέλος της χρονιάς θα μας βρει όλους χαρούμενους.

Εκ μέρους των αθλητριών, τον λόγο πήρε πρώτη η Αρχηγός, Μαρία Κοτέογλου, η οποία με τη σειρά της καλωσόρισε τις νέες αθλήτριες, ευχήθηκε σε όλες υγεία, ενώ παρουσίασε μία προς μία τις συμπαίκτριές της.

Τέλος, τον λόγο πήρε η έμπειρη Ευαγγελία Κυριακίδου, η οποία είπε ότι είναι χαρά της που ήρθε σε μια ομάδα, όπως ο ΠΑΟΚ, που στόχος της δεν μπορεί να είναι άλλος από την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια του ελληνικού βόλεϊ.

Το παρόν στην παρουσίαση του τμήματος έδωσε και το τμήμα κορασίδων, το οποίο με τη σειρά του θα κάνει τη δική του προσπάθεια για αγωνιστικές επιτυχίες.

Αναλυτικά το ρόστερ του τμήματος:




Κολτσιάκη Σταματίνα.................Διαγώνια

Μαλακίδου Ειρήνη.....................Κεντρική

Παπαφωτίου Έλενα...................Κεντρική

Νικολαΐδου Αναστασία................Πασαδόρος

Σωτηρίου Χριστίνα.....................Ακραία

Κυριακίδου Ευαγγελία................Κεντρική

Γεροβασιλείου Εύη.....................Διαγώνια

Ξανθοπούλου Μαρτίνα.................Λίμπερο

Γιαννούλη Κορίνα.......................Κεντρική

Μπαλογιάννη Κωνσταντίνα............Ακραία

Κυπαρίσση Σταματία....................Ακραία

Λεονταρίδου Έλενα.....................Ακραία - Κεντρική

Σανιώτη Βασιλική.......................Λίμπερο

Πιλιτσίδου Σωτηρία-Ελένη.............Ακραία - Διαγώνια

Μπάμπη Άννα-Μαρία...................Πασαδόρος

Φλέγκα Ρεβέκα.........................Πασαδόρος



Γιατί δεν είναι η αρχηγός στο ρόστερ;;;; Τι κάνουν εκεί στον Α.Σ. ρε φίλε γαμώτο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 24 Σεπ 2017, 11:06

Ισχύει ότι έφορος του τμήματος είναι πρώην αστυνομικός διευθυντής Χαλκιδικής της περιόδου 2013-2015 ;
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1362
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 24 Σεπ 2017, 23:45

Γιώργος Χατζηβασιλειάδης.

Το όνομά του αναφέρεται στο επάνω άρθρο...googlαρα το όνομα και με έβγαλε έναν ένστολο κύριο, οπότε αυτός πρέπει να είναι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Οκτ 2017, 14:10

Στο Μίκρα 1, αμέσως μετά το γυναικείο χάντμπολ (16:00) έχει αγώνα η ομάδα, για τη 2η αγωνιστική του 2ου υποομίλου του της Α2..


17:30, ΠΑΟΚ - Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων


Θυμίζω ότι στον 1ο αγώνα πήραμε 3-0 τη Νίκαια!

ΠΑΟΚ - Γ.Σ. Νίκαιας: 3-0 (25-19, 25-13, 25-17)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 30 Οκτ 2017, 07:28

Εδώ τα κερδίζουμε τα Τρίκαλα...

3-0 τον Ασκληπιό, 25-15, 25-14 & 25-14, εύκολη νίκη...


Αν έχετε φίλο από Τρίκαλα, κάν'τε καζούρα.
"Στον 2ο υποόμιλο της Α2 βόλλεϋ γυναικών από κάτω με κοιτάς ρε ββλάκα!"
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 19:07

Χωρίς να αντιμετωπίσει προβλήματα σε ακόμη ένα παιχνίδι ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 3-0 σετ του ΑΣΚ Λαγκαδά στο Κλειστό Γυμναστήριο της Μίκρας για την 6η αγωνιστική της Α2 κατηγορίας των γυναικών.

:pano:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29781
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Νοέμ 2017, 19:26

Αέρα θα ανεβούμε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τρί 01 Μάιος 2018, 21:42

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Βόλλεϋ 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Μάιος 2018, 02:20

Ζαντός έγραψε:Αέρα θα ανεβούμε.



Σαςτάλεγα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες


Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης