Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:33

BigBaby έγραψε:
iasoiako έγραψε:Για κάτσε γιατί εγώ ξέρω και κάτι άλλα. 1) Μείωση του χρέους του ΠΑΟΚ, 2) τακτική πληρωμή, 3) 4 φορές 3ος και 2 φορές 4ος, 4) η ομάδα με μηδαμηνό μπάτζετ, εν συγκρίσει με βάζελο, έχασε στα ημιτελικά από το βάζελο 3-2 με σφαγιαστικές αποφάσεις και διαιτησίες, 5) ικανοποιητική πορεία στην Ευρώπη με προκρίσεις σε νοκ-άουτ φάσεις.

Πρώτα έκανε όλα αυτά και μετά έδιωξε το Σούλη.


Δεν θελεις να μπουμε στην διαδικασια του τι εκανε σωστα και του τι λαθος....(ουτε εγω θελω).
Η συνολικη εικονα ηταν θετικη του Μπανε στην Προεδρια.
Μετα την φυγη του Γαλατσοπουλου αποφασιζονται ''περιεργα'' πραγματα σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια.


Άνετα θέλω.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1406
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:36

ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:Αντε να δουμε,..ποσο εσωστρεφεις και αυτοκαταστορφικοι μπορουμε να γινουμε.....


Υ.Γ. βλεπω μια ....ευκολια και μια βιασυνη απο πολλους στον να "" Σταυρωσουμε"" τον Πρελεβιτς....
..,..προσεξτε μην βγαλουμε μονοι μας τα ματια μας...

Για εμας τους 50 ρηδες ειναι διαφορετικα....μαζι του ζησαμε απιστευτες χαρες...και λυπες...
Δεν ξεχνειουνται αυτα ..για μια στραβη... ενα λαθος,...και για χαρη κανενος...
ο Μπανε ηταν το στηριγμα του ΠΑΟΚτση για πολλα χρονια,οταν στην μπαλλα ησουν για τα πανηγυρια....

.....Βγες ρε Πανακα και λυσε την παρεξηγηση,να τελειωσει εδω το θεμα...αντε νασε χαρω...

Μπανε και Μπασκετ ΠΑΟΚ.....εννοιες ταυτοσημες...


:(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:42

iasoiako έγραψε:
BigBaby έγραψε:
iasoiako έγραψε:Για κάτσε γιατί εγώ ξέρω και κάτι άλλα. 1) Μείωση του χρέους του ΠΑΟΚ, 2) τακτική πληρωμή, 3) 4 φορές 3ος και 2 φορές 4ος, 4) η ομάδα με μηδαμηνό μπάτζετ, εν συγκρίσει με βάζελο, έχασε στα ημιτελικά από το βάζελο 3-2 με σφαγιαστικές αποφάσεις και διαιτησίες, 5) ικανοποιητική πορεία στην Ευρώπη με προκρίσεις σε νοκ-άουτ φάσεις.

Πρώτα έκανε όλα αυτά και μετά έδιωξε το Σούλη.


Δεν θελεις να μπουμε στην διαδικασια του τι εκανε σωστα και του τι λαθος....(ουτε εγω θελω).
Η συνολικη εικονα ηταν θετικη του Μπανε στην Προεδρια.
Μετα την φυγη του Γαλατσοπουλου αποφασιζονται ''περιεργα'' πραγματα σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια.


Άνετα θέλω.


Οντως, θα ειχε ενδιαφερον να δουμε γενικα μια εικονα
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Giorgos_Sketos » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:43

BigBaby έγραψε:Ο Μπανε εκτεθηκε απ την αποφαση του ΔΣ της ΚΑΕ.
Ολα τα φαουλ της ομαδας εγιναν μετα την αποχωρηση απ την Διοικηση της ΚΑΕ του Γαλατσοπουλου.
Φαουλ πρωτο....διωγμος Σουλη με αιχμες.
Φαουλ δευτερο...αλλαγη θεσης οπαδου με αναπηρικο καρεκλακι γιατι παραπονεθηκε στο fb γιατι ο Παπαθεοδωρου βριζει τα Θεια.
Φαουλ τριτο...αποφαση για να αλλαξουν θεση σε οπαδο που βρισκοταν πανω απ τον παγκο της ομαδας και ασκουσε κριτικη.

Δηλαδη ρε παιδια τα ειδατε φυσιολογικα ολα αυτα?? Εγω προσωπικα μεγαλυτερη ΝΤΡΟΠΗ για αυτο που κανανε στον συνοπαδο μας με το αναπηρικο καροτσακι δεν εχω νιωσει.


Για τον συνοπαδό με το καροτσάκι εγώ βλέπω 3 λύσεις: 1) Απομακρύνεται απο τον πάγκο ο προπονητής, 2) Σταματάει να βρίζει τα θεία 3) Απομακρύνεται ο οπαδός.

Μεταξύ του 2 και του 3 αποφασίστηκε το 3. Προφανώς θεώρησαν ότι δεν είναι δυνατό να επιβάλεις σε έναν άνθρωπο τι λέξεις θα βγαίνουν απο το στόμα του σε κατάσταση έντασης. Αμα συνήθισε έτσι είναι πολύ δύσκολο να σταματήσει πόσο μάλλον τη στιγμή που νιώθει την ανάγκη να τα πει.

Και εγώ πήρα τον 5χρονο γιο μου στην Θ4 και είχα έναν δίπλα μου που έβριζε θείες, αδέρφια, μάνες, παιδιά ευχόταν καρκίνους κλπ. Πήρα το παιδί και πήγα παραδίπλα, τι να κάνω? Ακόμα και εγώ ο ίδιος προσπαθώ να μην βρίζω στο σπίτι αλλά είναι τέτοια η συνήθεια που βγαίνουν αυτόματα.

Όσο και αν είναι στενάχωρο για τον συνοπαδό δεν υπήρχε άλλη λύση κατ' εμε.

ΥΓ ο συνοπαδός παραπονέθηκε ποτέ για τα συνθήματα που αφορούν τις μάνες, τους μπαμπάδες και παιδιά των αντιπάλων? Απλή ερώτηση
Τελευταία επεξεργασία από Giorgos_Sketos και Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Giorgos_Sketos
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2011, 09:37

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:44

iasoiako έγραψε:
BigBaby έγραψε:
obanebane έγραψε:Σιγά μη βάλω πάνω από τον Μπανε τον πρώην παράγοντα-οπαδό Πανακα.
Η ανακοίνωση με κάλυψε,ξαναγράφω δεν επικροτώ την αποπομπή κανενός από το γήπεδο.
Εδώ όμως μιλάμε για καθαρή κόντρα ενός πρώην παράγοντα με τη νυν διοίκηση.
Αυτόν τον τύπο που αφορίζει εδώ μέσα τη ζωντανή ιστορία της ομάδας θα τον αφησετε για πολύ ακόμα;
Τι έκανε ο μπανε ρε φαρισαίοι,έκλεψε,ζημίωσε κάπου την ομάδα;
Άντε να μη σας πω καμιά βαριά κουβέντα.
Να κριθεί για ότι έχει κάνει όσο είναι πρόεδρος,καμία αντίρρηση,τι κακό έκανε ρε,μιλήστε;
Αλλά έτσι έχουμε μάθει σε αυτή τη γαμοχωρα,το εθνικό μας σπορ,να κατηγορούμε τους άλλους.



Ο Μπανε εκτεθηκε απ την αποφαση του ΔΣ της ΚΑΕ.
Ολα τα φαουλ της ομαδας εγιναν μετα την αποχωρηση απ την Διοικηση της ΚΑΕ του Γαλατσοπουλου.
Φαουλ πρωτο....διωγμος Σουλη με αιχμες.
Φαουλ δευτερο...αλλαγη θεσης οπαδου με αναπηρικο καρεκλακι γιατι παραπονεθηκε στο fb γιατι ο Παπαθεοδωρου βριζει τα Θεια.
Φαουλ τριτο...αποφαση για να αλλαξουν θεση σε οπαδο που βρισκοταν πανω απ τον παγκο της ομαδας και ασκουσε κριτικη.

Δηλαδη ρε παιδια τα ειδατε φυσιολογικα ολα αυτα?? Εγω προσωπικα μεγαλυτερη ΝΤΡΟΠΗ για αυτο που κανανε στον συνοπαδο μας με το αναπηρικο καροτσακι δεν εχω νιωσει.


Για κάτσε γιατί εγώ ξέρω και κάτι άλλα. 1) Μείωση του χρέους του ΠΑΟΚ, 2) τακτική πληρωμή, 3) 4 φορές 3ος και 2 φορές 4ος, 4) η ομάδα με μηδαμηνό μπάτζετ, εν συγκρίσει με βάζελο, έχασε στα ημιτελικά από το βάζελο 3-2 με σφαγιαστικές αποφάσεις και διαιτησίες, 5) ικανοποιητική πορεία στην Ευρώπη με προκρίσεις σε νοκ-άουτ φάσεις.

Πρώτα έκανε όλα αυτά και μετά έδιωξε το Σούλη.

Εγώ πάλι αναρωτιέμαι...Αν δεν υπήρχε Ιβάν Σαββίδης στο κάδρο, πόσα απ αυτά θα είχαν γίνει όπως έγιναν? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:45

BigBaby έγραψε:
iasoiako έγραψε:Για κάτσε γιατί εγώ ξέρω και κάτι άλλα. 1) Μείωση του χρέους του ΠΑΟΚ, 2) τακτική πληρωμή, 3) 4 φορές 3ος και 2 φορές 4ος, 4) η ομάδα με μηδαμηνό μπάτζετ, εν συγκρίσει με βάζελο, έχασε στα ημιτελικά από το βάζελο 3-2 με σφαγιαστικές αποφάσεις και διαιτησίες, 5) ικανοποιητική πορεία στην Ευρώπη με προκρίσεις σε νοκ-άουτ φάσεις.

Πρώτα έκανε όλα αυτά και μετά έδιωξε το Σούλη.


Δεν θελεις να μπουμε στην διαδικασια του τι εκανε σωστα και του τι λαθος....(ουτε εγω θελω).
Η συνολικη εικονα ηταν θετικη του Μπανε στην Προεδρια.
Μετα την φυγη του Γαλατσοπουλου αποφασιζονται ''περιεργα'' πραγματα σε σχεση με τα προηγουμενα χρονια.

+ 1...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:48

Κι αφου μπαινουμε στη διαδικασια του "Αν". Αν ο Σαββιδης εδινε παραπανω θα ειχαμε πρωταθλημα και τιτλους με διαχειριση Μπανε. Με αυτη την μικρη βοηθεια καταφεραν το μεγιστο.
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Giorgos_Sketos » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:59

goran 64 έγραψε:Εγώ πάλι αναρωτιέμαι...Αν δεν υπήρχε Ιβάν Σαββίδης στο κάδρο, πόσα απ αυτά θα είχαν γίνει όπως έγιναν? :?

Κάνεις το δικηγόρο του διαβόλου αλλά δε συμφωνώ με τον τρόπο. Ο Μπάνε είναι διαχειριστής. Προφανώς ό,τι λεφτά έρχονται προσπαθεί να τα διαχειριστεί κατάλληλα. Προφανώς και δεν θα είχαμε τόσο καλή ομάδα αν δεν ήταν ο Σαββίδης. Και αν δεν ήταν και ο Αμοιρίδης και ο Κοντομηνάς θα είχαμε χειρότερη και αν... και αν... και αν... έτσι όμως θα φτάσουμε και στο και αν δεν ήταν ο Μπάνε να μπει μπροστά μπορεί να μην είχαμε ΠΑΟΚ. Βρέθηκε ένας Σαββίδης, ένας Αμοιρίδης κλπ και ακόμα επιπλέι το καράβιι.. Για μένα το ερώτημα είναι: διαχειρίστηκε σωστά ο Μπάνε τα λεφτά που παρέλαβε? Προσωπική άποψή ναι.
Giorgos_Sketos
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2011, 09:37

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 14:18

Giorgos_Sketos, έχεις δίκαιο σ αυτό που ρωτάς στο τέλος, αλλά δεν μπορώ να απαντήσω με πειστήρια, ούτε θετικά ούτε αρνητικά...Γι αυτόν ακριβώς τον λόγο γράφω "αναρωτιέμαι", δίχως να κάνω τον συνήγορο κανενός...
Μάλλον με παρερμήνευσες ή ίσως να το έθεσα κι εγώ με λάθος τρόπο, "ψάχνοντας" την αντίθετη άποψη... ;)
Σε γενικές γραμμές, η συνολική διοικητική παρουσία του Μπάνε είναι θετική και το χω "συμφωνήσει" (με +1) λίγο παραπάνω, σε προηγούμενο post του Big Baby, αν δεν το είδες...Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν έγιναν ή ότι δεν γίνονται, ακόμα και τώρα και λάθη, που είναι ανθρώπινα-φυσιολογικά, όποτε είναι μη επαναλαμβανόμενα... 8-)
Ο Μπάνε δεν γεννήθηκε Πρόεδρος-διαχειριστής...Έγινε όταν υπήρξε η ανάγκη κι αυτό τον τιμάει, ως τώρα... :!:

Μακριά από μένα οι αφορισμοί για όποιον έχει προσφέρει στον Π.Α.Ο.Κ., από όποιο μετερίζι και του οπαδού... :ugeek:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 16 Νοέμ 2017, 14:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 14:28

Με λύπη μου επανέρχομαι για τελευταία ελπίζω φορά στο συγκεκριμένο θέμα.

Δυστυχώ ς πολλοί δεν κατανοείτε ή δεν θέλετε να κατανοήσετε ότι δεν παίρνουμε θέση σε μια κόντρα μεταξύ του Μπάνε και του χ Πανάκα. Παίρνουμε θέση σχετικά με μια απόφαση της ΚΑΕ, η οποία επιβάλλει περιορισμούς σε δύο οπαδούς επειδή η θέση τους (μεταφορικά και κυριολεκτικά εδώ...) δεν είναι αρεστή στην ΚΑΕ.

Στα @@ μου αν ο χ Πανάκας και ο ψ Ντικ είναι μ@λ@κες με περικεφαλαία. Στα @@ μου κι αν είναι θεούσες Παναγίες. Ξαναγράφω λοιπόν πως "ότι και να έγινε, η στάση της ΚΑΕ, με οποιαδήποτε μορφή κι αν υλοποιήθηκε (τηλέφωνο, απόφαση ΔΣ, σύσταση κατ' ιδίαν, κλπ), είναι 1000% φάουλ, 1000% άστοχη και ΗΔΗ δημιούργησε πολύ περισσότερα προβλήματα από αυτά τα οποία υποτίθεται ότι προσπαθούσε να λύσει." Και επιπλέον προσθέτω ότι τέτοιου είδους λογικές και πρακτικές ανοίγουν τους ασκούς του Αιόλου.

Παρακαλώ λοιπόν μην προσπαθείτε εντέχνως να μετατρέψετε τη κουβέντα σε μια αντιπαράθεση Μπάνε - Πανάκα και να τη φορτίσετε συναισθηματικά με το πρόσωπο του Μπάνε. Προφανώς και δεν τίθεται θέμα σύγκρισης της προσφοράς ή της προσωπικότητας των δύο, αν είναι δυνατόν. Όμως, εξακολουθώ να πιστεύω ότι ο Μπάνε ενήργησε τελείως άστοχα και δεν θα το βάλω κάτω απ' το χαλάκι επειδή είναι ο Μπάνε. Μπορείτε να πιστέψετε κατά γράμμα την ανακοίνωσή του. Μπορείτε να σκεφτείτε απ' την άλλη ότι η είδηση κυκλοφόρησε ΠΑΝΤΟΥ και έγινε γνωστή και στον Σαββίδη. Αν θέλετε να νομίζετε ότι ΟΛΟΙ οι αρδ και ο Γιώργος Σαββίδης βασίστηκαν αποκλειστικά στα λόγια του Πανάκα και δεν επιβεβαίωσαν από άλλη πηγή, μεγειά σας και χαρά σας.

Αφού δέχτηκα παρατήρηση και από τον Dimg4 για έκφραση που χρησιμοποίησα, τα έχω δει όλα :D. Το δεύτερο λοιπόν που στηλιτεύω είναι η αντίδραση των συνοπαδών, η άνευ κριτικής αποδοχή μιας ενέργειας επειδή στην ακρη της βρίσκεται ο Μπάνε. Σαν λογικό σφάλμα θα μπορούσε να χαρακτηριστεί ως "επίκληση στην αυθεντία". Για να το πω όμως λαϊκά, όταν η ομάδα πάει κατά διαόλου, κάποιος ασκεί έστω και άκομψα κριτική στις επιλογές της ΚΑΕ (η οποία και πάλι να πούμε ότι αποτελείται από διορισμένα άτομα) και η ΚΑΕ του λέει "σκάσε", ε, να σκάσει αυτή. Τα πολιτικώς ορθά, τα γιες σερ και το στήσιμο κώλου που σε ενόχλησε φίλε μου Dimg4, αλλού, στον ΠΑΟΚ δεν είχαν θέση ΠΟΤΕ.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 14:38

Μονος σου τα αναφερεις, μονος σου τα διαψευδεις. :lol:
"Τα πολιτικώς ορθά, τα γιες σερ και το στήσιμο κώλου που σε ενόχλησε φίλε μου Dimg4, αλλού, στον ΠΑΟΚ δεν είχαν θέση ΠΟΤΕ."
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 14:56

Ο Μπανε έγραψε ότι οι αποβληθεντες προσέβαλαν τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ
Οπερ εστι μεθερμηνευομενον τους εριχναν συνέχεια μπινελίκια, καθημενοι πίσω από τον πάγκο
Εχουν αυτό το δικαίωμα;
Η λογική λέει όχι
Ε τότε καλά τους έκανε
Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε

Η δημοκρατία έχει και τα όρια της

Το γεγονός οτι στην Ελλάδα η ελευθερία γνώμης μεταφράζεται σε λέω και κανω ότι γουστάρω, δε σημαίνει ότι ένας ιδιώτης δε μπορεί να πράξει τα αυτονόητα... :evil:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3499
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό tzoker » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 15:09

Το οτι εβριζαν δεν σημαινει οτι ειναι σωστο, και ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι προσωπικο αλλα δεν σημαινει οτι πρεπει να διευθετηθει ετσι το θεμα.Αλλιως με Σαντος, Δωνη,Σαλπιγγιδη,Αγγελο και αλλους πολλους γηπεδο επρεπε να πηγαινουν μονο τα μελη της Χανθ και των ενοριων.
Αντε να αρχισει η μπαλα να ασχοληθουμε λιγο με Λουτσεσκου να ηρεμησει το Μπασκετ.Καταφεραμε να κανουμε τη τριχα τριχια ολοι, Διοικηση, φιλαθλοι κια να ξεφτυλιστουμε μονοι μας προκαλωντας κακο μονο στον οργανισμο ΠΑΟΚ
Με το ζορι να δημιουργουμε θεματα, οχι τι ειπε ο ενας, τι εγραψε ο Γιωργης, τι ποτο ηπιε ο ταδε.Τι σου κανει η ελειψη τιτλων?
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 15:49

elvetos giatros έγραψε:Ο Μπανε έγραψε ότι οι αποβληθεντες προσέβαλαν τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ
Οπερ εστι μεθερμηνευομενον τους εριχναν συνέχεια μπινελίκια, καθημενοι πίσω από τον πάγκο
Εχουν αυτό το δικαίωμα;
Η λογική λέει όχι
Ε τότε καλά τους έκανε
Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε

Η δημοκρατία έχει και τα όρια της

Το γεγονός οτι στην Ελλάδα η ελευθερία γνώμης μεταφράζεται σε λέω και κανω ότι γουστάρω, δε σημαίνει ότι ένας ιδιώτης δε μπορεί να πράξει τα αυτονόητα... :evil:


Ήσουν στο γήπεδο ?
Ο Μπάνε ήταν στις κερκίδες ? ΟΧΙ. Ποτέ δεν είναι. Στο γραφείο του κάθεται.
Άντε ξερόλα.
Του τα είπε όπως ήθελε ο ρουφ και αυτός μια χαρά τον άκουσε.
Ναι ρε στον ΠΑΟΚ είναι θα τ'ακούσει !!!
Και τι ακούνε δηλαδή ? παιδική χαρά είναι το γήπεδο, οι συνδεσμίτες δεν τους ενοχλούν τι άλλο θέλουν?
Έχετε έρθει ποτέ στο άδειο παλατάκι με τους αστείους παίκτες που μας φέρνουν 3 χρόνια ?
Ναι ναι πάλι θα μας πείτε για τα μπάτζετ. Δεν θα ρθει ο κόσμος αν δεν δει καλή ομάδα.Πάει και τελείωσε αυτό.
Ιδίως στη σημερινή εποχή που ψάχνει και το δεκάευρο.
Αν κάποιοι έχουν δικαίωμα στη κριτική και στο κράξιμο είναι αυτοί που τρώνε τα χάλια μας στη μάπα τους εκεί.
Εκεί. Παρόντες. Που σφίγγουν τη καρδιά τους πριν πάνε.
Δεν κατάλαβα δεν θα τ'ακούσει ο Παπαθεοδώρου ή ακόμα και ο Μπάνε επειδή έπαιζε μπασκετάρα πριν 30 χρόνια ? τζάμπα έπαιζε μήπως ?
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 16:07

"ακόμα και ο Μπάνε επειδή έπαιζε μπασκετάρα πριν 30 χρόνια ? τζάμπα έπαιζε μήπως ?"

Καπου εδω εγω κοβω καθε σκεψη απαντησης.
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες