Γυναικείο ποδόσφαιρο 2010-2011 Α: πρωτάθλημα

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 24 Αύγ 2010, 17:49

Ο νέος προπονητής θα έθετε την περίοδο όπου θα ξεκινούσε η προετοιμασία!

Ψάχνουν τον κατάλληλο

H διοίκηση του ΑΣ ΠΑΟΚ συνεχίζει την προσπάθεια για συνεργασία με έμπειρο προπονητή, που θα αναλάβει τα ηνία του τμήματος γυναικείου ποδοσφαίρου.

Η εποχή που ο ΠΑΟΚ έφερνε στην ομάδα προπονητές χωρίς ιδιαίτερη εμπειρία, έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Πλέον οι άνθρωποι του Δικέφαλου ψάχνουν την καλύτερη δυνατή λύση, προκειμένου να κρατήσουν τα κεκτημένα των προηγούμενων χρόνων και να έρθει στην Τούμπα ακόμη ένα πρωτάθλημα.

Ο έφορος της ομάδας, Γιώργος Προύσαλης, ξεκαθάρισε στο PAOK24 ότι στόχος της διοίκησης είναι να τελειώσει σύντομα το θέμα: «Θέλουμε έναν προπονητή που να ξέρει από γυναικείο ποδόσφαιρο. Ψάχνουμε την καλύτερη δυνατή λύση. Η ομάδα θα μπει σε κανονικούς ρυθμούς μετά και από την επιστροφή των διεθνών».

ΠΑΟΚ24
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό gash04 » Σάβ 11 Σεπ 2010, 09:30

Έχει πετύχει περισσότερα από 150 γκολ με τη φανέλα του ΠΑΟΚ και 24 με την Εθνική ομάδα. Αναμφίβολα η Δήμητρα Παντελειάδου ξέρει την τέχνη του σκοραρίσματος και το έχει αποδείξει στα εννιά χρόνια που παίζει ποδόσφαιρο. Η 24χρονη επιθετικός μίλησε στο PAOK24 για όλα.

Η Δήμητρα Παντελειάδου βρίσκεται στην γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ από τότε που ιδρύθηκε το 2001. Είναι από τις βετεράνους της ομάδας αν και μόλις 24 χρόνων. Το PAOK24 συνάντησε την επιθετικό του Δικέφαλου στην μπουτίκ της Τούμπας και η ίδια μίλησε για τους στόχους της νέας σεζόν, αλλά και για την… τρέλα της για την μπάλα. Η Παντελειάδου, ή αλλιώς «Βιειρϊνια» όπως την φωνάζουν οι συμπαίκτριες της λόγω της θέσης αλλά και του ταλέντου της, δεν συμβιβάζεται με τίποτα λιγότερο από την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Άλλωστε τόσα χρόνια έχει συνηθίσει...

Ποιοί είναι οι φετινοί στόχοι της ομάδας;
«Φέτος όπως και όλες τις προηγούμενες χρονιές ο στόχος μας είναι το πρωτάθλημα. Πλέον δεν μπορούμε να στοχεύουμε σε τίποτα λιγότερο από αυτό. Εξάλλου έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στην ομάδα και πιστεύω ότι και φέτος θα τα καταφέρει».

Το ρόστερ βοηθά πολύ στο να στοχεύει η ομάδα ψηλά...
«Σίγουρα. Για μένα η ομάδα του ΠΑΟΚ είναι η καλύτερη από άποψη ρόστερ στην Ελλάδα. Βοηθά και το γεγονός ότι όλες οι κοπέλες είμαστε μικρές ηλικιακά και έτσι δεν έχουμε συχνά αποχωρήσεις λόγω μεγάλης ηλικίας και μετά ψάξιμο για καινούργια παίκτρια. Μεγαλώνουμε όλες μαζί. Πολύ σημαντικό ρόλο παίζουν βέβαια και οι ακαδημίες που κάθε χρόνο μας φέρνουν δύο-τρία νέα ταλέντα».

Σας επηρεάζει το γεγονός ότι η ομάδα δεν έχει καταλήξει ακόμη σε κάποιον προπονητή;
«Η ομάδα συνεχίζει κανονικά την προετοιμασία της, αν και χωρίς προπονητή. Σίγουρα μας επηρεάζει το ότι δεν βρεθεί λύση σε αυτό το θέμα, αλλά έχουμε μεγάλο πείσμα και πιστεύω ότι θα καταφέρουμε να είμαστε έτοιμες για το ξεκίνημα της σεζόν».

Η σεζόν ξεκινά όμως με ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι: Αυτό κόντρα στην Νόιλενγκμπαχ για το Τσάμπιονς Λιγκ. Είστε προετοιμασμένες για αυτό;
«Φυσικά και είμαστε. Θέλουμε πολύ να καταφέρουμε κάτι παραπάνω στην Ευρώπη, αφού στην Ελλάδα μας έγινε πια ...συνήθεια να παίρνουμε το πρωτάθλημα. Δουλεύουμε πολύ για αυτό και μακάρι να τα καταφέρουμε».

Δύσκολος αντίπαλος η Νόιλενγκμπαχ;
«Για να έχει φτάσει μέχρι τους “32” του Τσάμπιονς Λιγκ σίγουρα δεν είναι και ο πιο εύκολος! Είναι η πρωταθλήτρια Αυστρίας και στις χώρες της κεντρικής Ευρώπης το γυναικείο ποδόσφαιρο είναι αρκετά ανεπτυγμένο. Βέβαια όσο δύσκολη και να είναι δεν είναι Άρσεναλ...».

Σου έχει μείνει πικρή «γεύση» από εκείνο το παιχνίδι;
«Δεν θέλω καν να αναφερθώ σε εκείνο το παιχνίδι...(γέλια). Ήταν μια «βαριά» ήττα (0-9), αλλά έτσι κι αλλιώς υπάρχει τεράστια διαφορά επιπέδου ανάμεσα το αγγλικό και το ελληνικό ποδόσφαιρο. Πόσο μάλλον στο γυναικείο. Μην ξεχνάμε ότι το αγγλικό γυναικείο ποδόσφαιρο είναι επαγγελματικό, ενώ το ελληνικό ερασιτεχνικό. Το μόνο που θα μας μείνει από εκείνη την κλήρωση είναι η επίσκεψη μας στην Αγγλία, στις εγκαταστάσεις της Άρσεναλ, που ήταν φοβερή εμπειρία».

Από πόσο χρονών ξεκίνησες το ποδόσφαιρο και τι σε ώθησε να το ξεκινήσεις;
«Από τα εφτά μου παίζω. Ξεκίνησα στο παιδικό του ΠΑΟΝΕ στο Κιλκίς και έμεινα εκεί μέχρι τα 15 μου. Το 2001 μου είπαν ότι ο ΠΑΟΚ θα κάνει ομάδα γυναικείου ποδοσφαίρου και ήρθα! Από τότε είμαι εδώ. Όσο για αυτό που με επηρέασε ήταν ο αδερφός μου που έπαιζε ποδόσφαιρο».

Αντιμετώπισες αρνητικά σχόλια μικρότερη;
«Συνήθως όταν έλεγα στους άνδρες φίλους μου ότι παίζω μπάλα εκείνοι δεν με πίστευαν, ή ακολουθούσαν σχόλια του τύπου «σιγά την μπάλα που θα παίζεις». Λύναμε όμως τις διαφορές μας στο 5Χ5! (γέλια) Εκεί οι περισσότεροι έμεναν «με το στόμα ανοιχτό». Γενικά ως γυναίκα θα ακούσεις πολλά σίγουρα. Μαθαίνεις όμως να κλείνεις τα αυτιά σου και να προχωράς».

Τελικά πόσο δύσκολο είναι για μια γυναίκα να παίζει ποδόσφαιρο;
«Είναι αρκετά. Στην Ελλάδα ένα παραπάνω γιατί το άθλημα είναι ερασιτεχνικό και τα χρήματα είναι λίγα. Σίγουρα δεν μπορείς να ζήσεις από αυτό όσο και να το αγαπάς. Πρέπει να το συνδυάζεις με κάτι άλλο για τα βγάλεις πέρα αξιοπρεπώς. Αυτό βέβαια ισχύει σε όλες τις ελληνικές γυναικείες ομάδες ίσως και σε χειρότερο βαθμό. Στον ΠΑΟΚ είμαστε τυχερές που το σωματείο είναι κοντά μας. Αλλά αν συγκρίνει κανείς το ελληνικό επίπεδο με αυτό του εξωτερικού θα καταλάβει τις τεράστιες διαφορές που υπάρχουν».

Εσύ με τι συνδυάζεις το ποδόσφαιρο;
«Παράλληλα δουλεύω σε ένα κατάστημα ΠΡΟ-ΠΟ».

Η ζωή σου δηλαδή, θες δεν θες, περιλαμβάνει πολύ μπάλα...
«Το ποδόσφαιρο είναι η ζωή μου έτσι κι αλλιώς. Δεν υπάρχει περίπτωση να δω ότι έχει ένα παιχνίδι στην τηλεόραση και να μην κάτσω να το δω. Παρακολουθώ πολύ και την ανδρική ομάδα του ΠΑΟΚ. Βέβαια σε αυτό συμβάλλει και η μητέρα μου που παρακολουθεί «στενά» τις εξελίξεις! Τελευταία φορά που πήγα γήπεδο ήταν στον αγώνα με τον Άγιαξ».

Μικρότερη είχες κάποιο ποδοσφαιρικό πρότυπο;
«Μου άρεσε και συνεχίζει να μου αρέσει πάρα πολύ ο Αλεσάντρο Ντελ Πιέρο της Γιουβέντους. Είναι ένας ολοκληρωμένος παίκτης και ηγέτης. Από τις ελληνικές ομάδες σίγουρα ξεχωρίζει ο Βιεϊρίνια. Γρήγορος και αποτελεσματικός. Μάλιστα οι συμπαίκτριές μου με φωνάζουν «Βιεϊρίνια» και λόγω της θέσης μου, αλλά και γιατί είμαι και εγώ μικροκαμωμένη και «μπαίνω» στις φάσεις».

Τί εύχεσαι για την καινούργια σεζόν που ξεκινά;
«Υγεία, χωρίς τραυματισμούς για την ομάδα και περισσότερο κόσμο στο γήπεδο. Χρειαζόμαστε τον κόσμο κοντά μας όχι τόσο για οικονομικούς λόγους, αλλά περισσότερο για να μας εμψυχώνει. Η εμπειρία της Δανίας με την Εθνική για τα προκριματικά του Μουντιάλ θα μου μείνει αξέχαστη! Ο κόσμος ήταν πολύ «κοντά» στα κορίτσια της Δανίας και η ατμόσφαιρα ήταν μοναδική! Μέχρι εμείς που ήμασταν η αντίπαλη ομάδα «πωρωθήκαμε». Γι’ αυτό θέλουμε το κόσμο κοντά μας. Είναι πραγματικά ο δωδέκατος παίκτης».

ID
Δήμητρα Παντελειάδου
Θέση: Επιθετικός
Σύλλογος: ΠΑΟΚ
Ημ. γέννησης: 15.2.1986
Ύψος: 1.59
Βάρος: 49
Διεθνείς Συμμετοχές: 65
Γκολ με την Εθνική: 24
Ντεμπούτο: 20/4/2002
Ρεκόρ: Τέσσερα γκολ σε έναν αγώνα με την Εθνική ομάδα
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Τρί 14 Σεπ 2010, 18:49

Δουβαρτζίδης στο τιμόνι

14 Σεπ 2010 18:43, Από Μαρία Κλάουν

O Θεόφιλος Δουβαρτζίδης θα είναι τελικά ο προπονητής της γυναικείας ομάδας του ΠΑΟΚ, παρά τις αντιδράσεις που υπήρξαν από οπαδούς του Δικέφαλου για το οπαδικό παρελθόν του τεχνικού.

Οι επαφές είχαν γίνει εδώ και πολύ καιρό, αλλά το οπαδικό παρελθόν του προπονητή και οι αντιδράσεις φίλων του Δικέφαλου εμπόδιζαν το «κλείσιμο» της συμφωνίας. Συγκεκριμένα, ο προπονητής εμφανιζόταν ως οπαδός του Άρη και έχοντας τατουάζ το έμβλημα του συλλόγου. Σε κάθε περίπτωση οι άνθρωποι της ομάδας κατέληξαν ότι είναι ο πλέον κατάλληλος για να αναλάβει τα «ηνία» της ομάδας.

Η προετοιμασία των κοριτσιών πια έχει μπει σε εντατικούς ρυθμούς ενόψει του αγώνα κόντρα στην Νόιλενγκμπαχ, για τον Τσάμπιονς Λιγκ.
Η ημερομηνία του παιχνιδιού (22/09) πλησιάζει και το τμήμα κινείται πια σε «ευρωπαϊκούς» ρυθμούς για την σωστή προετοιμασία της ομάδας, όσο και την απόλυτη ετοιμότητα του γηπέδου της.

Η ομάδα πρόκειται να δώσει και κάποια φιλικά για να είναι πανέτοιμη για τον αγώνα. Ο έφορος της ομάδας Γιώργος Προύσαλης μιλώντας στο PAOK24 ανέλυσε τον τρόπο προετοιμασίας της ομάδας: « Η ομάδα κάνει καθημερινές προπονήσεις και κάποιες μέρες διπλές. Πιστεύω ότι θα ανταπεξέλθουμε και ότι θα είμαστε έτοιμοι πλήρως για τον αγώνα με την Νόιλενγκμπαχ».



κριμα......Το τμημα δεν θα εχει την στηριξη μου..μακρια οι ρουφ απο την ομαδα μου.

PAOK24
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 14 Σεπ 2010, 18:51

Δουβαρτζίδης στο τιμόνι


O Θεόφιλος Δουβαρτζίδης θα είναι τελικά ο προπονητής της γυναικείας ομάδας του ΠΑΟΚ, παρά τις αντιδράσεις που υπήρξαν από οπαδούς του Δικέφαλου για το οπαδικό παρελθόν του τεχνικού.

Οι επαφές είχαν γίνει εδώ και πολύ καιρό, αλλά το οπαδικό παρελθόν του προπονητή και οι αντιδράσεις φίλων του Δικέφαλου εμπόδιζαν το «κλείσιμο» της συμφωνίας. Συγκεκριμένα, ο προπονητής εμφανιζόταν ως οπαδός του Άρη και έχοντας τατουάζ το έμβλημα του συλλόγου. Σε κάθε περίπτωση οι άνθρωποι της ομάδας κατέληξαν ότι είναι ο πλέον κατάλληλος για να αναλάβει τα «ηνία» της ομάδας.

Η προετοιμασία των κοριτσιών πια έχει μπει σε εντατικούς ρυθμούς ενόψει του αγώνα κόντρα στην Νόιλενγκμπαχ, για τον Τσάμπιονς Λιγκ.
Η ημερομηνία του παιχνιδιού (22/09) πλησιάζει και το τμήμα κινείται πια σε «ευρωπαϊκούς» ρυθμούς για την σωστή προετοιμασία της ομάδας, όσο και την απόλυτη ετοιμότητα του γηπέδου της.

Η ομάδα πρόκειται να δώσει και κάποια φιλικά για να είναι πανέτοιμη για τον αγώνα. Ο έφορος της ομάδας Γιώργος Προύσαλης μιλώντας στο PAOK24 ανέλυσε τον τρόπο προετοιμασίας της ομάδας: « Η ομάδα κάνει καθημερινές προπονήσεις και κάποιες μέρες διπλές. Πιστεύω ότι θα ανταπεξέλθουμε και ότι θα είμαστε έτοιμοι πλήρως για τον αγώνα με την Νόιλενγκμπαχ».

Πηγή: PAOK24


Αυτό τώρα να το εκλάβω ως ανέκδοτο...????
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 14 Σεπ 2010, 18:52

Με πρόλαβες D.A.A.T. :lol: :lol:
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό ilias4_koufalia » Τρί 14 Σεπ 2010, 18:55

Ρε αντε @!#$Χ ολοι σας εκει περα να πουμε παλιο@@@@@@@!!!!



Τι να πω ρε φουστη μου θελουν να μας στρεψουν εναντιον τους????
Αυτες ειναι παραλογες κινησεις!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Π.Α.Ο.Κ. πάνω απ' όλα
Άβαταρ μέλους
ilias4_koufalia
 
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 22:27

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Τρί 14 Σεπ 2010, 19:02

Εμένα με πειράζει πιο πολύ η διαρροή περί ναυάγιου στις διαπραγματεύσεις.

Όσο για τις 22 Σεπτεμβρίου όπου ο αγώνας γίνεται Θεσσαλονίκη, θα πω το εξής:

Χμμμμμ
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τρί 14 Σεπ 2010, 19:55

συγχαρητηρια μεγαλη επιτυχια τουλαχιστον να αφηνει να βλεπουμε το τατουαζ του να γουσταρουμε ....
ποσο μαλακες ειναι καποιοι τι να πω......βλεπω να παθαινει οτι και ο μπαγιεβιτς δυστυχως.....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό johan4 » Τρί 14 Σεπ 2010, 20:12

αν βγάλει χρονια αυτός στον ΠΑΟΚ εγώ θα γίνω αστροναύτης.όπως φαίνεται η επιλογή έγινε με αλλα κριτήρια απλά κάποιος τον βόλεψε τον kyrio.to τραγικό είναι ότι φάγαμε και ένα δούλεμα και καλά ότι χάλασε ενώ οι κύριοι το είχαν αποφασίσει και μας είχαν γραμμένους κανονικά από την αρχή
johan4
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Κυρ 18 Ιούλ 2010, 19:06

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό felix 4 » Τρί 14 Σεπ 2010, 23:36

πιο γρηγορα κ απτον μπερετα θα φυγεις ερπετο
ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ ΣΤΟΝ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
felix 4
 
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Σάβ 16 Ιαν 2010, 13:54

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 14 Σεπ 2010, 23:38

Aσχολίαστο!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό felix 4 » Τετ 15 Σεπ 2010, 09:38

στο πρωτο ματς ελα με σορτσακι..θα ειναι ωραια..
ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ ΣΤΟΝ ΑΣ Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
felix 4
 
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Σάβ 16 Ιαν 2010, 13:54

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 15 Σεπ 2010, 09:43

Δε νοιώθουν οι άνθρωποι στον ΑΣ...απλά δε νοιώθουν.... :redcard:
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 15 Σεπ 2010, 15:46

Αρχιεπίσκοπος Κουτσουρής διέψευσε πρόσληψη ερπετοειδούς σε γυναικεία ομάδα.
:ugeek:
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Γυναικείο Ποδόσφαιρο

Δημοσίευσηαπό free4 » Πέμ 16 Σεπ 2010, 00:04

Μιλώντας σήμερα με τον έφορο της ομάδας, με διεμήνυσε ότι όλα αυτά περί πρόσληψης του Δουρβατζίδη είναι απλά κατασκεύασμα και δεν υπάρχει ακόμη τίποτε ουσιαστικό. Μία βδομάδα πριν την πρώτη αναμέτρηση της ομάδας για την Ευρώπη κι ο κίνδυνος να κατέβει ο ΠΑΟΚ δίχως προπονητή, είναι κάτι παραπάνω από φανερός.

Η αλήθεια είναι ότι η ομάδα ψάχνει ένα καταρτισμένο προπονητή με γνώσεις κι όρεξη για δουλειά κι όχι απλά κάποιον ο οποίος θα κάνει τις προπονήσεις και θα φεύγει και υπό αυτές τις συνθήκες είναι δύσκολη η ανεύρεση ενός προπονητή σε σχετικά μικρή ηλικία που θα μπορεί να ανταποκριθεί σε αυτό το ρόλο..

Την ερχόμενη Τρίτη γίνεται η κλήρωση του πρωταθλήματος το οποίο τελικά ξεκινά την Κυριακή 10 Οκτωβρίου!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες