Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Πέμ 05 Νοέμ 2015, 19:12

Ρε εσύ πήρα στη μπουτίκ και δε το σηκώνανε, μετά πήρα στα γραφεία και το σήκωσε μια κοπέλα (μάλλον αυτή η ξανθιά η πεταχτούλα) και μου είπε πως για να πάρει συνδεσμιακό διαρκείας θα πρέπει να πάει να το πάρει από τον σύνδεσμο που είναι γραμμένος, αν έχουν κιόλας..Ο δικός μου όμως δεν έχει (και δε γουστάρει να έχει κιόλας) σχέσεις με συνδέσμους. Εγώ θυμάμαι πιο παλιά επί Κανώτα, που πήγα και πήρα κατευθείαν από την ΚΑΕ συνδεσμιακό, λέγοντας απλά ότι είμαι στον τάδε σύνδεσμο (χωρίς να ήμουν κιόλας!)..Τι παίζει?
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 05 Νοέμ 2015, 19:19

Αν δεις πιο πίσω, θα πας να μιλήσεις στον Σηφη στη μπουτίκ
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 05 Νοέμ 2015, 19:25

k8ou έγραψε:
RoMaN έγραψε:Για τα συνδεσμίτικα των 50 ευρώ δεν γράφουν τίποτα και δεν ξέρω τι ισχύει, λογικά θα ξέρουν οι συνδέσμοι...



Παιδιά ισχύει αυτό που μου είπατε, πας στο παλατάκι βρίσκεις τον Σίφη που δουλεύει στη μπουτίκ και του λες αδερφε θέλω να πάρω συνδεσμιακό εισιτήριο για το μπάσκετ (έχει και με 30 ευρώ για το βόλευ) και με 50 ευρώ κάνει το κονέ με την κοπέλα που είναι υπεύθυνη στην ΚΑΕ για τα διαρκείας και σε 5 λεπτάκια είσαι έτοιμος!

Υ.Γ. ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!!!!!



Να ο k8ou βρήκε άκρη με ο Σήφη..αυτό το post θυμάμαι κι εγώ... :|
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Παρ 06 Νοέμ 2015, 22:56

Εντάξει, ο Σήφης ξηγήθηκε πάλι! Μάγκες πρέπει να διαφημιστεί αυτό με τα διαρκείας, τουλάχιστον να μπεί στην κεντρική. Διαρκείας με 50 ευρώ, τσιμπάς και το μπλουζάκι..ε τι άλλο θέλουμε?! Τσάμπα βγαίνουν τα ματς. Πας στη μπουτίκ, πιάνεις τον Σήφη και του λες θέλω συνδεσμιακό διαρκείας. Δε χρειάζεται να είσαι γραμμένος σε σύνδεσμο, ούτε καν ταυτότητα σου ζητάνε! Ισχύει μέχρι τον επόμενο εντός έδρας αγώνα. Δε μπορώ να καταλάβω ρε γαμώτο, οι σύνδεσμοι τόσο πολύ στα παπάρια τους είναι, αντί να κάνουν ένα ντού, 50 ευρώ ρε φίλε έχει, Ελλάδα-Ευρώπη βλέπεις!

Υ.Γ. Είδα και τον Σόφο σήμερα, μια χαρά είναι με τα κιλά του!
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Νοέμ 2015, 14:22

Ευχαριστώ για την ενημέρωση McCarthy!

Με τον Sofo βγήκατε φωτογραφία; Στα 50 μέτρα ο φωτογράφος για να χωράτε; :mrgreen:
Συμφωνώ με αυτό που λες για κεντρική...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 08 Ιαν 2016, 10:42

RoMaN έγραψε:Εικόνα


:lol: :lol: :lol: :lol: Βαριόμουν! :mrgreen:


Ο αριθμός εισιτηρίων που πουλήσαμε δεν ανακοινώθηκε (λογικά 3ψήφιος, λιγότερα από πέρσι), mid-season διαρκείας δεν ανακοινώθηκαν, τα μόνα που υπάρχουν είναι αυτά για τη φάση των ομίλων των 32 του Eurocup (20€ για μη κατόχους διαρκείας, 15€ για κατόχους), οπότε το παρόν κλειδώνει.

Και του χρόνου...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες