Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 19 Ιούλ 2017, 09:25

Μένει μόνο η ανακοίνωση! (vid)

Άλλη μια πολύ σημαντική προσθήκη για την γυναικεία ομάδα Χάντμπολ του Δικεφάλου, με την πρώτη σκόρερ της περυσινής περιόδου, Κριστίνα Ελένα Τσιομπάνου. Απομένει μόνο η επίσημη ανακοίνωση..

Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει την εντυπωσιακή του μεταγραφική ενίσχυση αποκτώντας και την πρώτη σκόρερ (191 γκολ σε 18 αγώνες, μ.ο 10,61!) του περυσινού πρωταθλήματος! Επίσης το 2014 είχε ανακυρηχτεί πρώτη σκόρερ της Α1 γυναικών!

Η Ρουμάνα αθλήτρια που αγωνίζεται ως πλέι-μεϊκερ αλλά και αριστερό Ίντερ (τα τελευταία 5 χρόνια στον Αμύντα Αμυνταίου) έχει συνολικά 839 γκολ σε 109 παιχνίδια στην μεγάλη κατηγορία και χθες η μεταγραφή της ουσιαστικά... επισημοποιήθηκε χθες κατά τη διάρκεια της βράβευσης της για τον τίτλο της πρώτης σκόρερ της Α1 γυναικών, όπου ζητήθηκε από τον παρουσιαστή της διοργάνωσης να ανέβει στο βήμα ο έφορος του ΠΑΟΚ, κος Χασεκίδης, με σκοπό να βραβεύσει τη... νέα παίκτρια της ομάδας του!

Σε αναμονή λοιπόν και της επίσημης ανακοίνωσης, το γυναικείο τμήμα του Χάντμπολ προχωράει σε μια ακόμα πολύ δυνατή κίνηση, με αποκλειστικό στόχο την επαναφορά του στην κορυφή του Ελληνικού Χάντμπολ από την επόμενη σεζόν!

Μπορείτε στο παρακάτω video να παρακολουθήσετε την έμπειρη αθλήτρια στον αγώνα κυπέλλου μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Αμύντα Αμυνταίου, πέρυσι για τον ημιτελικό του θεσμού! Είναι η αθλήτρια με το νο14.

"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 19 Ιούλ 2017, 09:30

ενα ρεζουμε με τις μεχρι τώρα κινήσεις μας:

-Κριστίνα Ελένα Τσιομπάνου (περιφερειακός)
-Σιμόνα Στοϊκόβτσκα (περιφερειακός)
-Νάνσυ Στρατάκη (περιφερειακος)
-Βασιλική Γκάτζιου (δεξί εξτρέμ)
-Μαρίγια Νίκολιτς (πιβοτ)
-Ματέγια Σεραφίμοβα (τέρμα)

αν δεν κανω λάθος αποχώρησε η (καλή) Βαφειάδου (περιφερειακός) για τη Νέα Ιωνία..
αποχώρησε η Ράτσικα (τερματοφύλακας) για το Καματερό
επίσης αποχώρησε η Μπατζαρακούδη (εξτρεμ) για τον Φίλιππο Βέροιας
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 19 Ιούλ 2017, 10:30

Αποκτήσαμε και την 17χρονη αριστερόχειρα (δεξί ίντερ) Ευγενία Σαμολαδά απ τον ΓΑΣ Κιλκίς... :opaokara:
Αν και πιτσιρίκα, ήδη διεθνής και μεγάλο ταλέντο απ όσα μαθαίνω... 8-)
Με ύψος δε στο 1,80 ήδη, βλέπω πολύ μέλλον στην μικρή... ;)

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιούλ 2017, 13:06

Μεγάλη ομάδα και εδώ θα κάνουμε, όλες οι μεταγραφές παρακολουθούνται σε αυτό το topic, όπως σε όλα τα topics του Α.Σ. πλέον! ;)

Με 10€ φέτος βλέπεις όλους τους αγώνες, αλλά στηρίζεις και την ομάδα! Δεν νομίζω ότι ο μεταγραφικός σχεδιασμός γίνεται βάσει των διαρκείας...

Κανονικά πρέπει sold out.

Δύο πακέτα τσιγάρο είναι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιούλ 2017, 13:25

Ανακοινώθηκε η παιχτούρα!!!!


ΠΑΙΚΤΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ Η ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ!





Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Χριστίνα Τσιομπάνου.

Η 35χρονη παίκτρια αγωνίζεται σε όλες τις θέσεις της περιφέρειας και πέρσι αναδείχθηκε κορυφαία σκόρερ της Α1 Γυναικών.

Τα προηγούμενα χρόνια φορούσε τη φανέλα του Αμύντα Αμυνταίου ενώ έχει περάσει και από Αναγέννηση Άρτας και Παναιτωλικό.

Η Τσιομπάνου κατάγεται από τη Ρουμανία, έχει ύψος 1.78 και αναμένεται να αποτελέσει άλλη μία πολύτιμη λύση για τον ΠΑΟΚ σε πρωτάθλημα, κύπελλο και Ευρώπη.

Στα πρώτα της λόγια ως παίκτρια του Δικεφάλου, η Τσιομπάνου δήλωσε στο acpaok.gr:

"Ευχαριστώ το Σύλλογο που μου δίνει αυτή την ευκαιρία. Είναι μεγάλη τιμή για μένα να αγωνιστώ σε μία ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ.  Θα δίνω πάντα το 100% των δυνατοτήτων μου εντός αγωνιστικού χώρου. Πιστεύω πως έχουμε μία ομάδα ικανή να διεκδικήσει και τους δύο τίτλους".  

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 20 Ιούλ 2017, 18:03

Και επίσημα παίκτρια του ΠΑΟΚ είναι η Μαρία Χατζηπαρασίδου.

Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση του ΑΣ ΠΑΟΚ:
Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Μαρία Χατζηπαρασίδου.
Η 22χρονη πλέι μέικερ πέρσι σημείωσε 144 γκολ σε 14 αγώνες (3η σκόρερ στην Α1 Γυναικών) με την φανέλα του Παναιτωλικού.

Η καριέρα της ξεκίνησε από το Μέγα Αλέξανδρο Γιαννιτσών (2009-2013) ενώ στη συνέχεια μετακόμισε στην Πάτρα για λογαριασμό της Ορμής (2013-2015).
Τη σεζόν 2015-2016 αγωνίστηκε στη Νέα Ιωνία (2015-2016).
Συνολικά στην Α1 Γυναικών έχει σκοράρει 685 φορές σε 121 αγώνες.
Στα πρώτα της λόγια σαν παίκτρια του ΠΑΟΚ η Χατζηπαρασίδου δήλωσε στο acpaok.gr:

"Είμαι πολύ χαρούμενη και είναι τιμή μου που θα αγωνιστώ σε έναν Σύλλογο όπως ο ΠΑΟΚ. Ευχαριστώ τη διοίκηση για την ευκαιρία που μου δίνει. Από την πλευρά μου θα κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ για να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους της. Έχω αγωνιστεί ως αντίπαλος του ΠΑΟΚ στη Μίκρα και πραγματικά με εξιτάρει το γεγονός ότι πλέον θα έχω αυτό τον κόσμο στο πλευρό μου".


Εικόνα
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29909
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 21 Ιούλ 2017, 04:29

Η ΚΡΙΤΖΑΛΗ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ!

O Α.Σ. ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Βασιλεία-Κυριακή Κρίτζαλη.

Η νεαρή αθλήτρια είναι διεθνής με τις Μικρές Εθνικές και την περσινή σεζόν αγωνιζόταν στο Πανόραμα.

Αυτή το διάστημα, η Κρίτζαλη μετέχει στην προετοιμασία της Εθνικής Κ17 στην Προσοτσάνη Δράμας. Τη νέα σεζόν η ταλαντούχα πίβοτ θα ενισχύσει τόσο την ομάδα Γυναικών όσο και αυτή των Νεανίδων του Δικεφάλου.

Ο έφορος του τμήματος, Δημήτρης Χασεκίδης, δήλωσε μετά την ολοκλήρωση της μεταγραφής:

"Ευχόμαστε κάθε επιτυχία στη Βασιλεία-Κυριακή που από σήμερα είναι μέλος της ομάδας μας. Είμαι σίγουρος πως με σκληρή δουλειά θα έχει μία εξαιρετική σεζόν και θα φτάσει εκεί που αξίζει".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 21 Ιούλ 2017, 07:15

Με τόσο μεγάλη ενίσχυση φέτος και με τόσο γ(α)εμάτο ρόστερ, πάμε πλέον για το ΝΤΑΜΠΛ...Γιαμ γιαμ... :opaokara:

Με την ευκαιρία του σημερινού φιλικού στην Τούμπα, προμηθεύομαι και το διαρκείας, αξίας 10 ευρώ μόνο!!!! :shock:

:nairepaok:


Edit: Τα διαρκείας για το γυναικείο handball δεν διατίθενται ακόμα απ τον ΑΣ ΠΑΟΚ...Από βδομάδα με είπαν... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 21 Ιούλ 2017, 22:45

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Goran, ξέρουμε ότι το ενδιαφέρον είναι τεράστιο και να 'σαι καλά που λες στον λαό του γυναικείου χάντμπολ το τι γίνεται με τα διαρκείας! :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 22 Αύγ 2017, 00:23

Πρόγραμμα Πρωταθλήματος 2017-2018


14.10.2017 1η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 03.02.2018

HONDA Πανόραμα - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Φιλώτας Φλώρινας - Αμύντας Αμυνταίου
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Γ.Α.Σ. Καματερού - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Φίλιππος Βέροιας


21.10.2017 2η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 10.02.2018
Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - HONDA Πανόραμα
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Φιλώτας Φλώρινας
Αμύντας Αμυνταίου - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.



28.10.2017 3η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 24.02.2018


Φιλώτας Φλώρινας - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Γ.Α.Σ. Καματερού - Αμύντας Αμυνταίου
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
HONDA Πανόραμα - Φίλιππος Βέροιας


11.11.2017 4η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 03.03.2018

Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
HONDA Πανόραμα - Φιλώτας Φλώρινας
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Γ.Α.Σ. Καματερού
Αμύντας Αμυνταίου - Π.Α.Ο.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας


18.11.2017 5η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 10.03.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - HONDA Πανόραμα
Π.Α.Ο.Κ. - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Αμύντας Αμυνταίου
Φιλώτας Φλώρινας - Φίλιππος Βέροιας


09.12.2017 6η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 31.03.2018

Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Π.Α.Ο.Κ.
HONDA Πανόραμα - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φιλώτας Φλώρινας - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Φίλιππος Βέροιας - Αμύντας Αμυνταίου


16.12.2017 7η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 14.04.2018

Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Π.Α.Ο.Κ. - HONDA Πανόραμα
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φιλώτας Φλώρινας
Αμύντας Αμυνταίου - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Φίλιππος Βέροιας


20.01.2018 8η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 21.04.2018


Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης - Αμύντας Αμυνταίου
HONDA Πανόραμα - Ο.Φ. Ν. Ιωνίας
Φιλώτας Φλώρινας - Π.Α.Ο.Κ.
Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος - Γ.Α.Σ. Καματερού
Φίλιππος Βέροιας - Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

27.01.2018 9η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 28.04.2018

Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών - Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης
Αμύντας Αμυνταίου - HONDA Πανόραμα
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας - Φιλώτας Φλώρινας
Π.Α.Ο.Κ. - Αναγ. Άρτας Φέτα Ήπειρος
Γ.Α.Σ. Καματερού - Φίλιππος Βέροιας
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 22 Αύγ 2017, 00:52

Ζαντός έγραψε:Ευχαριστούμε για την ενημέρωση Goran, ξέρουμε ότι το ενδιαφέρον είναι τεράστιο και να 'σαι καλά που λες στον λαό του γυναικείου χάντμπολ το τι γίνεται με τα διαρκείας! :opaokara: :opaokara:


Επίσης θέλω να τονίσω ότι μετά την ποικιλία των φετινών μεταγραφών του τμήματος και την αλλαγή προπονητή, μεγάλη αξία έχει ακόμα και η κοντινή παρακολούθηση της προετοιμασίας της ομάδας μας, δια ζώσης κι ανελλιπώς!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 06 Σεπ 2017, 14:52

Ζαντός έγραψε:Μεγάλη ομάδα και εδώ θα κάνουμε, όλες οι μεταγραφές παρακολουθούνται σε αυτό το topic, όπως σε όλα τα topics του Α.Σ. πλέον! ;)

Με 10€ φέτος βλέπεις όλους τους αγώνες, αλλά στηρίζεις και την ομάδα! Δεν νομίζω ότι ο μεταγραφικός σχεδιασμός γίνεται βάσει των διαρκείας...

Κανονικά πρέπει sold out.

Δύο πακέτα τσιγάρα είναι.

:nairepaok:

Διατίθενται πλέον τα εισιτήρια διαρκείας του γυναικείου handball, με τιμή ΜΟΝΟ 10 ευρώ!!!! :pano:


Πριν 1 ώρα έφυγα απ τα Γραφεία του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. στο γήπεδο της Τούμπας, απ όπου προμηθεύτηκα το δικό μου...
Το έψαξα μετά από κάνα μισάωρο, για να δω από περιέργεια τον αύξοντα αριθμό του και είδα το Νο 14!!!!
Αληθινά, εκτός από μεγάλη στεναχώρια, ακόμα ένα συναίσθημα με πλημμύρισε... :ugeek: ΝΤΡΟΠΗ... :oops: :(
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 06 Σεπ 2017, 18:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 11 Σεπ 2017, 12:14

Άλλη μια προσθήκη σήμερα στο φετινό μας ρόστερ, το οποίο υπόσχεται πολλά...πάρα πολλά... ;)

..........................................................................................................................................................

Στον ΠΑΟΚ η Τζούρισιτς!
Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2017 11:24...

Ο ΑΣ ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Νέντα Τζούρισιτς.

Η νέα παίκτρια της ομάδας κατάγεται από τη Δανία και αγωνίζεται στις θέσεις της περιφέρειας.

Στα 22 της χρόνια, η Τζούρισιτς έρχεται στην Ελλάδα με μεγάλη εμπειρία από την κορυφαία κατηγορία του δανέζικου πρωταθλήματος.

Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες Νέντα Τζούρισιτς

......................................................................................................................................................

:pano:
Καλώς την λοιπόν στην μεγαλύτερη ομάδα του πλανήτη Γη, να ναι δυνατή, υγιής και άμεσα τιτλούχος!!!! :D :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 15 Σεπ 2017, 03:29

ΣΤΗ ΣΕΡΒΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΑ


Η γυναικεία ομάδα χάντμπολ του ΠΑΟΚ θα ταξιδέψει στη Σερβία για να αντιμετωπίσει τη Νις σε δύο φιλικές αναμετρήσεις.

Ο Δικέφαλος θα αντιμετωπίσει τη σερβική ομάδα την Παρασκευή 15/9 στις 19:00 και το Σάββατο 16/9 στις 11:00.

Τα κορίτσια του Χρήστου Τζουβάρα θα έχουν την ευκαιρία να τεστάρουν τις δυνάμεις τους απέναντι σε έναν δυνατό αντίπαλο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Cylon-4 και 6 επισκέπτες