Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 21 Ιαν 2017, 19:57

BlackBlockAttack έγραψε:16-12 ημιχρονο

Μια ομαδα εχουμε να αντιμετωπισουμε για τους τιτλους η οποια δεν ειναι και απο τους μεγαλους συλλογους και δε μπορουμε....
Τι ηθελα και εκατσα να το δω....Πικρα...


Λυπάμαι μαύρο μπλοκ
Που δεν ειμαστε γαυρος να τα παίρνουμε ολα
Με το που ξεκινάει το τμημα
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Σάβ 21 Ιαν 2017, 20:07

Δε το καταλαβα το ποστ σου...
Μιλησα εγω για το γαυρο η ειπα κατι παραλογο?
Ειμαστε ο μονος απο τους μεγαλους συλλογους που εχουμε ομαδα στο αθλημα και εχουμε ενα αντιπαλο απο μια γειτονια της Αθηνας.
Μηπως να πανηγυριζω επειδη ειμαστε δευτεροι σε κουρσα που τρεχουν 2 οταν στο τμημα μπαινουν και χρηματα απο τον ιδιοκτητη της παε αλλα δε βρισκουμε λυσεις?
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό flash4 » Σάβ 21 Ιαν 2017, 21:26

+1926 για το παραπάνω σχόλιο
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 21 Ιαν 2017, 22:11

Εκείνη η χοντρομπούτα στο πίβοτ μας διέλυσε... Ο Κοκκώνης σε θηλυκό είναι η κοπέλα...

Δεν πειράζει αν και δεν τελείωσε το πρωτάθλημα αλλά μετά και από αυτήν την ήττα είμαστε δύσκολα...

Πάμε για του χρόνου θα ρίξει 5 φράγκα παραπάνω ο Ιβάν που τα ρίχνει έτσι κι'αλλιώς στο γυναικείο χάντμπολ και από εκεί και πέρα πρέπει αυτοί που είναι υπεύθυνοι στο τμήμα να βρουν τις ιδανικές λύσεις... :opaokara:
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 05 Απρ 2017, 19:39

Αυτό το ΣΚ εκτός απο την προτελευταία αγωνιστική των ανδρών, έχουμε και γυναίκες, 16η αγωνιστική, στο Σπίτι του Χάντμπολ!

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, ΠΑΟΚ- Φιλώτας Φλώρινας (Κατσίκης- Μιχαηλίδης, Μεϊμαρίδης)

βαθμολογία μέχρι στιγμής:

Εικόνα
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 07 Απρ 2017, 23:47

κυριακή των Βαϊων λοιπόν στις 2 η ώρα, δλδ όταν οι περισσότεροι θα κάνουν τα...τραπεζώματα, ξαναξεκινάει το πρωτάθλημα της Α1 γυναικών.

περισσότερες πληροφορίες για τον αγώνα και γενικά για την κατάσταση, σκορερ κτλ της Α1 γυναικών εδω:

http://www.paokmania.gr/alla-spor/xantm ... rotathlima
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 10 Απρ 2017, 12:04

Άνετη νίκη για τις Π.Α.Ο.Κ.-κοριτσάρες μας της Γρηγορίας Γκόλια εναντίον του Φιλώτα Φλώρινας και φτάνει σε λίγο η λήξη της κανονικής διάρκειας, με την Π.Α.Ο.Κ.άρα μας κατά 99% στην δεύτερη θέση και διεκδικήτρια του τίτλου-Πρωταθλήματος απ τα κρυφοχάνουμα του ΟΦΝΙ...

Σε συζήτηση που είχα με την αρχηγάρα της ομάδας μας Μυρτώ Νούλα (στην Κοζάνη, στον ημιτελικό Κυπέλλου των ανδρών μας με τον Φίλιππο, όπου έδωσε το παρόν σαν οπαδός :o ) μου "παραπονέθηκε" ότι:

"Φυσικά και μπορούμε το Πρωτάθλημα...Ξέρεις τι μας λείπει μόνο??? Καμιά 200αριά κομάτια να κάνουν την Μίκρα κόλαση στους τελικούς"!!

Καμιά 200αριά με είπε ρε σεις...200... :shock: :shock: Ούτε 2.000, ούτε 20.000... :( :evil:
Ξέρετε κάτι??? Δεν ήξερα που να πάω να κρυφτώ... :ugeek: Τόσο πολύ ντράπηκα σαν οπαδός του Π.Α.Ο.Κ.!!!! :oops: :cry:

Θα είμαστε εκεί λοιπόν όποτε χρειαστεί??? Για τον :pano:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 10 Απρ 2017, 12:34

χθες ειχε 35 ατομα, οι 6-7 ήταν απο τη Φλώρινα, οι τρεις ήταν αθλήτριες που είχαν τραυματισμό... ενας ο έφορος, ένα το τσακάλι ο τράντος και ένας εγώ...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 23 Απρ 2017, 07:35




Ο αγώνας που μεταδώσαμε ραδιοφωνικά χθες (Kgeo), ανέβηκε πριν 4 ώρες (δηλαδή κατά τις 4 το πρωί!) από το verianet...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Μάιος 2017, 12:43

Σήμερα στις 18:00 μέσα στην Ν. Ιωνία, οι :pano: κοριτσάρες μας αντιπαλεύουν με δύναμη και αισιοδοξία, στον πρώτο αγώνα του τελικού για το Πρωτάθλημα της Α' Εθνικής γυναικείου handball, τα κρυφοχάνουμα του ΟΦΝΙ...

Με σύνολο τριών νικών ανακηρύσσεται η Πρωταθλήτρια ομάδα και οι αγώνες "πάνε ιεραρχικά" 2-2 (αν χρειαστούν και οι 2) - 1 (αν χρειαστεί κι αυτός), ξεκινώντας απ την έδρα των κρυφοχανουμιών...

Γερά για την επιτυχία κοριτσάρες του :pano: Π.Α.Ο.Κ.!!!!


:nairepaok:



Υ.Γ. Μεθαύριο Κυριακή θα γίνει ο 2ος αγώνας στην χαβούζα, την ερχόμενη Παρασκευή ο 3ος και την Κυριακή ο 4ος (αν χρειαστεί) στο σπίτι του handball στην Μίκρα...Έχουμε όλοι, όσοι μπορούμε, :pano: καθήκον να είμαστε εκεί!!!!



Υ.Γ. 2...Κανένα link μήπως παίδες να παρακολουθήσουμε τον αγώνα εμείς οι εκτός χαβούζας???
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Παρ 05 Μάιος 2017, 12:47

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Μάιος 2017, 18:15

Δεν αντέχω δυστυχώς να βλέπω άλλο...Σκορ διασυρμού κάνα τέταρτο πριν την λήξη... :oops: & :(
Τρίτη μέρα σερί που μας πάει "πίπα-λωκό" σαν Π.Α.Ο.Κ. ρε π@@στη, γ@μώ την γκαντεμιά μου μέσα... :evil:
Δεν φτάνει που οι τερματζούδες μας δεν πιάνουν ούτε γρίπη σήμερα, τραυματίστηκε κι η Μούρνου και αντίο ζωή...
Η δικιά τους η φακλάνα η τερματζού πάλι, μέχρι και πουλιά άπιαστα με τις κάλτσες της πιάνει απόψε... :shock:

Τέσπα, πάει το σημερινό, οπότε ας ρίξουμε το βάρος στον μεθαυριανό αγώνα, μήπως βγει κάτι καλό... 8-)
Π.Α.Ο.Κ. είσαι, δηλαδή Π. αλεύεις ασταμάτητα.................................. ;)


Υ.Γ. Κεπεσίδου, Πάπα & Κέφαλου θέλω του χρόνου στον Π.Α.Ο.Κ. απ τα κρυφοχάνουμα...ΟΚ αγαπημένε Βάνια? :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Κυρ 07 Μάιος 2017, 15:22

Σε εξελιξη το παιχνιδι 6-4 προηγουμαστε

Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 07 Μάιος 2017, 15:56

15-10... στο 40' (10' του 2ου ημιχρόνου)...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Χάντμπολ Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 07 Μάιος 2017, 16:19

δεν υπαρχει αυτο που βλεπω..ερασιτεχνες παιχτριες..30 λαθη,ποσα χαμενα πεναλντι ,επιθεσεις χωρις σχεδιο.
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες