Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Φεβ 2018, 00:26

Θα πήγαινα για μετάδοση, αλλά...εξεταστική.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 10 Φεβ 2018, 18:04

Π.Α.Ο.Κ. RED LED – Φίλιππος Βέροιας 25 - 16...(ημίχρονο 14-5) :opaokara: :opaokara:

Μια ακόμα εύκολη νίκη της :pano: Π.Α.Ο.Κ.άρας μας, που έφτασε τις 10/10 νίκες στο φετινό Πρωτάθλημα...
ΑΪΝΤΕ Π.Α.Ο.Κ.ΑΡΑ!!!!
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:

Αγωνίστηκαν και πήγαν καλά όλες οι παίκτριες μας που ήταν στην αποστολή, πλην της Στοϊκόβσκα που ταλαιπωρείται από έναν μικροτραυματισμό που κληρονόμησε απ τους Ευρωπαϊκούς αγώνες μας στην Κροατία, απέναντι στον αρκετά αποδυναμωμένο (λόγω τραυματισμών), στον 2ο γύρο του Πρωταθλήματος, Φίλιππο...

M.V.P. της ομάδας μας (κατά την προσωπική μου άποψη όμως) και του αγώνα η Λένα Μούρνου...

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων

Π.Α.Ο.Κ. RED LED (Χρήστος Τζουβάρας): Σεραφίμοβα, Τσαουσίδου, Τσιομπάνου 6, Νούλα 4, Παναγιωτίδου, Γκάτζιου 2, Σελεμίδου, Μούρνου 3, Σαμολαδα 1, Κριτζαλη, Προκοπιδου 5, Νίκολιτς 1, Στοϊκόβσκα, Στρατάκη, Χατζηπαρασίδου 1, Μάστακα 2.

Φίλιππος Βέροιας (Γιώργος Τσικίνας): Νάτσο, Κατσικαρώνη 1, Εμμανουηλίδου 3, Ντόβα, Παπαδοπούλου, Καραχαρίση 3, Θοδοσοπουλου Β., Σπυριδοπούλου, Μπατζαρακούδη 8, Γεωργιάδου, Θεοδοσοπούλου Μ. 1, Σαμαρά, Νοχουσίδου.

Διαιτητές: Μαυρίδης – Στεφανίδης. Δίλεπτα: 4-1. Πέναλτι: 4/6 – 4/4

Δηλώσεις προπονητών:

«Δεν είμαι ικανοποιημένος με την εικόνα που είχαμε μετά το πρώτο εικοσάλεπτο. Θέλουμε να ανεβάσουμε το ρυθμό μας ενόψει του αγώνα με τη Νέα Ιωνία και φυσικά για το φάιναλ φορ του Κυπέλλου που ακολουθεί», σχολίασε ο Χρήστος Τζουβάρας...

Ο προπονητής του Φιλίππου Γιώργος Τσικίνας επισήμανε ότι: «Σε αυτόν τον αγώνα το φαβορί ήταν ξεκάθαρο. Εμείς βάλαμε κάποιος αγωνιστικούς στόχους για το συγκεκριμένο παιχνίδι, κυρίως αναφορικά με την άμυνα μας. Μετά το πρώτο εικοσάλεπτο σταθήκαμε αρκετά καλά απέναντι σε μία ομάδα που έχει μεγάλη πληρότητα και ποιότητα».


Υ.Γ. Η Τζούρισιτς δεν μετείχε στην αποστολή λόγω ίωσης και η νέα τερματοφύλακας μας Ρόσκα επίσης, επειδή δεν έχει έρθει ακόμα η μπλε κάρτα της... 8-)

Υ.Γ. 2...40 άτομα μετρημένα ήμασταν στην Μίκρα, εκ των οποίων καμιά 10αριά ήταν Βεροιώτες... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 20 Φεβ 2018, 17:53

:pano: :pano: Ασπρόμαυρες κοριτσάρες για φίλημα!!!! :pano: :pano:

Εικόνα
Μας προσκύνησε και η περσινή πρωταθλήτρια, μέσα στο σπίτι της μάλιστα...11/11 πλέον τα ασυγκράτητα άτια μας...
..............................................................................
«Υπάρχει δίψα για τίτλους, στόχος το νταμπλ»
Τι είπε ο Χρήστος Τζουβάρας...
by e-handball.gr 17/02/2018

Στον Π.Α.Ο.Κ. δεν το κρύβουν, η γυναικεία ομάδα χάντμπολ είναι πανίσχυρη και ο στόχος δεν είναι άλλος από τον κορυφή. Τα λόγια του τεχνικού, Χρήστου Τζουβάρα στο e-handball.gr, λίγο μετά τη νίκη στο ντέρμπι επί της πρωταθλήτριας Νέας Ιωνίας (26-25), είναι πέρα για πέρα ενδεικτικές.

«Το ρόστερ είναι γεμάτο, υπάρχει η δίψα για κατάκτηση τίτλων, δεν το έχουμε κρύψει, στόχος είναι το νταμπλ» τόνισε ο προπονητής του Δικεφάλου.

Αναφερόμενος στη νίκη επί της Νέας Ιωνίας, που έφερε και το απόλυτο πλεονέκτημα στους τελικούς της Α1, ο Χρήστος Τζουβάρας είπε:
«Ηταν ένα πολύ καλό παιχνίδι, που ευχαρίστησε τους φιλάθλους, αξίζαμε τη νίκη απέναντι σε μια δυνατή ομάδα. Τώρα αρχίζουν οι μεταξύ μας μονομαχίες, πρώτα την ερχόμενη εβδομάδα με το Κύπελλο στην Κοζάνη και θα συνεχιστούν τον Μάιο με τους τελικούς του πρωταθλήματος».
........................................................................

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2017-2018

Α1 Γυναικών
Νο Ομάδα

1 Π.Α.Ο.Κ Α1 Γυν 11 22
2 Ο.Φ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Α1 Γυν 11 18
3 Γ.Α.Σ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Α1 Γυν 10 12
4 ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ 10 10
5 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Α1 Γυν 11 10
6 Α.Σ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11 8
7 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ. 11 8
8 HONDA ΠΑΝΟΡΑΜΑ 11 8
9 ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10 -2

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:

Υ.Γ. Παρασκευή και Σάββατο, 23-24/2, το F4 Κυπέλλου στην Κοζάνη... :opaokara:
Τα κορίτσια μας το αξίζουν να είμαστε εκεί και θα το κάνουμε, για να βοηθήσουμε να γυρίσουν με την Κούπα!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 23 Φεβ 2018, 20:39

Έλα ρε Π.Α.Ο.Κ.άρα, πάμε με γκάζια να το σηκώσουμε αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:pano:

19-7 κερδίζουμε στο ημίχρονο στον 2ο ημιτελικό με την Αναγέννηση Άρτας στην Κοζάνη κι αύριο μας περιμένουν τα κρυφοχάνουμα του ΟΦΝΙ που πέρασαν παίζοντας στον 1ο ημιτελικό νωρίτερα...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 23 Φεβ 2018, 21:38

Το μακράν ποιοτικότερο και πληρέστερο ρόστερ της Π.Α.Ο.Κ.άρας κατατρόπωσε το αντίστοιχο, πολύ έμπειρο μεν, αλλά σχετικά πολύ "ρηχό" της Αναγέννησης Άρτας με 35-15 και αύριο καλείται να σηκώσει άλλο ένα Κύπελλο...
Για να μην συμβεί αυτό, θα πρέπει η Κεπεσίδου "να πιάνει τις κάλτσες της" που λέμε στην γλώσσα του handball...

:pano:

Οι πολύ καλές εντυπώσεις, τόσο απ τον ρυθμό και την διάρκεια της ομάδας μας, όσο και απ την νεοαποκτηθείσα Ρουμάνα τερματοφύλακα μας, με κάνουν αισιόδοξο ότι αύριο θα είμαι παρών σε μια ακόμα ασπρόμαυρη επιτυχία!!!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Παρ 23 Φεβ 2018, 21:47

Μπράβο στα κορίτσια μας... :opaokara:

Αύριο πιστεύω θα γίνει πολύ ωραίο παιχνίδι και ελπίζω να το ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ... Τα κορίτσια μας το θέλουν πάρα πολύ και με το ΚΥΠΕΛΛΟ αγκαλιά θα έρθουν την Κυριακή στο ΝΑΟ μας!!!
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Φεβ 2018, 22:04

Είδα και τους δύο αγώνες, για να δω και τον Ο.Φ. Νέας Ιωνίας...

Φανερά ανώτερος ο Π.Α.Ο.Κ. και ο ΟΦΝΙ από Άρτα και Βέροια αντίστοιχα.. Ειδικά το ΟΦΝΙ - Φίλιππος Βέροιας είχε διαφορά triple score και βάλε στις αρχές... Καμιά κριτική.

Μεγάλο rotation και από τους δύο φιναλίστ πάντως.

Εμείς δεν απειληθήκαμε ουσιαστικά, έτρεξαν ένα σερί 2-6 σε κάποια φάση οι Αρτινές, αλλά πήραμε ξανά μπρος και με γρήγορα γκολ επαναφέραμε τη διαφορά εκεί που θέλαμε.

Ενδιαφέρον είχε η πολύ γρήγορη επίθεσή μας σε κάποια σημεία του αγώνα, κυρίως στην αρχή που έπαιζε η καινούρια η Roska στο τέρμα, έβγαζε μπαλιές για τετ-α-τετ και εκεί είχαμε κάποια γρήγορα γκολ χωρίς πρόβλημα. Θα το δούμε λογικά και αύριο.

Γενικά χαλαρά, δύο διαφορετικές 7άδες εμείς + τις όποιες αλλαγές, ωραία γκολ, ωραία και η Neda Jurisic, η playmaker της καρδιάς μου, με την οποία θα βγάλω αύριο φωτογραφία.


Αύριο θα είμαστε εκεί με τον Goran για τη μετάδοση του τελικού στο PAOKmania Web Radio!! Συντονιστείτε από τις 17:30, μη πω και νωρίτερα... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 13:00

Πάμε σήμερα Κοζάνη για να το φέρουμε στον Λευκοπύργο, όπως φέραμε και πέρσι το ανδρικό του handball... ;)

Πάμε γερά ρε Π.Α.Ο.Κ.άραααα!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Εικόνα

:pano: :pano: :nairepaok: :pano: :pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Φεβ 2018, 14:16

Έτοιμα και τα της μεταδόσεως...

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΝΑ PAOKMANIA WEB RADIOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Φεβ 2018, 17:48

Βγήκαμε στον αέρα!


www.paokmania.caster.fm
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Σάβ 24 Φεβ 2018, 19:32

Aπιστευτο και τραγικο λαθος ρε γαμωτο στο τελος!

Μπραβο στα κοριτσια μας για την προσπαθεια, αλλα και στον αντιπαλο που ηταν αξιος.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 19:34

Η Ναντ του γυναικειου χαντμπολ.Δυσκολο να συνελθουμε.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 24 Φεβ 2018, 19:38

Με τοσα λεφτα που ριξαν φετος στο τμημα θεωρουσα δεδομενο πως κατι λιγοτερο απο νταμπλ θα ηταν αποτυχια!Το καμπανακι χτυπησε την προηγουμενη βδομαδα στο πρωταθλημα...
Σημερα ειδα μια ομαδα να παιζει με παθος,με εξυπναδα και να υπερβαλλει εαυτον...Δεν ηταν η δικια μας!
Κριμα τα λεφτα που δωσαν...Αν καταφερουν να χασουν και το πρωταθλημα ας μεινει η Νουλα και ολοι-ες οι αλλοι-ες ας πανε σε αλλες πολιτιες! :(
υγ: Εχουμε και κανα 2 μελαχρινες που μπορουν να γινουν γυναικες μου,αν θελουν.... :lol: :D
:pano:
Τελευταία επεξεργασία από pyrgioths και Σάβ 24 Φεβ 2018, 19:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό thomkat » Σάβ 24 Φεβ 2018, 19:42

Δυστυχώς αυτά τα τμήματα έχουν ελάχιστες ευκαιρίες να τραβήξουν το ενδιαφέρον του κοινού.Ο οπαδός του ΠΑΟΚ από με τέτοιες ήττες όπως ήρθε αυτή, βγάζει αυτόματα αλλεργική αντίδραση.
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:07

Τι να πεις πόσο ΠΑΟΚ φάση ρε γαμωτο?
Δεν γίνεται έχω σκάσει κι ας μην είμαι φανατικός του χάντμπολ μου ρχεται να τα σπασω όλα.
Πόσους τίτλους με πανομοιότυπο τρόπο έχει χάσει σε οποιοδήποτε άθλημα αυτός ο σύλλογος?
Πάντως όσο ψύχραιμα να το δεις έγιναν τραγικα λάθη στο τέλος όπως για αρχή σε 3-4 δευτερόλεπτα που απομένουν και με αριθμητικό μειονέκτημα δεν ρισκάρεις με συνέπεια το επακόλουθο και κυρίως η τερματοφύλακας δεν αφήνει το τερμα
απαράδεκτο :|
Τεσπα θεωρώ ότι είμαστε καλύτεροι ομάδα και θα φέρουν τα κορίτσια μας το πρωτάθλημα στο τέλος παίρνοντας και εξιλέωση για σήμερα.
ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ.
ΠΑΜΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ!! :nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από painkiller4 και Σάβ 24 Φεβ 2018, 20:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες