Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 01 Ιούλ 2019, 18:14

Πολλά μυστήρια ..
Αυτός ο Γαλατσο γιατί δεν μιλάει;
Αν έχει το 51% δεν πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του;
Αν ο Ιβάν τον θεωρεί αναξιόπιστο (το λεω κομψά) τότε .. εγκλωβιστηκαμε..
Μήπως ο Γαλατσο μας στείλει να παιζουμε παρέα με τον γαύρο φοβάμαι..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3675
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 02 Ιούλ 2019, 09:32

Ζαντός έγραψε:Καλημέρα!

Άλλη μια μέρα χωρίς διοίκηση, χορηγούς, λεφτά, προπονητή, roster, μέλλον...για τη ΚΑΕ ΠΑΟΚ.


Έτσι με έρχεται να μαζέψω 5 άτομα να πάμε να αναλάβουμε. Δεν αντέχω άλλη κατάντια!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 02 Ιούλ 2019, 12:07

Καλημέρα το κακό είναι το ότι μπορεί να μην βρεις αλλά 5 άτομα εκεί κατάντησαν το μπάσκετ μας

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 02 Ιούλ 2019, 12:33

Άμα αναλάβεις ζαντε να δω ποιος θα κάνει μετάδοση στο μπάσκετ
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 02 Ιούλ 2019, 15:06

τα δεδομένα είναι οτι από το 2004 και δώθε (χρονιά ορόσημο της εκκαθάρισης βενιζέλου) ο ΠΑΟΚ είχε 2 ιδιοκτήτες για περίπου 5-6 χρόνια σε 15. Και έπεται και συνέχεια καθώς φαίνεται. Τώρα ποιός φταίει και δεν ενδιαφέρεται κανείς να ρίξει λεφτά στο μπάσκετ του ΠΑΟΚ? Αιώνιο ερώτημα το οποίο προφανώς και δεν έχουν απαντήσει καν οι ΠΑΟΚάρχες μας.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 02 Ιούλ 2019, 16:49

Ο Γαλατσόπουλος είναι μεγαλομέτοχος, όμως. Δική του είναι η ομάδα.

Θα αφήσει την ομάδα να διαλυθεί; Γιατί δεν μαζεύει αυτός άλλους 6 να διοικήσουν; Ή στην τελική, ας πουλήσει τις μετοχές του και να φύγει!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 02 Ιούλ 2019, 17:24

Οι μετοχες του εχουν μονο μια σφραγιδα κ χρεη.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 03 Ιούλ 2019, 10:52

Άλλη μια μέρα που η ΚΑΕ ΠΑΟΚ έχει μείνει χωρίς διοίκηση, χορηγούς, χρήματα, προπονητή, ρόστερ...μέλλον.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 03 Ιούλ 2019, 11:59

καλό θα ήταν να μιλήσει κάποια στιγμή σύντομα και ο Μπάνε και ο ΑΣ (κυρίως) να πεί για τα οικονομικά πεπραγμένα του συλλόγου. Παρέλαβα τόσα χρέη, πήρα σε 8 χρόνια τόσα έσοδα, και αφήνω τόσα χρέη. + το ποσό που έβαλε ο σαββιδης για να καταλάβουμε ποιός ήταν ο κύριος παράγοντας που μειώθηκε το χρέος. Και φυσικά με ποιο καθεστώς έδωσε ο ιβάν αυτά τα λεφτά (υποθηκεύσαμε κάτι? το έδωσε στην καε? στον ασ? ποιος υπέγραψε από τον ΠΑΟΚ για να πάρουμε τα λεφτά από τον ιβάν?).

PS: επίσης να ξεκαθαριστεί ΠΟΣΟ ΜΕΣΑ μπήκε η καε από τις 2 τελευταίες χρήσεις. Το να μπορούσες να πάρεις 2-3 καλούς αμερικανούς με 70 χιλιάρικα και τώρα έδωσες 100, δε νομίζω οτι είναι τρομερή η διαφορά. 100 χιλιάρικα πάνω, αντε να ναι άλλα 100 και για τους έλληνες.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 03 Ιούλ 2019, 15:31

Αυτό το ζητάμε χρόνια τώρα, δυστυχώς... Έστω και την ύστατη στιγμή, καλό είναι να μιλήσει κάποιος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 03 Ιούλ 2019, 15:52

Να μιλησει ο μεγαλομετοχος.να μας πει τι θα γινουν τα λεφτα του αν διαλυθει η καε.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 08:42

Ζαντός έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!

Άλλη μια μέρα χωρίς διοίκηση, χορηγούς, λεφτά, προπονητή, roster, μέλλον...για τη ΚΑΕ ΠΑΟΚ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 09:13

Εχει μεγαλομετοχο ομως
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Ιούλ 2019, 09:35

Μεγαλο-αμέτοχος είναι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46850
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 05 Ιούλ 2019, 09:33

θυμάμαι, οκ οχι πολύ καλά, οτι κάποια στιγμή (και ξαφνικά θα λεγα) η ΚΑΕ από τον Κανώτα πέρασε στα χέρια του Μπάνε αλλάζοντας διαχειριστή. Το διακύβευμα αν θυμάμαι (μπορεί και όχι) ήταν η συσπείρωση του κόσμου, σε κάτι που απέτυχε ο Κανώτας. Πέτυχε ο Μπάνε? Σε αυτό θα λεγα μάλλον όχι. Βρέθηκε αγοραστής? όχι. Ερχόμαστε τώρα μετά από 8 χρόνια να κάνουμε ακριβώς μια παρόμοια αλλαγή χωρίς καν νομίζω να μας ενδιαφερει αν θα βρούμε ποτέ αγοραστή. Ούτε καν θα λεγα μας ενδιαφέρει να πούμε στον κόσμο οτι είναι ο μοναδικός (πλέον) που μπορεί να χορηγήσει την ομάδα. άλλος δεν υπάρχει, και αν υπάρξει θα ναι λαμόγιο ολκής. Νομίζω οτι θα πάμε πάλι με αυτό το με βάρκα την ελπίδα, χωρίς πραγματικό στόχο. Η μόνη διαφορά είναι οτι θα βάζει (?) τον οβολό του ο Ιβάν. ή ας ελπίσουμε οτι κάτι έχει στο μυαλό του αυτός για το μέλλον γιατί από τον Κατσαρή δεν περιμένω τίποτα...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες