Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιουν 2019, 09:15

Μ'αυτόν τον Thimios Bili έχω κοινούς φίλους τον Γιαννούλη (τον πρώην μπασκετμπολίστα μας) και τον Σήφη με το μικρόφωνο στο Παλατάκι...





palok έγραψε:δικηγόρος είναι? λογιστής? έχει εταιρεία-εταιρείες με τους υπόλοιπους? τη φιλανθρωπική δράση τι να την κάνω?




Για να ασχοληθείς με την Κ.Α.Ε., θέλει να είσαι και λίγο φιλάνθρωπος... :mrgreen:



barlow4 έγραψε:τον οποιο δροσο εγω τον θυμαμαι ιδιοκτητη ιντερνετ καφε στην εδεσσα.Και δεν κανω πλακα.Πηγαιναμε και σαλιαριζαμε στο mirc και παιζαμε μανατζερ.



Μέχρι κι εγώ πρόλαβα το mIRC... Αλλά είχε ήδη πάρει την κάτω βόλτα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 07 Ιουν 2019, 10:29

basketikos έγραψε:Δυστυχώς η πληροφορία που είχα δεν πραγματοποιήθηκε. Πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος ο Αρτούρ νταβιντιαν με προπονητή χάρη Μαρκοπούλο, ύστερα από συνδρομή Σαββίδη. Η κωστουδια και ο ταμτακος δε την αφήνουν την καρέκλα, πήγαν να τον βρουν να του πουν ότι υπάρχει υποψήφιος επιχειρηματίας και ο Σαββίδης ζήτησε τα 3.5 εκατομμύρια που του χρωστάνε... Διοίκηση πρωτοδικείου και του χρόνου... Απλώς χωρίς μπάνε...


δεν κατάλαβα, γιατί ΔΕΝ ευδοκίμησε αυτό το σενάριο? γιατί δε θέλει ο γαλατσόπουλος? υποψήφιο επιχειρηματία εννοείς τον Καραμάνο?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό basketikos » Παρ 07 Ιουν 2019, 11:02

palok έγραψε:
basketikos έγραψε:Δυστυχώς η πληροφορία που είχα δεν πραγματοποιήθηκε. Πρόεδρος και διευθύνων σύμβουλος ο Αρτούρ νταβιντιαν με προπονητή χάρη Μαρκοπούλο, ύστερα από συνδρομή Σαββίδη. Η κωστουδια και ο ταμτακος δε την αφήνουν την καρέκλα, πήγαν να τον βρουν να του πουν ότι υπάρχει υποψήφιος επιχειρηματίας και ο Σαββίδης ζήτησε τα 3.5 εκατομμύρια που του χρωστάνε... Διοίκηση πρωτοδικείου και του χρόνου... Απλώς χωρίς μπάνε...


δεν κατάλαβα, γιατί ΔΕΝ ευδοκίμησε αυτό το σενάριο? γιατί δε θέλει ο γαλατσόπουλος? υποψήφιο επιχειρηματία εννοείς τον Καραμάνο?

Γιατι ο ιβαν περίμενε να παραδωσει ο μπανε την καε (εμμέσως ταμτάκου) για αναλάβει εκείνος .Μιας όμως που βρήκαν ενα πιθανό "επιχειρηματικό σχήμα" τους ζήτησε πίσω τα δανεικά, που πήγαν "υποτίθεται" για χρεη ,σούλη κτλ Δεν την κουνά την καρέκλα ο ταμτάκος βαρίδιο σαν τον εφορο στο χάντμπολ και αυτός.Όσα αφορά για τον Καραμάνο αλλά Δρόσου περίπτωση και αυτός συμφωνώ...
basketikos
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 17:14

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Παρ 07 Ιουν 2019, 11:21

Ξεφτιλα να μιλαμε με αυτον τον σκατοφατσα πουθενα ανυπαρκτο.
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paok_cv » Παρ 07 Ιουν 2019, 11:48

Μακάρι να διαψευσστώ αλλά η φάτσα του δε με γεμίζει. Σε τέτοια κατάσταση που είναι η ΚΑΕ ένας ακόμα τέτοιος θα τη διαλύσει. Η λύση στο μπάσκετ είναι μία, αν εξαιρέσουμε τη λύση Σαββίδη που δεν το βλέπω να μπαίνει στο μπάσκετ. Μόνο ο λαός μπορεί να σώσει αυτό το τμήμα. Πρέπει να δημιουργήσουμε μοντέλο Μπαρτσελόνα. Διοίκηση ανά δύο χρόνια μετά από εκλογές που θα διαχειρίζεται τα χρήματα όσων θέλουν να βοηθήσουν την ομάδα. Είναι τέτοιο το άθλημα πλέον που κανένας δε θα ρθει να βάλει 3 εκατομμύρια στο μπάσκετ επειδή είναι ΠΑΟΚ. Εδώ και ο ίδιος ο Σαββίδης δεν το κάνει. Πρώτα πρέπει να ασχοληθεί ο κόσμος με την ομάδα και μετά να βρεθεί αν βρεθεί ποτέ επενδυτής.
Το οξύμωρο είναι ότι μιλάμε για επενδυτή. Όταν χρησιμοποιείς αυτή τη λέξη σημαίνει ότι κάποιος θα ρθει να κάνει μια επένδυση και θα περιμένει να πάρει κάτι πίσω. Στο μπάσκετ τι ακριβώς μπορεί να κερδίσει κάποιος για να επενδύσει. Μόνο την εύνοια Σαββίδη ίσως άντε και αν τα πάει καλά και του κόσμου. Αλλά τι σημαίνει να τα πάει καλά; θα επενδύσει τόσα ώστε να είμαστε πρωτοδεύτεροι ή νομίζετε ότι με μπάτζετ 3 εκατομμύρια όλα λύνονται και θα χτυπάμε παναθηναικό ολυμπιακό άεκ. Δείτε την αεκ που έχει 10πλασιο μπάτζετ από μας πάλι για να μας νικήσει ιδρώνει. Μπορεί να πήρε και δύο τίτλους, μπράβο της, τι κέρδισε όμως ουσιαστικά; δεν γεννήθηκε ούτε ένας νέος οπαδός να πάει την επόμενη μέρα στο γήπεδο.

ΥΓ1: Η φάτσα του θυμίζει κάτι από Σαχπατζίδη και Φλωρίδη και δυστυχώς λόγω του ότι είμαστε απεγνωσμένοι οδηγούμαστε σε τέτοιες λύσεις. Μακριά από τέτοια διαολοσπέρματα.
ΥΓ2: Εσείς που λέτε μακάρι να αναλάβει και ας είναι και λαμόγιο ή είστε πολύ μικροί και δεν έχετε ζήσει προηγούμενες εποχές ή πιστεύετε ότι ένα επιχειρηματικό fund θα επενδύσει στο μπάσκετ του ΠΑΟΚ 15 εκατομμύρια και θα πάμε για πρωτάθλημ...χαχαχααχα.α
paok_cv
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2019, 10:53

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 07 Ιουν 2019, 12:39

Μπασκετικε αυτά που γράφεις είναι αερολογίες φίλε, λυπάμαι που στο λέω αλλά δε πείθουν κανέναν.
Αν ο Ιβάν ήθελε,όλοι αυτοί οι κύριοι είχαν φύγει,όχι σε μια μέρα,σε μια ώρα.
Ποιος Γαλατσοπουλος και πρασινα άλογα;
Όπως φαίνεται δεν θέλει ο Ιβάν και ο Θεός βοηθός.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 12:56

Επιχειρηματίας με βάση τις κατασκευές plus μια μάλλον καινούργια διαφημιστική εταιρεία. Γενικά έχει καλό και σοβαρό όνομα στην αγορά και από ότι έμαθα είπε στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ ότι έχει βρει ένα σχήμα υποστήριξης (οικονομικής) με 3-4 ακόμη επιχειρηματίες.

karydas
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό paokmaniak » Παρ 07 Ιουν 2019, 13:10

Παντως και εγω εχω ακουσει οτι οταν ο Ιβαν ενδιαφερθηκε (οχι τωρα πριν 1-1.5 χρονο) και για αυτο ερχοταν ο Νταβιντιαν συνεχεια στο παλατακι καποιοι του ζητησαν τα "μπλοκακια" τους (δλδ οσα ειχαν βαλει για χρεη) και ο Ρωσσος "τρελαθηκε"
Άβαταρ μέλους
paokmaniak
 
Δημοσιεύσεις: 1680
Εγγραφή: Τετ 01 Οκτ 2008, 20:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 07 Ιουν 2019, 13:16

gergeo4 έγραψε:Επιχειρηματίας με βάση τις κατασκευές plus μια μάλλον καινούργια διαφημιστική εταιρεία. Γενικά έχει καλό και σοβαρό όνομα στην αγορά και από ότι έμαθα είπε στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ ότι έχει βρει ένα σχήμα υποστήριξης (οικονομικής) με 3-4 ακόμη επιχειρηματίες.

karydas


ποιά κατασκευαστική-ες έχει? να μπούμε να δούμε ισολογισμούς. Και εμένα ο κολλητός μου έχει κατασκευαστική εταιρεία (δλδ είναι μηχανικός και σηκώνει πολυκατοικίες) αλλά δεν μπορεί να πάρει τον ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό basketikos » Παρ 07 Ιουν 2019, 13:51

obanebane έγραψε:Μπασκετικε αυτά που γράφεις είναι αερολογίες φίλε, λυπάμαι που στο λέω αλλά δε πείθουν κανέναν.
Αν ο Ιβάν ήθελε,όλοι αυτοί οι κύριοι είχαν φύγει,όχι σε μια μέρα,σε μια ώρα.
Ποιος Γαλατσοπουλος και πρασινα άλογα;
Όπως φαίνεται δεν θέλει ο Ιβάν και ο Θεός βοηθός.

Και εγώ λυπάμαι που δε σε πειθω δε πειράζει θα πειστείς μετά...
basketikos
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 17:14

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 07 Ιουν 2019, 14:21

basketikos έγραψε:
obanebane έγραψε:Μπασκετικε αυτά που γράφεις είναι αερολογίες φίλε, λυπάμαι που στο λέω αλλά δε πείθουν κανέναν.
Αν ο Ιβάν ήθελε,όλοι αυτοί οι κύριοι είχαν φύγει,όχι σε μια μέρα,σε μια ώρα.
Ποιος Γαλατσοπουλος και πρασινα άλογα;
Όπως φαίνεται δεν θέλει ο Ιβάν και ο Θεός βοηθός.

Και εγώ λυπάμαι που δε σε πειθω δε πειράζει θα πειστείς μετά...


Μετά από τι?
Αν ισχύει αυτό που λες γιατί δε δίνει δημόσια ο ΙΒΑΝ τον Γαλατσόπουλο να τον κράξουμε όλοι μαζί?
'Αλλο πληροφορία άλλο επιθυμία. Πες μας τουλάχιστον που το άκουσες?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2538
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιουν 2019, 14:51

Ο Καραμάνος έβαλε cover photo στο προφίλ του με το σήμα της Κ.Α.Ε....

https://www.facebook.com/profile.php?id=100037511273909
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46909
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:21

Λαμογιος με φαίνεται
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:27

Κι εμενα
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:29

palok έγραψε:
gergeo4 έγραψε:Επιχειρηματίας με βάση τις κατασκευές plus μια μάλλον καινούργια διαφημιστική εταιρεία. Γενικά έχει καλό και σοβαρό όνομα στην αγορά και από ότι έμαθα είπε στους ανθρώπους του ΠΑΟΚ ότι έχει βρει ένα σχήμα υποστήριξης (οικονομικής) με 3-4 ακόμη επιχειρηματίες.

karydas


ποιά κατασκευαστική-ες έχει? να μπούμε να δούμε ισολογισμούς. Και εμένα ο κολλητός μου έχει κατασκευαστική εταιρεία (δλδ είναι μηχανικός και σηκώνει πολυκατοικίες) αλλά δεν μπορεί να πάρει τον ΠΑΟΚ.


Καλα ηρεμησε, δε θα σου δειξουν εσενα ισολογισμους. Θα τους δουν αυτοι που πρεπε
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες