Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 08 Ιουν 2019, 11:21

marley 4 έγραψε:καραμανος και σια
λαμογια? ισως..
αλλα οπως ειμαστε τωρα ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
οποτε δεν καταλαβαινω γιατι σκεφτομαστε σαν να μην εχουμε προβληματα και προσπαθουμε να μην πεσουμε σε καποιον που θα χρεωσει την ομαδα
ειμαστε ενα βημα πριν το φουντο


η γνωμη μου λοιπον ειναι πως ο καραμανος ειναι μοχλος πιεσης στον ιβαν απο την καε


ρε δεν είπαμε τίποτα. ΛΕΦΤΑ να βάλει και να ΜΗΝ βγάλει. Simple as that. Εδώ κάποτε φέραμε τον πουτουροβιτς πως τονε λεγανε.

marley 4 έγραψε:υγ δεν θελω να ριξω λαδακι στην φωτια
αλλα 10 χρονια δεν ψαχναμε επενδυτη και λεγαμε αμπελοσοφιες
εσφιξαν τα γαλατα και σε 2 μηνες βρηκαν οι της καε οχι ο ΑΣ
αλλα ειπαμε γραφικοι οσοι λεγαμε πως δεν γινεται ολες οι ομαδες να εχουν επενδυτη εκτος απο εμας..


απαπαπα. πιπέρι.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 11:32

πως γινεται στην τωρινη καε ΠΑΟΚ να βγαλεις λεφτα? αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω..


να το κανω ταληρακια
αν δεν αναλαβει κανενας την καε τωρα παμε για φουντο

δηλαδη τι φοβομαστε απο τον καθε καραμανο ?
μην χρεωσει την καε και παμε για φουντο?

εχουμε πεσει ηδη απο τον γκρεμο αλλα δεν βλεπω να το εχουμε καταλαβει
φυσικα και δεν θελω κανενα λαμογιο αλλα ο κοσμος νομιζει πως η κατασταση ειναι τυπου δεν θα μπουμε 4αδα
φετος
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 08 Ιουν 2019, 11:50

ε οχι ρε marley, ήμασταν πόσοι? 600-700 με προμηθέα στο τελευταίο? αυτοί είμαστε ο μπασκετικός ΠΑΟΚ. ούτε μισός παραπάνω. τώρα μου λές οτι εμείς οι 600 δεν καταλαβαίνουμε πού είμαστε?

προφανώς πάμε για φούντο. όπως το 08, που μας έσωσε ο αλεξανδρής και μετά το καλοκαίρι που ήμασταν ξανα για φούντο ήρθε ο σωτήρας δρόσος.

επίσης αυτό που λές αδερφέ "εχουμε πεσει ηδη απο τον γκρεμο αλλα δεν βλεπω να το εχουμε καταλαβει" οφείλει να το ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ο ΠΑΟΚ και δή ο ερασιτέχνης ΠΑΟΚ, όχι εγώ. Εγώ τη δική μου δουλειά την κάνω πολύ καλά. Ούτε και πληρώνομαι από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ για να καταλάβω.

δε θα σου απαντήσω πώς μπορεί να βγάλει κάποιος λεφτά από ένα ταμείο που είναι στεγνό. ΣΤην Ελλάδα ζούμε.
Θα γυρίσω την ερώτηση: ρε ΛΕΦΤΑ θα βάλει? ας βγεί αυτός να πεί και να μου δείξει οτι ΕΒΑΛΕ ΛΕΦΤΑ και θα του βάλω bow tie και θα τον καλέσω για διάλεξη στο Clarendon.
Τελευταία επεξεργασία από palok και Σάβ 08 Ιουν 2019, 12:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 11:54

αν αφηνεις τους παντες απληρωτους.

Με τα μεχρι στιγμης δεδομενα μιλαμε για αστεια εως επικινδυνη περιπτωση. Αν αλλαξει κατι στο μελλον θα το δουμε αλλα να λεμε οτι επειδη ειμαστε σε τραγικη κατασταση να ερχεται ο οποιοσδηποτε και να θεωρειται νορμαλ και αυτο ειναι αδιανοητο.
Το βαρελι ποτε δεν πιανει πατο, παντα υπαρχουν και χειροτερα.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 12:17

palok έγραψε:ε οχι ρε marley, ήμασταν πόσοι? 600-700 με προμηθέα στο τελευταίο? αυτοί είμαστε ο μπασκετικός ΠΑΟΚ. ούτε μισός παραπάνω. τώρα μου λές οτι εμείς οι 600 δεν καταλαβαίνουμε πού είμαστε?

προφανώς πάμε για φούντο. όπως το 08, που μας έσωσε ο αλεξανδρής και μετά το καλοκαίρι που ήμασταν ξανα για φούντο ήρθε ο σωτήρας δρόσος.

επίσης αυτό που λές αδερφέ "εχουμε πεσει ηδη απο τον γκρεμο αλλα δεν βλεπω να το εχουμε καταλαβει" οφείλει να το ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ο ΠΑΟΚ και δή ο ερασιτέχνης ΠΑΟΚ, όχι εγώ. Εγώ τη δική μου δουλειά την κάνω πολύ καλά. Ούτε και πληρώνομαι από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ για να καταλάβω.

δε θα σου απαντήσω πώς μπορεί να βγάλει κάποιος λεφτά από ένα ταμείο που είναι στεγνό. ΣΤην Ελλάδα ζούμε.
Θα γυρίσω την ερώτηση: ρε ΛΕΦΤΑ θα βάλει? ας βγεί αυτός να πεί και να μου δείξει οτι ΕΒΑΛΕ ΛΕΦΤΑ και θα του βάλω bow tie και θα τον καλέσω για διάλεξη στο Clarendon.



μην παιρνεις προσωπικα κατι
δεν μιλησα για εσενα ουτε για τους 600 η 2000
λεω την γενικη εικονα πουεχει περασει στο κοσμο της ομαδας εδω και 10 μηνες

στο κρισιμο τωρα λεφτα θα βαλει?
οχι
ξεκαθαρα οχι

χορηγιες θα φερει διαχειρηση θα κανει διοικηση πρωτοδικειου θελει

ειναι λαμογιο? δεν ξερω δεν μπορω να ξερω
οπως ειπες και εσυ δεν ειναι δικη μας δουλεια αλλοι πρεπει να βαλουν δικλειδες ασφαλειας
οχι εγω και εσυ

εμενα συνεχιζει να με εκνευριζει το γεγονος πως δεν κατεβαζουμε ομαδα τουχρονου αλλα ψαχνουμε να μην πεσουμε σε κανενα λαμογιο γιατι θα μπλεξουμε

παρανοια? οχι
αυτο το κλιμα του " ελα μωρε θα επεμβει ο ιβαν την υστατη ωρα" μας εφερε εδω
και μπορει να ειναι αληθεια αλλα δεν γινεται να τα μαμαμε ολα και μετα ιβαν δωσε...

palok ικανους μας εχω να μπαινουμε με χιλιαδες ποστ στον hoopfellas σε μια εβδομαδα ....
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zinos » Σάβ 08 Ιουν 2019, 12:19

Νομίζω ότι θέλει προσοχή. Επειδή είμαστε σε αυτή την κατάσταση δεν σημαίνει ότι θα αφήσουμε τον οποιονδήποτε να μπει στην ομάδα.
Zinos
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 13:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 12:29

tigon4 έγραψε:αν αφηνεις τους παντες απληρωτους.

Με τα μεχρι στιγμης δεδομενα μιλαμε για αστεια εως επικινδυνη περιπτωση. Αν αλλαξει κατι στο μελλον θα το δουμε αλλα να λεμε οτι επειδη ειμαστε σε τραγικη κατασταση να ερχεται ο οποιοσδηποτε και να θεωρειται νορμαλ και αυτο ειναι αδιανοητο.
Το βαρελι ποτε δεν πιανει πατο, παντα υπαρχουν και χειροτερα.





μα ειναι οι παντες απληρωτοι τωρα...

δεν ξερω αν ειναι αστεια περιπτωση να συμφωνησω πως δεν ειναι η ιδανικη

δεν ειμαστε σε τραγικη κατασταση και ναι δεν ειναι νορμαλ ολο αυτο

κοιτα αν δεν αλλαξει κατι παμε για β εθνικη δεν εχει πιο κατω πιασαμε πατο
πρεπει να πληρωθουν παιχτες κτλ της περσινης χρονιας και να πληρωσεις και για του χρονου
λεφτα θα βαλεις αλλα δεν θα βγαλεις


λαλακας δεν ειναι να αγορασει την καε και να παει φυλακη
διοικηση προτωδικιου θελει
τι σημαινει αυτο? καλυπτει τον ποπο του
και αν παει στραβα το θεμα φευγει και εμεις παμε για β εθνικη ενα χρονο μετα

αυτο ειναι το κακο σεναριο
αλλα λεφτα δεν βγαζεις

στην τελικη μπορεις να κανεις το εξης
100 χιλ εσοδα? 100 χιλ εξοδα και οτι γινει
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 08 Ιουν 2019, 13:15

γι ολα αυτα τα ωραία που λές κάποιοι πρέπει να δώσουν εξηγήσεις. πώς ήταν η ΚΑΕ οικονομικά πρίν 2 χρόνια και πώς βρέθηκε σε αυτό το σημείο τώρα.

χορηγίες θα φέρει, διαχείριση θα κάνει. ο οποιοσδήποτε, όχι ο καραμάνος. Πώς το αντιλαμβάνεσαι αυτό? Για εξήγησέ το μου λίγο. Και μετά δώσε μου ένα παράδειγμα αθλητικού συλλόγου που το κάνει για να καταλάβω τί πάμε να κάνουμε.

αν αυτός φέρει χορηγίες + τα έσοδα, και μπαλαντζάρει τα έξοδα, τί στραβό μπορεί να συμβεί? Αν δεν μπορεί να μπαλαντζάρει κάποιος τα έξοδα (ή δεν το πιστεύει οτι μπορεί να το κάνει), γιατί θέλει να μπεί στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ?

εγώ σκέφτομαι κανα 2 ΚΑΚΑ σεναριάκια: το ένα είναι δρόσος. υπογράφω τους πάντες, αποχωρώ και μετά έλα κανώτα να με βρείς στα δικαστήρια. Τονε βρήκες ρε Κανώτα?????
σενάριο 2, όλα καλα και ωραία και τη διαχείριση τη θέλω για να πληρώνω τους δικούς μου, από εμένα τον ίδιο έως τους μανατζερ και τους δικούς μου παίκτες. Όταν επανενεργοποιηθούν τα pm, θα σου στείλω κανα δυο παραδειγματα ομάδων.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 08 Ιουν 2019, 14:45

Εγώ βλέπω από τους απερχόμενους σκοτάδι κ βρώμια

Τον σαββιδη να φαίνεται να απέχει ενώ βοηθούσε ...

Δεν ξερω ....

Αυτός φαίνεται λαμογιος κ μυξ μας πιο σοβαρός μπαίνει στο μπάσκετ ...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 15:01

palok έγραψε:γι ολα αυτα τα ωραία που λές κάποιοι πρέπει να δώσουν εξηγήσεις. πώς ήταν η ΚΑΕ οικονομικά πρίν 2 χρόνια και πώς βρέθηκε σε αυτό το σημείο τώρα.

χορηγίες θα φέρει, διαχείριση θα κάνει. ο οποιοσδήποτε, όχι ο καραμάνος. Πώς το αντιλαμβάνεσαι αυτό? Για εξήγησέ το μου λίγο. Και μετά δώσε μου ένα παράδειγμα αθλητικού συλλόγου που το κάνει για να καταλάβω τί πάμε να κάνουμε.

αν αυτός φέρει χορηγίες + τα έσοδα, και μπαλαντζάρει τα έξοδα, τί στραβό μπορεί να συμβεί? Αν δεν μπορεί να μπαλαντζάρει κάποιος τα έξοδα (ή δεν το πιστεύει οτι μπορεί να το κάνει), γιατί θέλει να μπεί στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ?

εγώ σκέφτομαι κανα 2 ΚΑΚΑ σεναριάκια: το ένα είναι δρόσος. υπογράφω τους πάντες, αποχωρώ και μετά έλα κανώτα να με βρείς στα δικαστήρια. Τονε βρήκες ρε Κανώτα?????
σενάριο 2, όλα καλα και ωραία και τη διαχείριση τη θέλω για να πληρώνω τους δικούς μου, από εμένα τον ίδιο έως τους μανατζερ και τους δικούς μου παίκτες. Όταν επανενεργοποιηθούν τα pm, θα σου στείλω κανα δυο παραδειγματα ομάδων.


αδερφε ο καραμανος λεει πως εχει 3-4 ανθρωπους που θα δωσουν χορηγιες
η διαφορα με τον οποιοδηποτε ειναι πως αυτος δεν θα ψαξει για χορηγιες αλλα φερνει χορηγιες

δεν ξερω καποια ομαδα που δουλευει ετσι δεν το εχω ψαξει το θεμα
τι παμε νακανουμε? να μην βαρεσουμε διαλυση και βλεπουμε
στα ματια μου ειναι ξεκαθαρο αυτο

στα σεναρια σου τωρα
στο 1 ναι μπορει να γινει αλλα δεν βλεπω το γιατι να το κανει και ακομα και αν γινει παμε για φουντο με καθυστερηση ενος χρονου

το δευτερο βλεπω να γινεται αλλα το χειροτερο ειναι πως ετσι δουλευει η καε μας 5 χρονια τωρα
ξερω πιπερι μπαν και κρεμασμα στην αριστοτελους :mrgreen:

δεν συμφωνω ουτε διαφωνω με τον καθε καραμανο
γιατι δεν ξερω τι θελει να κανει ποιοι ειναι μαζι του και τι συμφωνια θα γινει με κατσαρη


υγ εγω μαλλον εχω την ιδια (σχεδον) πληροφορηση με basketiko για εμπλοκη ιβαν με δικο του ανθρωπο με μαρκοπουλους στην καε και με χορηγια ΟΛΘ

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ
Τελευταία επεξεργασία από marley 4 και Σάβ 08 Ιουν 2019, 15:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 08 Ιουν 2019, 15:03

Μακάρι το τελευταίο και σου αγοράζω πιπέρι να το ρίξεις όλο στο δικό μου στόμα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10601
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 08 Ιουν 2019, 15:27

Και επειδή λέει θα πέσουμε φέτος,ας πλουτίσουν μερικά λαμόγια πριν.
Το ότι η ομάδα οδεύει προς β Εθνική δεν είναι δικαιολογία το να αφήσουμε να έρθει το κάθε λαμόγιο με μόνη προορισμό την αναβολή του μοιραίου
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14315
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 17:05

δεν μπορω να καταλαβω πως θα πλουτισουν καποιοι στην καε που δεν εχει εσοδα χρωσταει παντου
και δεν εχει ουτε ενα παχτη στο ροστερ αυτην την στιγμη

και δεν μπορω να καταλαβω πως οι αγνωστοι ανθρωποι του καραμανου ειναι λαμογια η μεγιστανες


δηλαδη ερχεται το λαμογιο ο (καθε) καραμανος δεν φερνει χορηγιες οκ
και μετα τι?

το μειωμενο τηλεοπτικο εσοδο θα παει στα χρεη στους παιχτες
ο ιβαν δεν θα δωσει χρηματα
αντε ο ΑΣ πληρωνει ρευμα και 2-3 συμβολαια
και βρισκουμε η ερχεται μια χορηγια απο μια στοιχηματικη για την φανελα πληρωνουμε τα συμβολαια

τι αλλο γινεται?
βαζει στην τσεπη τα 30 διαρκειας και αφηνει απληρωτους παιχτες μανατζερ ικα κτλ

να ειμαστε σοβαροι η καε θελει μαζι με τους διακανονισμους 1.5 με 2 εκ εσοδα φετος
τα τηλεοπτικα δεν δινονται ολα μαζι αλλα με δοσεις
τα ιδια και οι χορηγειες

οι παιχτες μανατζερ πρωην νυν και επομενοι θα ζητησουν χρηματα
και τα τηλεοπτικα θα δεσμευτουν απο αυτους

ο κατσαρης μ@λ@κ@ς δεν ειναι
αν δεν δει φως δεν δινει το οκ τι ειχαμε τι χασαμε

παρακαλω/προσκαλω καποιον να μου πει ενα τροπο που καποιος μπορει να πλουτισει απο την καε ΠΑΟΚ το καλοκαιρι του 19
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zinos » Σάβ 08 Ιουν 2019, 17:12

Θέλει προσοχή. Και τον Σαββίδη τον έιχαν διώξει την πρώτη φορά, γιατί δεν είχε δεύτερο σακάκι...
Zinos
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 13:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Σάβ 08 Ιουν 2019, 17:23

Ανετα.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες