Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Παρ 30 Ιουν 2017, 12:53

Για την Σκοπιανη που εχω ακουσει δε το εψαξα γιατι μπορει και να μην ειναι αληθεια αν και αυτος που μου το ειπε την προηγουμενη φορα μου εδωσε σωστο ονομα
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 30 Ιουν 2017, 13:59

την Γκατζιου δεν την ξερω, αλλα ειχαμε κενό εκεί, οπότε καλοδεχούμενη!

η Χατζηπαρασίδου, είναι παρα, πάρα πολύ καλή παίκτρια!!! και θα δώσει εξαιρετικές λύσεις στην περιφέρεια της ομάδας μας!

επειδή διαβάζω και για αποχώριση βαφειάδου τότε ο ερχομός μιας αριστερόχειρας περιφερειακού πλέον είναι εκ των ουκ ανευ!

γενικά πάντως δείχνει να δημιουργείται ένα πολύ ισχυρό ρόστερ και επιπρόσθετα θα το καθοδηγεί ενας πολύ καλός προπονητής!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Ιουν 2017, 14:29

Έτσι πρέπει, αφού πάμε για ταθλημαπρώ και θα παίξουμε και Ευρώπη!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Παρ 30 Ιουν 2017, 21:53

Το εβγαλε το ονομα το ινπαοκ αλλα και ο δικος μου αυτο ειχε δωσει....

Simona Stojkovska απο την ιδια ομαδα που πηραμε και τις αλλες 2 κοπελες

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 01 Ιούλ 2017, 19:38

Πολύ δυναμική αμυντικά, καλή στο σκοράρισμα και εκπληκτικές συνεργασίες με την Νίκολιτς στο πίβοτ... :shock:

Σίγουρα καλύτερη της Βαφειάδου, πάσχουμε ακόμα όμως και μ αυτήν σε μια αριστερόχειρα στην περιφέρεια, αν και την είδα σε αρκετές φάσεις να παίζει σαν δεξί ίντερ με ανάποδο χέρι και να μοιράζει-σκοράρει με ευχέρεια! 8-)

Ελπίζω το επίπεδο των αγώνων, απ όπου προέρχεται το βίντεο, να είναι εφάμιλο ή καλύτερο των δικών μας... ;)

Πάντως πολύ καλή προσθήκη αν έρθει και για το βάθος ποιότητας στο ρόστερ...Καλώς να ορίσει... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 03 Ιούλ 2017, 10:50

http://www.paokmania.gr/alla-spor/xantmpol/127997-paiktria-tou-paok-i-stoikovtska


Παίκτρια του ΠΑΟΚ η Στοϊκοβτσκα!


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το τμήμα γυναικείου χάντμπολ ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με την Σιμόνα Στοϊκόβτσκα.

Η νέα αθλήτρια του Δικεφάλου με ύψος 1.81, αγωνίζεται σε όλες τις θέσεις της περιφέρειας ενώ κατάγεται από τα Σκόπια.

Στα 24 της χρόνια, η Στοϊκόβτσκα την περσινή σεζόν αγωνιζόταν στη Μέταλουργκ και έρχεται στη Θεσσαλονίκη για να αποτελέσει άλλη μία λύση για το ρόστερ του Χρήστου Τζουβάρα.

Στα πρώτα της λόγια σαν παίκτρια του ΠΑΟΚ, η Στοϊκόβτσκα δήλωσε:
"Είμαι πολύ χαρούμενη που ήρθα στον ΠΑΟΚ. Είναι μεγάλη πρόκληση για μένα να δουλέψω σε ένα σπουδαίο ευρωπαϊκό κλαμπ. Ελπίζω πως με σκληρή δουλειά και εμπιστοσύνη στις δυνάμεις μας θα φέρουμε και τους δύο τίτλους στην πόλη. Είναι σημαντικό για μένα, που ερχόμενη εδώ, θα βρω δύο πρώην συμπαίκτριές μου, τη Μαρίγια (Νίκολιτς) και τη Ματέγια (Σεραφίμοβα). Θα προσαρμοστώ άμεσα και θα είμαι έτοιμη να προσφέρω στην ομάδα ό,τι χρειαστεί".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 03 Ιούλ 2017, 10:51

Στους άντρες λέμε "σιδηρόπουτσος"... Εδώ να ευχηθούμε..το αντίστοιχο;; :mrgreen:



:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό teo4giannitsa » Δευτ 03 Ιούλ 2017, 11:00

1,81 :o

Τόσο ψηλές είναι του χαντμπολ;

Καλώς ήρθες.
Τζαλμόσκυλο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
teo4giannitsa
 
Δημοσιεύσεις: 1708
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 19:18

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 03 Ιούλ 2017, 11:04

Καλώς την και την Σιμόνα...

:pano:

Οι συνεργασίες που είδα στο βίντεο της παραπάνω με την άλλη Σκοπιανή πίβοτ που πήραμε είναι τρομερές! :opaokara:

Πολύ καλή προσθήκη...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 13 Ιούλ 2017, 07:07

http://www.paokmania.gr/alla-spor/xantmpol/128592-mazi-epistrefoume-stous-titlous

Μαζί επιστρέφουμε στους τίτλους!

Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών ανακοινώνουν την έναρξη διάθεσης των καρτών διαρκείας για τη σεζόν 2017-2018.

Η τιμή τους ανέρχεται στα 10€ και περιλαμβάνει όλους τους εντός έδρας αγώνες της ομάδας σε Πρωτάθλημα, Κύπελλο και Challenge Cup (εάν χρειαστεί).


Τρόποι διάθεσης:

Γραφεία ΑΣ ΠΑΟΚ, θύρα 8 Τούμπας (τηλ. 2310 988 000)

PAOK Sports Arena, Πυλαία (τηλ. 2315 550 760)

Απευθείας από τον έφορο του τμήματος, Δημήτρη Χασεκίδη (τηλ. 698 377 6060)


Για τους φίλους του ΠΑΟΚ που ανήκουν στις ειδικές κατηγορίες ανέργων και ΑμΕΑ η είσοδος στο γήπεδο θα είναι ελεύθερη με την επίδειξη της αντίστοιχης κάρτας.

To τμήμα καλεί ολόκληρο τον ΠΑΟΚτσήδικο κόσμο να σταθεί στο πλευρό του στην προσπάθεια η ομάδα να βρεθεί και πάλι στην κορυφή του ελληνικού χάντμπολ.

"Μαζί επιστρέφουμε στους τίτλους!"
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 02:39

Νέα συστήματα διεξαγωγής σε Handball Premier και Α2 Ανδρών

Απεστάλησαν στα σωματεία- μέλη της ΟΧΕ και αναρτήθηκαν στην επίσημη ιστοσελίδα της Ομοσπονδίας, οι ειδικές προκηρύξεις των πρωταθλημάτων Handball Premier, A1 Γυναικών και Α2 Ανδρών περιόδου 2017-2018, η κλήρωση των οποίων θα διεξαχθεί την προσεχή Τρίτη 18 Ιουλίου (18:00) στο Μουσείο της Ακρόπολης.

Α1 Γυναικών

Έναρξη: 14 Οκτωβρίου 2017

Λήξη: Το αργότερο 20 Μαΐου 2018

Σύστημα

Α' Φάση

Τα 10 σωματεία που μετέχουν θα συναντηθούν μεταξύ τους δύο φορές.


Β΄ φάση


Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 3-8, καταλαμβάνουν και τις αντίστοιχες θέσεις στην τελική κατάταξη.

Οι ομάδες που κατέλαβαν τις θέσεις 9-10, υποβιβάζονται.

Οι ομάδες που κατέλαβαν την 1η και 2η θέση του βαθμολογικού πίνακα θα παίξουν (έδρα- έδρα) στον τελικό και η ομάδα που θα φτάσει πρώτη στις τρεις νίκες, κατακτά τον τίτλο.



14 Οκτώβρη...εδώ προλαβαίνω να έχω γυρίσει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 15 Ιούλ 2017, 09:32

κλασσικά ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ αλλάζουν τον τρόπο διεξαγωγής του πρωταθλήματος.

μισό βήμα μετά το "ότι να ναι" εδώ και δεκαετίες η ΟΧΕ..
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:55

Δύο μεταγραφές μπαμ-μπουμ-φωτιά-πάταγος στο γυναικείο χάντμπολ που έχουν προκαλέσει παροξυσμό στον ΠΑΟΚτσήδικο λαό που το καλοκαίρι διψά για μεταγραφές!!

Παίκτρια του ΠΑΟΚ η Σαμολαδά


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το γυναικείο τμήμα χάντμπολ του Δικεφάλου ανακοινώνουν την έναρξη της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Ευγενία Σαμολαδά.

Η 17χρονη παίκτρια έχει ύψος 1.80μ., είναι αριστερόχειρας και αγωνίζεται στη θέση της ίντερ ενώ αποτελεί και ένα από τα μεγαλύτερα ταλέντα του ελληνικού χάντμπολ.

Προέρχεται από την ομάδα του ΓΑΣ Κιλκίς, έχει αγωνιστεί στην ΑΕΣΧ Πυλαίας ενώ παρά το νεαρό της ηλικίας της έχει ήδη κληθεί στην Εθνική Γυναικών.

Στις πρώτες της δηλώσεις σαν παίκτρια του ΠΑΟΚ, η Σαμολαδά ανέφερε στο acpaok.gr:

"Είμαι πολύ χαρούμενη που πλέον θα είμαι μέλος μιας ομάδας όπως ο ΠΑΟΚ. Είναι ένα μεγάλο βήμα για μένα στην καριέρα μου και θα δώσω τον καλύτερό μου εαυτό. Θεωρώ πως με σκληρή δουλειά και με τις κινήσεις που γίνονται στο τμήμα, είναι εφικτοί οι στόχοι και των δύο τίτλων".

Ο έφορος του τμήματος, Δημήτρης Χασεκίδης μετά την ολοκλήρωση της συμφωνίας δήλωσε στο acpaok.gr:

"Καλωσορίζουμε την Ευγενία στη μεγάλη οικογένεια του ΠΑΟΚ και της ευχόμαστε κάθε επιτυχία. Από την πλευρά μας θα κάνουμε το καλύτερο δυνατόν ώστε να έχει μία πολύ καλή σεζόν σε όλα τα επίπεδα. Ο ΠΑΟΚ ευχαριστεί θερμά το Σύλλογο του ΓΑΣ Κιλκίς και ειδικότερα τον κ. Βιολιτζή Κωνσταντίνο για τη συμβολή του στην ολοκλήρωση της συμφωνίας. Επίσης, η συνεργασία μας με το ΓΑΣ Κιλκίς θα είναι πολύπλευρη σε αναπτυξιακό επίπεδο, με τις τυπικές ανακοινώσεις να αναμένονται το επόμενο χρονικό διάστημα".




Ξανά στα ασπρόμαυρα η Στρατάκη


Ο Α.Σ. ΠΑΟΚ και το γυναικείο τμήμα χάντμπολ του Δικεφάλου ανακοινώνουν την επανέναρξη της συνεργασίας τους με την αθλήτρια, Νάνσυ Στρατάκη.

Η έμπειρη αθλήτρια, που ήταν παρούσα σε όλους τους τίτλους του ΠΑΟΚ μέχρι σήμερα, επιστρέφει στην ομάδα μετά από διάλειμμα μίας σεζόν.

Η Στρατάκη αγωνίζεται σε όλες τις θέσεις της περιφέρειας ενώ θεωρείται μία από τις πιο αξιόπιστες Ελληνίδες αμυντικούς και αναμένεται να αποτελέσει άλλο ένα πολύτιμο όπλο στα χέρια του Χρήστου Τζουβάρα, στην προσπάθεια του τμήματος να κατακτήσει και τους δύο εγχώριους τίτλους.

Στο παρελθόν η 30χρονη αθλήτρια έχει αγωνιστεί σε Φιλώτα, Ελπίδες Δράμας, Αναγέννηση Βύρωνα, Ορμή Πατρών και Αμύντα Αμυνταίου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 17 Ιούλ 2017, 23:58

Και μια μεταγραφή που..ψήνεται. Αν έρθει, ανεβαίνουμε πολύ!


Πλησιάζει στον ΠΑΟΚ η Τσιομπάνου!

Κοντά σε ακόμη μια μεγάλη μεταγραφή βρίσκεται ο ΠΑΟΚ στο γυναικείο τμήμα χάντμπολ, καθώς στο προσκήνιο βρίσκεται η Χριστίνα Τσιομπάνου.

Έτοιμος να πραγματοποιήσει μια μεγάλη μεταγραφή είναι ο ΠΑΟΚ, καθώς φαίνεται πως τα έχει βρει σε όλα με την κορυφαία σκόρερ των τελευταίων χρόνων στο πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών και πρώτη την περσινή περίοδο!

Συγκεκριμένα οι άνθρωποι του Δικεφάλου είναι στις τελικές επαφές με την Ρουμάνα Χριστίνα Τσιομπάνου, δυναμώνοντας την περιφέρεια.

Η Τσιομπάνου έχει σημειώσει 839 γκολ στην μεγάλη κατηγορία και έχει αγωνιστεί σε 109 παιχνίδια, ενώ είχε κερδίσει τον τίτλο της πρώτης σκόρερ και το 2014.

Πέρυσι η 35χρονη πλέι μέικερ που μπορεί να παίξει και ως αριστερή ίντερ (τα τελευταία 5 χρόνια στον Αμύντα Αμυνταίου), είχε 191 γκολ σε 18 παιχνίδια, επίτευγμα για το οποίο μάλιστα θα βραβευτεί από την ΟΧΕ την προσεχή Τρίτη στο Μουσείο της Ακρόπολης στο πλαίσιο της κλήρωσης των πρωταθλημάτων.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιούλ 2017, 04:54

Για τον τρίτο γύρο της αντίστοιχης διοργάνωσης (Challenge Cup) στις γυναίκες ο ΠΑΟΚ θα αντιμετωπίσει την Βοσνιακή ZRK Jedinstvo Tuzla.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες