Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:08

Thomkat, εγώ αλλιώς έμαθα τον ΠΑΟΚτσή όμως... Δυστυχώς έχεις δίκιο, αλλά...μαλακίες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:14

Κρίμα κρίμα κρίμα αλλά σήμερα φαινόταν από την αρχή ότι κάτι δεν πάει καλά... Εντάξει μπορεί στις λεπτομέρειες και από ένα τραγικό λάθος (Αν περνούσε η πάσα βέβαια μπορεί να είχαμε εντελώς διαφορετική εξέλιξη) να χάσαμε το Κύπελλο αλλά μέχρι εκεί... Δεν πειράζει πάμε γερά για το ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!!! :opaokara:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:16

Πρώτη φορά στη ζωή μου είδα γυναικείο χάντμπολ.
Στο τέλος σιγουρεύτηκα ότι έπαιζε τελικό ο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5493
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:21

Ο Γρηγόρης (Goran) για να μην πόσταρε ακόμα σίγουρα θα γυρνάει πικραμένος από την Κοζάνη...
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό thomkat » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:26

Ζαντός έγραψε:Thomkat, εγώ αλλιώς έμαθα τον ΠΑΟΚτσή όμως... Δυστυχώς έχεις δίκιο, αλλά...μαλακίες.

Δε διαφωνούμε επί της ουσίας, αλλά ρε αδελφέ πόσες φορές στη ζωή του να το αντέξει αυτό ένας οπαδός;
Εγώ ομολογώ ότι πρώτη φορά το έπαθα από κοντά στον τελικό με τον νιονιο στο ΣΕΦ.Εκει να δεις σίγουρια που είχαμε κατεβαίνοντας ...
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:44

HOOL4IGAN έγραψε:Ο Γρηγόρης (Goran) για να μην πόσταρε ακόμα σίγουρα θα γυρνάει πικραμένος από την Κοζάνη...


Μαζί μου είναι, οδηγάει και επιστρέφουμε. Παρέα μας ο Γιώργος ο Μάτζου. Δεν μιλάμε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:56

Μπράβο που πήγατε ΚΑΙ εκεί... :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 24 Φεβ 2018, 21:01

Ζαντός έγραψε:
HOOL4IGAN έγραψε:Ο Γρηγόρης (Goran) για να μην πόσταρε ακόμα σίγουρα θα γυρνάει πικραμένος από την Κοζάνη...


Μαζί μου είναι, οδηγάει και επιστρέφουμε. Παρέα μας ο Γιώργος ο Μάτζου. Δεν μιλάμε...
Τέτοιες ώρες τραγουδάμε Ζαντέ, Γκόραν...

Μπράβο σας για τη μετάδοση!

Κρίμα για την ομάδα, εκεί που πήγε να πάρει το ματς, χάσαμε από τη βιασύνη των παικτριών.

Πάμε για το πρωτάθλημα!...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 24 Φεβ 2018, 22:31

Ας διαβασουν τις δηλωσεις των παικτριων της Ιωνιας και ας φερουν το πρωταθλημα...η Κεπεσιδου μας ειπε οτι στο τελος νικαν οι ελληνες με υπονοουμενο για εμας που εχουμε αρκετες ξενες λες και το ελληνικο χαντμπολ ειναι στην ελιτ της ευρωπης...η αρχηγος τους με στομφο ειπε οτι ο ΠΑΟΚ φοβαται να κερδισει και αυτες φοβουνται να χασουν λες και δεν τις κερδισαμε 2 φορες στη κανονικη σεζον...η Ζυγουρα σε απαντηση εαν ειναι στοχος το νταμπλ απαντησε φυσικα και με διαθεση πικαρισματος απεναντι στις δικες μας αναρωτιοταν αν θα ειναι το τριτο το τεταρτο η το πεμπτο στη σειρα....Χωρις να ξερω πολλα πραγματα μηπως εχουμε θεμα στον προπονητη?

Στάλθηκε από το U22 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 22:36

Sekeris4 έγραψε:Η Ναντ του γυναικειου χαντμπολ...

Αυτό ακριβώς ένιωσα ακούγοντας την κόρνα της λήξης, ένα μόλις κλάσμα του δευτερολέπτου αφού είχα ακούσει εκείνο το ανατριχιαστικό "χρρρκ" που κάνει η πόρνη η μπάλα ακουμπώντας στο δίχτυ, μιας κι ήμουν δίπλα... :cry:

Tolaros έγραψε:Πρώτη φορά στη ζωή μου είδα γυναικείο χάντμπολ.
Στο τέλος σιγουρεύτηκα ότι έπαιζε τελικό ο Π.Α.Ο.Κ.

Αυτό είναι το απαύγασμα των σημερινών συμπερασμάτων...Μόνο ο Π.Α.Ο.Κ. πέφτει με τόσο ανέλπιστα λάθη... :(
Κρίμα, πολύ κρίμα, μιας και το momentum του αγώνα είχε γυρίσει υπέρ μας...Πίκρα, μεγάλη ΠΙΚΡΑ... :evil:

Παρ όλα αυτά τραγουδήσαμε μαζί με τα κορίτσια μας το γνωστό: Εμείς μαζί για μια ζωή, Αετέ, Αητέ, Δικέφαλε!!!!

:pano:


Υ.Γ. Όσο για το τραγούδι μας που δεν έβγαινε στον γυρισμό..." Έξω απ τον χορό πολλά τραγούδια λέγονται"... :ugeek:

Υ.Γ. 2...Τελικά, όπως φοβόμουν, η Κεπεσίδου σήμερα "έπιανε τις κάλτσες της" και μπράβο της φυσικά...MVP... :|
Υ.Γ. 3...Πάμε τώρα για το Πρωτάθλημα και του χρόνου πλέον ξαναπροσπαθούμε για το ΝΤΑΜΠΛ... :nairepaok:

Υ.Γ. 4...Κοράκια γαμιέστε...Χασεκίδη, μην τυχόν κάνεις πίσω τώρα...Ψύχραιμα κι ο αγώνας σου θα δικαιωθεί... :geek:

Υ.Γ. 5...Πολλά λάθη στην διαχείριση του υλικού μας απ τον Τζουβάρα και στο 1ο, αλλά ειδικά στο 2ο ημίχρονο... :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 22:41

Η κεπεσιδου ενώ είναι καλή παίκτρια με έκανε εντύπωση το στυλακι της γεματο αλαζονεία και σταριλικι.... Δεν ήταν έτσι πέρσι νομίζω.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 22:44

Αυτό το στο τέλος νικάνε οι Έλληνες της σταρλετιτσας κεπεσιδου έχει πολλές αναγνώσεις..... Εμείς δεν είχαμε Ελληνίδες; και αντίστοιχα αυτές ξένες;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 24 Φεβ 2018, 22:56

Θα σκασω...χασαμε απο τις μπουμπουλινες...αρε Χασεκιδη μη τυχον φερεις παικτη απο την Ιωνια του χρονου και ποτε η Τσακαλου στον ΠΑΟΚ που παιζει να εχει και τη βομβα της φλοριτζιναλ τατουαζ

Στάλθηκε από το U22 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 23:06

eorptol1 έγραψε:Η κεπεσιδου ενώ είναι καλή παίκτρια με έκανε εντύπωση το στυλακι της γεματο αλαζονεία και σταριλικι.... Δεν ήταν έτσι πέρσι νομίζω.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν είσαι "καλό παιδί" σ αυτήν την μοναχική θέση του τερματοφύλακα, ειδικά του handball, ΜΕΓΑΛΟΣ δεν γίνεσαι! :ugeek:
Και η Κεπεσίδου είνα ΜΕΓΑΛΗ τερματοφύλακας και το έχει αποδείξει επανειλημμένα, προς λύπη μας μεν αλλά... :(


Υ.Γ. :idea: Προσωπικά πολύ θα την ήθελα στα ασπρόμαυρα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Φεβ 2018, 23:15

Μπορεί να το λέει επειδή έχουμε Σκοπιανές. Συγκεκριμένα την Nikolic που της απέκρουε τα σουτ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες