Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 08 Απρ 2017, 13:46

:lol: :lol: Ε εντάξει ρε, ας πάει άλλος για εμένα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Κυρ 09 Απρ 2017, 13:04

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 21 Ιουν 2017, 20:25

Ανανέωσε η Λύμουρα!! Σημαντική κίνηση για τη νέα σεζόν...

Η Λολίτα Λύμουρα είναι διεθνής PG, την απολαμβάνουμε αυτές τις μέρες με τα χρώματα της εθνικής...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:13

Δεν είδα δυστυχώς κανέναν αγώνα της εθνικής ομάδας.. Υπάρχει κανείς που είδε έστω έναν αγώνα; Πώς σας φάνηκε η Λύμουρα;; Στον αγώνα με Τουρκία έμαθα ότι έλυνε και έδενε... Πιστεύω ότι είναι πραγματικά ΤΕΡΑΣΤΙΑ υπόθεση για τον Π.Α.Ο.Κ. να έχει παίκτρια που αγωνίστηκε στον ημιτελικό του Eurobasket και μάλιστα για δεύτερη συνεχή χρονιά, αφού ανανέωσε λίγο πριν τον προημιτελικό!!

Του χρόνου θα έχετε μεταδόσεις και από το γυναικείο μπάσκετ, έχω ψηθεί τρελά!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:28

[quote="RoMaN"]Δεν είδα δυστυχώς κανέναν αγώνα της εθνικής ομάδας.. Υπάρχει κανείς που είδε έστω έναν αγώνα; Πώς σας φάνηκε η Λύμουρα;; Στον αγώνα με Τουρκία έμαθα ότι έλυνε και έδενε... Πιστεύω ότι είναι πραγματικά ΤΕΡΑΣΤΙΑ υπόθεση για τον Π.Α.Ο.Κ. να έχει παίκτρια που αγωνίστηκε στον ημιτελικό του Eurobasket και μάλιστα για δεύτερη συνεχή χρονιά, αφού ανανέωσε λίγο πριν τον προημιτελικό!!

Του χρόνου θα έχετε μεταδόσεις και από το γυναικείο μπάσκετ, έχω ψηθεί τρελά!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:[/quote

Πολύ καλη η Λυμουρα.Δες τον αγωνα στις 19.00 στην ερτ.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 25 Ιουν 2017, 16:37

Α θα έχει μικρό τελικό;; Ευχαριστώ!!Να την δούμε και για την ανδρική ομάδα, μιας και ψάχνουμε για 1...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 25 Ιουν 2017, 18:47




Ημίχρονο αυτή τη στιγμή, 40-29 είμαστε πίσω.


Μπήκε η Λύμουρα στα μισά του 3ου 10λέπτου.. Μία τσοχλεαδόρ πάσα, 2 αμυντικά ριμπάουντ και ένα κερδισμένο φάουλ... δεν ξέρω τι έκανε νωρίτερα. Ακόμα δεν τελείωσε το 3ο. Άλλη μία τσοχλεαδόρ πάσα μόλις τώρα.

Η Σπανού συμπλήρωσε 4 φάουλ στο 3ο δεκάλεπτο και τα έχει πάρει στο κρανίο...πονάει τη φανέλα. Ωραίο κορμί για 5άρι, τη θέλω στον Π.Α.Ο.Κ.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Δευτ 26 Ιουν 2017, 22:32

Η Λολιτα εχει πολυ μπασκετικο μυαλο αλλα εχει αρκετα παραπανισια κιλα για να παιξει στο υψηλοτερο επιπεδο(Δε ξερω αν οφειλετε σε θεμα υγειας η κακης διατροφης γυμναστικης κλπ)
Μερικα tips:Η μητερα της ειναι απο Φιλλιπινες,γεννημενη στο Πειραια αλλα μαλλον ειναι βαζελακι και κανει πολυ παρεα....με τον διευθυντη του SDNA
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Μπάσκετ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Ιουν 2017, 23:07

Ε από τον βάζελο μας ήρθε..αλλά δεν ξέρω πόσο καιρό ήταν εκεί..

Fun fact: η Σταμολάμπρου (καλά θυμόμουν εγώ ότι κάτι με έλεγε το όνομά της) είναι πρώην παίκτρια του Π.Α.Ο.Κ., που αγωνίζεται στο γυναικείο NBA τα τελευταία χρόνια, έχοντας φύγει από το Παλατάκι απ'ευθείας για US!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46190
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες