Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Οκτ 2017, 21:53

Εμφάνιση που δεν έδωσε κανένα δικαίωμα στις άλλες να το πιστέψουν!

Πάμε για τουλάχιστον έναν τίτλο φέτος!

11 του Νοέμβρη, όσοι μπορούν, να στηρίξουν την ομάδα στο Ευρωπαίικο!


Το διαρκείας κοστίζει 10€...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 29 Οκτ 2017, 22:44

Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Ν.Ι. 26 - 20, στο σημερινό ντέρμπι κορυφής του Πρωταθλήματος της Α1 γυναικών...
Αλήθεια είδαμε έναν αγώνα με πολλή ποιότητα για γυναικείο handball, όντως αντάξιο της φήμης των 2 αντιπάλων!!!!

Η μεγαλύτερη διαφορά που είδα, απ όλα τα προηγούμενα παιχνίδια με την ίδια αντίπαλο, ήταν πως το πάθος των παικτριών μας ήταν ασίγαστο και για τα 60 λεπτά, δίχως ούτε 1% έκπτωση από καμία, ούτε καν για 1 λεπτό!!!!

Όσες αθλήτριες μας αγωνίστηκαν έδωσαν στο τάραφλεξ όσα είχαν κι ακόμα κάτι παραπάνω, θα πω με σιγουριά!!!!

Η νίκη με 6 γκολ διαφορά δεν πρέπει να εφησυχάζει κανέναν γιατί δεν ήρθε τόσο εύκολα, αλλά έχει τις αιτίες της...

1...Επιτέλους η τερματοφύλακας μας στάθηκε αντάξια της καλύτερης ελληνίδας σ αυτήν την θέση, της αντιπάλου μας!
2...Η άμυνα μας έχει σκληρύνει πολύ με την προσθήκη των Νίκολιτς, Στοϊκόφσκα, Τσιομπάνου και Γιούρισιτς!!!!
3...Στην επίθεση επίσης δουλεύονται σίγουρες κομπίνες για εύκολο γκολ, με φοβερές συνεργασίες, ειδικά ανάμεσα σε Στοϊκόφσκα και Νίκολιτς, δίχως φυσικά οι άλλες δύο να υστερούν και στην πολύ ποιοτική ατομική ενέργεια!!!!
4...Η Προκοπίδου σήμερα ήταν κυριολεκτικά από άλλον πλανήτη, δεν την προλάβαινε ούτε σφαίρα στην αντεπίθεση!
5...Λύσεις αμυντικά και επιθετικά έδωσε και η αριστερόχειρας εξτρέμ μας, η Γκάτζιου, σχεδόν σε όλο το παιχνίδι!!!
6...Η αρχηγός Μυρτώ Νούλα, για όσο αγωνίστηκε (1ο 15άλεπτο), παρέσυρε τις άλλες στο ψάρωμα των αντιπάλων!
7...Η Μούρνου πάλι είχε τις γνωστές καλές εκρήξεις της και βοήθησε σημαντικά σε επίθεση και άμυνα...
8..."Αδικημένη", για τον λίγο χρόνο συμμετοχής της, θα λεγα την Έλσα την Μάστακα (5 λεπτά στο τέλος), αλλά ήταν τέτοια η εμφάνιση της Νίκολιτς (M.V.P. για μένα σήμερα, μαζί με την "εκστασιασμένη" Προκοπίδου) σε άμυνα και επίθεση, που αιτιολογεί την "μόνιμη" παρουσία της στην 7άδα, μάλιστα σε ποσοστό μέχρι και 100%!!!!
9...Καλή και η ολιγόλεπτη παρουσία της νεαρής Χατζηπαρασίδου...Η Τσαουσίδου δεν αγωνίστηκε, ήταν τραυματίας!

Πολύ καλή λοιπόν η ψυχολογία της ομάδας, που στα γυναικεία αθλήματα παίζει πρώτιστο λόγο, απ το 1ο ως το 60ο λεπτό του αγώνα...ΜΠΡΑΒΟ!!!!
:pano:

Πολύ καλή η διαχείριση ρόστερ-αγώνα απ τον προπονητή μας Χρήστο Τζουβάρα, στον δυσκολότερο αγώνα-ντέρμπι!
Σήμερα μου δόθηκε η εντύπωση ότι αυτή η ομάδα με τον καιρό και την δουλειά, δεν θα έχει αντίπαλο στην Ελλάδα!

ΠΑΟΚ (Χρήστος Τζουβάρας): Νούλα 1, Μάστακα, Χατζηπαρασίδου, Γκάτζιου 3, Τσιομπάνου 4, Προκοπίδου 6, Μούρνου 3, Σεραφίμοβα, Στοικόφσκα 2, Νίκολιτς 4, Σελεμίδου, Καβαζοπούλου, Παναγιωτίδου, Γιούρισιτς 3, Τσαουσίδου, Κρίτζαλη.

Εικόνα

:nairepaok:


Υ.Γ. Τα κοράκια έκαναν πολλές γκέλες σε βάρος μας, σχετικά με τα σφυρίγματα τους στις αντίπαλες και πιστεύω ότι αν στον 2ο αγώνα με τον ΟΦΝΙ, στην έδρα του, έχουμε αντίστοιχη "προστασία", θα τις πάρουμε πάρα πολύ άνετα!!!!

Υ.Γ. 2...Περίμενα μεγαλύτερη προσέλευση κόσμου, ιδίως απ τους οργανωμένους...Πανιά είχαμε, λαό όμως λίγο...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 30 Οκτ 2017, 00:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 30 Οκτ 2017, 00:25

Πανηγύρισαν με τον κόσμο! (video)

Oι παίκτριες της γυναικείας ομάδας χάντμπολ μετά τη νίκη τίτλου επί του ΟΦΝ Ιωνίας, πανηγύρισαν μαζί με τον κόσμο που βρέθηκε στη Μίκρα...

Στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής της Α1 Χάντμπολ Γυναικών, ο Π.Α.Ο.Κ. επικράτησε επί της πρωταθλήτριας Ο.Φ.Ν. Ιωνίας με 26-20 στο ντέρμπι κορυφής, που τον οδήγησε μόνο στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα!

Μετά από έναν δυνατό αγώνα γεμάτο πάθος από τις αθλήτριες του Χρήστου Τζουβάρα, ο κόσμος πανηγύρισε μια σπουδαία εμφάνιση και νίκη απέναντι σε έναν δύσκολο αντίπαλο, παρέα με τις χαντμπολίστριές μας!

Δείτε το βίντεο του PAOKmania...


Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 11:25

Eίχε αρκετό κόσμο στο γήπεδο, αλλά όχι πολλούς οργανωμένους.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 11:44

Απ τον αρκετό κόσμο του γηπέδου, οι μισοί και ίσως παραπάνω ήταν Αθηναίοι που είχαν έρθει με τον ΟΦΝΙ... :shock:
Πάνω από 150 δικούς μας δεν είχε, εκ των οποίων οι οργανωμένοι να ταν το πολύ 30 νοματαίοι... :ugeek:
Συγγενείς, φίλοι, ακαδημίες, διοικητικοί και καμιά 10αριά γραφικοί ήμασταν όλοι κι όλοι στο ντέρμπι κορυφής! :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 11:54

Οι του ΟΦΝΙ έρχονται τόσο μαζικά κάθε φορά ; To χω παρατηρήσει και άλλες φορές ότι στο τέρμα δεξιά(όπως μπαίνουμε) κάτω κομμάτι της κερκίδας έχει φιλοξενούμενους. Εμείς γιατί δεν έχουμε ανάλογη παρουσία κάτω έστω με συγγενείς και φίλους; Αλλά γενικά είχε οικογένειες και απλό κόσμο στο πάνω διάζωμα. Το γήπεδο νομίζω χωράει 1800 δε νομίζω οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ να ταν μόνο 150 (κι εγώ ξενέρωσα με την απουσία οργανωμένων).
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 30 Οκτ 2017, 11:57

Μάλλον οι αθλήτριές μας δεν έχουν φίλους και δεν κρατούν επαφές με συγγενείς, γιατί αφοσιώνονται πολύ στη προπόνηση! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 30 Οκτ 2017, 12:31

flash4 έγραψε:Οι του ΟΦΝΙ έρχονται τόσο μαζικά κάθε φορά ; To χω παρατηρήσει και άλλες φορές ότι στο τέρμα δεξιά(όπως μπαίνουμε) κάτω κομμάτι της κερκίδας έχει φιλοξενούμενους. Εμείς γιατί δεν έχουμε ανάλογη παρουσία κάτω έστω με συγγενείς και φίλους; Αλλά γενικά είχε οικογένειες και απλό κόσμο στο πάνω διάζωμα. Το γήπεδο νομίζω χωράει 1800 δε νομίζω οι φίλαθλοι του Π.Α.Ο.Κ. να ταν μόνο 150 (κι εγώ ξενέρωσα με την απουσία οργανωμένων).

Ναι, κάθε φορά έρχονται, απ όσα είδα και πέρσι και πρόπερσι και μάλιστα με πάνω από δύο λεωφορεία κάθε φορά!
Όντως η χωρητικότητα του γηπέδου είναι 1.800 άτομα και χθες υπήρχαν καμιά 600αριά σ αυτό...
Το ότι μίλησα προσωπικά με πάνω από 20 γνωστούς μου (παλιούς χαντμπολικούς) που δεν είναι Π.Α.Ο.Κ.τσήδες αλλά λάτρεις του αθλήματος και ήρθαν να δουν ένα ποιοτικό ντέρμπι, παράλληλα με την παρουσία χθες πάνω από 150 Αθηναίων αλλά και πολλών νεαρότερων αθλητών και αθλητριών, με οδήγησε στο συμπέρασμα περί 150 δικών μας!!
Οι οποίοι μάλιστα ακούστηκαν να φωνάζουν το πρώτο σύνθημα μόλις λίγα δευτερόλεπτα πριν την λήξη του αγώνα!!!

Το γιατί δεν έχουμε μαζική παρουσία εμείς κάτω δεν το γνωρίζω (ίσως κάποιοι να πηγαίνουν), θα ρωτήσω να μάθω!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 10 Νοέμ 2017, 16:00

Kάλεσμα στον κόσμο...
Εικόνα
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2017 14:27...

Ο Γενικός Αρχηγός της ομάδας, κ. Δημήτρης Χασεκίδης, μίλησε στο acpaok.gr τόσο για το αυριανό εντός έδρας ευρωπαϊκό παιχνίδι, όσο και για την κλήρωση, που πραγματοτοποιήθηκε σήμερα το πρωί και ήταν και ο ίδιος παρευρισκόμενος.

Αύριο είναι το πρώτο ευρωπαϊκό ραντεβού του τμήματος Χάντμπολ Γυναικών για τη φετινή σεζόν. Τι μήνυμα θέλετε να απευθύνετε στο Λαό του ΠΑΟΚ;
Τα ευρωπαϊκά παιχνίδια έχουν μεγάλη σπουδαιότητα, γιατί ο ΠΑΟΚ είναι καταξιωμένος ευρωπαϊκά και έχουν άλλη αξία για την ιστορία του Συλλόγου μας. Θέλουμε τον κόσμο δίπλα μας, γι’ αυτό και επιλέξαμε τη συγκεκριμένη ώρα, καθώς είναι ευκαιρία πριν το μεγάλο ντέρμπι στο Παλατάκι, να έρθει ο κόσμος στη Μίκρα!

Ο ΠΑΟΚ βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας. Ποιοι είναι οι στόχοι στο τέλος της περιόδου;
Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος στόχος μας είναι τόσο το Πρωτάθλημα όσο και το Κύπελλο και θα κάνουμε κάθε δυνατή προσπάθεια να το πετύχουμε!

Σχετικά με την κλήρωση…
Η ομάδα πέρασε άνευ αγώνα στην επόμενη φάση και περιμένουμε με μεγάλη διάθεση τους αντιπάλους μας!


Τιμή εισιτηρίου: 5€
Για το ευρωπαϊκό παιχνίδι ισχύουν και τα εισιτήρια διαρκείας.

Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες χάντμπολ γυναικών

....................................................................................................................................................................

:pano:

Όσοι μπορούν, καλό θα είναι να στηρίξουν την προσπάθεια των κοριτσιών μας σε έναν Ευρωπαϊκό αγώνα!!!!


:nairepaok:


Υ.Γ. Φτου, πάνε τα τσίπουρα πριν το λήκι, αλλά χαλάλι για τις κοριτσάρες μας, μετά την νίκη στο ντέρμπι! :D
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 10 Νοέμ 2017, 18:53

Τι ώρα είναι ο αγώνας;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 10 Νοέμ 2017, 18:58

Στις 16:00, απ όσο λέει στο site του ο Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ.!!!!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 10 Νοέμ 2017, 19:14

Χμμμ... Οκ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 11:59

Με πάθος για σκορ πρόκρισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εικόνα
Παρασκευή, 10 Νοεμβρίου 2017 18:59...

Η γυναικεία ομάδα χάντμπολ του Π.Α.Ο.Κ.
υποδέχεται το Σάββατο 11/11 στις 16:00 στη Μίκρα
τη βοσνιακή Γεντίνστβο Τούζλα
για τη φάση των "32" του Challenge Cup.


Ο Δικέφαλος ολοκλήρωσε την προετοιμασία του και είναι πανέτοιμος για την πρώτη φετινή ευρωπαϊκή του μάχη.

Δίπλα στην προσπάθεια των παικτριών του Χρήστου Τζουβάρα
καλούνται να βρεθούν οι φίλοι της ομάδας,
οι οποίοι αποτελούν τον 8ο παίκτη του ΠΑΟΚ σε κάθε αναμέτρηση.


Το ευρωπαϊκό ταξίδι ξεκινά. Όλοι στη Μίκρα!


Από acpaok.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ Π.Α.Ο.Κ. | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες: γυναικειο χαντμπολ

....................................................................................................................................................................

:nairepaok: :nairepaok:

Πάμε όλοι γερά :pano: σήμερα στην Μίκρα, στις 16:00...
Για μια μεγάλη :pano: νίκη-Ευρωπαϊκή πρόκριση!!!!!!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:nairepaok: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 13:19

ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΤΕ ΤΙΣ!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Γιώργος Μάτζου 4 » Σάβ 11 Νοέμ 2017, 13:32

Ζαντός έγραψε:ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΤΕ ΤΙΣ!!!!


AYTO AKΡΙΒΩΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Μάτζου 4
 
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: Πέμ 11 Μάιος 2017, 13:17
Τοποθεσία: Καλαμαριά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες