Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Ιουν 2016, 01:54

Σιγά σιγά...!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 12:27

Ο προπονητής της ομάδας, Αλέξανδρος Κατικαρίδης, μόλις ανακοίνωσε στο Facebook ότι πήρε το δίπλωμα UEFA A, και μάλιστα με πολύ καλή βαθμολογία!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 17:58

Παρελθόν ο Κατηκαρίδης!


Μετά από τρία χρόνια στο τιμόνι της γυναικείας ομάδας ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ την οποία οδήγησε σε μεγάλες επιτυχίες, ο Aλέξης Κατηκαρίδης δεν θα συνεχίσει στον Δικέφαλο..

Aναλυτικά η ανακοίνωση του ΑΣ ΠΑΟΚ:

Το γυναικείο τμήμα ποδοσφαίρου του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας του με τον προπονητή Αλέξη Κατηκαρίδη, τον οποίο ευχαριστεί για την τριετή προσφορά του στην ομάδα και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.



Lolz. Δεν έλεγα τίποτα άλλο;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 27 Ιούλ 2016, 14:21


Στην Πάφο και στη Λεμεσό


Ανακοινώθηκαν από την ΟΥΕΦΑ οι ώρες διεξαγωγής, καθώς και τα γήπεδα, των αγώνων του ομίλου στον οποίο συμμετέχει ο Π.Α.Ο.Κ., στο πλαίσιο της προκριματικής φάσης του Τσάμπιονς Λιγκ, και θα λάβει χώρα στην Κύπρο.

Το πρόγραμμα των Νταμπλούχων Ελλάδας έχει ως εξής:

23/08/16 (21:00): ΠΑΟΚ-WFC Hajvalia (Παφιακό Στάδιο, Πάφος)

25/08/16 (16:45): Κlaksvikar Ιtrottarfelag-ΠΑΟΚ (Παφιακό Στάδιο, Πάφος)

28/08/16 (17:15):
ΠΑΟΚ-Απόλλων Λεμεσού (Τσίρειο Στάδιο, Λεμεσός)


Από PAOKWOMANSOCCER

Κούρδε, μάζεψε τα αλάνια και πηγαίνετε! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 27 Ιούλ 2016, 14:22

45 βαθμούς θα έχει

SM-G935F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 27 Ιούλ 2016, 14:30

Α, πριν λίγες μέρες βγήκε και αυτό..

Νέος προπονητής ο Αλέξανδρος Τασούλης

Εικόνα

Το γυναικείο τμήμα ποδοσφαίρου του Α.Σ. Π.Α.Ο.Κ. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας του με τον προπονητή Αλέξανδρο Τασούλη.

Ο Αλέξανδρος Τασούλης γεννήθηκε στις 15 Αυγούστου 1984 στην Καβάλα και είναι προπονητής στα Τμήματα Υποδομής της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. από το 2010. Διαθέτει πτυχίο ΤΕΦΑΑ και δίπλωμα προπονητή ποδοσφαίρου UEFA A.

«Για μένα είναι μια διαφορετική πρόκληση. Είμαι πολύ χαρούμενος που μια τόσο πετυχημένη ομάδα με κάλεσε να συνεργαστώ μαζί της. Το αντιμετωπίζω με πολύ ενδιαφέρον και ενθουσιασμό, έχοντας να ανακαλύψω έναν νέο χώρο στο ποδόσφαιρο» τόνισε στις πρώτες του δηλώσεις ως ο νέος τεχνικός των Νταμπλούχων Ελλάδας ο κ. Τασούλης.

Από την πλευρά του, ο υπεύθυνος του τμήματος, Γιώργος Προύσαλης, δήλωσε: «Στόχος μας ήταν να επιλέξουμε έναν προπονητή μέσα από την οικογένεια του Π.Α.Ο.Κ. Έπειτα από σχετική έρευνα και συνεργασία με ανθρώπους της Π.Α.Ε. καταλήξαμε στην επιλογή του Αλέξη Τασούλη, έναν ικανότατο και φιλόδοξο τεχνικό. Του ευχόμαστε κάθε επιτυχία με την ομάδα μας».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 27 Ιούλ 2016, 14:44

Καλώς ήρθες κι εσύ στην μεγάλη Π.Α.Ο.Κ.άρα... :)

Γίνε κι εσύ μαζί μας νταμπλούχος, αλλά προσπάθησε πολύ για κάνα δυο κλικ της ομάδας προς τα επάνω στην Ευρώπη!!!! Οι απαιτήσεις στον Π.Α.Ο.Κ. μεγαλώνουν καθημερινά και μακάρι να ανταπεξέλθεις!!!! ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Marianov6 » Τρί 23 Αύγ 2016, 20:18

επειδη ειδα οτι στην κεντρικη εχει ενημερωση, εχετε κανενα στριμ για το παιχνιδι?
Marianov6
 
Δημοσιεύσεις: 1187
Εγγραφή: Παρ 22 Ιαν 2016, 22:12

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό overkillpaok » Παρ 26 Αύγ 2016, 10:22

http://inpaok.com/317423/%CE%B5%CF%85%C ... %BF%CE%BA/
Δεν πειράζει κορίτσια, πάμε για το νταμπλ και πάλι!!!
:pano: :pano: :pano:
overkillpaok
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2015, 01:10

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 26 Αύγ 2016, 12:13

Από Αύγουστο ευρωπαϊκό καναπέ και "δεν πειράζει, κορίτσια, πάμε πάλι για το νταμπλ"?
Πόσα χρόνια τραβάει αυτή η κολόνια?

Αν συνεχιστεί για πολύ αυτό, θαρρώ ότι καταλαβαίνετε πως θα μας αποκαλούν, δικαιολογημένα πλέον!!!! :oops:




Υ.Γ. Το ράφι στο Mac Pal πάλι άδειο θα μείνει από μεγάλη κούπα με αφτιά...Ξεσκονίστε το... :twisted:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 06 Σεπ 2016, 13:42

Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ


Την ταλαντούχα Κυριακή Μάρκου ενέταξε στο δυναμικό του, το τμήμα γυναικείου ποδοσφαίρου του Α.Σ. ΠΑΟΚ.

Η 14χρονη αθλήτρια προέρχεται από την ακαδημία ποδοσφαίρου του Φιλοκτήτη Κοντιά Λήμνου, και ήρθε στη Θεσσαλονίκη με τους γονείς της, προκειμένου να ολοκληρώσει τα διαδικαστικά και να ντυθεί στα ασπρόμαυρα.

Η Μάρκου είχε προπονηθεί με τον ΠΑΟΚ τον περασμένο Ιούνιο, ξεδιπλώνοντας το ταλέντο της, πείθοντας ταυτόχρονα τις προπονήτριες των τμημάτων υποδομής. «Είμαι πολύ χαρούμενη που έρχομαι στον ΠΑΟΚ. Είναι ένα όνειρο για μένα, που γίνεται πραγματικότητα» δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Α.Σ. ΠΑΟΚ η Κυριακή, η οποία προπονήθηκε εκ νέου με τις «ασπρόμαυρες» το απόγευμα της Δευτέρας (05/09/16).




Μεταγραφές στις υποδομές ΚΑΙ στο γυναικείο ποδόσφαιρο! :pano:
Καλή σταδιοδρομία εύχομαι στο κορίτσι!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 04 Ιουν 2017, 17:09



Ζωντανά ο Τελικός από τη Λειβαδιά!


ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ!!!

ΜΕ νίκη κάνουμε ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΕΤΕΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ!!! Πράγμα πολύ σπάνιο παγκοσμίως!~
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 04 Ιουν 2017, 17:22

0-2 κερδίζουμε στο 21'
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό sotos4m » Κυρ 04 Ιουν 2017, 17:35

Μεγάλη διαφορά απο την αντίπαλο... Μόνο στο ΟΑΚΑ θα έχανε αυτη η ομάδα...
sotos4m
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 20:15

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο Π.Α.Ο.Κ. 2016-2017

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 04 Ιουν 2017, 17:39

0-4 και ακόμα έχει χρόνο για να λήξει το 1ο..

ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΚΥΠΕΛΛΟ, ΚΥΠΕΛΛΟ, ΚΥΠΕΛΛΟ-Ο-Ο


Μπράβο ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!
Άλλος ένας τίτλος!
αυτή είναι πραγματική ΥΠΕΡΚΟΥΠΩΣΗ!
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Επόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες