Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 21 Νοέμ 2019, 22:36

Μάγκες καλησπέρα από το mediolanum forum του Μιλάνου.
Βλέπω Ολύμπια-εφες και γουστάρω ματσαρα.
Συγγνώμη για το off,απλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας και δεν είχα που.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 22 Νοέμ 2019, 00:32

Μεταγραφή παραμονής στην κατηγορία για την Λάρισα.
Ελπίζω να τα βλέπουν αυτά στην διοίκηση και στον ερασιτέχνη
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14319
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Pablito » Παρ 22 Νοέμ 2019, 00:38

Στη διοικηση μαλλον κοιτανε να πληρωσουν πρωτα τους παιχτες που ηδη υπαρχουν..
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 22 Νοέμ 2019, 09:23

obanebane έγραψε:Μάγκες καλησπέρα από το mediolanum forum του Μιλάνου.
Βλέπω Ολύμπια-εφες και γουστάρω ματσαρα.
Συγγνώμη για το off,απλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας και δεν είχα που.


μιλάνο κουφάλα κορίνθιε??? σου τυχε λαχείο? ασε τα μιλάνα και έλα να ρίξεις καμια χορηγία στο μπασκετακι μας και ασε τις μονδελες να πουμε να πουμε. Α και όπως έρχεσαι φέρε και την καψούρα μου τον σέρχιo μαζί.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 22 Νοέμ 2019, 09:28

οι ακαδημίες έιναι ωραία συζήτηση. Το επαγγελματικό μπάσκετ (δλδ να βγεί ένα κανονικό παιδί 18 χρόνων και να ξέρει οτι θα κάνει μια καλή ζωή με το 10το συμβόλοαιο σε ομάδα της Α1 ξερω γω για 10-15 χρόνια) πέθανε στην Ελλάδα, πέθαναν και οι ακαδημίες. Το θέμα είναι οτι μπάσκετ εξακολουθεί και υπάρχει στην Ελλάδα. Είναι δυνατόν πέραν των μαργαρίτη-Τσόχλα, να μην υπάρχουν άλλοι 3-4 έλληνες παίκτες (οποιαδήποτε ηλικίας) που να μην μπορούν να βάλουνε 2-3 καλάθια σε αυτή την Α1? Πόσο μπάσκετ πρέπει να ξέρεις δλδ να παίξεις μια flex επίθεση και σε μια close out επίθεση 1-1 να σκοράρει ο Χ Πολυτάρχου-Καράμπουλας ή ακόμα και παίκτες που παίζουνε τώρα στη βήτα εθνική?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 22 Νοέμ 2019, 10:54

Kostomanolis έγραψε:
Και κατι τελευταίο. Εντελως φιλικά. Το πάθος υπερασπισης της τεως διοικησεως σε οποιαδήποτε κριτική εχει γινει, από σενα μου κάνει τρομερη εντύπωση. Τις παρακολουθώ τις συζητήσεις και μονιμως ρίχνεις το φταιξιμο αποκλειστικά στον ΑΣ και τον Κατσαρη. Καπου έχουν και οι της διοικησεως χοντρές ή μικρές μ@λακιες. Μην τους βγάζουμε και συνεχως λαδι....

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν ειναι παθος υπερασπισης αλλα ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ.
Αφου λες οτι παρακολουθεις τις συζητήσεις θα επρεπε να εχεις δει οτι εχω γραψει επανειλημμένα για λαθη αυτης της διοικησης. Αυτοι εκαναν δουλεια και εκαναν λαθη και τα χρεωνονται ΚΑΙ τα 2......ο Ερασιτεχνης χρεωνεται ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.....βρηκαν τα ΚΟΡΟΙΔΑ που ετρεχαν για ολα και βολευτηκαν......οποτε δεν εκαναν ουτε τη μια δουλεια που επρεπε.....να βρουν υποψηφιους ιδιοκτητες......ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ χρεωνω στον ΑΣ (και στον λαο του ΠΑΟΚ).....και η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ειναι 10 φορές χειροτερη απο το τραγικοτερο λάθος.

Υ.Γ. palok....εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο ΠΑΟΚ ειναι (μαζι με τον Προμηθεα) μεσα στις 4 καλυτερες ομαδες σε εφηβους και παιδες και δεν εχει προχωρησει κανεις στην ανδρικη ομαδα. Δεν νομιζω παντως πως δεν ξερουν τα βασικά οπως λες.....εγω αυτο που βλεπω τα τελευταια χρονια ειναι οτι τους λειπει ο τσαμπουκας και αυτο προερχεται απο τους προπονητες που δεν τους εμπιστευονται (ουσιαστικα) και προτιμουν να βαζουν τον καθε απιθανο που επειδη ειναι σκουρο το χρωμα του δερματος του νομιζει πως ειναι και παικτης!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Παρ 22 Νοέμ 2019, 11:25

hellrider έγραψε:
Kostomanolis έγραψε:
Και κατι τελευταίο. Εντελως φιλικά. Το πάθος υπερασπισης της τεως διοικησεως σε οποιαδήποτε κριτική εχει γινει, από σενα μου κάνει τρομερη εντύπωση. Τις παρακολουθώ τις συζητήσεις και μονιμως ρίχνεις το φταιξιμο αποκλειστικά στον ΑΣ και τον Κατσαρη. Καπου έχουν και οι της διοικησεως χοντρές ή μικρές μ@λακιες. Μην τους βγάζουμε και συνεχως λαδι....

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν ειναι παθος υπερασπισης αλλα ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ.
Αφου λες οτι παρακολουθεις τις συζητήσεις θα επρεπε να εχεις δει οτι εχω γραψει επανειλημμένα για λαθη αυτης της διοικησης. Αυτοι εκαναν δουλεια και εκαναν λαθη και τα χρεωνονται ΚΑΙ τα 2......ο Ερασιτεχνης χρεωνεται ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ.....βρηκαν τα ΚΟΡΟΙΔΑ που ετρεχαν για ολα και βολευτηκαν......οποτε δεν εκαναν ουτε τη μια δουλεια που επρεπε.....να βρουν υποψηφιους ιδιοκτητες......ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ χρεωνω στον ΑΣ (και στον λαο του ΠΑΟΚ).....και η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ειναι 10 φορές χειροτερη απο το τραγικοτερο λάθος.

Υ.Γ. palok....εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο ΠΑΟΚ ειναι (μαζι με τον Προμηθεα) μεσα στις 4 καλυτερες ομαδες σε εφηβους και παιδες και δεν εχει προχωρησει κανεις στην ανδρικη ομαδα. Δεν νομιζω παντως πως δεν ξερουν τα βασικά οπως λες.....εγω αυτο που βλεπω τα τελευταια χρονια ειναι οτι τους λειπει ο τσαμπουκας και αυτο προερχεται απο τους προπονητες που δεν τους εμπιστευονται (ουσιαστικα) και προτιμουν να βαζουν τον καθε απιθανο που επειδη ειναι σκουρο το χρωμα του δερματος του νομιζει πως ειναι και παικτης!
Σε αυτό συμφωνώ, υπάρχει μεγαλη αχαριστία και αδιαφορία από πολύ κόσμο... Απλά η εικόνα τους τσαλακωθηκε με κάποια κατα αλλους μεγάλα κατά αλλους μικρα λαθη κυριως την τελευταία 3ετια.


Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 22 Νοέμ 2019, 12:29

hellrider έγραψε:Υ.Γ. palok....εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ο ΠΑΟΚ ειναι (μαζι με τον Προμηθεα) μεσα στις 4 καλυτερες ομαδες σε εφηβους και παιδες και δεν εχει προχωρησει κανεις στην ανδρικη ομαδα. Δεν νομιζω παντως πως δεν ξερουν τα βασικά οπως λες.....εγω αυτο που βλεπω τα τελευταια χρονια ειναι οτι τους λειπει ο τσαμπουκας και αυτο προερχεται απο τους προπονητες που δεν τους εμπιστευονται (ουσιαστικα) και προτιμουν να βαζουν τον καθε απιθανο που επειδη ειναι σκουρο το χρωμα του δερματος του νομιζει πως ειναι και παικτης!


το αντίθετο νομίζω είπα. οτι δεν είναι δυνατόν έλληνας παίκτης (οποιασδήποτε ηλικίας) με τόση εκπαίδευση στην τακτική του μπάσκετ να μην μπορεί να βάζει 2-3 σουτ σε αυτή την Α1.

η άποψή μου στο προηγούμενο μου ποστ ήταν οτι τα παιδιά σήμερα 17-18, που ψιλοστανταρακι περνάνε και σε ένα πανεπιστήμιο (δεν ειναι ξερω γω ντέμης που δεν έβγαλε γυμνάσιο πριν 30 χρονια), δεν δίνουν το επαγγελματικό focus τους πλέον στο μπάσκετ. Δλδ δεν ξέρω αν δεν είσαι ο Ρογκαβόπουλος ξερω γω ή ο Αρσενόπουλος (που ΑΝ θα παίξουνε ποτέ) δε νομίζω οτι υπάρχουν πολύ καλά παιδιά σε αυτές τις ηλικίες που πιστεύουν οτι θα κάνουν συμβόλαιο στην Α1 με πάνω από 1.5 χιλιάρικο το μήνα. Ακόμα και οι γονείς πλέον πρέπει να τους σπρώχνουν προς άλλες λύσεις (ενώ παλιά ζούσαν με το όνειρο ο γιος του να παιξει Α1 και να κανει 4-5 συμβόλαια 200 χιλιαρικα και καθαρισαν).

PS: Ο ρογκαβόπουλος είναι σχεδόν 18.5 και στις θέσεις 2-3 η ΑΕΚ έχει Λάνγφορντ, Σαντ-Ροος, Γιαννόπουλο, Γιάνκοβιτς (άντε τον Μασιούλις να τον βάλω στο 4 μόνο που δεν είναι). Παίζει στην Α1 λιγότερα από 3 λεπτά ανά ματς. Ο Doncic στην ιδια ηλικια πηρε ευρωλιγκα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Παρ 22 Νοέμ 2019, 12:55

Συμφωνώ απόλυτα.
Να βάλω σε αυτό δύο παραμέτρους που κατα τη γνώμη μου παίζουν ρόλο.
Σήμερα τα 15χρονα έως 18χρονα είναι πιο σκληρά εργαζόμενοι και από τους γονείς τους, ξύπνημα 7, σχολείο 8 με 2, φροντιστηρια, ξένες γλώσσες, και ότι λαλακία υπάρχει το απόγευμα δεν έχουν χρόνο για αθλητισμο και διασκέδαση. Δευτερον το σκεπτόμενο μπάσκετ που έχει περασει στις μικρες ηλικίες καταστρέφει κάθε χαρά του παιχνιδιού και καθυστερεί την ανάπτυξη του επιθετικού παιχνιδιού των παιδιών. Η γνώμη μου είναι πως αν ο ολυμπιακός είχε τον Ντονσιτς 17 χρονών φέτος, πιθανότατα δεν θα τον είχε ευρωλίγκα αλλά α2 μαζί με αρσενόπουλο νικολαιδη και ποκουσέφσκι να παίζουν με μεσολόγγι και κύθνο.
Γενικά αυτό το άθλημα απ όπου και αν το πιάσεις το έχουμε διαλύσει.
Υ.Γ. Το ότι ο παπαθεοδώρου πήρε γιάνκοβιτς ενώ έχει ρογκαβόπουλο γιαννόπουλο και Σαντ Ρος, ενώ έχει περάσει από εθνική νέων δείχνει πόσο ανασφαλής είναι, και σε τι μυαλά βρίσκεται το μέλλον του ελληνικού μπάσκετ
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2535
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 22 Νοέμ 2019, 13:29

Έχω μιλήσει με φίλο 17χρονο μπασκετμπολίστα που έχει παίξει αντίπαλος και με ΠΑΟΚ και με κάποιους από τις μικρές εθνικές (εφήβων κτλ).
Δίνεται αχρείαστα μεγάλη έμφαση από τους προπονητές σε plays, συστήματα, να παίξουν πικερόλ, να μάθουν ζώνη (!) και δεν ασχολούνται με τα fundamentals... Σωστή πάσα, σωστό σουτ, φυσική κατάσταση, γυμναστήριο. 16 ετών 1.85 ο άλλος, 60 κιλά. Και δεν ξέρουν να σπάνε καρπό, να βαράνε χίλιες βολές την εβδομάδα κτλ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46871
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 22 Νοέμ 2019, 14:08

Ιάσονας έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα.
Δευτερον το σκεπτόμενο μπάσκετ που έχει περασει στις μικρες ηλικίες καταστρέφει κάθε χαρά του παιχνιδιού και καθυστερεί την ανάπτυξη του επιθετικού παιχνιδιού των παιδιών.


Αυτο το εζησα πριν απο μερικές ημερες με τον γιο μου που ηθελε να παρατησει το μπασκετ αηδιασμενος απο την πιεση να μαθουν συστηματα κτλ. "Μπαμπά δεν βρίσκω καμία χαρά".....και μιλαμε για ηλικες 13 ετων ετσι; Και σε ομαδα γειτονιας της Πάτρας....και υποτιθεται οτι τον πήρα απο τον Προμηθέα για να μην του συμβεί αυτό.
Τακτικες και συστηματα και μ@@@κιες.......ετσι παιδια με ορεξη,ταλεντο κτλ μπορουν να τα παρατησουν και να συνεχιζουν παιδια που ειναι στρατιωτακια του καθε βαρεμενου προπονητη.....συμφωνω.....εχει χαθει καθε μαγεία!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 22 Νοέμ 2019, 14:11

Και αυτά τα παιδιά (τα στρατιωτάκια) γίνονται παίκτες του προπονητή, αλλά ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ προπονητή που τους "έκανε παίκτες". Μετά αν αλλάξουν ομάδα ή προπονητή, πελαγώνουν. Και γίνονται... Σχίζες, αντί να γίνουν παίκτες προσωπικότητας με ηγετικό ρόλο σε ομάδες.

Έχουμε γαμήσει τα μάτια του topic. Αργότερα ίσως μεταφέρω τη κουβέντα αλλού.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46871
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 22 Νοέμ 2019, 20:16

palok έγραψε:
obanebane έγραψε:Μάγκες καλησπέρα από το mediolanum forum του Μιλάνου.
Βλέπω Ολύμπια-εφες και γουστάρω ματσαρα.
Συγγνώμη για το off,απλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας και δεν είχα που.


μιλάνο κουφάλα κορίνθιε??? σου τυχε λαχείο? ασε τα μιλάνα και έλα να ρίξεις καμια χορηγία στο μπασκετακι μας και ασε τις μονδελες να πουμε να πουμε. Α και όπως έρχεσαι φέρε και την καψούρα μου τον σέρχιo μαζί.



Το έχασε στο τελος ο Σερχιο,κέρδισαν οι κουφάλες οι Τούρκοι οι οποίοι ήταν πιο ομάδα σε όλο το ματς,.
Γούσταρα πολύ όμως,φώναξαν οι ιταλοί και παθιαστηκα μαζί τους και περισσότερο η κόρη μου,η γυναίκα ψιλό κοιμόταν.
Ωραία ήταν.
Αύριο λέω να πάω Σαν σιρο,τώρα γυρίζουμε από Μπεργκαμο με το τρένο,μου αρέσει πολύ η Ιταλία γενικά, είναι τέταρτη φορά που έρχομαι.


Υ.Γ Παιχταρα ο Λαρκιν.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 12:07

Χείρα βοηθείας βλέπω σήμερα από τους ποδοσφαιριστές μας. Αν και δεν ξέρω για πόσα χρήματα μιλάμε φροντίστε να πιάσουν τόπο.

Σε μια κίνηση που δείχνει έμπρακτα την συσπείρωση που υπάρχει στην οικογένεια του ΠΑΟΚ προέβησαν οι παίκτες της ποδοσφαιρικής ομάδας, οι οποίοι έδωσαν το χθεσινό πριμ της νίκης επί της ΑΕΛ για την ενίσχυση του μπασκετικού τμήματος!
Το τελευταίο διάστημα, άπαντες στον ΠΑΟΚ έχουν καταλάβει πως πρέπει όλοι να σταθούν δίπλα στο τμήμα της ΚΑΕ, το οποίο παλεύει για την βιωσιμότητά του. Στο ίδιο τέμπο και η παρουσία του κόσμου του Δικεφάλου στον αγώνα με το Ρέθυμνο και μετά από την ανακοίνωση που υπήρξε από τους Συνδέσμους του Δικεφάλου.

Την ίδια ώρα όμως και η ποδοσφαιρική ομάδα δείχνει έμπρακτα πως ο οργανισμός ΠΑΟΚ είναι μια γροθιά! Και αυτό διότι οι παίκτες του Δικεφάλου αποφάσισαν να δώσουν το πριμ που αντιστοιχεί στον καθένα για τη χθεσινή νίκη επί της Λάρισας, στην ΚΑΕ για ενίσχυση του τμήματος μπάσκετ.

Οι ποδοσφαιριστές του πρωταθλητή, ενημερώθηκαν το προηγούμενο διάστημα για την πρωτοβουλία της συντονιστικής των Συνδέσμων να μαζευτούν χρήματα και αποφάσισαν να προβούν στην παραπάνω ενέργεια, βάζοντας χρήματα και αυτοί, ώστε να στηρίξουν την ΚΑΕ σε αυτή την δύσκολη φετινή χρονιά.


https://www.sdna.gr/mpasket/663150_foberi-kinisi-apo-toys-paiktes-toy-paok-edosan-prim-tis-nikis-stin-kae
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 12:29

και ο σαββιδης εβαλε λεφα αλλα δεν μας λενε τι καλυφτηκε και ποσα λεφτα μπηκαν
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες