Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 21 Φεβ 2016, 01:02

Μπράβο και στις κοριτσάρες μας, μην ξεχνιόμαστε, στις Κυπελλούχους Ελλάδας 2015-2016 !!!

Ωραίο ξεκίνημα στα play off με δύσκολη μεν, ΝΙΚΗ δε με την Άρτα !!!

Πάμε γερά κοριτσάρες, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ, ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ !!!

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara:................................... :pano: ................................... :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 21 Φεβ 2016, 12:14

Είχαμε λαό; Στις Συκιές ήμασταν 50 άτομα περίπου...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 21 Φεβ 2016, 12:20

Δεν ήμουν RoMaN, δεν ξέρω καθόλου καρντάση μου...Εδώ διάβασα το αποτέλεσμα και το ρεπορτάζ !!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ (2015-2

Δημοσίευσηαπό flash4 » Σάβ 27 Φεβ 2016, 20:39

Τεράστιας σημασίας ισοπαλία μέσα στη νέα ιωνία και με νίκη στη μίκρα όταν παίξουμε με αυτές θα πάρουμε το πλεονέκτημα έδρας. Άναδρος τραμπουκισμός από ντόπιους φλώρους στα κορίτσια μας. Κανονίστε να σας πετύχουμε πουθενά εσάς. Επιβάλλεται ακόμα μεγαλύτερη στήριξη στο τμήμα, το αξίζουν και με το παραπάνω.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1362
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό stelyk » Σάβ 27 Φεβ 2016, 21:28

Επεισόδια ντροπής στη Νέα Ιωνία
Μπήκαν για να χτυπήσουν τις γυναίκες του ΠΑΟΚ

Εικόνες ντροπής για ακόμη μια φορά στο γυναικείο χάντμπολ, καθώς με τη λήξη του αγώνα Νέα Ιωνία-ΠΑΟΚ, περίπου πενήντα οπαδοί των γηπεδούχων εισέβαλλαν στον αγωνιστικό χώρο με στόχο τις αθλήτριες του Δικεφάλου, που πανηγύριζαν...
Απίστευτα σκηνικά άλλη μια φορά στο γυναικείο χάντμπολ!

Οπαδοί της Νέα Ιωνίας, με το σφύριγμα της λήξης μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο και πήγαν να...χτυπήσουν τις παίκτριες του ΠΑΟΚ, που πανηγύριζαν τη σπουδαία ισοπαλία που πήραν.

Μάλιστα, ο έφορος της ομάδας, κ. Χασεκίδης, που προσπάθησε να προστατεύσει τα κορίτσια του ΠΑΟΚ, δέχθηκε χτύπημα στο κεφάλι, ενώ σοβαρά κινδύνευσαν αρκετές παίκτριες της ομάδας.

Η ομάδα φυγαδεύθηκε κακήν κακώς και λίγο έλειψε τα πράγματα να γίνουν χειρότερα. Πλέον η κατάσταση έχει ηρεμήσει.


ΗΛΙΘΙΑ ΖΩΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙ!!!!
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 27 Φεβ 2016, 21:35

Και μετά παρεξηγούνται κάποιοι που τις λέμε κούλες...
Μπασταρδες

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 27 Φεβ 2016, 21:48

painkiller4 έγραψε:Παρακολουθω λιγο το ματς στο χαντμπολ με τη Νεα ιωνια που παιζουμε εκτος εδρας πραγματικα οχετος και αηδια απο τα εμετικα συνθηματα εις βαρος των κοριτσιων μας. :twisted:
Στα του ματς ξεκινησαμε πολυ καλα και προηγουμαστε τωρα 10-15
Πεσαμε στη συνεχεια τωρα ημιχρονο 16 ολα

Το χα ξαναπει σε εναν προηγουμενο αγωνα των κοριτσιων μας εκει στην Ν.Ιωνια που χα δει αυτο.
Ειναι ανανδροι και μπασταρδα ολοι τους γαμω την βρωμοκουλα τους
Τοσο ξεφτιλες ρε να χτυπατε ρε γυναικες :twisted:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό potamda » Σάβ 27 Φεβ 2016, 21:49

Κι ...εντελώς τυχαία πριν λίγες μέρες!


Τσάκαλου: «Ποτέ δεν έχουμε την καλύτερη "φιλοξενία" στο γήπεδο του ΠΑΟΚ»

Η Λαμπρίνα Τσάκαλου είναι πιθανότατα η καλύτερη αθλήτρια του γυναικείου χάντμπολ στη χώρα μας και το gazzetta.gr τη συνάντησε λίγες ημέρες μετά το... επεισοδιακό FINAL 4 του Κυπέλλου Ελλάδας.
Η 22χρονη πλέι μέικερ της Νέας Ιωνίας μίλησε για το πως άρχισε να ασχολείται με το χάντμπολ, εξήγησε γιατί της αρέσει τόσο πολύ, αναφέρθηκε στο πρόσφατο παιχνίδι της ομάδας της κόντρα στον ΠΑΟΚ για το Κύπελλο και τα επεισόδια που το σημάδεψαν, ενώ ξεκαθάρισε πως της αρέσει να κερδίζει συνέχεια.
.................................
Η Λαμπρίνα δε θα μπορούσε να μην αναφερθεί και στα επεισόδια που σημάδεψαν το Final Four του Κυπέλλου στο χάντμπολ, αλλά και την... αντιαθλητική συμπεριφορά των οπαδών του ΠΑΟΚ στον τελικό.

«Βρισκόμασταν στα αποδυτήρια τη στιγμή που ξεκίνησαν τα επεισόδια στον πρώτο ημιτελικό. Ήταν μερικά λεπτά πριν την είσοδο μας στο γήπεδο. Δικαιολογίες δεν ψάχνουμε σαν ομάδα αλλά σίγουρα η όλη κατάσταση επηρεάζει την αγωνιστική απόδοση. Καθυστέρησε ο αγώνας, η ατμόσφαιρα του γηπέδου ήταν βαριά από τα καπνογόνα και οι ώρες ξεκούρασης μέχρι και τον τελικό την επόμενη μέρα μειώθηκαν ακόμα περισσότερο. Όσον αφορά τους οπαδούς του ΠΑΟΚ η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν έχουμε την καλύτερη «φιλοξενία» εκεί. Κάθε μεγάλη και ιστορική ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ έχει οπαδούς τέτοιου είδους, οπότε απειλές, βρισιές, φτυσίματα ακόμα και στις γυναίκες πάντα υπάρχουν πριν, κατά τη διάρκεια και μετά τους αγώνες. Φροντίζουμε απλά να αγνοούμε την κατάσταση και να συγκεντρωνόμαστε στον αγώνα. Παρόλα αυτά σαν σύλλογος καταδικάζουμε τέτοιες συμπεριφορές . Ακόμα και μέσα στη δική μας έδρα φροντίζουμε να προάγουμε το «ευ αγωνιζεσθαι», την ευγενή άμιλλα και τον αλληλοσεβασμό μεταξύ των ομάδων»
....................................

http://www.gazzetta.gr/other-sports/art ... o-toy-paok
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5118
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 27 Φεβ 2016, 22:06

Απιστευτη ισοπαλία!!!!!!!!!Δεν το περιμενα!!!!!!!
Δεν ηξερα καν πως παιζαμε σημερα εκει......Και υπηρχε και Live Video απο οτι ειδα πριν λιγο......
Μεγαλο πραγμα οτι μειωσαμε στον 1 βαθμο.....Τωρα δεν πρεπει να γκελαρουμε στην Αρτα και τελευταια αγωνιστική κανονιστε η Μικρα να ειναι καζανι εκει!!!!!!!!!

υγ:Οσο για την Τσακαλου ανακαλυψα αυτες τις δηλωσεις πριν λιγο,καθως εψαχνα για την βαθμολογια.......Λυπαμαι......Επειδη φορεσα την φανελα του ΟΦΝΙ,στους αντρες, εβλεπα οτι υπηρχαν τυπακια κομπλεξικα μεσα στην ομαδα εναντι της Θεσσαλονικης και του ΠΑΟΚ...........Αυτη τοτε ηταν πιστιρικα,αν δεν κανω λαθος στην πρωτη της χρονια,προφανως πλεον της μετεδωσαν το κομπλεξ.
Εχω παει αρκετες φορες στην Μικρα για να δω αντρικο χαντμπολ και σπανια θυμαμαι φτυσίματα......
:roll:

:opaokara:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 27 Φεβ 2016, 23:22

Τανας γιε υφυπουργε, ούτε για αυτό με τις γυναίκες έμαθες;;;

Η χειρότερη χούντα που πέρασε ποτέ...

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 28 Φεβ 2016, 00:22

Αλητείες κατά ΠΑΟΚ!

Οι αλήτες της Αθήνας χτύπησαν ξανά κατά του ΠΑΟΚ. Στον αγώνα της γυναικείας ομάδας του ΠΑΟΚ με την Νέα Ιωνία οπαδοί των γηπεδούχων έβριζαν από το ξεκίνημα της αναμέτρησης τις παίκτριες της ομάδας. Με την τελευταία κόρνα μάλιστα τα πράγματα ξέφυγαν!
Κατά τη διάρκεια των πανηγυρισμών για τη χρυσή ισοπαλία που απέσπασαν οι ασπρόμαυρες, 30 ανεγκέφαλοι ενοχλήθηκαν από τη δυσάρεστη γι αυτούς εξέλιξη στο ματς και εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο.

Αθλήτριες του Δικεφάλου κινδύνεψαν μάλιστα, με τη Νούλα και την Τσαουσίδου να δέχονται χτυπήματα από τους άνανδρους χούλιγκαν της Νέας Ιωνίας. Ο έφορος της ομάδας, Δημήτρης Χασεκίδης, σε μία προσπάθειά του να προστατέψει τις παίκτριές του ήρθε σε μάχη σώμα με σώμα με τους συγκεκριμένους-ντροπή για το άθλημα οπαδούς και δέχθηκε και ο ίδιος βίαιη επίθεση.

Οι ιθύοντες των Κυπελλούχων Ελλάδας έχουν αποφασίσει να καταθέσουν μηνύσεις για την άνανδρη επίθεση που δέχθηκαν και βρίσκονται ήδη στο Αστυνομικό Τμήμα της περιοχής για τις προβλεπόμενες διαδικασίες.

Ο έφορος του τμήματος, Δημήτρης Χασεκίδης, ο οποίος προστάτευσε τις «ασπρόμαυρες» παίκτριες την στιγμής της επίθεσης, μίλησε στο INPAOK, όντας φανερά στεναχωρημένος κι εκνευρισμένος για τα όσα συνέβησαν, ενώ δήλωσε για όσους επιτέθηκαν στην ομάδα πως «δεν είναι άνδρες, είναι ξεφτίλες».
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 28 Φεβ 2016, 10:34

Να μας πει η κυρία ναισιδου προπονητρια της Ιωνίας τι πρεσβεύει ο ΠΑΟΚ για να ξέρουμε και εμείς ΠΟΙΟ ΗΛΙΘΙΕΣ ΚΑΙ ΆΣΤΟΧΕΣ ΔΗΛΏΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ....ουτε ο χαζοσαββας Θεοδωρίδης να ήταν .....

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Φεβ 2016, 12:36

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46186
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό ARMY » Κυρ 28 Φεβ 2016, 12:41

Λυπάμαι για αυτά που είπε η Τσάκαλου, γιατί το ξέρω προσωπικά το χανουμάκι
Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: Γενική συζήτηση περί Γυναικείου Χάντμπολ του ΠΑΟΚ 15-16

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Κυρ 28 Φεβ 2016, 12:48

ARMY έγραψε:Λυπάμαι για αυτά που είπε η Τσάκαλου, γιατί το ξέρω προσωπικά το χανουμάκι

Πιαστην και πες της καμια κουβεντα

Εν αρχην ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες