Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 19 Ιουν 2019, 08:43

Άνθρωπος που έχει διαφημιστική εταιρία.και ασχολείται με τις κατασκευές.τι κατασκευές?από χόμπι?όπως λέμε σπούδασε διακόσμηση και ασχολείται με το μόντελινγκ?Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα το σενάριο με την εκπροσώπηση επιχειρηματιών.τι είναι αυτοί οι επιχειρηματίες κ τους κρατάνε κρυφούς?γιακούζα?
Ο Καραμάνος δηλαδή ως τι τους εκπροσωπεί.ως διαφημιστής?ως φιλάνθρωπος?ως ο πιο όμορφος?ως φίλος του Πάκη?Τι?
Μόνο εμένα μου φαίνεται τελείως μουφα η ιστορία?
Το γεγονός πως είναι γνωστός μόνο από κάποιες μεγάλες εκθέσεις που έχει κάνει μου δίνει την εντύπωση ανθρώπου που θέλει απεγνωσμένα να κάνει κονέ.να γίνει γνωστός .
Επίσης επειδή δεν το έψαξα καθόλου, γνωρίζουμε ποια είναι η διαφημιστική του η είναι κ αυτή μυστικό?
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 19 Ιουν 2019, 09:06

επίσης ένα από τα ωραία (ρε πο^%^$&μου είπα δεν θα μιλήσω) είναι οτι φέτος αναλαμβάνει το management και από του χρόνου αγοράζει την ΚΑΕ. Είναι πώς παίρνεις έναν παίκτη πλέον δανεικό (τύπου Ολιβέιρα) και μετά αν σου παίξει μισό ή έναν χρόνο πάς και τον αγοράζεις? έ έτσι και εδώ. τί δεν γίνεται έτσι με τις επιχειρήσεις?

PS: και λέω εγώ τώρα να μην υπήρχε στο αφήγημα η αγορά (κλάιν, μπορεί να αλλάξουνε και γνώμη ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?) τί θα πουλούσαμε? οτι επί 10 χρόνια έχουμε διοίκηση πρωτοδικείου και βρήκαμε μετά από έναν χρόνο κάποιον να κάνουμε ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Τετ 19 Ιουν 2019, 11:40

Εχω κανει μια πονειρη σκεψη αυτην την στιγμη μετα τις φωτο σε νυχτερινο κεντρο. Μηπως εχουν σκεφτει να δωσουν την ομαδα στον πιο κατσαπρογκο που θα την ζητησει, με σκοπο να γινει τοσο κακη που θα δυσφημιζει το brand name του ΠΑΟΚ και να την παρει στο τελος ο Ιβαν με το ζορυ? Δεν εχω ιδεα περι τινος προκειται, απλα στις φωτο μου φαινεται σαν τον θειο που καθεται με την νεολαια.. Σελφι στα κλαμπς...
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Ιουν 2019, 11:58

palok έγραψε:επίσης ένα από τα ωραία (ρε πο^%^$&μου είπα δεν θα μιλήσω) είναι οτι φέτος αναλαμβάνει το management και από του χρόνου αγοράζει την ΚΑΕ. Είναι πώς παίρνεις έναν παίκτη πλέον δανεικό (τύπου Ολιβέιρα) και μετά αν σου παίξει μισό ή έναν χρόνο πάς και τον αγοράζεις? έ έτσι και εδώ. τί δεν γίνεται έτσι με τις επιχειρήσεις?

PS: και λέω εγώ τώρα να μην υπήρχε στο αφήγημα η αγορά (κλάιν, μπορεί να αλλάξουνε και γνώμη ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ?) τί θα πουλούσαμε? οτι επί 10 χρόνια έχουμε διοίκηση πρωτοδικείου και βρήκαμε μετά από έναν χρόνο κάποιον να κάνουμε ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ?




Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα, μην είσαι υπερβολικός, από τη διαχείριση του θα κριθεί πάλι του χρόνου από αυτούς που έχουν λόγο στο μετοχικό κεφάλαιο.
Ήταν προτιμότερο να πάρει την ομαδα αέρα με ένα δυο μαϊμού εγγυητικές;
Πιστεύω ότι με αυτόν τον τρόπο η ομάδα παραμένει στον ερασιτέχνη,ο οποίος εξακολουθεί να έχει τον πρώτο λόγο του χρόνου τέτοια εποχή.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 12:17

paoki_ έγραψε:Εχω κανει μια πονειρη σκεψη αυτην την στιγμη μετα τις φωτο σε νυχτερινο κεντρο. Μηπως εχουν σκεφτει να δωσουν την ομαδα στον πιο κατσαπρογκο που θα την ζητησει, με σκοπο να γινει τοσο κακη που θα δυσφημιζει το brand name του ΠΑΟΚ και να την παρει στο τελος ο Ιβαν με το ζορυ? Δεν εχω ιδεα περι τινος προκειται, απλα στις φωτο μου φαινεται σαν τον θειο που καθεται με την νεολαια.. Σελφι στα κλαμπς...



Ο πιτσιρικάς που είναι μαζί του, είναι παλικάρι που δουλεύει χρόνια στο Παλατάκι και πονάει την ομάδα, τον ακολουθώ στο Facebook.
Εμπιστεύομαι τη κρίση του, προσωπικά...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 19 Ιουν 2019, 14:48

barlow4 έγραψε:Άνθρωπος που έχει διαφημιστική εταιρία.και ασχολείται με τις κατασκευές.τι κατασκευές?από χόμπι?όπως λέμε σπούδασε διακόσμηση και ασχολείται με το μόντελινγκ?Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα το σενάριο με την εκπροσώπηση επιχειρηματιών.τι είναι αυτοί οι επιχειρηματίες κ τους κρατάνε κρυφούς?γιακούζα?
Ο Καραμάνος δηλαδή ως τι τους εκπροσωπεί.ως διαφημιστής?ως φιλάνθρωπος?ως ο πιο όμορφος?ως φίλος του Πάκη?Τι?
Μόνο εμένα μου φαίνεται τελείως μουφα η ιστορία?
Το γεγονός πως είναι γνωστός μόνο από κάποιες μεγάλες εκθέσεις που έχει κάνει μου δίνει την εντύπωση ανθρώπου που θέλει απεγνωσμένα να κάνει κονέ.να γίνει γνωστός .
Επίσης επειδή δεν το έψαξα καθόλου, γνωρίζουμε ποια είναι η διαφημιστική του η είναι κ αυτή μυστικό?


+4
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 19 Ιουν 2019, 15:08

Διαβάζοντας το σκηνικό φαίνεται απατεωνιά
Βλέποντας τον φαίνεται απατεωνιά
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Πέμ 20 Ιουν 2019, 21:52

Πολλες φορες πεφτω μεσα στην πρωτη εντυπωση...καποιες φορες οχι.
Στα του ΠΑΟΚ ειχα επιφυλαξεις για Μπατατουδη παρα τα "φερε το Ροναλντο" που κυριαρχουσαν...μου ειχε σηκωθει η τριχα οταν ειδα την πρωτη φωτο/ρεπορταζζζ για Γουμενοπαγωνηδες...και μου εβγαζε κατι πολυ θετικο ο Ποντιος το.μακρυνο 2006..2007..κι ας τον κοροιδευαν καποιοι δικοι μας οτι δεν εχει δευτερο σακακι.

Απο την αλλη ειχα πολυ καλυυερο προαισθημα για Ζαγορ-Βρυζα. Οχι οτι δεν καναν κ θετικα βηματα...βαλαν τον ΠΑΟΚ ξανα στο χαρτη..φεραν τη μεγαλυτερη προκριση της ιστοριας μας...αλκα καναν κ τεραστια λαθη.

Στο δια ταυτα.......οταν ειδα το συγκεκριμενο κ διαβασα τα ρεπορταζζζ για ενδιαφερον ειπα "καλως τηννΑ2 καλως την 1-0". Γιατι 1ο φαβορι για φουντο.μας φανταστηκα φετος αγωνιστικα ..ή εξωαγωνιστικα το επομενο καλοκαιρι.

Ασχολουμαι λιγο με μπασκετ γιατι ποναει μετα τους τελικους κ τις κουπες που ειχα την ευτυχια να ζησω απο κοντα..γραφω ελαχιστα...αλλα δε σημαινει οτι δεν ποναει η κατασταση του. Το αντιθετο!
Τελευταία επεξεργασία από Besuch 2 και Πέμ 20 Ιουν 2019, 22:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ.

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 20 Ιουν 2019, 21:54

barlow4 έγραψε:Άνθρωπος που έχει διαφημιστική εταιρία.και ασχολείται με τις κατασκευές.τι κατασκευές?από χόμπι?όπως λέμε σπούδασε διακόσμηση και ασχολείται με το μόντελινγκ?Επίσης ποτέ δεν κατάλαβα το σενάριο με την εκπροσώπηση επιχειρηματιών.τι είναι αυτοί οι επιχειρηματίες κ τους κρατάνε κρυφούς?γιακούζα?
Ο Καραμάνος δηλαδή ως τι τους εκπροσωπεί.ως διαφημιστής?ως φιλάνθρωπος?ως ο πιο όμορφος?ως φίλος του Πάκη?Τι?
Μόνο εμένα μου φαίνεται τελείως μουφα η ιστορία?
Το γεγονός πως είναι γνωστός μόνο από κάποιες μεγάλες εκθέσεις που έχει κάνει μου δίνει την εντύπωση ανθρώπου που θέλει απεγνωσμένα να κάνει κονέ.να γίνει γνωστός .
Επίσης επειδή δεν το έψαξα καθόλου, γνωρίζουμε ποια είναι η διαφημιστική του η είναι κ αυτή μυστικό?

Διαφη-μυστικη
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 20 Ιουν 2019, 22:58

Εξαιρετικός, teod!



ΚΑΕ ΠΑΟΚ: Στέλνουν Σ/Κύριακο το μνημόνιο στον Καραμάνο

Ο Γιώργος Καραμάνος των-όπως ο ίδιος έλεγε στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ-πέντε εταιριών (οι περισσότερες... τεχνικές) βρίσκεται στην Αθήνα και περιμένει το μνημόνιο από τον ΑΣ.

Έχει πλήρη άποψη για τις υποχρεώσεις της ομάδας, ο Μπάνε Πρέλεβιτς τον ενημέρωσε για το πως λειτουργεί το σύσημα από τα λιγότερο σημαντικά ζητήματα μέχρι τα πιο ουσιώδη, για το πως "τρέχει" μια επαγγελματική ομάδα, για το τι σημαίνει ΒCL, για πως μιλάς με ατζέντηδες, για το πως δουλεύει η μπουτίκ, για τα πάντα...

Μέχρι το Σαββατοκύριακο ο ενδιαφερόμενος θα έχει στα χέρια την πρόταση-απαιτήσεις-μνημόνιο του ΑΣ και μένει στον ίδιο πλέον να το υπογράψει. Φυσικά και ο σύλλογος ζητά από τον Καραμάνο να πληρώσει όλα τα χρέη της ομάδας, είτε αυτά που αφορούν την λειτουργία της Εταιρίας (για παράδειγμα η ΚΑΕ χρωστά αρκετά σε ταξιδιωτικό γραφείο), είτε αυτά που έχουν να κάνουν με την κανονικότητα στο αγωνιστικό κομμάτι. Του ζητήθηκε σε πρώτη φάση να ρυθμίσει οφειλές των διοικήσεων Πρέλεβιτς στο δημόσιο. Σε 36 δόσεις αρχικά μέχρι η νέα κυβέρνηση να προχωρήσει τις 100 δόσεις...

Δεν θα πάρει πάνω του τα χρέη ο Καραμάνος αφού δεν θα είναι καν ιδιοκτήτης, αλλά δεν μπορεί να μην τα πληρώνει μετά την ρύθμιση, όπως έκαναν και οι προηγούμενοι. Αν δεν το κάνει δεν θα ζήσει ο ΠΑΟΚ είτε εταιρικά, είτε αγωνιστικά... Στο μνημόνιο υπάρχει και εδάφιο για νομικές κυρώσεις σε περίπτωση που αποχωρήσει, αφήνοντας πίσω του καμμένη γη σε λογιστήριο και παρκέ, αλλά στον ΑΣ θεωρούν οτι δεν μπορεί να οικειοποιηθεί έσοδα του ΠΑΟΚ αφού και λίγα είναι και χωρίς αυτά ομάδα δεν θα γίνει.

Βέβαια οι μέτοχοι (κυρίως οι Γαλατσόπουλος, Βιολίδης, Αμοιρίδης) έχουν δίκιο να ανησυχούν για το πως θα λειτουργήσει αναφορικά με τις υποχρεώσεις της ΚΑΕ ο Καραμάνος, ωστόσο αν υπογράψει το μνημόνιο, είναι υποχρεωμένοι να περιμένουν την τήρηση των όρων. Τέλος μένει ανοικτό το θέμα των 2.5 εκ. ευρώ δανεικών του Ιβάν Σαββίδη, θέμα που αναμένεται να διευθετηθεί με την συνάντηση μελών του ΑΣ με τον ηγέτης της ΠΑΕ την επόμενη εβδομάδα που θα είναι στην Θεσσαλονίκη.

"Αυτό το ποσό θα είναι ένας καλός μοχλός πίεσης προς τον κ. Καραμάνο, προκειμένου να λειτουργήσει σωστά την ΚΑΕ. Μπορεί να ζητήσει ο κ. Σαββίδης σε βάθος τριετίας να δοκιμαστεί ο κ. Καραμάνος και αν τα καταφέρει, να κάνει αυτά τα 2.5 εκ. μετοχές" έλεγαν άνθρωποι του Ερασιτέχνη, απλά δίνοντας μια πιθανή (στις πολλές) διάσταση του ζητήματος.

Στο μεταξύ η πρώτη ηχηρή παραίτηση ήταν αυτή του Κώστα Στύλα, χρόνια υπεύθυνου μάρκετινγκ της ΚΑΕ, ο οποίος μετακόμισε σε ποδοσφαιρική ομάδα της Θεσσαλονίκης.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό paok_cv » Παρ 21 Ιουν 2019, 11:52

Ένα άρθρο του Ισοβίτη για τον υποτιθέμενο διαχειριστή της ΚΑΕ ΠΑΟΚ που λέει πολλά. Για μένα είναι πολύ καλύτερο να πάμε σε λύση Λάζαρου παρά σε αυτόν. Ακολουθεί το κείμενο του Ισοβίτη:
Θέλεις να ψάξεις για έναν άνθρωπο στο διαδίκτυο εν έτει 2019. Δεν βρίσκεις πολλά. Σκέφτεσαι πως ίσως το προφίλ του στα κοινωνικά δίκτυα να δίνει κάποια στοιχεία -φτάσαμε στην εποχή όπου το Facebook ξέρει για εμάς περισσότερα από όσα ξέρουμε εμείς για εμάς. Και μετανιώνεις, επειδή αυτό που βρίσκεις δεν μπορείς να το διαχειριστείς, σε ξεπερνάει, σου ανακατεύει το στομάχι, σε κάνει να παρακαλάς να γυρίσει ο χρόνος πίσω και να μην το είχες κάνει, να ζήσεις το Eternal Sunshine of the Spotless Mind και να σβήσεις την τελευταία ώρα.

Τι του αρέσει αυτού του ανθρώπου, άραγε. Αν δεις ποιες σελίδες ακολουθεί, κάτι θα καταλάβεις. Σημειώνω πως όλες οι ονομασίες των σελίδων είναι αντιγραφή-επικόλληση, δεν έχω επέμβει στην ορθογραφία.

Αρχικά (και, ίσως, βασικά), του αρέσουν σελίδες που ξερνάνε σεξισμό, μισογυνισμό και εφηβικό φάτε μάτια ψάρια. Πορνό με όρους Facebook, βρεγμένα κορμιά, ανοιχτά στόματα, «πούτσες», «γαμήσια», στρινγκάκια.
- Πάθος
- Aroma for you
- Τα πιο σεξυ κοριτσια του φβ
- Οι Ελληνίδες έχουν τα πιο όμορφα οπίσθια

Του αρέσει η ημιδιαμονή και τα sex clubs.
- Xcite Hotels Group
- Ξενοδοχεια Ημιδιαμονης Attiki Hotel
- «2+2 CLUB» Ψυχαγωγία ενηλίκων

Έχει και ρομαντική πλευρά, ακολουθώντας σελίδες υψηλού επιπέδου.
- Οταν μιλας πισω απο την πλατη μου,εισαι καταδικασμενος να ζεις πισω μου."
- Νεραϊδογέννητη"
- Είμαι πάνω από σαράντα ε και? Η πιο όμορφη ηλικία.
- Θέλεις να κοιμηθούμε μαζί απόψε.... ; ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ ..... <3
- Χαμογέλα Η Ζωή Γουστάρει Τρελά
- Αρεσουν και σε εμενα τα Minions
- ღ Μην εγκαταλείπεις τα όνειρα σου ღ

Αλλά είναι και θεοσεβούμενος.
- Δόξα Σοι ο ΘΕΟΣ
- Πιστεύω στο Θεό.
- Ορθοδοξία, η Δύναμη μας.
- Παναγία Ιεροσολυμίτισσα
- Ο Θεος: Η Μοναδικη Λυση
- Αγιος Παισιος Αγιορειτης

Και, τι έκπληξη, ποιος να το περίμενε από κάποιον που γουστάρει πορνό και προσευχές -ζήτω η τσόντα, ζήτω η θρησκεία, ζήτω η Νέα Δημοκρατία.
- ΟΝΝΕΔ
- Kyriakos Mitsotakis
- Κυριάκος Μητσοτάκης / Kyriakos Mitsotakis - Πειραιάς
- Ντόρα Μπακογιάννη - Dora Bakoyannis
- Όλγα Κεφαλογιάννη / Olga Kefalogianni
- Αντώνης Σαμαράς / Antonis Samaras
- Vassilis Kikilias
- ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ

Και πού κολλάει ο αθλητισμός; Α, να και η σελίδα αθλητικού περιεχομένου.
- Γηπεδο Καραισκακης Γ.

Καληνύχτα (μας) και καλή (μας) τύχη.
http://isovitis.gr/index.php/epikaira/2665-imidiamoni
paok_cv
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2019, 10:53

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 21 Ιουν 2019, 13:17

Δεν ξερω αν τον γνωριζει καποιος η' ξερει την οικονομικη επιφανεια του,αλλα ο τυπος,και απο αυτα που γραφει ο ισοβιτης,φαινεται για μεγαλο παρασιτο.Ποια ειναι αυτη η κωλοεταιρεια που εχει,ποιους εκπροσωπει,τι σκοπευουν να κανουν εχει σκοπο να μας πει και να μας ενημερωσει καποιος?
Καταλαβαινω οτι πνιγομαστε,αλλα μου φαινεται μ'αυτον θα εχουμε ασχημα ξεμπερδεματα..
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 21 Ιουν 2019, 14:17

είναι άτυχος ο τύπος που έχουμε περάσει από δρόσο. σε διαφορετική περίπτωση θα χε πουλήσει παπά για ντε κολό και θα χε 3500 διαρκείας ήδη.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό ToMousiTouCrespo » Παρ 21 Ιουν 2019, 14:36

Χίλιες φορές Α2 παρά αυτή η ξεφτίλα.
Άβαταρ μέλους
ToMousiTouCrespo
 
Δημοσιεύσεις: 805
Εγγραφή: Τετ 07 Ιουν 2017, 18:20

Re: Γιώργος Καραμάνος - Manager Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (?)

Δημοσίευσηαπό Religion » Παρ 21 Ιουν 2019, 15:53

Τυχαίνει να είμαι ΠΑΟΚτσης της κεντρικης Ελλαδας. Το μπασκετ με εκανε ΠΑΟΚ και μεγαλωσα με αθλητικο ειδωλο τον Μπανε, χωρις να εχω παρει ως πιτσιρικας γευση Τουμπας. Το μπασκετακι, λοιπον, το ποναω λιγο παραπανω και σαν πραξη σεβασμου, αγορασα μια φανελα απο το keeppaokalive...
Οταν ακουστηκε κατι για Καραμανο, μπηκα να γκουκλαρω και να facebookαρω. Επεσα σε ενα προφιλ του που φαινεται δημοσια μια σελιδα που ακολουθει. Τη μεταθετω αυτουσια οπως και ο Ισοβιτης: "Θέλεις να κοιμηθούμε μαζί απόψε ....; ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΑ .....<3"
Λεω "δεν μπορει, καποιο λαθος εκανα" και κοιτουσα τις φωτογραφιες του για να βεβαιωθω οτι προκειται για συνωνυμια... δυστυχως δεν...
Άβαταρ μέλους
Religion
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Παρ 24 Νοέμ 2017, 11:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες