Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 28 Σεπ 2019, 16:01

8 χρήσεις με καλυμμένα μπάτζετ και μείωση χέους 400 χιλιάρικα το χρόνο. Αύξηση τον τελευταίο χρόνο χοντρικά μόνο 1,5 χιλιάρικο το μήνα σε κάθε παίκτη (και αν βάλεις οτι είχαμε πάνω από 14 παίκτες φέτος, μιλάμε για ουσιαστικά σχεδόν μηδενική αύξηση συμβολαίων παρά τον ανταγωνισμό των υπόλοιπων ομάδων). Με διαφορά η καλύτερη διοίκηση από καταβολής πρωταθλήματος.

PS1: τα οικονομικά τελικά μιας εταιρείας τα λένε ή δεν τα λένε?
PS2: αφού όλα αυτά αποδεικνύονται, γιατί δεν τα είχε πεί και ο μπάνε στο keepaokalive για να πειστεί ο κόσμος?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Σάβ 28 Σεπ 2019, 18:05

Ειχατε συνηθισει απο τον ΜΠΑΝΕ που δεν μιλαγε και ουτε τωρα μιλαει(ετσι ειναι ο ΕΡΓΑΤΗΣ της ομαδας)....μονο που ο Τελης δεν ειναι ετσι και "σας χαλάει"......θα τα ακουσετε τωρα
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Σεπ 2019, 18:13

palok έγραψε:PS2: αφού όλα αυτά αποδεικνύονται, γιατί δεν τα είχε πεί και ο μπάνε στο keepaokalive για να πειστεί ο κόσμος?


Γιατί ο Μπάνε είναι τέτοιας νοοτροπίας...δεν θα βγει να τα πει αυτά..

Θα ρισκάρω να πω κάτι που μπορεί είναι λάθος, καθώς δεν τον έζησα σαν παίκτη, απλώς έχω αυτήν την αίσθηση από τα λίγα που έχω διαβάσει για τον μπασκετμπολίστα Μπάνε:

Αυτός αγάπησε τον ΠΑΟΚ χωρίς νούμερα, χωρίς αποδεικτικά στοιχεία, με αυταπάρνηση. Έτσι γνώρισε και αγάπησε τον ΠΑΟΚ, αυτό πρεσβεύει μέσα του.
Περιμένει από τον ΠΑΟΚτσή να αγαπήσει τον ΠΑΟΚ με τον ίδιο τρόπο...να μην εξαρτάται η προσέλευσή του από τίτλους ή νούμερα.
Δεν μπορεί να καταλάβει πώς κάποιος που δηλώνει ΠΑΟΚ, θέλει τεφτέρι με νούμερα ή αριθμημένους λόγους να έρθει Παλατάκι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zoki4 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 01:53

"Δεν μπορεί να καταλάβει πώς κάποιος που δηλώνει ΠΑΟΚ, θέλει τεφτέρι με νούμερα ή αριθμημένους λόγους να έρθει Παλατάκι...”. Ότι καλύτερο έχω διαβάσει τα τελευταία χρόνια για τον ΠΑΟΚ.Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε.Μπράβο....
Zoki4
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Δευτ 19 Αύγ 2019, 21:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 29 Σεπ 2019, 08:07

ΜΠΡΑΒΟ ρε Zantos.....
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 29 Σεπ 2019, 08:53

Θα πρεπε να καταλαβει ο μπανε οτι οσοι ασχολουνται με το μπασκετ εχουν δει τον ιδιο τον τζον τον κλιφ τον κεν το ελαφι τον μπερι τον σαβιτς τον πετζα ακομη κ τον παπαχρονη.το οτι ο ΠΑΟΚτσης δε δεχεται να συμμετεχει σε μια δεκαετη φθορα που εν τελει ουτε νοικοκυρεμα ηταν,ουτε κατι απεφερε στον συλλογο ειναι ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ πραγματα. Και δεν θα κρινει ο καθε παικτης που πληρωθηκε πλουσιοπαροχα για την τεραστια προσφορα του,τον κοσμο.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 29 Σεπ 2019, 09:27

1. Καποιος που γραφει τον ΜΠΑΝΕ ως μπανε καλυτερα να ασχολειται με τον πέλκα παρα με τον μπασκετικό ΠΑΟΚ.
2. Ουτε ο ΑΠΟΝΤΑΣ κοσμος θα κρινει καποιον που ειναι στον ΠΑΟΚ 30 χρόνια.
3. Τα 6,2 χρεη εγιναν 3 και αν ηταν ΠΑΡΩΝ ο κοσμος θα ηταν ΜΗΔΕΝ....αν δεν ειναι αυτο ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ τοτε τι ειναι;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 09:36

Τα 6,2 χρεη εγιναν 3 και αν ηταν ΠΑΡΩΝ ο κοσμος θα ηταν ΜΗΔΕΝ....

Ή, έστω, αν έβαζε ακόμα 3,2 ο Βάνιας...
Τι τον έπιασε λοιπόν κι αυτόν να σταματήσει να τα χώνει και χάσαμε την διοίκηση των μεγάλων επιτυχιών?
Αυτών που, αποδεδειγμένα, στην σημερινή εποχή, τουλάχιστον, γεμίζουν τα γήπεδα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 29 Σεπ 2019, 09:37

Τρια εγιναν απο το 99 που πληρωσε αλλος.οπως αλλος πληρωνει ικα κ εφορια. Δε μεγαλωνει το τσουτσουνι μου αν κανωω ποστ απο το κινητο κ γραψω με μικρα ή κεφαλαια.δε με αφορα αυτο το επιχειρημα.τα 15 μου τα χω περασει εδω κ 30 χρονια
Υγ κ κατι τελευταιο.η καταντια του μπανε με ποναει πολυ περισσοτερο αποσο φανταζεσαι.και οσοι ηταν στη ναντ( για γενευη δε λεω καν καταλαβαινουν.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 29 Σεπ 2019, 10:06

Ιδια ηλικια εχουμε μεγαλε.....μονο που εγω δεν λεω καταντια την ΣΗΜΑΙΑ μου...τον ανθρωπο που ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ βοηθαει την ομαδα μου ολα αυτα τα χρονια.....ετσι δειχνει ο ΜΠΑΝΕ πως αγαπαει την ομαδα...οχι με λογια...για αυτο ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ...για αυτο ειναι ΣΗΜΑΙΑ αυτης της ομαδας....οχι για να του κρεμασουν την φανελα στο ταβανι ουτε να παταει στο γηπεδο για να το τιμησουν!

Αυτο παλι....που οι εχθροι του ΜΠΑΝΕ εχουν βγαλει το ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ οτι ο Ιβαν πληρωνε τα πάντα και σταματησε γιατι τον ξενερωσε ο ΜΠΑΝΕ;
Απο που εχετε βγαλει το συμπερασμα ρε μαγκες αυτο; Ο ΜΠΑΝΕ εχει πει οτι ο Ιβαν πληρωνε για τα χρεη του δημοσιου ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....απο τοτε που ξεχρεωσε το δημοσιο δεν ξαναεβαλε λεφτα πλην ελαχιστων εξαιρεσεων που δεν βγαινανε τα μπικικινια.....και δεν νομιζω οτι βγηκε ο Ιβαν να τον διαψευσει.....απο που βγαλατε το συμπερασμα οτι ξενερωσε με τον ΜΠΑΝΕ; ο ανθρωπος βοηθησε εκει και για οσο ηθελε.....ΑΛΛΑ εστω να πεσω στην παγιδα και να αποδεχθω το αυαθαιρετο συμπερασμα οτι ξενερωσε με κατι.....γιατι δηλ. να μην ξενερωσε δινοντας λεφτα για μια ομαδα που ο κοσμος της την εχει χεσμένη; Ειναι ο ίδιος ακριβως λόγος που τελικα δεν πηρε δηλ. την ΚΑΕ και ουτε κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται.
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 29 Σεπ 2019, 10:30

Αυτο παλι....που οι εχθροι του ΜΠΑΝΕ εχουν βγαλει το ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ οτι...........

Αυτό πάλι, που βλέπεις, εδώ μέσα τουλάχιστον, "εχθρούς του Μπάνε", δεν θα το κανε ούτε ο ίδιος ο Μπάνε...
Έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις επί του θέματος, ήδη παραδέχθηκες αρκετά λάθη του Μπάνε, αλλά συνεχίζεις...

Δεν βλέπω καν τον λόγο να συνεχίζεται η συζήτηση, γι αυτόν που επέλεξε να φύγει, παρότι, πριν ούτε 2 χρόνια, είχε δηλώσει δημόσια ότι, θα μπορούσε να συνεχίσει να είναι Πρόεδρος για άλλα 100, επειδή έκανε τα σωστότερα!

Πιστεύω ότι, μέσα στα επόμενα χρόνια, θα αποδειχθεί, αν τελικά το σωστότερο ήταν να φύγει, έστω και αργά....
Οπότε, ας τον αφήσουμε ήσυχο κι ας κοιτάξουμε την στήριξη της ομάδας μας, που ξεκινάει, πάλι, από το μείον!!!!


Υ.Γ. Σημαία του Π.Α.Ο.Κ. είναι ο αθάνατος, μαυρόασπρος, Δικέφαλος Αετός και μόνον αυτός...Κανένας θνητός...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Κυρ 29 Σεπ 2019, 12:00

Οταν καποιοι κανουν "κριτικη" σε εναν ανθρωπο που 8 χρονια προσπαθει να κρατησει την ομαδα ορθια και βλεπουν μονο λαθη και του χρεωνουν τα πάντα τοτε αυτους πως τους χαρακτηριζεις;
Εγω αναγνωριζω λαθη του ΜΠΑΝΕ οπως σωστα εγραψες.....εσεις ΕΝΑΝ καλό λόγο δεν ειδα να γραφετε για εκεινον.....λάθη δεν κάνουν ΜΟΝΟ οσοι ΔΕΝ προσπαθουν και ΔΕΝ δουλευουν......ο ΜΠΑΝΕ τις μαχες του (με σωστα και λαθη) 8 χρονια τωρα τις εδωσε.....ο κοσμος που του κανει κριτικη τις εδωσε;
Τελοσπαντων εγω ΕΥΓΝΩΜΟΝΩ τον ανθρωπο που κρατησε την ομαδα μου ορθια ΟΛΑ αυτα τα χρονια....δεν ειμαι ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ......γιατι πανω απο ολα ξερω οτι χωρις εκεινον(κυριως,αλλα όχι μονο) η ομαδα θα ειχε διαλυθει προ πολλου γιατι ξεχνατε οτι μολις λιγο πριν, με την διοικηση κανωτα, εκανε μπατζετ πανω απο 1 εκ. η ομαδα χρεωθηκε κι αλλο και με τον ΜΠΑΝΕ σταδιακά το μπατζετ επεσε κατω απο το μισο. Και αυτο(τα μεγαλα μπατζετ) ηταν με Σούλη προπονητη και άλλαξε με τον ΜΠΑΝΕ στην διοικηση....οχι γιατι εχετε φτασει στο σημειο ΚΑΙ αυτο να μην το πιστωνεται στον ΜΠΑΝΕ αλλα στον Σούλη.....ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!

Τελοσπαντων οσοι εχετε να πειτε κατι να πατε στον Τελη που σας προκαλεσε.....εγω δεν εχω στοιχεια....ΑΚΟΥΩ ομως οσους ηταν μεσα στην ομαδα.....ΔΕΝ ειμαι κακοπροαιρετος....και τους πιστευω γιατι ΕΡΓΑΣΤΗΚΑΝ για την ομαδα ολα αυτα τα χρονια.....και τους πιστευω γιατι δεν ηταν εμμισθοι ενος φραγκατου ιδιοκτητη που τους εδινε παχυλό μισθό, αλλα μιας άφραγκης και χρεωμένης ομαδας που δεν ειχε που να το πρωτοδωσει απολογία!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 29 Σεπ 2019, 12:19

Μηπως ξερεις αδερφς γιατι εξαφανιστηκε ξαφνικα απο την πυλαια ο νταβιντιαν πως τον λενε εκλεισε η στροφιγκα και εφυγε καο ο αμοιριδης; εχω υπαρξει μεγαλος προσωπολατρης του μπανε.του αθληταρα μπανε.το τι εκανε ως παικτης δεν εχει καμια σχεση με το τι εκανε ως παραγοντας.ρωτηθηκε πολλες φορε ποσα ηταν τα χρεη.με την αποπληρωμη του 99 επεσα στα 3.αμα λοιπον ηταν πιο πατω ουτε θα εφευγε ουτε θα το κρατουσε μυστικο.μεχρι που εσκασε η φουσκα και κοντεψαμε με αφανισμο
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 29 Σεπ 2019, 12:57

Taseos έγραψε:Θα πρεπε να καταλαβει ο μπανε οτι οσοι ασχολουνται με το μπασκετ εχουν δει τον ιδιο τον τζον τον κλιφ τον κεν το ελαφι τον μπερι τον σαβιτς τον πετζα ακομη κ τον παπαχρονη.το οτι ο ΠΑΟΚτσης δε δεχεται να συμμετεχει σε μια δεκαετη φθορα που εν τελει ουτε νοικοκυρεμα ηταν,ουτε κατι απεφερε στον συλλογο ειναι ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ πραγματα. Και δεν θα κρινει ο καθε παικτης που πληρωθηκε πλουσιοπαροχα για την τεραστια προσφορα του,τον κοσμο.

Το να αναφέρεσαι στο Μπάνε ως " ο κάθε παίκτης" είναι τουλάχιστον λάθος
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14359
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Κυρ 29 Σεπ 2019, 12:58

hellrider έγραψε:Ιδια ηλικια εχουμε μεγαλε.....μονο που εγω δεν λεω καταντια την ΣΗΜΑΙΑ μου...τον ανθρωπο που ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ βοηθαει την ομαδα μου ολα αυτα τα χρονια.....ετσι δειχνει ο ΜΠΑΝΕ πως αγαπαει την ομαδα...οχι με λογια...για αυτο ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ...για αυτο ειναι ΣΗΜΑΙΑ αυτης της ομαδας....οχι για να του κρεμασουν την φανελα στο ταβανι ουτε να παταει στο γηπεδο για να το τιμησουν!

Αυτο παλι....που οι εχθροι του ΜΠΑΝΕ εχουν βγαλει το ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ οτι ο Ιβαν πληρωνε τα πάντα και σταματησε γιατι τον ξενερωσε ο ΜΠΑΝΕ;
Απο που εχετε βγαλει το συμπερασμα ρε μαγκες αυτο; Ο ΜΠΑΝΕ εχει πει οτι ο Ιβαν πληρωνε για τα χρεη του δημοσιου ΚΑΙ ΜΟΝΟ.....απο τοτε που ξεχρεωσε το δημοσιο δεν ξαναεβαλε λεφτα πλην ελαχιστων εξαιρεσεων που δεν βγαινανε τα μπικικινια.....και δεν νομιζω οτι βγηκε ο Ιβαν να τον διαψευσει.....απο που βγαλατε το συμπερασμα οτι ξενερωσε με τον ΜΠΑΝΕ; ο ανθρωπος βοηθησε εκει και για οσο ηθελε.....ΑΛΛΑ εστω να πεσω στην παγιδα και να αποδεχθω το αυαθαιρετο συμπερασμα οτι ξενερωσε με κατι.....γιατι δηλ. να μην ξενερωσε δινοντας λεφτα για μια ομαδα που ο κοσμος της την εχει χεσμένη; Ειναι ο ίδιος ακριβως λόγος που τελικα δεν πηρε δηλ. την ΚΑΕ και ουτε κανείς άλλος δεν ενδιαφέρεται.

Αφού έτσι τους λέει ο πανακας
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14359
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες