Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Οκτ 2017, 20:01

Εικόνα

Σημαντική νίκη στη Βέροια!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Σάββατο, 21 Οκτωβρίου 2017 20:12...

Η γυναικεία ομάδα χάντμπολ του Π.Α.Ο.Κ. κέρδισε με 22-24 εκτός έδρας το Φίλιππο Βέροιας και έκανε το δύο στα δύο στη φετινή Α1 Γυναικών.

Ο Δικέφαλος πήρε μία σημαντική νίκη παρ' ότι η αναμέτρηση ήταν ντέρμπι σχεδόν σε όλη της τη διάρκεια.

Στα πρώτα λεπτά του αγώνα, ο Π.Α.Ο.Κ. προηγήθηκε γρήγορα με 1-3, με τις γηπεδούχες να αντιδρούν και να περνούν μπροστά στο σκορ μέχρι και με 4 γκολ (10-6). Το ημίχρονο ολοκληρώθηκε με το σκορ στο 11-10 υπέρ του Φιλίππου.

Στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους οι παίκτριες του Δικεφάλου μπήκαν και πάλι αποφασισμένες, ανακτώντας το προβάδισμα (12-15 στο 38′).

Στη συνέχεια, το ματς έγινε ξανά ντέρμπι με τις δύο ομάδες να πηγαίνουν χέρι χέρι στο σκορ μέχρι τα τελευταία λεπτά. Κάπου εκεί "μίλησε" η ποιότητα του Π.Α.Ο.Κ. και ήρθε η δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα.

Με αυτό τον τρόπο οι "ασπρόμαυρες" διατήρησαν το απόλυτο και θα υποδεχθούν την επόμενη εβδομάδα τη Νέα Ιωνία από την κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Τα πεντάλεπτα: 3-3. 4-5, 6-5, 7-5, 10-6, 11-10 (ημχ.), 12-13, 12-15, 16-16, 17-18, 19-22, 22-24

ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Γιώργος Τσικίνας): Νάκο, Κατσικαρώμνη, Εμμανουηλίδου, Ντόβα, Μ. Παπαδοπούλου 5, Ανθίτση, Καραχαρίση 5, Β. Θεοδοσοπούλου, Σπυριδοπούλου 3, Καλμουκίδου 3, Μπατζαρακούδη 5, Γεωργιάδου 1, Σ. Θεοδοσοπούλου, Νούσια, Στεφανίδου, Πιτούλια

ΠΑΟΚ (Χρήστος Τζουβάρας): Νούλα 6, Μάστακα 4, Χατζηπαρασίδφου, Γκάτσιου 1, Τσιομπάνου 4, Προκοπίδου 3, Μούρνου 5, Σεραφίμοβα, Στοϊκόφσκα 1, Νίκολιτς, Σελεμίδου, Καβαζοπούλου, Παναγιωτίδου, Τζούρισιτς, Σαμολαδά, Γκρίτζαλη
Διαιτητές: Αναστασίου – Μπουγιάκας Δίλεπτα: 1-7 Πέναλτι: 2/4 – 5/6



Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες γυναικείο χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ.

..........................................................................................................................................................

Πολλά μπράβο στις κοριτσάρες για το σημερινό διπλό, μέσα σε μια παραδοσιακά handball-ική πόλη, την Βέροια!!!!

:pano:

Στο επόμενο παιχνίδι με τις κρυφοχανούμισσες στην Μίκρα παίζεται το 1/2 Πρωτάθλημα & πρέπει να ενισχύσουμε!!!!

:nairepaok:


Υ.Γ. Δεν είδα τον αγώνα για να χω άποψη, αλλά βλέπω ότι το πουλαίν μου, η αρχηγάρα Νούλα, ήταν top scorer και γνωρίζω ότι, για να γίνει κάτι τέτοιο, σε εκτός έδρας αγώνα και μάλιστα ντέρμπι, όπως εξελίχθηκε, θέλει ΨΥΧΗ!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Οκτ 2017, 21:17

Στον αγώνα με Νέα Ιωνία, θα βρίσκεται εκεί το PAOKmania Web Radio, 28/10!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Οκτ 2017, 20:24

Παρουσίαση Π.Α.Ο.Κ. REDLED.
Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2017 20:26...

Συνέντευξη Τύπου πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 24 Οκτωβρίου στην Αίθουσα Τύπου του PAOK Sports Arena, κατά τη διάρκεια της οποίας έγινε η παρουσίαση του Τμήματος Χάντμπολ Γυναικών, που φέτος αγωνίζεται με τον διακριτικό τίτλο Π.Α.Ο.Κ. REDLED, της αγωνιστικής φανέλας της περιόδου 2017-2018, καθώς και του κύριου χορηγού του τμήματος, της REDLED.

Εικόνα

Τον λόγο πρώτος πήρε ο Έφορος της ομάδας, κ. Δημήτρης Χασεκίδης, ο οποίος ευχήθηκε στις αθλήτριες καλή επιτυχία με υγεία και τίτλους για το τμήμα, ενώ ευχαρίστησε την χορηγό εταιρεία, που βοηθάει την προσπάθεια, λέγοντας χαρακτηριστικά ότι «εταιρείες αυτού του επιπέδου αποτελούν ποιοτική αναβάθμιση και για το τμήμα».

Από την πλευρά του ο προπονητής, κ. Τζουβάρας έθεσε ως στόχο της σεζόν τόσο το Πρωτάθλημα, όσο και το Κύπελλο, ενώ δήλωσε ικανοποιημένος από την ποιότητα του ρόστερ, καθώς επίσης επεσήμανε ότι πλέον εναπόκειται στον ίδιο και στις αθλήτριες μέσω της σκληρής δουλειάς να υλοποιήσουν τους στόχους.

Με τη σειρά της η αρχηγός της ομάδας, Μυρτώ Νούλα, ευχαρίστησε τη REDLED, τονίζοντας πως με τη συνδρομή της γίνεται ποιοτικότερη η καθημερινότητα της ομάδας, ενώ παράλληλα έδωσε την υπόσχεση ότι το τμήμα θα διεκδικήσει όλους τους τίτλους.

Εκ μέρους της χορηγού εταιρείας, τον λόγο πρώτη πήρε η Υπεύθυνη Μάρκετινγκ, κ. Μιχαέλα Ζάχου, η οποία έχει διατελέσει στο παρελθόν και αθλήτρια του Π.Α.Ο.Κ., παρουσιάζοντας την εταιρεία REDPOINT, που ιδρύθηκε το 2002 και ασχολείται με την εισαγωγή και διακίνηση προϊόντων φωτισμού LED, καθώς και ηλεκτρολογικού υλικού. Η έδρα της εταιρείας βρίσκεται στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου και στεγάζεται σε ιδιόκτητες εγκαταστάσεις. Μετά από 16 χρόνια συνεχούς ανοδικής πορείας, η εταιρεία κατέχει ηγετική θέση ως μία από τις πλέον ανταγωνιστικές εταιρείες στο χώρο. Μεταξύ άλλων, αντιπροσωπεύει στην ελληνική αγορά τα brandnames: REDLED, REDLUX, DKK CAVI, RDP CABLES. To brandname REDLED, το οποίο και ανέλαβε την χορηγία της ομάδος Χάντμπολ Γυναικών του Π.Α.Ο.Κ., αντιπροσωπεύει πλήρη σειρά λαμπτήρων και φωτιστικών LED.

Κλείνοντας τη Συνέντευξη Τύπου, τον λόγο πήραν οι ιδρυτές και ιδιοκτήτες της εταιρείας, κκ. Διογένης Χατζησταύρου και Κωνσταντίνος Χαραλαμπίδης, οι οποίοι, αφού εξέφρασαν τα ΠΑΟΚτσίδικα αισθήματά τους, ευχαρίστησαν τόσο τον Πρόεδρο του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. κ. Αθανάσιο Κατσαρή, όσο και τον Έφορο του τμήματος κ. Δημήτρη Χασεκίδη για τη συνεργασία, ενώ αμφότεροι ευχήθηκαν καλή επιτυχία στα κορίτσια, με εκπλήρωση των στόχων τους.


Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Βόλλεϋ
Ετικέτες γυναικείο χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ.

........................................................................................................................................................

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Οκτ 2017, 23:54

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Α1 Γυναικών (3η αγωνιστική)


Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ RED- LED - ΟΦΝ Ιωνίας
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 27 Οκτ 2017, 13:17

Ό λ ο ι....μ ε θ α ύ ρ ι ο....σ τ η ν....Μ ί κ ρ α !!!!
Εικόνα
Παρασκευή, 27 Οκτωβρίου 2017 13:42...

" Όλοι μεθαύριο οφείλουμε να μαζευτούμε στην Μίκρα" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. και το Τμήμα Χάντμπολ Γυναικών του Δικεφάλου καλούν τον "ασπρόμαυρο" κόσμο να στηρίξει την προσπάθεια της ομάδας στο μεγάλο ντέρμπι της Κυριακής 29/10 στις 16:00 απέναντι στον ΟΦ Νέας Ιωνίας.

Η κυριακάτικη αναμέτρηση όπως και όλα τα εντός έδρας ματς του τμήματος θα διεξαχθούν στην Μίκρα.

Τα κορίτσια του Χρήστου Τζουβάρα είναι πανέτοιμα για τον πρώτο μεγάλο αγώνα της σεζόν, που θα δώσει βαθμολογικό αλλά και ψυχολογικό αβαντάζ ενόψει της συνέχειας.

Ραντεβού στο γήπεδο! Μαζί, ομάδα και κόσμος ανεβαίνουμε στην κορυφή του πρωταθλήματος!!!!

Από acpaok.gr Κατηγορία: Άλλα Σπορ | Χάντμπολ
Ετικέτες γυναικείο χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ.

............................................................................................................................................................

Είναι πολύ μεγάλο, άσβεστο πάντα, το πάθος αυτών των κοριτσιών για Πρωτάθλημα και τίτλους με τον Π.Α.Ο.Κ...
Δείτε στο πρόσωπο της αρχηγού της ομάδας μας, την ώρα που η Μυρτώ Νούλα χτυπάει το τύμπανο σαν οπαδός!!!!
Ας μην τις απογοητεύσουμε, ενισχύοντας τες όλοι με την παρουσία μας!!!!


:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Οκτ 2017, 13:24

Στον αγώνα αύριο θα παριστάμεθα πιθανότατα κι εμείς ως PAOKmania Web Radio!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Οκτ 2017, 14:09

Παραδίπλα, στο Μίκρα 1, έχει αγώνα το γυναικείο volley, για τη 2η αγωνιστική του 2ου υποομίλου του της Α2..


17:30, ΠΑΟΚ - Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Οκτ 2017, 15:00

Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ. Νέας Ιωνίας αύριο 29/10 στις 16:00, ζωντανά στο PAOKmania Web Radio!

Μαζί μου στο μικρόφωνο ο Goran!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Οκτ 2017, 10:41

Θυμίζω: Μετάδοση σήμερα του ντέρμπι κορυφής με την Νέα Ιωνία, από εμένα και τον Goran!
Ο αγώνας ξεκινά στις 16:00, εσείς μπείτε λίγο νωρίτερα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 29 Οκτ 2017, 13:44

Πάμε σήμερα γερά για την πρωτιά ρε Π.Α.Ο.Κ.άρα!!!!
:pano: :pano: .................................................................................................... :pano: :pano:
Εικόνα
:pano: :pano: .................................................................................................... :pano: :pano:
Σήμερα στις 16:00 στην Μίκρα...Μην ξεχνιόμαστε!!!!
:nairepaok: .................................................................................................................. :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Οκτ 2017, 14:04

Έτοιμοι. Σε μιάμιση ώρα θα είμαστε γήπεδο!

ΑΙΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Οκτ 2017, 15:06

Σε μισή ώρα συντονιστείτε εδώ:


https://discordapp.com/invite/5qrU2b7

Ή απλά μπείτε Discord, οι παλιοί...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Οκτ 2017, 15:43

Ξεκινάμε!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 29 Οκτ 2017, 16:39

14-10 ημιχρόνιο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο handball Π.Α.Ο.Κ. 2017-2018

Δημοσίευσηαπό flash4 » Κυρ 29 Οκτ 2017, 18:02

Μπορούμε το νταμπλ, έχουμε καλύτερη ομάδα!
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1383
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες